Dodaj do ulubionych

Baby w milicji, co moze pojsc nie tak

22.09.22, 14:15
Okazuje sie ze wszystko

www.dublinlive.ie/news/dublin-news/garda-rammed-joyriders-cherry-orchard-25077934

Po tym jak je staranowali milicjantki zwyczajnie spierdolily,
jedna idiotka cieszy sie ze zyje ....

Ja pierdole rownosc inkluzywnosc tylko cos zdrowego rozsadku zero
Obserwuj wątek
    • taniarada Re: Baby w milicji, co moze pojsc nie tak 22.09.22, 16:20
      Fajowe masz podejście do kobiet.Do swojej też mówisz ,babo "chono tu .Jedna idiotka się cieszy .Nie lubisz ty kobiet zaganiaczu bigi .
      • engine8t Re: Baby w milicji, co moze pojsc nie tak 22.09.22, 21:00
        O ja to do swojej caly czas mowie ze mysli jak baba, ma babska logike ale i baskie serce.
        I jak zapytalem jak nazwac kobiete za kierownica uzywajac feminitywow to od razu mi powiedzila "Tak jak zawsze - Baba za kierownica".. Bo ona wie ze jest baba, i to calkiem dobra baba ale baba.
    • qqbek Re: Baby w milicji, co moze pojsc nie tak 22.09.22, 17:06
      No biorąc pod uwagę, jak był do wszystkiego nastawiony tłum, to ja się im nie dziwię, że uciekały.
      Garda jest chyba (tak jak brytyjscy Bobbies) nieuzbrojona. Zresztą co dałby pistolecik przy tłumie białego gówna.

W fajnym miejscu mieszkasz.
      Ja też w Anglii na początek w taki "white trash ghetto" mieszkałem (na Anfieldzie w Liverpool-u), ale szybko mi przeszło.
    • marekggg Re: Baby w milicji, co moze pojsc nie tak 22.09.22, 21:37
      nawalonych/nacpanych w irlandii nie brakuje.
      • bigimax4 Re: Baby w milicji, co moze pojsc nie tak 23.09.22, 00:14
        W wiekszosci 12-17 letnie jednostrzalowce
        W normalnym swiecie, 4-6 bysiorow milicjantow ,wqurwionych na caly swiat by tam wjechalo z palami na pelnej pizdzie
        I by bylo po balu, ale zyjemy w wykolejonym oderwanym od reala swiecie gdzie baby musza byc w policji i tak sie to kmicznie konczy , 13 stolatek w ukradzionej furze wali w milicje, beka
        • bywalec.hoteli Re: Baby w milicji, co moze pojsc nie tak 23.09.22, 00:23
          bigimax4 napisał:

> W normalnym swiecie, 4-6 bysiorow milicjantow ,wqurwionych na caly swiat by tam
          > wjechalo z palami na pelnej pizdzie

Nie, ormo, czy ruski albo białoruski omon to nie jest normalny świat. Ale widzę ze ci się to podoba. Jedz do moskwy, dostaniesz powołanie do woja za obatelstwo, a jak masz obywatelstwo, to za istnienie. Może wrocisz bez nogi a może jako GRUZ 200?
        • only_the_godfather Re: Baby w milicji, co moze pojsc nie tak 24.09.22, 17:24
          Patrz biguś ale samym ruskim ten "normalny świat chyba się średnio podoba skoro po tym jak Putin podpisał dekret o mobilizacji zaczeli uciekać z kraju.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka