Dodaj do ulubionych

Takie 2 pytania mam o VW i Seata/Cuprę

29.09.22, 20:21
1. Czy Ktoś z Was może używa na co dzień VW z multifunkcyjną kierownicą dotykową, która pojawiła się od pewnego czasu w niektórych modelach i wersjach VW np. T-roc w wersji R-line?

2. Czy Ktoś z was może używa na co dzień Seata lub Cupry (w Cuprze jest to standard) z zintegrowanym centralnym ekranem dotykowym do sterowania wszystkim: radiem, muzyką, klimatyzacją, fukcjami samochodu, nawigacją?

Interesują mnie doświadczenia i odczucia praktyczne z dłuższego okresu użytkowania tego typu gadżetu w tych samochodach.

By sobie wyrobić własną opinię to po pierwsze w przypadku VW trzeba by trafić na taki model do jazdy próbnej w przypadku Cupry to by trzeba było z kolei pojeździc pewnie z kilka dni by to ocenić.

W VW nie mieli do testów takiego samochodu, w konktretnym wyposażeniu wiec nie sprawdziłem.
Cuprą pojeżdziłem ale trudno się bawić w czasie jazdy w testy ekranu dotykowego jak się nie zna całego dosyć zawiłego menu.

Z kolei w testach interntowych też jest niewiele na ten temat poza stwierdzeniem, że tak to jest.

Ktos coś?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka