Dodaj do ulubionych

Holowczyc:wprowadzanie elektryków to ślepa uliczka

04.11.22, 22:19
No, narescie ktos to powiedział na głos! To co myśle ja i zapewne wielu:

polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3065281,burza-po-slowach-holowczyca-o-elektrykach-ekspert-moga-powodowac-emisje-jak-auta-spalinowe
Elektryki się sprawdza do jazdy wokół komina w bogatym Oslo czy Los Angeles ale nie są rozwiązaniem globalnym dla świata.

Pierdzielenie menedżerów koncernów i tych durni w Brukseli o elektryfikacji to moim zdaniem głębokie niezrozumienie potrzeb i możliwości klientów:

Obserwuj wątek
    • trypel Re: Holowczyc:wprowadzanie elektryków to ślepa ul 04.11.22, 22:44
      Spokojnie do emerytury będę mógł kupować spalinowe.
      A może i dłużej
      tvn24.pl/biznes/moto/motoryzacja-zakaz-aut-spalinowych-thierry-breton-o-klauzuli-awaryjnej-6193851
      • engine8t Re: Holowczyc:wprowadzanie elektryków to ślepa ul 04.11.22, 23:55
        heheheheh ja to nawet mam nadzieje ze ten co ostatnio kupilem wystarczy mi do konca zycia.
        Nie to ze mam zamiar tak krotko zyc ale ze auto wytrzyma :) bo jak srednio teraz jezdze jakies 3 tys mil rocznie a auto powinno wytrzymac spokojnie 150-200k :)
    • bruner4 Re: Holowczyc:wprowadzanie elektryków to ślepa ul 04.11.22, 23:56
      Melexy na miasto się tylko nadają, najlepiej dla tych, którzy maja fotowoltaikę- wreszcie się do czegoś przyda.
    • bolo2002 Re: Holowczyc:wprowadzanie elektryków to ślepa ul 05.11.22, 09:24
      Elektryki to oczywiste nieporozumienie motoryzacyjne i zagłada mororyzacji. Hołowczyc powiedział prawdę publicznie-choć nie powiedział o wszystkich mankamentach tego niedorobionego wynalazku. Jest znacznie wiecej przeciw niz za. A w internecie jest film- cała prawda o elktrykach. Tak jest to dokładnie powiedziane i udowodnione. czekam - może w tym roku tak chocby -20 st C by sie pojawiło - to wtedy pokażę film- jak zapalam mojego diesla za 1-szym razem i jadę w ciepełku- a na ulicach będziemy szukać wózków z zielonymi tablicami- moze znajdziemy 2 w całej Polsce!!!!
      • misiek13 Re: Holowczyc:wprowadzanie elektryków to ślepa ul 05.11.22, 15:14
        bolo2002 napisał:

> Elektryki to oczywiste nieporozumienie motoryzacyjne i zagłada mororyzacji. Hoł
        > owczyc powiedział prawdę publicznie-choć nie powiedział o wszystkich mankamenta
        > ch tego niedorobionego wynalazku. Jest znacznie wiecej przeciw niz za. A w inte
        > rnecie jest film- cała prawda o elktrykach. Tak jest to dokładnie powiedziane i
        > udowodnione. czekam - może w tym roku tak chocby -20 st C by sie pojawiło - to
        > wtedy pokażę film- jak zapalam mojego diesla za 1-szym razem i jadę w ciepełku
        > - a na ulicach będziemy szukać wózków z zielonymi tablicami- moze znajdziemy 2
        > w całej Polsce!!!!

Zanim twój Diesel się nagrzeje minie 25 minut. Ja w benzynówce mam ciepło po 3 minutach bo silnik benzynowy szybciej się nagrzewa niż Diesel.
        • bolo2002 Re: Holowczyc:wprowadzanie elektryków to ślepa ul 07.11.22, 08:04
          Mam ciepło w moim dieslu tez po 3 minutach i to juz w kolejnym i tez tyle to trwa! Jak nie wierzysz - to zapraszam na jazdę testową! Owszem- w VW diesel germański nagrzewał sie 15 minut, ale japoński i koreański- tylko 3 minuty i na dodatek u mnie temp. wewnętrzna ustawia sie automatycznie do temp. zewnętrznej. Jak na zewnatrz jest - np -5 st C - to u mnie po 3-5 minutach robi sie wewnatrz 23-25 st, C- bez jakiejkolwiek regulacji. Potem sobie regulujesz- jaka potrzebujesz.
    • taniarada Re: Holowczyc:wprowadzanie elektryków to ślepa ul 05.11.22, 12:21
      Już widzę jak przy cenach prądu rozwijają się elektryki .W 2035 roku ludzie zapomną o samochodach elektrycznych. Będą już reliktem przeszłości.Może jedynie na wodór .
    • marilicias Re: Holowczyc:wprowadzanie elektryków to ślepa ul 05.11.22, 18:36
      Ten Krzysztof Hołowczyc to jakiś znawca?
    • pies_w_studni Re: Holowczyc:wprowadzanie elektryków to ślepa ul 05.11.22, 18:51
      Z całym szacunkiem dla Hołowczyca, ale pierdzieli głupoty a już jego wynurzenia na temat pola elektromagnetycznego trudno skomentować.
      • bwv1080 Re: Holowczyc:wprowadzanie elektryków to ślepa ul 05.11.22, 19:00
        pies_w_studni napisał:

> pierdzieli głupoty

Dokładnie. Z całej palety zarzutów na elektryków wybrał te najbardziej z d... wzięte.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka