Dodaj do ulubionych

Przegłosowane. Zabiorą pijakowi auto !

17.11.22, 11:45
Jestem za. Skonfiskować spieniężyć auto i kasę na cele charytatywne wpłacić. Na leczenie ofiar wypadków i na chore dzieci. Przynajmniej jakiś pożytek z tego będzie.

next.gazeta.pl/next/7,151003,29150043,pijani-kierowcy-straca-samochody-sejm-przyjal-nowelizacje.html#s=BoxOpImg2
Obserwuj wątek
    • taniarada Re: Przegłosowane. Zabiorą pijakowi auto ! 17.11.22, 11:50
      Napisalem niżej nie umiesz czytać i z czego rżysz .
      • misio3 Re: Przegłosowane. Zabiorą pijakowi auto ! 17.11.22, 12:43
        taniarada napisał:

> Napisalem niżej nie umiesz czytać i z czego rżysz .

Ja umiem czytać. Napisałem "przegłosowane" przez Sejm a nie napisałem że "podpisane i że "już działa".
        Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
        • taniarada Re: Przegłosowane. Zabiorą pijakowi auto ! 17.11.22, 12:58
          Jest taki wątek poniżej i go zdublowaleś .Więc nie umiesz czytać .Napisałem też kto i jak głosował .Dla mnie ta ustawa to wyjście ponad szereg i dobrzy prawnicy powinni go obalić Mimo wszystko że nienawidzę kierowców naćpanych i pijanych .Dalej tylko będzie kara śmierci bo i tak po polsku będą jeździć. Durna ustawa .Już nie mają co robic w tym sejmie .Siemka .
          • taniarada Re: Przegłosowane. Zabiorą pijakowi auto ! 17.11.22, 12:59
            Po pijaku .
          • misio3 Re: Przegłosowane. Zabiorą pijakowi auto ! 17.11.22, 13:13
            Umiem czytać. Po prostu nie zauważyłem tamtego wątku. Jeśli nienawidzisz pijanych kierowców to dlaczego krytykujesz ustawę i mówisz o jej obalaniu? Dlaczego durna? Nikt kary śmierci nie wprowadza. To jazda po pijaku jest durna bo ona powoduje śmierć na drodze.
    • taniarada Re: Przegłosowane. Zabiorą pijakowi auto ! 17.11.22, 11:51
      Jeszcze musi prezydent podpisać .Więc nie do końca .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka