Dodaj do ulubionych

Baby za kółkiem. Odcinek 1567

21.11.22, 14:16
Jak jest zimno, późno, slisko albo się nie chce iść młodemu a ja jestem to odwożę go rano do szkoły.
Miedzy innymi jadę tym kawałkiem
maps.app.goo.gl/yCSz7fSxVHuRnu8QA
Droga polna. Szerokości max 2.5 M. Gęsto obrośnięta krzakami. Kałuże i błoto.
Rano ruch jest. Czyli zanim przejade ten kawałek to minę 3 inne a dwa jada za mną.
Z reguły jak ktoś mnie puszcza to dziękuję. Jak ja kogoś puszczam bo jedzie plaskaczem a ja mogę zjechać w krzaki i w las to zależy.. i stąd ten wątek
Praktycznie każdy facet za kierownica dziękuję. Może jeden na 100 nie.
I praktycznie żadna kobieta. Żadna. Mija mnie patrząc ślepo do przodu o wręcz ignoruje moja obecność z boku.
Ostatnio zacząłem tez podwozić młodego w miejsce obok gdzie znajduje się wyjazd z przedszkola. Dokładnie ten sam scenariusz tylko gorzej. Jadę główna i mam po prawej wyjazd z przedszkola. I te durne baby po prostu wyjeżdżają wymuszając a na trabniecie albo mrugniecie reagują agresja. Faceci grzecznie przepuszczają albo dziękują jak ja wypuszczę
Czy baba z piecsetplusem na pokładzie automatycznie schodzi 50 punktów z IQ?
Czy smark na pokładzie daje takie uprawnienia? Czy trafiam tylko na idiotki?
Obserwuj wątek
    • klemens1 Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 14:23
      To to samo co taniarada sobie "wywnioskowała". One myślą, że trąbisz bo to baby, a nie że źle zrobiły.
      A nie dziękują z prostego powodu - są maksymalnie skupione na drodze żeby nie spowodować wypadku i w ten sposób być lepszymi kierowcami.
      • trypel Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 14:33
        Ale wiesz
        Na takiej drodze my się mijamy z prędkością 1 km n godz i jesteśmy 50 cm od siebie. I dalej nawet spojrzenia na bok, nawet jak widać że jedzie na luzie i umie to robić.
        Zastanawiam się czy może doświadczalnie przestać przepuszczać i zobaczyć reakcje
        • klemens1 Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 14:53
          Może nie chce ci "dawać sygnału"? No wiesz - me too
      • taniarada Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 15:29
        Zejdź ze mnie proszę cię bo się w reszcie wkurzę .Nie masz nic do roboty tylko mnie wspominać .Masz tu przykład dyskryminacji kobiet. Baba . Ciekawe czy trypel mówi do swojej jak ma chęć na seks ,chodź tu babo .Miauczy jak kot i merda łapkami .Tu tylko na forum maczo .A w domu już od progu zdejmuje buty . Kobiety i samochód to kwestia dyskusji . Tak jak faceci za kierownicą bo to oni najwięcej powodują wypadków siema .
        • trypel Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 15:51
          Moja nie jest durna.
          Tylko idiotki tak określam.
          Zresztą moja żona widząc taka za kółkiem uzywa tego samego określenia
        • xdanax Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 18:47
          Wszyscy faceci na tym forum mają mądre, inteligentne kobiety, to skąd się te głupie baby biorą?
          • taniarada Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 19:06
            Pisałem kiedyś .Babka wynajmowała mieszkania w. Essen .Wcześniej mieszkaliśmy u niej ,ale Chorwaci chcieli byc razem i przeniosła nas do centrum do drugiego ,czyli mnie z kolesiem .Chciała pokazać to drugie mieszkanie i pojechałem za nią .Babka po 80 była lekarz zapieprzała autem jak szalona ,a ja za nią .Jest takie przekonanie że kobiety gorzej ,bo mało faceci dopuszczają je do jazdy . Oczywiście żony to cudowne istoty ,a reszta to baby ..
            • trypel Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 20:30
              Zony to też baby ale te kochane
              youtu.be/98n-q1wjp5w
          • nousecomplaining Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 20:41
            > to skąd się te głupie baby biorą?
            "te głupie baby" to jest ta cała reszta, czytaj te, które nie mają facetów tak inteligentnych jak my na tym forum. Czyli właśnie ta zdecydowana większość.
          • gzesiolek Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 23.11.22, 23:35
            Ja nie mam. Tzn. inteligentna jest, ale empatii i inteligencji emocjonalnej zero. 200% asertywności i walki o swoje. Na drodze klaksonu używa 5x częściej niż ja, a będąc na siedzeniu pasażera by używała 10x częściej... Dlatego m.in. jestem w trakcie rozwodu bo wylądowałem po stronie przeciwników i już mam przesrane, a już mam dość ciągłej walki i obwiniania o wszystko... Praktycznie za to, że żyję...
            A co do kobiet na drodze to ja uciekam od oceny jako osób, oceniam konkretne zachowanie na drodze i jak kobiety zazwyczaj jeżdżą mniej agresywnie celowo, tak też mają znacznie mniejszą wyobraźnię przestrzenną i ogarnianie sytuacji na drodze poza tym co się dzieje przed ich maską... Tak jest, nie wiem dlaczego i wcale nie uważam, że to przez tą, że są durne...
            Pozdrawiam
            • trypel Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 24.11.22, 06:58
              Trzymam kciuki.
              Walcz i nie rob tego sam. Weź prawnika bo on patrzy obiektywnie.
              Całe życie przed tobą
            • xxdanaxx Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 24.11.22, 07:21
              Mówilam Ci wiele razy, że nie da się tak żyć w takim ciągłym stresie. Wg mnie dobra decyzja, powodzenia.
        • klemens1 Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 18:58
          taniarada napisał:

> Zejdź ze mnie proszę cię bo się w reszcie wkurzę .Nie masz nic do roboty tylko
          > mnie wspominać .

Fajnie, że jesteś. Jak tam nauka stawiania spacji PO znaku interpunkcyjnym, a nie przed?
          Ja wiem - to wymaga lat praktyki ...
          • xdanax Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 20:21
            Jakie to ma znaczenie w rozmowie? Żadne!
            • waga170 Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 20:56
              xdanax napisała:

> Jakie to ma znaczenie w rozmowie? Żadne!

To jest tematem rozmowy.
              • taniarada Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 21:41
                waga170 napisała:

> xdanax napisała:
                >
                > > Jakie to ma znaczenie w rozmowie? Żadne!
                >
                > To jest tematem rozmowy.
                Temat rozmowy jest taki ,że w życiu tak i na forum ,żadna kobieta nie jest za tobą .Taka mała różnica ,tycia .
            • klemens1 Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 22.11.22, 10:26
              xdanax napisała:

> Jakie to ma znaczenie w rozmowie? Żadne!
              >

Dostosowuję się do poziomu rozmówcy.
              • xxdanaxx Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 22.11.22, 11:37
                Za wysokie progi na moje nogi!
                • klemens1 Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 22.11.22, 11:58
                  xxdanaxx napisała:

> Za wysokie progi na moje nogi!

Tu mam raczej problem z przeciśnięciem się pod poprzeczką.
          • taniarada Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 21:35
            klemens1 napisał:

> taniarada napisał:
            >
            > > Zejdź ze mnie proszę cię bo się w reszcie wkurzę .Nie masz nic do roboty
            > tylko
            > > mnie wspominać .
            >
            > Fajnie, że jesteś. Jak tam nauka stawiania spacji PO znaku interpunkcyjnym, a n
            > ie przed?
            > Ja wiem - to wymaga lat praktyki ...
            Pier..... jak potłuczony jak papuga a tak ,a tak ,a srak . Jak jakiś gówniarz z podstawówki ,a nie dorosły facet .
            • klemens1 Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 22.11.22, 10:26
              taniarada napisał:

> klemens1 napisał:

> > Fajnie, że jesteś. Jak tam nauka stawiania spacji PO znaku interpunkcyjnym, a nie przed?
              > > Ja wiem - to wymaga lat praktyki ...
              >
              > Pier..... jak potłuczony jak papuga a tak ,a tak ,a srak . Jak jakiś gówniarz
              > z podstawówki ,a nie dorosły facet .

Bagażnik w aucie potrafisz otworzyć?
              BTW. Nie powinna nazywać nikogo gówniarzem osoba, która nie potrafi uczynić rzeczy tak prostej, że upośledzoną małpę udałoby się tego nauczyć.
        • galtomone taniarada - nie manipuluj 22.11.22, 13:09
          taniarada napisał:

> Tak jak faceci za kierownicą bo to oni najwięc
          > ej powodują wypadków siema .

Nie manipuluj. W liczbach bezwzględnych tak, bo po prostu więcej facetów ma PJ i prowadzi.
          Pytanie jaki procent mężczyzn/kobiet z grup jeżdżących powoduje wypadki.

Dopiero porównanie tych danych da jakiś obraz jednej i drugiej grupy.

Równie dobrze można napisać, że kobiety są bardziej surowymi nauczycielami bo wręczają więcej pał w szkole niż faceci, pomijając fakt, że nauczycielek jest po prostu więcej niż nauczycieli więc Ci drudzy tyle samo ocen nie są wstanie wstawić.
          • klemens1 Re: taniarada - nie manipuluj 22.11.22, 13:18
            galtomone napisał:

> taniarada napisał:
            >
            > > Tak jak faceci za kierownicą bo to oni najwięc
            > > ej powodują wypadków siema .
            >
            > Nie manipuluj. W liczbach bezwzględnych tak, bo po prostu więcej facetów ma PJ
            > i prowadzi.
            > Pytanie jaki procent mężczyzn/kobiet z grup jeżdżących powoduje wypadki.

Kobiet podobno jednak mniej. Ale znowu - czy to liczyli na podstawie posiadania PJ, czy na podstawie przejechanych kilometrów?
            Bo np. z motocyklistami jest tak, że po PJ powodują mniej, ale po przebiegu - więcej. Z kolei TIR-y po przebiegu powodują mniej niż osobówki.

• wislok1 Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 16:42
      Kierowcy sie generalnie roznia na dobrych i zlych....

Nie ma to NIC WSPOLNEGO z plcia, wiara, narodowoscia, rasa, itp...

Poza tym przeswiadczenie o wlasnej genialnosci, a ze inna grupa to debile( debilki ), to cos bardzo noemadrego...

Nawet bardzo dobry kierowca moze zrobic glupi blad i d.pa zbita...
      Wystarczy brak koncentracji w danej sekundzie...

Nikt nie jest doskonaly
      • trypel Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 16:48
        Czyli to ze wszyscy faceci dziękuja a wszystkie kobiety nie, może być akurat zbiegiem okoliczności we Wrocławiu?
        Albo nawet na Praczach, Stablowicach?
        • wislok1 Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 18:01
          Ja c napisalem, jak to w rzeczywiszosci jest.....

Pierwszy krok do katastrofy to przeswiadczenie, ze ja jestem zawsze ok; a inni sa do d.py...

Obojetnie ktorzy, kobitki, cudzoziemcy, lewacy, itp....

• dodekanezowiec Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 18:02
          Miałem zacząć temat "Baba nigdy nie puści!". Jak chce dokądś skręcić to jedzie taka, wlecze sie, i tak ma próg zwalniający ale nie widzi nawet, łeb wpatrzony przed siebie .
          • waga170 Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 18:10
            Widze czesto taki leb wpatrzony przed siebie, w dodatku przysuniety do szyby. zeby lepiej widziec.
        • kreinto Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 18:09
          trypel napisał:

> Czyli to ze wszyscy faceci dziękuja a wszystkie kobiety nie, może być akurat zb
          > iegiem okoliczności we Wrocławiu?
          > Albo nawet na Praczach, Stablowicach?
          Nie wziąłeś pod uwagę, że płeć nie ma znaczenia a połowa facetów za kierownicą to też baby. To wszystko wyjaśnia. 🙂
          Swoją drogą to tępe idiotki są, ot co. Trafić inteligentną to jak szukanie igły w stogu siana. Wystarczy spojrzeć na selfie i od razu wiadomo. A już gdy jedna z drugą próbuję zagadać to ręce opadają. Cześć, no co tam, hej. To wszystko na co je stać. 😉
    • waga170 Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 18:05
      Ja kiedys bylem wieziony przez znajoma podobna droga, tez tory wzdluz ale blizej drogi. W jednym miejscu stanela na widok czerwonego swiatla. Tylko ze ono bylo nad torami, dla pociagow.
    • toreon Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 18:07
      Mozna to jeszcze rozszerzyć. Ilekroć potrzeba się włączyć do ruchu czy wyjechać z podporządkowanej, w 90% przypadków kobiety nie wpuszczą i ostentacyjnie odwracają głowę. Najwyraźniej wietrzą tu jakiś podstęp i cwaniactwo więc nie pozwolą "oszukać systemu".
      I odwrotnie - gdy kobieta za kółkiem potrzebuje być gdzieś wpuszczona to niekoniecznie się upewnia czy jakiś hipotetyczny wpuszczający ma taką intencję. Wjeżdża i koniec, niech on się martwi czy zdąży przyhamować. No w końcu jest dżentelmenem czy nie? Przecież chyba nie jest jakimś łowcą ubezpieczeń czy coś? Istnieją w ogóle tacy?
      Także jak jest z tymi "płciami za kółkiem" to każdy kto trochę jeździ mniej więcej wie. Poprawne politycznie formułki nie bardzo to zmienią.
      • trypel Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 19:33
        To też prawda. Baby z zasady nie wpuszczają.
        Za to uważają ze inni powinni ich wpuszczać.
      • bigimax44 Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 20:59
        I odwrotnie - gdy kobieta za kółkiem potrzebuje być gdzieś wpuszczona to niekoniecznie się upewnia czy jakiś hipotetyczny wpuszczający ma taką intencję. Wjeżdża i koniec, niech on się martwi czy zdąży przyhamować.

mam taka uliczke blisko
        po prawo zaparkowane samochody, i zostaje jeden pas w dwie strony
        jade swoim wolny pasem , z przeciwka baba sie wpierdala na moj pas na czolowke i h jedzie ,to ja tez , jeszcze tylko gazu dodaje , ale daje im szanse zeby uciec na swoj pas bo co jakis czas jest wolne miejsce , no i tak sie mijamy a ta kretynka jakies glupie miny stroi , to sie zatrzymuje i sie pytam , o h ci chodiz debilko , a ta ze no przeciez JA jechalam i dlaczego jej nie przepuscilem ? dlatego debilko ze obowiazuje ruch lewostronny , to juz im pali styki i cos tam blublaja pod nosem ale zazwyczja odjezdzam
    • nousecomplaining Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 20:46
      > Czy baba z piecsetplusem na pokładzie automatycznie schodzi 50 punktów z IQ?
      Mam taką somsiadkę. Codziennie stwarza zagrożenie dla reszty, bo zapierdala (zawsze z piskiem opon) w kółko z poszczególnymi pociechami (5 sztuk). Ale jakby akurat jej ująć 50 punktów, to by miała pewnie wynik ujemny.
      • trypel Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 20:51
        Może by im pozwolić na jazdę na bombach za każdym razem jak wiozą kaszojady
        Wtedy byłoby jasne że trzeba im ustępować.

Teraz będzie rasistowsko

Wiesz co mowi młody muzułmanin rano do ojca taliba?
        Wysadź mnie pod szkołą
    • schweppes1 Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 20:49
      Może dlatego, że do 25 roku życia chlały, jak to ostatnio stwierdził twój nowy polityczny chlebodawca :D
    • bigimax44 Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 20:53
      ja to mam z rowerzystami
      skrecam w lewo , przecinam droge rowerow , patrze, widze za mna , puszczam , 9/10 kolesi machnie na dzieki
      baba nigdy , podczas jazdy , o puszczeniu mozna zapomniec ale h z tym , toczy sie to krowsko 5km/h i h nie wbijesz szybko a za krowskiem juz kolejne samochody
    • qqbek Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 21:12
      Mi ostatnio baba "fucka" pod Kauflandem pokazała.
      Wyjeżdżała z alejki parkingowej, ja jechałem od jej prawej... ostatnie zaparkowane stało duże bydle, tak więc ledwie wyhamowałem i zatrąbiłem (ale króciutkie, ostrzegawcze "pip"... a nie łapa na klakson i 10-sekundowy koncert, jak to niektórzy potrafią).. wystawiła rękę nad dach swojej popierdułki (Toi-Toi Aygo) i pokazała mi "fucka".

Nie wiem, czy następnym razem mam być w takim wypadku szczęśliwy, że jednak wyhamowałem, czy raczej postrzegać to w kategoriach braku szczęścia (w końcu zderzak o krawężniki porysowałem od dołu, bo ta Zafira niżej nawet niż Golf zawieszona, to nowy by się przydał).
      • waga170 Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 21:41
        A ja sie nauczylem... nikogo nie pouczac jakimis trabkami. Tylko bym zmniejszyl ich szanse ze ktos inny ich pozniej pouczy. A na fucki tez nie zwracam uwagiani jak buldog na miauczenie kota:)
        • qqbek Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 22:00
          Kurde, ale to było takie "pip"... muśnięcie klaksonu, żeby pokazać, że coś źle zrobiła.
          Jak jej ktoś, zaraz obok, na równorzędnym jadąc "30+VAT" w bok przyfasoli, to przynajmniej będzie wiedziała, co to za "pip" było wcześniej... na miejscu jej wytłumaczą ;)
    • bywalec.hoteli Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 21.11.22, 23:26
      Nie spotkałem się z czymś takim. Może to jakieś specyficzne środowisko bogatych madek w wielkich suvach za kasę starego, co same zajmują się domem, rozwożeniem i przywożeniem dzieci, zabiegami kosmetycznymi itp?
      • trypel Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 22.11.22, 07:06
        Nie. To zwykła szkoła publiczna i zwykle matki. W pandach, golfach i innych zwykłych autach.
        • taniarada Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 22.11.22, 07:14
          Zakładasz jakieś pierdolety bez składu i ładu .Z myślą by dokopać kobietom .Te fora schodzą na psy bo ludzie głupieją z nudów .
          • klemens1 Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 22.11.22, 12:00
            A nie mówiłem?
            Nie liczą się fakty, merytoryka, statystyka. Liczy się to, że została naruszona "świętość".
            • trypel Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 22.11.22, 12:57
              To było zupełnie do przewidzenia.
              Akurat z jego strony
              Nawet jakby mu baba nasrala na wycieraczkę to byśmy usłyszeli ze widac jej się bardzo chciało i nie można jej za to winić
              • klemens1 Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 22.11.22, 13:19
                btw. to jest "on"?
                • trypel Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 22.11.22, 16:00
                  Po zachowaniu to raczej ono
    • gzesiolek Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 22.11.22, 00:02
      Przed 2016 pisałem o tym co do agrafek na alejach wieszczów w Krakowie... Jak ktoś nie puszczał, zastawiał wyjazd to 8-9 na 10 to była kobietą... Tak już mają widzą tylko to co przed maską i to na odległość max. 10m. Plus często są przewrażliwione. Nic nie poradzisz. Muzyczka i luz... No i ciesz się że bywają inne...
    • shellyanna Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 23.11.22, 14:10
      To ja mam odmienne spostrzeżenia. W ciągu niecałego tygodnia dwukrotnie spotkałam się z chamskim debilizmem facetów. Raz skody, raz VW.
      Obaj na widok moich kierunkowskazów sygnalizujących zamiar zmiany pasa, nagle dostali sraczki i przyspieszali, żebym tylko nie wbiła się przed nich. Jednemu odpuściłam, bo jechalam z dzieckiem, ale na kolejnych światłach obdarzyłam go wymownym spojrzeniem i życzeniem oklapnięcia Wacka na pół roku (w myślach).
      Drugi spasował. Co z Wami jest nie tak?!
      Obie sytuacje były z gatunku ewidentne złośliwych (przyspieszanie).
      Jakaś frustracja?
      • shellyanna Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 23.11.22, 14:11
        W każdym razie, zanim nie wypuścicie jakiejś kobiety, albo zanim zachowacie się nieładnie wobec niej, pamiętajcie ze nasze klątwy są wyjątkowo silne 🤪
        • taniarada Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 23.11.22, 16:20
          Chcesz ich zaczarować ? To niezłomni faceci w swoich bryczkach .Dla nich to wszystkie baby ,tylko swoje cudne .Jak ścisną nogi to już nie ma tej niezłomności.
    • engine8t Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 23.11.22, 23:59
      Ja to jeszcze pamietam czasy kiedy to jak sie widzialo babe za kolkime to sie lapalo za guzik -
      To byly piekne czasy bo potem to juz wszystko zaczelo sie toczyc w dol.
      • tbernard Re: Baby za kółkiem. Odcinek 1567 24.11.22, 08:46
        engine8t napisał:

> Ja to jeszcze pamietam czasy kiedy to jak sie widzialo babe za kolkime to sie l
        > apalo za guzik -
        > To byly piekne czasy bo potem to juz wszystko zaczelo sie toczyc w dol.

Chyba masz na myśli babę kominiarza. Znaczy się kominiarkę ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka