Dodaj do ulubionych

Najbardziej samochodowa grupa MŚ :)

24.11.22, 11:46
We wczorajszym meczu chyba gole Mazdy i Toyoty, honorowy Volkswagena :)
Cieszy zapewne tych co wlew paliwa mają po lewej stronie (jak w haśle SLD - serce mam po lewej stronie) :)
Obserwuj wątek
    • kreinto Re: Najbardziej samochodowa grupa MŚ :) 24.11.22, 17:51
      dodekanezowiec napisał:

> Cieszy zapewne tych co wlew paliwa mają po lewej stronie (jak w haśle SLD - ser
      > ce mam po lewej stronie) :)
      Nie wiem o czym piszesz ale tęsknię za wlewem po lewej. Zupełnie nie mogę pojąć z jakiego powodu te nibyluksusowe Nissany mają po prawej? To jest główny powód sprzedaży. Ileż można chodzić dookoła auta żeby zatankować?
      • engine8t Re: Najbardziej samochodowa grupa MŚ :) 24.11.22, 18:10
        Jak auto ma jedna rure wydechowa to wlew zwykle jest po przecienej stronie rury a jak ma dwie to juz roznie bywa..
        Cale zycie mialem auta z wlwem po prawej i dwie rurry a obecnie tez dwie ale wlew po lewej i ciagle sie nie moge przyzywczaic - cale szczescie ze weze w dystrybutirach na tyle dlugie ze nie wazne gdzie wlem jest i jak sie podjedzie bo zawsze mozna naciagnac. Japnce to maj swoje poglady gdzi co ma byc i tak np wrzycisk korey otwierz skrytke na "rekawiczki" zawsze byl po srodku drzwiczek a obecne jest po lelwej stronie - blisko srodka auta.
        Najpierw sie dziwilem a potme zauwazylem ze to genialne bo jak auta rosna to sprobuj teraz siegnac i otworzyc ta skrytke z siedzenia kierowcy? A jak jest blisko srodka auta to to jest pod reka i latwe i do otwarcia i zamkniecia.
        • waga170 Re: Najbardziej samochodowa grupa MŚ :) 24.11.22, 20:53
          A ja jezdzilem samochodem ktory mial wlew schowany w srodku pod klapa bagaznika, ktory w dodatku byl z przodu samochodu. Garbus oczywiscie.
          • engine8t Re: Najbardziej samochodowa grupa MŚ :) 24.11.22, 22:23
            A juz myslem ze trabant :)
    • wislok1 Re: Najbardziej samochodowa grupa MŚ :) 24.11.22, 18:24
      No, Niemcy zlekcewazyli wyraznie Japsow....

I sie strasznie zemscilo...

W pracy narzekali na gre ekipy Flicka, wyszlo na to, ze pilkarze pojechali na wczasy do luksusowego hotelu i sie im przypomnialo, ze jakis mecz z Japonia jest....
      I poseszli wyluzowani za bardzo.-..

Ja tez sie ciesze, ze wlew Toyoty jest po lewej stronie....
      ALe z prawej tez sie da tankowac, trzeba tylko wyczuc odleglosc....
      • nousecomplaining Re: Najbardziej samochodowa grupa MŚ :) 24.11.22, 18:40
        > ALe z prawej tez sie da tankowac, trzeba tylko wyczuc odleglosc...
        I umieć pociągnąć węża : )

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka