Dodaj do ulubionych

N/T i jest - szojgu u backi

04.12.22, 00:40
Siergiej Szojgu z niezapowiedzianą wizytą w Mińsku. Łukaszenka o walce do ostatniego Polaka

nie wiem czy do ostatniego polaka czy ukrainca, ale albo zgoda na napasc albo herbatka sie zbliza.

i bedzie koniec z wasatym wujkiem.

o nas chyba nikt nie pomyslal. ale jakby bylo trzeba - pojde walczyc z pis i z rSSjanami - na to samo wychodzi
Obserwuj wątek
    • bywalec_hoteli Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 01:18
      Obaj mają taką minę, że wiedzą, że przegrali. Lewy skończy w pierdlu lub jeszcze gorzej a drugi wie, że ustąpienie ruskim i atak na Ukrainę to jego koniec i koniec Białorusi.
      • bywalec_hoteli Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 01:23
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,29215895,putin-zagrozony-niz-kiedykolwiek-wielu-mowi-o-tym-ze-musi.html
        • marekggg Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 01:33
          czyli twoi kumple z nowogrodzkiej maja przejebane....czas glosowac na kogos innego - tylko kto da tyle co ci?
          • bywalec_hoteli Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 01:49
            ten fragment jest ciekawy - szczur wowa zwariował podczas pandemii:

„Jak zauważyła, ogłoszenie częściowej mobilizacji była zwrotem przeciw szerokim interesom. - Złamał umowę nie tylko ze społeczeństwem, ale i z elitami. Ta umowa zapewniała im stabilizację, bogacenie się i korzystanie z władzy w Rosji i za granicą. Dlaczego Putin i jego ludzie nagle stali się tak niecierpliwi? Obawiam się, że rolę odegrał jeden z tych przypadków wpływających na historię: izolacja Putina w ciągu ostatnich dwóch lat pandemii - oceniła była korespondentka "Financial Times" w Moskwie.

Przypomnijmy, według doniesień rosyjski satrapa najbardziej obawia się wirusów i bakterii - a zwłaszcza SARS-CoV-2, który wywołuje COVID-19. W czasie pandemii miał zaszyć się w bunkrze na dobre kilka, a może i kilkanaście miesięcy. Tym samym u opozycjonistów zyskał miano "bunkrowego dziada". Wiele osób przed kontaktem z Putinem musi wcześniej wielokrotnie wykonywać testy PCR i dwukrotnie zbadać na obecność przeciwciał, aby uzyskać dostęp do tzw. czystej strefy. „
            • marekggg Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 04:59
              piSSuary tez sie skazuja na walke przeciwko zachodowi i europejskiej cywilizacji.

no ale placa tobie kase wiec... co wolisz?
              • bywalec_hoteli Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 10:04
                jaka kasę mi płaca? 500+?

ale ja plac spore podatki i pracuje
                • only_the_godfather Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 10:25
                  Wiadomo teraz wstyd się przyznać, ale czego się wstydzisz przecież byłeś taki dumny z głosowania na nich. Jakoś jak ci tu ludzie tłumaczyli co PiS robi źle to ci nie przeszkadzało i ochoczo głosowałeś kolejny raz...
                  • bywalec_hoteli Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 10:36
                    kompletnie się nic nie zgadza w twojej wypowiedzi z rzeczywistością…
                    • only_the_godfather Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 10:52
                      Więc nie głosowałeś na PiS? Ja ją, qqbek czy inni mówili ci co PiS robi źle to dalej nie pisałeś że będziesz na nich głosował?jak masz problemy z pamięcią to polecam bilobil.
                    • marekggg Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 11:13
                      i bedzies glosowal pewnie kolejny raz, bo ci te 300+ znowu dadza (moze i 250+)
                      no ale coz... twoja sprawa.

takich jak ty to sie nazywa "oportunistami"
                      • bywalec_hoteli Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 11:57
                        godfather, marekggg - ja przy każdych wyborach zastanawiam się na kogo glosowac, w 2015 głosowałem na pis ale nie z powodu 500+. Uważam jednak, ze wprowadzenie tego programu jest dobre, zmniejszylo poziom ubóstwa w PL i zwiększyło popyt wewnętrzny, gospodarka i choćby turystyka się rozwinęła. Ja widzę wady pis ale raczej inne niż wy widzicie. Widzę tez zalety.
                        Po wprowadzeniu „Polskiego Ładu” stwierdziłem ze juz nigdy nie zagłosuje na PiS, bo złodziejsko ukradli mi i innym kasę w podatkach. Potem ten Polski Ład poprawili i wyszło mi mniej więcej na zero, chociaż bardzo bardzo nie podoba mi się ze składka zdrowotna jest poza podatkiem - daje im to wielkie możliwości podwyższania w przyszłości. Ale sytuacja się zmieniła bo wybuchła wojna. I titaj moim zdaniem pis dobrze się spisuje.

Nie wiem jeszcze na kogo zagłosuje w 2023. Podpowiecie mi o znawcy na kogo warto zagłosować?
                        • marekggg Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 12:02
                          2015, pozniej na konfe czy znowu na piSS - twoja sprawa.

tym 250+ wprowadzili tylko inflacje, nic sie w sumie nie zmienilo, akurat ze ludzie pokupowali stare szroty z niemiec, bo polak to nie lubi niemca, ale flagowy produkt adolfa, czyli VW uwielbia.

i teraz ci sie znowu polski nielad podoba... no to dawaj dalej

tyle mam do powiedzenia.
                          • bywalec_hoteli Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 12:03
                            Marekggg, powtórzę pytanie: na kogo w takim razie głosować? I pytanie pomocnicze: kto ma program inny niż „jebac pis” i chce wybory wygrać?
                            • only_the_godfather Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 13:49
                              Czyli byłeś pisowiec, jesteś pisowiec i będziesz pisowiec. Tak wiemy przed pisem polska była w ruinie a dzieci jadły tynk z ścian. Dopiero PiS to zmienił. Skoro nie przeszkadza Ci to co pis wyrabia z gospodarką, prawodawstwem, sądownictwem, że chcą nas wyprowadzić z UE i najlepiej stworzyć państwo wyznaniowe to trudno. Jeśli nie przeszjadza ci skala złodziejstwa, kolejne pałacyki "brudnej pały" i lewe interesy tej ferajny to coż zrobić.Jesteś dorosły mas swój rozum kilkukrotnie były tu rozmowy o tym co PiS wyrabia o jak niszczy państwo ale skoro tego nie widzisz. Cóż propaganda z TVP działa.
                              Ja mam Ci mowic na kogo głosować? Jesteś dorosły to sam przeanalizuj.
                              • bywalec_hoteli Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 14:37
                                The godfather, jestes jak katarynka, wyjatkowo tępa katarynka: pytam na kogo głosować, kto ma program a ty nic.
                                • only_the_godfather Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 15:07
                                  Chłopie ile ty masz lat?weź sobie poczytaj każda partia ma swój program. Poczytaj, poobserwuj scenę polityczną i wyciągnij wnioski. Będziesz wiedział ba kogo głosować. Serio oczekujesz, że ktoś Ci wskaże palcem?
                                  • bywalec_hoteli Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 15:41
                                    chłopie ja przed każdymi wyborami obserwuje scenę polityczną, słucham debat, czytam programy, obserwuje jak rządzili i podejmuje decyzje niezależnie.

w 2023 chce zagłosować na kogoś innego niż PiS, żeby wspierać wymianę władzy.

problem jest taki, ze nikogo innego nie widzę, nikogo z programem
                                    • only_the_godfather Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 16:05
                                      Tak obserwujesz, że w 2019 też głosowałeś na PiS. Już się nie tłumacz teraz też zagłosujesz tylko się nie przyznasz. Jaki PiS ma program?co poza rozdawaniem kasy zrobili? Tak obserwujesz scenę polityczną że nie przeszkadzało Ci, że już od 2015 PiS kradł i niszczył państwo, chciał nas wyprowadzić z UE a Kaczyński ma jakąś chorą obsesję wobec Niemiec.
                                      • bywalec_hoteli Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 16:50
                                        nie masz pojęcia na kogo głosowałem w 2019.
                                        na kogo zatem ty bedziesz głosować?
                                        ja rozumiem ze twój program to „jebac pis”, ale to nie wystarczy by wygrać wybory
                                        • only_the_godfather Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 17:30
                                          Mogę powiedzieć na kogo nie zagłosuje. PiS i konfederacja to wiadono, odpada PL2050 bo zbieranina ludzi od prawa do lewą i nie wiadomo jak się zachowają po wyborach. PSL to nie moja bajka zostaje mi do wyboru PO i Lewica. Póki co się zastanawiam.
                                          Już się nie tlumacz przecież Ty popierasz PiS tylko teraz jest Ci się wstyd do tego przyznać.. .
                                          • bywalec_hoteli Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 17:41
                                            no przecież Ci powiedziałem ze nie popieram PiS ale nie widzę nikogo lepszego na politycznym rynku a ty tego nie potrafisz zrozumieć i wmawiasz mi ze ja zawsze głosuje na pis - a tak nie jest - kiedyś nawet na tuska zagłosowałem - nie dogadamy się, bo rozmawiamy w dwóch roznych politycznych językach.

Zaprawdę powiadam ci: nie da się wygrać wyborów na haśle „odsunac pis od władzy, trzeba mieć program”
                                            • only_the_godfather Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 17:49
                                              W czym PiS jest taki dobry?bo rozdał kasę wtedy kiedy była koniunktura i gospodarka rosła?bo jak zaczyna się kryzys to nagle mają pełne gacie. Może jest dobry w tym że chcą zrobić polexit?chcesz żyć w kraju wyznaniowym?To fakt nikogo lepszego niema kto to zrobi. Chcesz dalej pracować na patologię?To lepszych od pisioròw nie ma. Więc w czym ten PiS jest taki dobry? Gęby pelne frazesów o wielkiej Polsce a tymczasem sprzedali Lotos. LOT dzięki ich polityce zaraz padnie. Przepalanie kasy jak Ostrołęka czy CPK. A jak tam samochod elektryczny Morawieckiego? Okazuje się że to będzie licencja i to id chińczyków. Brawo. Więc w czym ten PiS jest taki dobry?
                                              Poczytaj programy innych parti bo o tym jebać PiS to chyba tylko slyszys w TVP.
                                              • bywalec_hoteli Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 18:11
                                                To powiesz mi kto jest lepszy i ma lepszy program?

Bo ani na PO ani na SLD nie zagłosuje.
                                                • only_the_godfather Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 18:42
                                                  Po pierwsze ani PO ani Lewica niechce nas wyprowadzać z UE, czy urządzać nam państwa wyznaniowego. Po drugie obie te partie nie chcą ręcznie sterować sądami jak ma to miejsce teraz.
                                                  Jak dlamnie zarówno PO jak i Lewica mają lepszy program niż PiS. Oczywiście nie ze wszystkim się zgadzam, ake raz nie nam parti która w 100% będzie pokrywać się z moimi poglądami ( i podejrzewam, żenie tylko ja tak mam), dwa czasem lepiej wybrać tzw mniejsze zło i głosować przeciw. W tym przypadku przeciew temu co robi PiS.
                                                • donvito52 Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 19:43
                                                  bywalec_hoteli napisał:

> To powiesz mi kto jest lepszy i ma lepszy program?
                                                  >
                                                  > Bo ani na PO ani na SLD nie zagłosuje.

Czy wiedza kto ma gorszy program ci nie wystarcza ?
                                                  Na konfigurację zagłosuj.
                                                  Równie mądre ...
                              • tbernard Re: N/T i jest - szojgu u backi 05.12.22, 08:52
                                only_the_godfather napisał:

> Tak wiemy przed pisem polska była w ruinie a dzieci jadły tynk z ścian. Dopiero PiS to zmienił.

Z powodu braku pieniędzy dzieci jadły tynk ze ścian, ale dzielny PiS dąży do tego aby pieniędzy wszystkim dać tyle aby mogły najeść się pieniędzmi.
                            • marekggg Re: N/T i jest - szojgu u backi 05.12.22, 11:30
                              czyli glosujesz zawsze na piSS, tylko po to zeby potem pierdzielic jak to nastepny raz na nich nie zaglosujesz.

raz komunista, zawsze komunista
                              raz piSSuar, zawszde pisuar

jedno i drugie to stan umyslu
                        • shellyanna Re: N/T i jest - szojgu u backi 05.12.22, 06:58
                          Jak innym kradli, to było ok?…
    • wislok1 Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 01:28
      W sumie sam Batka sie zapisal dobrowolnie na sojusz z Putinem, wybral Rosje zamiast Zachodu, jego wybor,
      nikt po nim plakal nie bedzie.....

No, przy okazji skazal na wegetacje i niewole wobec Rosji narod,,. przy okazji panstwo. ale to Batka zawsze mial w d....
      • klemens1 Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 12:36
        wislok1 napisał:

> W sumie sam Batka sie zapisal dobrowolnie na sojusz z Putinem, wybral Rosje zam
        > iast Zachodu, jego wybor,
        > nikt po nim plakal nie bedzie.....

Przy okazji dał przykład innym krajom, zwłaszcza byłym republikom, jak taki "sojusz" się kończy.
    • engine8t Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 02:05
      Pojechal poprosic aby mala nuklearna wystrzeli Backa a nie Putin...
    • bywalec_hoteli Re: N/T i jest - szojgu u backi 04.12.22, 10:42
      Może Sasza przypomniał sierioży, ze w Minsku było centrum naukowe ZSRR i oni herbatkę lepiej mogą dla wowy przygotować, taka co zadziała?
    • wislok1 Nic z tego nie bedzie 04.12.22, 18:44
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,29219092,bialorus-nie-bedzie-wspierac-rosji-swoja-armia-w-ukrainie-obawa.html#do_w=46&do_v=723&do_st=RS&do_sid=1016&do_a=1016&s=BoxNewsImg1&do_upid=723_ti&do_utid=29219092&do_uvid=1670149843341
      To znaczy z obalenia Lukaszenki i wcielenia Bialorusi do Rosji....
      Lukaszenka jest za cwany.....

Jest to straszna menda i nikomu nie ufa....
      Bezpieka jest obsadzona tylko przez jego ludzi....

Oni wszyscy wiedza, ze obalenie Lukaszenki i wcielenie Bialorusi do Rosji to dla nich smierc ( czesto doslownie, czesto w lagrach, czesto na bezrobociu po wywaleniu z roboty )

Dokonal efektownego samoboja zblizajac sie do Rosji, ale to nie oznaczalo w jego wypadku wcielenia Bialorusi do Rosji, mial almbicje zostac nastepca Putina

• bywalec_hoteli Re: Nic z tego nie bedzie 04.12.22, 20:37
        To nie był efektowny samobój tylko wyrachowana gra. Zobacz na położenie Białorusi względem rosji. Znacznie gorsza niż Ukrainy. A zobacz na jej sytuacje „życiowa”: znacznie lepsza niż Ukrainy. Backa czeka aż putin kopnie w kalendarz albo ktos kopnie go w kalendarz. Wtedy bedzie rozmowy pokojowe starał się organizować. Powie ze to nie on jest winny bo ruskie same mu wjechały.
        • bywalec_hoteli Re: Nic z tego nie bedzie 04.12.22, 20:38
          tzn ze nie on jest winny ze ruskie z jego terenu zaatakowały Ukrainę. Teraz ma cel przeżyć putina i ma spora szanse.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka