Dodaj do ulubionych

Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami

30.12.22, 21:30
Jak miło

m.joemonster.org/filmy/121220
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 30.12.22, 22:04
      Nie wiem co masz przeciwko rowerzystom...
      A wyjmowanie/wkładanie bidonu z/do koszyczka rzeczywiście "trudny moment" i nie powinno się przy okazji robić nic innego.
      • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 30.12.22, 22:26
        Przeciwko w ten sposób jadącym drogą dużo.
        Ogólnie dużo przeciwko użytkownikom szosowek którzy/ które musza jechać środkiem drogi nawet mając wielokilometrowe ścieżki.
        Dlatego filmik sprawił mi dużo przyjemności
        • qqbek Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 30.12.22, 22:41
          trypel napisał:

> Przeciwko w ten sposób jadącym drogą dużo.
          > Ogólnie dużo przeciwko użytkownikom szosowek którzy/ które musza jechać środkie
          > m drogi nawet mając wielokilometrowe ścieżki.

Ale ja na filmiku nie widzę nijak ścieżki obok.
          Do tego obydwa samochody zdają się być z "ekipy".
          Też mnie wkurwiają "ci w lycrach" co muszą dymać jezdnią, jak obok jest DDR, ale bez przesady.

> Dlatego filmik sprawił mi dużo przyjemności
          Ale dlaczego?
          Bo ktoś zarył glebę?
          Przecież ty jeździsz na moto, a większość jeżdżących "puszkami" ma pewnie podobne odczucia względem ciebie, gdy przeciskasz się w korku.
          Równie dobrze można by było zalinkować filmik gdzie ktoś jadący skuterem/moto dostaje otwieranymi drzwiami i twierdzić, że to "sprawia komuś dużo przyjemności".
          Ten sam poziom "Schadenfreude" IMHO.
          • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 30.12.22, 22:56
            Różnica jest taka ze ja niezależnie czym jadę to staram się nie robić drugiemu co mi niemile.
            A ten typ z filmu mam wrażenie zawsze odwrotnie
            • qqbek Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 30.12.22, 23:11
              Ech, a jednak się różnimy.
              Inna sprawa to to, że ja w ruchu ulicznym jeżdżę często rowerem i wiem, jak mnie inni "uczestnicy" traktują czasami. To najwyraźniej zmienia mi "optykę" nawet jeśli chodzi o równie przeze mnie niepoważane "plemię lycrowe na szosówkach" :D (sam jeżdżę trekkingiem z masą bagażu najczęściej)
              • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 31.12.22, 07:25
                Przeciez ja też jeżdżę po asfalcie również bo moje okolice nie mają ścieżek.
                A filmik mnie rozbawił naprawdę. To się nazywa karma czy jakoś tak.
                • qqbek Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 31.12.22, 10:06
                  trypel napisał:

> Przeciez ja też jeżdżę po asfalcie również bo moje okolice nie mają ścieżek.
                  > A filmik mnie rozbawił naprawdę. To się nazywa karma czy jakoś tak.

Nie wiem.
                  Chyba nigdy solidnej "gleby" na rowerze nie zaliczyłeś, jak uważasz to za zabawne :)
                  Asfalt boli jeszcze tygodnie po "glebie", bo się człowiek strasznie "ździera".
                  • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 31.12.22, 10:20
                    A zwir niby nie? Jak kawałki zostają pod skóra na długie miesiące?
                    Wiem że już nie wolno pokazywać Benny Hilla bo to niepoprawne śmiać się z cudzego nieszczęścia ale mnie to wciąż bawi.
                    A do tych na szosówkach w lajkrze mam stosunek szczególny. I bez przerwy na takich gnoi trafiam.
                    • kokosowy15 Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 31.12.22, 18:16
                      Ja znów trafiwm czasem na kierowców, którzy nie przepuszczają pieszych na przejściu, oglądam filmiki o samochodach latających nad rondem itp. Najlepsze jednak było w realu, gdy facet nie wyrobił na prawym zakręcie, przywalił w całkiem solidna ścianę i zakleszczyl się w samochodzie. Najlepsze było oko dy dające na policzku. Uśmiałem się jak Trypel albo jak norka.
                      • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 01.01.23, 17:52
                        Mógłbym sobie wyobrazić taki filmik jak po wypadku przy dużej prędkości z bmw została kupa blachy i jednocześnie mrugajace migacze. Rozbawiloby mnie to do łez.
                    • qqbek Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 31.12.22, 19:51
                      Może rzeczywiście to ja mam skrzywioną przez rower psychikę, że mnie to nie śmieszy.
                      Zazwyczaj śmieszą mnie wszelkie przejawy czarnego humoru, a już czarny nieprzyzwoity humor w szczególności.

Przykład:
                      Katastrofę liniowca pasażerskiego przeżywa dwóch marynarzy i zakonnica.
                      Lądują na bezludnej wyspie, gdzie żyją sobie spokojnie w oczekiwaniu na ratunek.
                      Po trzech tygodniach zakonnica oświadcza "mam dość tych świństw" i popełnia samobójstwo.
                      Po kolejnych dwóch tygodniach jeden z marynarzy oświadcza "mam dość tych świństw - odkopujemy zakonnicę!".
                      • jackk3 Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 31.12.22, 20:13
                        (Może rzeczywiście to ja mam skrzywioną przez rower psychikę, że mnie to nie śmieszy. Zazwyczaj śmieszą mnie wszelkie przejawy czarnego humoru, a już czarny nieprzyzwoity humor w szczególności.)

Bo trzeba miec naprawde 'shit for brain' zeby sie cieszyc i to publicznie z czegos takiego...
                        • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 31.12.22, 21:31
                          A co to za różnica czy publicznie czy nie? Nawet jak śmieszy to publicznie nie wypada?

W quantum of solace byla fajna scena z padającym na pysk całym peletonem kolarzy. Rozumiem że publicznie trzeba było się smucić?
                • tbernard Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 01.01.23, 11:51
                  trypel napisał:

> A filmik mnie rozbawił naprawdę. To się nazywa karma czy jakoś tak.

W bidonie na ogół jest picie a nie karma.
                  • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 01.01.23, 13:37
                    Może miał zupę. Ogórkową.
                  • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 01.01.23, 20:43
                    Tu masz przykład jeszcze jednej karmy
                    youtu.be/gzLVkJONW0k
                    • kokosowy15 Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 01.01.23, 20:55
                      Może będzie wycieczka do Afganistanu, na publiczne wieszanie przestępców, zapisz się. Bardzo cie "kręcą" cudze wypadki? Podobno leczyć się tego nie da, ale można izolować.
                      • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 01.01.23, 21:05
                        Jak widzę zasłużony wypadek to "moje szczere chłopskie serce przepełnia radość jaką może sprawić tylko świadomość cudzego nieszczęścia". To cytat z literatury :)
                        A nie ma ma drodze nic gorszego niż osobnik przekonany o własnej bezkarności niezależnie co uczyni.
                        • tbernard Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 08:39
                          trypel napisał:

> A nie ma ma drodze nic gorszego niż osobnik przekonany o własnej bezkarności niezależnie co uczyni.

Takie uogólnione stwierdzenie zawiera w sobie też przypadki osobników łamiących przepisowe prędkości.
                          • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 08:59
                            Oczywiscie
                            Ale bezkarność oznacza w tym wypadku brak identyfikacji sprawcy. Czyli przypierdoli i zniknie. I szukaj wiatru w polu.
                            Ta sama osoba z tendencja do agresji drogowej będzie się bardziej hamować za kierownica samochodu niż jadac rowerem
                            • gzesiolek Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 11:04
                              Wiesz co to "instynkt samozachowawczy" jednak statystycznie częściej bezpiecznie i bezkarnie czyją się Ci za kierownicą niż Ci bez pancerza...
                              Przynajmniej każdy normalny człowiek tak ma...
                              • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 11:30
                                Ostatnie zdanie wiele tłumaczy
                                Ja jako pieszy cenie sobie swoje życie i nie wpycham się pod koła nawet jak mam pierwszeństwo
                                A teraz praktycznie co pare dni natykam się na wariata co pieszo lub na 2 kółkach bez patrzenia po prostu wjeżdża na przejście
                                Jeden taki wdał się w pyskówkę w zeszłym tygodniu że na pasach ma pierwszeństwo MIMO ze miał czerwone a ja zielone.

A co do instynktu - na początku grudnia w Danii chuj w lycrze prawie by mnie zabił na moim zielonym (byłem pieszym) gdyby inny pieszy lokals mnie nie chwycił za ramię. Gosc o 7.30 rowerem bez świateł grzał pewnie koło 30 na godz i przeciez nie stanie bo jakieś piesze kmioty maja zielone.
                                • kokosowy15 Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 20:10
                                  Widziałem już kierowców uciekających z miejsca wypadku mimo pogiętych blach w samochodzie, nie widziałem rowerzysty uciekającego na połamanych nogach. A statystycznie znacznie więcej winnych kolizjom kierowca - rowerzysta są jednak kierowcy.
                                  • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 20:14
                                    Myślę że osobnicze wrażenia są mało wiarygodne.
                                    Z mojej perspektywy więcej aut zostało zniszczonych przez rower niż przez inne auta, i zdecydowanie więcej widziałem spierdzielajacych pedalarzy po narozrabianiu niż kierowców.
                                    A co do kolizji - oczywiście różnica masy i spektakularność wypadków powoduje że wiemy wszystko o wypadkach z autami a nie rejestrujemy z uwagi na małą szkodliwości 99% zdarzen z rowerami.
                                    Bo kto będzie się bawił we wzywanie policji jak rower porysuje w korku auto i spieprzy między samochodami?
                                    • wislok1 Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 20:22
                                      To juz sa kompletne pie.doly....

Rowerzyste raczej daleko przed autem nie ucieknie, jak wczesniej w to auto stuknie...

Dogonienie go przez kierowce auta to szybka sprawa....

A potem tylko dzwnoc na policje....

W druga strone, czyli jak auto walnie w rowerzyste,, to bardzo czesto szpital...
                                      Raczej tez trudno uciec....

Rozumiem, ze ktos ma manie przesladowcza na punkcie rowerzystow, ale wszystko na swoje granice....
                                      • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 21:03
                                        W jaki sposób auto ma dogonic rower w korku w mieście?
                                        Jakieś rady?
                                    • kokosowy15 Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 22:46
                                      Porownujesz porysowana blachę z urazem fizycznym człowieka?
                                      • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 03.01.23, 06:34
                                        Czy uraz fizyczny jest bardziej dotkliwy niż uraz psychiczny?
        • engine8t Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 30.12.22, 23:31
          No a piszesz ze to "szosowki" wiec jada po szosie? W czym problem?
          • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 31.12.22, 07:42
            No właśnie endzin posiadanie szosówki jest słowem wytrychem,, to tak jakby posiadanie Ferrari dawało mi prawo do omijania dziury na jezdni poprzez skorzystanie z chodnika i pogonienie pieszych. Na na zwracających uwagę wydarcie mordy tekstem - ale ja mam Ferrari!
            • engine8t Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 31.12.22, 18:10
              A moze oni mieli nie szosowki ale wyscigowki?
    • marekggg Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 30.12.22, 23:36
      zdarza sie....
    • kokosowy15 Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 31.12.22, 19:46
      Ile masz pedałów w samochodzie?
      • qqbek Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 31.12.22, 20:36
        kokosowy15 napisał(a):

> Ile masz pedałów w samochodzie?

Generalnie od dwóch (normalny samochód), poprzez trzy (samochody ze skrzyniami dla orangutanów i Mercedes z normalną) do czterech (Mercedes ze skrzynią dla orangutanów).
        • kokosowy15 Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 31.12.22, 20:59
          Czyżbyś był pedalarzem?
        • galtomone Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 09:08
          qqbek napisał:

> kokosowy15 napisał(a):
          >
          > > Ile masz pedałów w samochodzie?
          >
          > Generalnie od dwóch (normalny samochód), poprzez trzy (samochody ze skrzyniami
          > dla orangutanów i Mercedes z normalną) do czterech (Mercedes ze skrzynią dla or
          > angutanów).
          >

Tu u mnie jak w Mercedesie... automat i 3 pedały.
          • qqbek Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 09:12
            galtomone napisał:

> Tu u mnie jak w Mercedesie... automat i 3 pedały.

Też jest "nożny ręczny" jak w Mercedesach w RX-ie, czy do czegoś innego jest trzeci pedał?
            • galtomone Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 09:57
              Nożny ręczny.
              I ciągle jestem do tego średnio przyzwyczajony.
              Zbyt rzadko korzystam.

We wszystkich autach gdzie miałem ręczny ręczny nigdy mi się nie zdarzyło zapomnieć o zwolnieniu przed ruszeniem.... A tu nawet kontrola na desce nie pomaga i czasem dopiero po sekundzie sie orientuje, że przecież jeszcze ręczny.
        • tbernard Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 11:11
          A jakie to są samochody ze skrzynią dla orangutanów?
          • qqbek Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 03.01.23, 08:02
            tbernard napisał:

> A jakie to są samochody ze skrzynią dla orangutanów?

Te w których trzeba machać łapkami i nóżkami, żeby zmienić bieg.
            • tbernard Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 03.01.23, 11:39
              No to w każdym normalnym samochodzie trzeba najpierw nadepnąć pedał sprzęgła a potem ustawić dźwignię we właściwy miejscu i puścić sprzęgło. Jeszcze żadnego orangutana w takim samochodzie nie widziałem.
              • qqbek Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 03.01.23, 12:00
                No nie do końca.
                Z mojego punktu widzenia wystarczy nacisnąć pedał hamulca, wybrać wybierakiem czy chcemy jechać do przodu, czy do tyłu i puścić hamulec.

Zaraz będzie wykład o prawdziwej motoryzacji, o "czuciu auta", itp., itd.
                Na co ze spokojem odpowiem - kup se Pan Ładę 2107, odłącz rozrusznik i uruchamiaj korbą.
    • wislok1 WTF ? 01.01.23, 01:15
      trypel napisał:

> Jak miło
      >
      > m.joemonster.org/filmy/121220

Przeciez ten filmik nakrecil ktos z tej ekipy kolarskiej, za nimi jedzie auto z tej ekipy, nikomu nie zagrazaja i nikomu nie utrudniaja zycia, kraksa okropna...
      Nic tu fajnego nie ma...

Sa debile rowerzysci, motocyklisci, kierowcy aut,itd...
      Jakis niewielki procent...

Rowerzysci nie sa ani troche gorsi od innych uczestnikow ruchu
      • trypel Re: WTF ? 01.01.23, 17:50
        177 komentarzy pod filmikiem na satyrycznym portalu świadczy o tym że jednak jest to śmieszne
        Oczywiscie nie dla wszystkich
        • wislok1 Re: WTF ? 01.01.23, 17:58
          Byl taki kretynski program Smiechu Warte
          z Drozda, puszczali tam podobne filmiki i tluszcza rechotala ogladajac glownie wypadki innych ( czasem naprawde grozne wypadki )...

Kwestia gustu
          • wislok1 Re: WTF ? 01.01.23, 18:00
            Z tym ze tam jednak nie atakowali bez sensu rowerzystow, to trzeba uczciwie przyznac....
            • trypel Re: WTF ? 01.01.23, 18:06
              Atakowali?
              Myślałem że on sam odwalił manianę ale jak widać kamera nie pokazuje jak ktoś go zaatakował
          • trypel Re: WTF ? 01.01.23, 18:05
            Było też coś takiego jak Monty Python albo Benny Hill, niestety nie wolno już za bardzo tego pokazywać bo ten śmiech jest zabroniony a tam też inni dostawali po dupie żeby innych rozbawić
            • gzesiolek Re: WTF ? 02.01.23, 11:00
              Naprawdę chcesz to porównywać z Monty Pythonem?
              • tbernard Re: WTF ? 02.01.23, 11:15
                gzesiolek napisał:

> Naprawdę chcesz to porównywać z Monty Pythonem?

W Monty Pythonie scenki były zawsze udawane, nawet jak kogoś zastrzelono lub komuś wątrobę wycinali. Tutaj zostało nagrane raczej prawdziwe zdarzenie.
              • trypel Re: WTF ? 02.01.23, 11:16
                Odkąd dowiedziałem się z MP jest już w UK czymś czego nie wypada oglądać a tym bardziej się śmiać to tak.
                Rozumiem że ty się nie śmiejesz jak ktoś się wypierdzieli na skórce banana ale mnie to ma prawo śmieszyć.
                • gzesiolek Re: WTF ? 02.01.23, 11:21
                  Niestety zbyt odczuwam ból innych. Co innego skecze, udawane sceny i sytuacje gdy fartem nic się nikomu nie dzieje... Potrafię się śmiać do rozpuku ze swojego upadku, ale jakoś co do bolesnych wypadków innych to jakoś mniej...

A humor Monty Pythona jednak daleki był od wywrócenia się na skórce... chyba, że ze skórką wiązała się zaskakująca puenta...
                  • wislok1 Re: WTF ? 02.01.23, 19:17
                    Dokladnie tak....

100% zgody......

Zapewne autor watku, jakby ktos wrzucil do internetu jego wlasny wypadek na drodze i sie tam z niego nabijal, to by dostal ataku szalu i bylyb blisko obledu.....

( choc oczywiscie by sie do tego nie przyznal )

PS: zupepnie co innego film, co innego PRAWDZIWY wypadek drogowy, gdzie ktos ucierpial...
                    Smianie sie z czyjegos nieszczescia, kwestia gustu...
                    • trypel Re: WTF ? 02.01.23, 19:56
                      Wielokrotnie pisałem o sobie per debil bo coś odwaliłem i narozrabialem bądź zachowałem się jak idiota. Zarzucanie mi że nie umiem się śmiać z siebie lub nie mam do siebie dystansu jest niczym nie podpartym pieprzeniem

Ale jeśli komuś brakuje dystansu do siebie to wszędzie to widzi

Ps śmieszą mnie też dowcipy z negatywów
                      • wislok1 Re: WTF ? 02.01.23, 20:13
                        Mi nie brakuje dystanu do samego siebie,
                        jak prostu wiem z AUTOPSJI jak ludzie reaguja na wypadki drogowe i nic tu smiesznego w tych wypadkach nie ma, KOMPLETNIE NIC; ZERO ...
                        • trypel Re: WTF ? 02.01.23, 20:19
                          Wiesz jaki był mój najgłupszy wypadek - stałem na granicy w Zgorzelcu w latach 90. Z zakupami na handel. Byłem ledwo żywy, była zima, kolejka stała, zasnąłem z zapalonym silnikiem, przyśniło mi się ze kolejka ruszyła.. samochód już do granicy pchałem. A potem musiałem wezwać ojca do holowania. Cała rodzina się z tego nabija do tej pory.

Najlepiej się z tego śmiać.
                • tbernard Re: WTF ? 02.01.23, 11:29
                  trypel napisał:

> Odkąd dowiedziałem się z MP jest już w UK czymś czego nie wypada oglądać a tym
                  > bardziej się śmiać to tak.

Może utworzono tam specjalne ministerstwo ustalające z czego można się śmiać i wymyślają politycznie poprawne kawały o umiarkowanej śmieszności aby czasem ktoś nie umarł.
            • galtomone I am sorry, but pierdolisz 02.01.23, 12:43
              trypel napisał:

> Było też coś takiego jak Monty Python albo Benny Hill, niestety nie wolno już z
              > a bardzo tego pokazywać bo ten śmiech jest zabroniony a tam też inni dostawali
              > po dupie żeby innych rozbawić

www.netflix.com/pl/title/771476
              www.netflix.com/pl/title/699257
              www.netflix.com/pl/title/70213238
              To tak bez dużego szukania....
              • trypel Re: I am sorry, but pierdolisz 02.01.23, 12:49
                Ale wiesz ze w różnych krajach netflix ma różne filmy?

Mowie o tym jak się postrzega te filmy. I że nie wypada się śmiać z ich żartów
                • galtomone Re: I am sorry, but pierdolisz 02.01.23, 13:04
                  Ale wiesz, że w różnych krajach są różne platformy, różne upodobania widzów, różne prawa do materiałów?

I wskaz, gdzie wyżej wymieniałeś jaki kraj masz na myśli... Bo za chuja nie widzę 🤷

Napisałeś, że nie ma generalnie i ogólnie, więc raz jeszcze - I am sorry, but PIRDOLISZ co potwierdziły wyżej załączone linki.

A jak już coś polecać to nie Benny Hilla tylko cos z wyższej ligi humoru:

Little Britain
                  The Catherine Tate Show
                  Saturday Night Live

czy dziesiątki godzin różnych (często bardzo obrazoburczych) standupów.
                  • trypel Re: I am sorry, but pierdolisz 02.01.23, 13:14
                    Ja nie polecam. Mowie ze nie wypada się śmiać. To różnica
                    • galtomone Re: I am sorry, but pierdolisz 02.01.23, 13:19
                      trypel napisał:

> Ja nie polecam. Mowie ze nie wypada się śmiać. To różnica

No wiec jak najbardziej można i materiały są legalnie dostępne. Nie zawsze i nie wszystkie ale to z innych powodów niż ten, który usiłujesz udowodnić.
                      • galtomone Re: I am sorry, but pierdolisz 02.01.23, 13:20
                        I kontynuując, te ww. ja akurat polecam.
                      • trypel Re: I am sorry, but pierdolisz 02.01.23, 13:25
                        Pierwszy lepszy artykuł
                        www.hampshirelive.news/whats-on/watched-benny-hill-show-wasnt-5042140?int_source=amp_continue_reading&int_medium=amp&int_campaign=continue_reading_button#amp-readmore-target

Słyszę w UK ze nie wypada się śmiać ze starych żartów bo były seksistowskie, nie szanowały różnorodności i temu podobne bzdety
                        I babka w moim wieku mowi ze w publicznej tv już tego nie zobaczy bo nie wypada. W sumie wierzę bardziej jej niż tobie
                        • galtomone Re: I am sorry, but pierdolisz 02.01.23, 13:31
                          A ja wierzę w magię pieniądza. Benny Hill był słaby wtedy i słaby pozostanie.

Są dziesiątki tysięcy godzien materiałów, które w publicznych i komercyjnych stacjach się nie pojawią, bo nie ma zapotrzebowania. Bo sa YouTuby, Prime'y, itd

Masz konto, płacisz, ogladasz:
                          tv.apple.com/pl/person/benny-hill/umc.cpc.3k6hbov8vign057kkmbjwtdsh
                          www.amazon.co.uk/s?k=benny+hill&i=instant-video&sprefix=benny+%2Cinstant-video%2C260&ref=nb_sb_ss_ts-doa-p_1_6

Zaden problem jak ktos ma ochote.
                          • trypel Re: I am sorry, but pierdolisz 02.01.23, 13:38
                            Jak ktoś się uprze to i obejrzy wycięty kawałek z Big Zbig Show ale to chyba nie o tym
                            Mam 3 pracowników w UK, od 28-48 lat, w sumie z 4 dzieci od 8 do 17 lat.
                            1 w prywatnej szkole ąę a reszta w publicznej. Zespół jest zżyty więc dużo czasu spędzamy razem na gadaniu również o pierdolach. To mi właśnie daje taki punkt widzenia. Jak widzą to dzieciaki po praniu mózgów, jak widzi to jeden ze szkoły prywatnej, jak dorośli.
                            • galtomone Re: I am sorry, but pierdolisz 02.01.23, 13:55
                              A ja mam i znajomych i rodzinę w UK. Znajomych Angoli, Nowozelandów, Irlandczyków.
                              Hetero i nie hetero.
                              Od nastolatków po emerytów.

I nikt szat nie rozdziera.

Pewnie, że jest inaczej.
                              Ale czy gorzej?

Młodzi TV generalnie zainteresowani nie są (widze zreszta po swoim). Ale dośc dobrze potrafią odflitrować żarty (różne) z których sie smieją całkiem normlanie od rzeczy na poważnie - jak politycy pierdolą.

A ty własnie wpisałes sie pierdolenie jak polityk i to kłamiliwe.

CYTUJĘ:
                              "niestety nie wolno już za bardzo tego pokazywać bo ten śmiech jest zabroniony"

Gdzie nie wolno? Kto zabrania? Jakie sankcje?

To mniej wiecej takie samo pierdolenie jak swego czasu w TVP o strzelaninach w Szwecji, które sie udalo zrealizować dzięki fragmentom serialu sensacyjnego.

A to czy takie rzeczy sa nadal smieszne czy nie to osobna sprawa.
                              Wg mnie Benny Hill i wtedy nie był smieszny.

Podobnie jak fakt czy na materiał dla 100 osob jest miejsce w TV - smiem watpic, bo komercja (nawet w tv publicznej) ma swoje prawa.
                              • trypel Re: I am sorry, but pierdolisz 02.01.23, 14:01
                                Każdy ma swoich znajomych
                                Mnie benny hill wciąż śmieszy jak i jas fasola, natomiast współczesne kinowe produkcje np ostatnie marvele są dla mnie niestrawialne - czarnoskóra bohaterka, wspiera potomków Indian w walce z białymi złymi ludźmi (rzyg) staramy się wytłumaczyć to dziecku ale pranie mózgów robi swoje
                          • tbernard Re: I am sorry, but pierdolisz 02.01.23, 13:58
                            galtomone napisał:

> A ja wierzę w magię pieniądza. Benny Hill był słaby wtedy i słaby pozostanie.

Wiadomo, że Benny Hill nie był siłaczem takim jak Sylwester Stallone lub Arnold Schwarzenegger. Za to był bardzo śmieszny. Ale Jaś Fasola jeszcze śmieszniejszy.
                            • nousecomplaining Re: I am sorry, but pierdolisz 02.01.23, 19:33
                              > Za to był bardzo śmieszny. Ale Jaś Fasola jeszcze śmieszniejszy.
                              Z mojej strony zgoda. Ale nie mieszajmy w to Monty'ego Pythona. To jak porównywanie Harlequinów z Dostojewskim.
                              • qqbek Re: I am sorry, but pierdolisz 02.01.23, 19:47
                                nousecomplaining napisał(a):

> Ale nie mieszajmy w to Monty'ego Pythona. To jak porównyw
                                > anie Harlequinów z Dostojewskim.

Szybciej jak porównać Kabaret Starszych Panów, albo Kabaret Olgi Lipińskiej z Kabaretem Młodych Panów, albo inną Neo-Nówką.

Kurła, brakuje mi Kabaretu Olgi Lipińskiej.
                              • trypel Re: I am sorry, but pierdolisz 02.01.23, 19:58
                                Ok, z MP przesadziłem.
                                Chodziło mi nie o poziom ale naśmiewanie się że wszystkiego
                                Pamiętam odcinek hotelu zacisze gdzie Cleese miał gości z Niemiec. :D
                                • wislok1 Re: I am sorry, but pierdolisz 02.01.23, 20:10
                                  Film to film, film to fikcja, tak samo jak kabarety, Benny Hill, itd...

Ja nie bronie nasmiewania sie ze wszystkiego i wszedzie, zwracam tylko uwage, ze czasami zdaniem bardzo wielu to glupio wyglada...

Np. nabijanie sie z tego, ze ktos mial RZECZYWISTY wypadek drogowy, sam niczemu nie zwanil i sie przy okazji niezle potlukl....
    • galtomone Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 09:06
      Chyba pozostaje Ci życzyć, żeby sąsiadowi nową Skodę ukradli.
      • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 09:21
        Dlaczego życzysz złych rzeczy przyzwoitym ludziom?
        • galtomone Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 10:00
          Bo to zabawne przecież jak patrzysz przez okno a sąsiadowi Skode z podwórka wyprowadzają.

Czytając Twój post i większość niejakiego Silnika8 naszła mnie myśl taka.

Jest pewien rodzaj obywatela Potatolandii... On może i z Potatolandu wyjechać, ale Potatoland nigdy z niego nie wyjdzie...
          • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 10:25
            Dla mnie to w ogóle nie jest zabawne ze jacyś złodzieje kradną sąsiadowi jego majątek. Jeśli ciebie to cieszy to jest jakiś chory.
            Natomiast niewątpliwie zabawne byłoby jakby tym złodziejom pies sąsiada poszarpał dupy.
            • galtomone Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 10:35
              trypel napisał:

> Dla mnie to w ogóle nie jest zabawne

Patrząc na to co Cię bawi pozwolę sobie na pewną dozę sceptycyzmu w tej kwestii.
              • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 10:40
                Patrzysz a nie widzisz.
                Częste.

Ale w sumie nie mój problem.
    • gzesiolek Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 10:58
      Rozumiem jakby coś odpierdolili i by się karma wtrąciła, ale cieszyć się z krzywdy bliźniego dla zasady, bo to cykliści? Chu*owe to jest...
      • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 11:07
        Może i masz racje.
        Ja po prostu bez przerwy mam jakieś zdarzenia z pedalarzami w lycrze i chyba ich cholernie nie lubię.
        • gzesiolek Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 11:17
          Ja też nie lubię. Zwłaszcza jak sam jadę na rowerze... Zwykle nie różnią się niczym od agresywnych zapierdalaczy mrygających długimi w autach...
          Od zawsze mam podejście, że debil jest debil niezależnie czym się porusza...
          Ale nawet wtedy nikomu nie życzę takiego upadku...
          • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 11:22
            Wg mnie różnią się tylko jednym. Ci w samochodach wiedzą że ktoś ich może nagrać i pociągnąć do odpowiedzialności
            I to ich hamuje.
            Jak rozumiem ten filmik też cie nie bawi?
            m.joemonster.org/filmy/121257
            Co ja zrobię że humor joemonsterowy to mój humor?
            • gzesiolek Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 12:58
              Śmieszy? Może trochę. Ale szkoda mi uczestników. Wkurza mnie podejście idioty na rowerze, który jak rozumiem oznakowanie nie miał pierwszeństwa, a zachowywał się tak jakby miał... Ten filmik jednak nie ma w moich oczach niczego wspólnego z poprzednim... Tutaj jest nagroda Darwina, tam jednak ucierpieli też goście inni niż sprawca...
              • trypel Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 02.01.23, 13:12
                Mi tez szkoda tego w aucie. Bo mogło trafić na wrażliwca i się będzie przejmował. No i auto uszkodzone.

Tamten filmik to co innego. Takie połączenie kolarstwa i kręgli - i to nie jest nic przeciwko konkretnym gościom tylko ogólne wrażenie po obejrzeniu.

Tak wiem jestem kompletnie niewrażliwy. Tak mam i nie będę ukrywał ze jest inaczej bo to niepoprawne politycznie.
                Bawi mnie informacja ze złodziej miedzi spalił się w transformatorze. Jak samobójca rzuci się na tory to jedyne co czuje to złość ze przez jego prywatny problem 500 osób musi czekać pare godzin w pociągu.
                W sumie mam szczęście ze moja żona myśli tak samo :)
    • bywalec2023 Re: Pozytywny 8 s filmik z pedalarzami 03.01.23, 00:06
      nie wiem co w tym śmiesznego ludzkie cierpienie sportowców

rowerzyści nieraz mnie wkurzają jak są jak święte krowy ale nie jestem złośliwy by komuś życzyć wypadku rowerowego

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka