Dodaj do ulubionych

Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniactwo!

10.01.05, 19:34
Normalnie rozpie..ja mnie buraki tankujace na tych stacjach. Raz bylem na
tej stacji bo akurat nie bylo innej i widzialem jakie tam barachlo tankuje.
Jeden chwali sie, ze placi karta, wielki pan, a drugi pokazuje wszystkim ile
to on ma banknotow w portwelu. Normalnie przeglad glupoty i zidiocenia. Nie
rozumiem ich, bo przeciez tankujac na normalnej stacji mozna zbierac punkty i
wygrywac cenne nagrody. Ja dzieki punktom mam wyposazona prawie cala kuchnie,
bo duzo jezdze i kilka razy w roku wygrywam jakis sprzet. A te buraki nic nie
wygraja, bo on 'tankuje na stacji bezoblsugowej' i jest z tego dumny jak paw.
Zauwazylem, ze najczesciej podjezdzaja tam akwizytorzy i zblazowane fagasy w
garniturkach, ktore placa karta. Pewnie sa dumni z tego, ze placa karta, a ha
uwazam, ze placenie karta to pozerstwo i prymitywizm. Ja nigdy karta nie
zaplace, zreszta nawet nie mam tego w portwelu tylko w szufladzie, bo jak ktos
nie chce byc okradziony, to tego syfu nie uzywa. Ja mam zawsze przy sobie
kilkaset zlotych, a reszte trzymam w banku i nikt mnie nie okradnie. A te
fagasy sa z tego dumne, normalnie smieszy mnie to i nie szanuje ludzi tam
tankujacych. Ciekawe ile ludzi na tym forum tam tankuje. No przyznawac sie
pozerzy!
Obserwuj wątek
    • Gość: dre Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.05, 19:47
      Ty jesteś nie-normalny.
      A na marginesie to Nestle możesz sobie wpierniczyć na śniadanie. Stacje
      nazywają się Neste.
      Temat do bani.
      • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 10.01.05, 19:50
        Nazwa nie ma tu nic do rzeczy.
        Nie zamydlaj tematu.
        • Gość: Ryszard Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.w80-11.abo.wanadoo.fr 11.01.05, 09:42
          No i nie w "portwelu" ale w portfelu cepie!!!
          R
          • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 13:12
            Gość portalu: Ryszard napisał(a):

> No i nie w "portwelu" ale w portfelu cepie!!!
            > R

Sam jestes cep. Obejrzyj sie za siebie.
            Sloma z butow ci wypada.
            • Gość: sfinks Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.stacje.agora.pl 17.01.05, 16:54
              Trudno mi sobie wyobrazić, że tankując na Neste i płacąc kartą jestem pozerem.
              A na zwykłej stacji jak płace karta to co - nie jestem snobem?
              Jakieś idiotyczne przełożenie - na stacjach Neste tankuje się nie dlatego, żeby
              pokazać, że sie ma coś w portfelu, tylko żeby było szybciej (nie idzesz do
              kasy) i taniej (wciąż o kilkanaście groszy. Jak mozna być pozerem, skoro zalezy
              mi na tańszym tankowaniu?
        • zaholec Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 12.01.05, 12:51
          Owszem, nazwa też ma znaczenie. Jak można poważnie traktować człowieka, który
          nie potrafi nawet prawidłowo określić tematu swojej wypowiedzi? Hmmm?

nie pozdrawiam
        • Gość: Ola Po co marnujecie swój czas na tego Prymitywa ? IP: 217.153.181.* / 217.153.181.* 01.02.05, 15:26
          Szkoda waszych nerwów, lepiej chyba dyskutować z kims kto posiada zdolnośc
          myslenia. Zakończcie ten wątek Pozdrawiam
      • Gość: Macabricus Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 10:07
        co tam nestle, tankowanie na wedlu..to dopiero buractwo :))
        • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 18:44
          Gość portalu: Macabricus napisał(a):

> co tam nestle, tankowanie na wedlu..to dopiero buractwo :))

Ale z ciebie czlowieku debil.
          • Gość: Macabricus Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 19:10
            normalnyczlowiek napisał:

> Gość portalu: Macabricus napisał(a):
            >
            > > co tam nestle, tankowanie na wedlu..to dopiero buractwo :))
            >
            > Ale z ciebie czlowieku debil.
            rzekl wielki mysliciel, normalnyczlowiek, załozyciel tegoż przepełnionego
            głęboką myślą wątku.
            • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 19:13

> normalnyczlowiek napisał:
              >
              > > Gość portalu: Macabricus napisał(a):
              > >
              > > > co tam nestle, tankowanie na wedlu..to dopiero buractwo :))
              > >
              > > Ale z ciebie czlowieku debil.
              > rzekl wielki mysliciel, normalnyczlowiek, załozyciel tegoż przepełnionego
              > głęboką myślą wątku.

Przynajmniej mam wiecej do powiedzenia niz ty.
              • Gość: MAcabricus Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 19:16
                >Przynajmniej mam wiecej do powiedzenia niz ty.
                niestety, nic mądrego, ot poziom przecietnego "zacieka" czy iinego plaszczyca
                ale jesli stawianie na ilosc jest dla ciebie satysfakcjonujace...
                • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 19:25
                  Gość portalu: MAcabricus napisał(a):

> >Przynajmniej mam wiecej do powiedzenia niz ty.
                  > niestety, nic mądrego, ot poziom przecietnego "zacieka" czy iinego plaszczyca
                  > ale jesli stawianie na ilosc jest dla ciebie satysfakcjonujace...

Umiesz plywac?
                  To splywaj.
                  • Gość: Macabricus Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 19:26
                    > Umiesz plywac?
                    > To splywaj.

zmuś mnie..
                    ehh typowy kibord łorior z zaciekową proweniencją..
                    • bromba11 Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 19:29
                      I jeszcze ma ciekawy pogląd na higienę. W lecie w tramwaju pewnie nigdy nie
                      narzeka na tłok. :-)
                      • Gość: Macabricus Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 19:32
                        bromba11 napisała:

> I jeszcze ma ciekawy pogląd na higienę. W lecie w tramwaju pewnie nigdy nie
                        > narzeka na tłok. :-)
                        Jeszcze zalezy jaki to "TŁoK" ;-)
                        • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 19:45

> bromba11 napisała:
                          >
                          > > I jeszcze ma ciekawy pogląd na higienę. W lecie w tramwaju pewnie nigdy n
                          > ie
                          > > narzeka na tłok. :-)
                          > Jeszcze zalezy jaki to "TŁoK" ;-)

Sam jestes tlok bucu.
                          • Gość: Macabricus Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 19:53

> Sam jestes tlok bucu.
                            uhhh, w twej riposcie czuje sie wręcz ogrom wysiłku który w nią włożyłeś, choć
                            wysiłek olbrzymi to efekt marny, a juz niewątpliwie nijaki w stylu, ale ok,
                            doceniam
                    • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 19:41

> > Umiesz plywac?
                      > > To splywaj.
                      >
                      > zmuś mnie..
                      > ehh typowy kibord łorior z zaciekową proweniencją..

Z czym?
                      • bromba11 Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 19:44
                        idź umyć ręce a potem się dowiesz.
                      • Gość: Macabricus Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 19:48
                        > Z czym?
                        nie wiesz kto to zaciek? czy nie rozumiesz pojęcia "proweniencja"
                        1 swiadczy o tym, ze inet zainstalowali ci dzis, no moze wczoraj, drugie, o
                        stanie umysłu, w tym przypadku stan ten mozemy okreslic mianem debilizmu
                        • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 22:21

> > Z czym?
                          > nie wiesz kto to zaciek? czy nie rozumiesz pojęcia "proweniencja"
                          > 1 swiadczy o tym, ze inet zainstalowali ci dzis, no moze wczoraj, drugie, o
                          > stanie umysłu, w tym przypadku stan ten mozemy okreslic mianem debilizmu

Wez koles wyluzuj bo cie znajde po adresie Ip i wlasnorecznie przyjade i cie
                          wyprostuje.
                          • Gość: Macabricus Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.05, 09:38
                            > Wez koles wyluzuj bo cie znajde po adresie Ip i wlasnorecznie przyjade i cie
                            > wyprostuje.
                            ROTFL, szukaj lamo szukaj
                            • undercover_brother Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 17.01.05, 18:09
                              Przygladam sie dyskusji i musze powiedziec, ze swietnie sie bawie. Zastanawiam sie czy normalnyczlowiek to jakis nowy oszolom na forum AM, czy ktos sobie nicka zmienil.

Daj znac jak Cie znajdzie. Moze mi numery totka przepowie :).
                          • Gość: Wredny wlasnorecznie przyjade IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.05, 01:32

> Wez koles wyluzuj bo cie znajde po adresie Ip i wlasnorecznie przyjade .....

Jezdzi wlasnorecznie - kawaler,czy.....szpetny ?

• Gość: japi Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: 81.168.185.* 22.01.05, 19:48
                  Podjeżdżam moja bryczką full wypas zawsze po 19.00 na stację NESTE. Obok
                  laseczka, każdego dnia inna. Własnie skasowałem kilku durni na kilka tysięcy za
                  jakiś g...no warty sprzet AGD. Patrze z pogardą na tych wszystkich goniacych za
                  czasem wlascicieli polonezów, maluszków itp. Wyciągam skórzany portfel, a jak
                  za 1500 PLN. Tankuję zawsze do pełna. Biorę kartę, obracam kilka razy, żeby
                  każdy widział , że GOLD. A jak! Człeku normalny, zebys mi sie nie pałętał obok
                  tej stacji, bo to nie miejsce dla Ciebie. Są równi i równiejsi jak mawiał
                  Orwell. Czesc!
            • Gość: menel Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 23:14
              nie mogę az sie wypowiem: normalny ty facet masz chyba jakieś problemy!!!ch....
              z tym kto gdzie tankuje!ja kupuje na shell'u i co moze wg. ciebie jestem
              rozrzutny?? tankuje bo lubie! czy ktoś z tankujących na neste robi ci krzywde
              przez to ze kupuje tam paliwo?? ubywa ci z kieszeni?? STARY A MOZE TY NIE
              POTRAFISZ TEGO OBSŁUGIWAC I ZAZDROŚĆ CIE ZRZERA ZE INNI POTRAFIĄ!!!biedaku
              poproś jednego z tych buraków(kartoflu przerośnięty) napewno ci wytłumaczą!!!
      • Gość: Alojss Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.citysat.com.pl / 80.48.70.* 21.01.05, 15:31
        Osobiście wolę kartę,jest moim zdanie wygodniejsza niż pełen portwel
        złomu,osobiście mam to w dupie że ktoś nie chce tego użytkować.Sądzi tak
        niemalże każdy piernik na emeryturze,komuch który wiecznie coś z zakładu
        wynosił a teraz rżnie pożądniaka z zasadami.
      • Gość: anty-prowokator prowokacja IP: *.citibank.com 25.01.05, 16:11
        Toż to zwykla prowokacja. Co tu wzbudza taka sensacje? Olejcie leszcza.
        • Gość: Anetka Re: prowokacja IP: *.chello.pl 25.01.05, 17:40
          W sumie masz rację, toż to jakiś frustrat, którego w młodości tatuś kochał "za
          bardzo". Może robił to z nim to na stacji Nestle albo Wedel. Pewnie do dziś ma
          złe wspomnienia i go boli dupsko
          • normalnyczlowiek Re: prowokacja 25.01.05, 19:26
            Gość portalu: Anetka napisał(a):

> W sumie masz rację, toż to jakiś frustrat, którego w młodości tatuś kochał "za
            > bardzo". Może robił to z nim to na stacji Nestle albo Wedel. Pewnie do dziś ma
            > złe wspomnienia i go boli dupsko

Przejrzysz sie w lustrze.
            Masz cos bialego na ustach.
            • Gość: heh Re: prowokacja IP: *.akademik.ds.pw.edu.pl 26.01.05, 00:53
              to sie nazywa zeby , no chyba ze ktos nie myje...:)
    • Gość: michall Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.01.05, 20:04
      ja co prawda nie tankuje na Neste bo mało tego, ale place karta jak najbardziej
      i uwazam ze to jest ok i bardzo wygodne, sam jestes burak, ze ja trzymasz w
      szufladzie pod skarpetkami. a wogole to prowokacja
    • Gość: Milos Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.jjs.pl 10.01.05, 20:16
      Druid ??
      Witaj chłopie, długo Cię nie było. Jak tam w Afryce ?

Pzdr

Ps. Co lepiej tankować u Kulczyka ?
      • jan.kulczyk Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 10.01.05, 20:27
        Masz jakieś wąty?

;))
        • Gość: Milos Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.jjs.pl 10.01.05, 20:34
          Nie no jakbym śmiał śmieć !

;)
    • Gość: wszyscy :|| !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.05, 20:34
      • Gość: Milos Re: :|| !!! IP: *.jjs.pl 10.01.05, 20:37
        Eee no bez przesady. A jakby teraz powstał wątek "Opony zimowe - wilczy pęd" to
        też by dostał :|| ?? Tu nie czuć ręki Simpatico i jemu podobnych tylko raczej
        Druida, a to różnica jednak...

Pzdr
    • Gość: zx Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 10.01.05, 20:45
      Żałosny przypadek kompletnego zidiocenia tego narodu :((((((((((
    • Gość: Ze zapytam Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.dip.t-dialin.net 10.01.05, 21:07
      Mam dziwne wrazenie ze juz ten tekst kiedys czytalem...
    • Gość: Albrcik Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.sownet.gliwice.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.05, 21:24
      kolejna durna prowokacja na forum . pozdrawiam
    • Gość: alex Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: 62.233.163.* 10.01.05, 21:37
      TROLL!
    • Gość: wujaszek joe Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.local.net / *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 07:53
      hehee, fajne
    • Gość: kuba nestle- zatankuj "good food, good life" :) IP: *.nestle.pl 11.01.05, 08:10
    • dgr Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 08:54
      Jeżeli to jest Druid, tak jak niektórzy to sugerują, to ja w sumie nie dziwię
      się jego niechęci do stacji Neste i ludzi na nich tankujących. Przecierz już
      kiedyś napisał że płacił tam gotówką i biedaczek nie mógł doczekać się na
      reszte ;-)
    • hiszpan25 Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 09:09
      Tak tak na Nestle tankuja sie dziwni ludzie... Co innego na Neste bo to stacja
      jak każda inna :)
      • Gość: marcel Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.crowley.pl 11.01.05, 09:12
        a może to kolejna podpucha 'zieńcia'? głupotą tematu i stylistyką bardzo
        zbliżony do tematu o teściowej.
      • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 12:24
        hiszpan25 napisał:

> Tak tak na Nestle tankuja sie dziwni ludzie... Co innego na Neste bo to stacja
        > jak każda inna :)

Nie czepiaj sie slow. Co? Koniecznie chcesz tu zablysnac? To nie tendy droga.
        • Gość: MaxRedaktor Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.businessman.com.pl 12.01.05, 15:18
          Pisze sie "tędt" cymbale jeden.

Jacek
    • grogreg Panu z Orlena juz podziekujemy 11.01.05, 09:12
      Moze i jestem wiesniak i pozer, ale kosztowo lepiej na tym wychodze.
      Na stacje benzynowa jade kupic paliwo. Paliwo, paliwo i jeszcze raz paliwo. Nie
      chce zadnych promocji, punktow czy szmatki do przecierania szyb.Chce tylko i
      wylacznie paliwa. I to w miare szybko.
    • marcin.kobecki A ja uwazam, ze Neste to stacja elitarna 11.01.05, 09:23
      Nie uswiadczysz tam buraka tankujacego gaz, bo po prostu gazu tam sie nie
      sprzedaje. Nie ma tam takze brudasow takujacych za 12 zlotych uzbierane z bilonu
      wyciagnietego z przepastnych kieszeni brudnego waciaka albo dresu. Nie ma takze
      zbierania punktow, a co za tym idzie wieskow kupujacych paliwo tylko po to, zeby
      wygrac maskotke oraz nachalnych kasjerow usilujacych za wszelka cene wcisnac
      klientowi badziewiasta karte do zbierania punktow. Tankuje tylko tam i dzieki
      temu pozbylem sie czesci stresow zwiazanych z zyciem w burackim spoleczenstwie.
      Autor tego artykulu pewnie nalezy do grupy pierwszej i jest taki wsciekly, bo
      musial zatankowac benzyne za cale 100 zlotych, gdy gazu mu na trasie zabraklo.
      • normalnyczlowiek Elita jak psia mać 11.01.05, 12:15
        Uwazaj synku, bo ktos cie kiedys sprowadzi na ziemie.
    • lmikulski Re: Tankowanie na Nestle /do normalnego czlowieka 11.01.05, 09:25
      Synku, duzo jezdzisz ?

To mniemam, że zdajesz sobie sprawe, iż kazda szanujaca sie firma, nawet
      niewielka, przekazuje swoim repom karty do bezgotowkowego tankowania i mycia
      samochodu, vide BP lub Flota Orlenu.

Ktoś, kto duzo jeździ, nie posiada przy sobie gotówki, tylko kartę, na
      podstawie której firma otrzymuje dokładne informację, dotyczące przebiegu,
      ilości paliwa. Można wyciągnąć stad mnóstwo danych, ze średnim spalaniem
      włącznie.

Więc nie pisz mi synku tu o pozerstwie, bo mnie pusty śmiech ogarnia.
      Pewnie zazdrośc Cię zżera, że przeważająca większość repów jeździ dobrymi
      autami i za darmo. Mogą sobie pojechać na narty, wycieczkę w góry i nie muszą
      się martwić, czy im benzynki zabraknie i niemuszą płacić za to ani grosza.

Na przykładzie Twojego postu widać, jakie masz kompleksy i co Cię tu boli.

Idź do kącika, zonanizuj się na reklamie Skody Fabii z czujnikiem parkowania
      (tu przepraszam bardzo właścicieli Skody), to Ci napięcie puści i może
      spojrzysz bardziej łaskawym okiem na innych użytkowników dróg, szczególnie
      tych, dla których auto, to zwykłe narzędzie pracy, a nie droga zabawka do
      pucowania i wyjazdów na rwanie dup po wiejskich dyskotekach lub niedzielnych
      wyjazdów do kościółka/hipermarketu.

PS
      Nie posiadam własnego auta.
      • Gość: rollo tomasi Re: Tankowanie na Nestle /do normalnego czlowieka IP: 213.76.135.* 11.01.05, 10:54
        Ale prymityw. Na Boga czlowieku, twój poziom to zupełny rynsztok. Niby chcesz
        dyskutowac a wyskakujesz z takim dnem. Tekst typu - "Idź do kącika, zonanizuj
        się na reklamie Skody Fabii" - to mniej wiecej poziom gimnazjum. Jesli wiec
        chodzisz do gimnazjum - nie dyskutuj, bo nie wiesz o czym piszesz, jesli
        natomiast jestes starszy - tez zaniechaj pisania, bo durak z ciebie i prostak.
      • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle /do normalnego czlowieka 11.01.05, 12:18
        Prymityw i cham.
        • Gość: bojakk Re: Tankowanie na Nestle /do normalnego czlowieka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 21:45
          Przyganiał kocioł garnkowi, ma Facet racje i tyle, a wogóle co Ci do tego gdzie
          kto tankuje. Ja tez jezdzę na Neste i jest OK, ale nabieram gdzie popadnie, pod
          warunkiem, że wiem co. Skoro masz jakieś kompleksy dotyczące osób płacących
          kartą, to idź do psychologa, mam nadzieję, że pomoże. Tak gwoli ścisłości karta
          jest jednak bezpieczniejsza od gotówki, szczególnie elektroniczna.
          Pozdrawiam wszystkich, rowniez buraków.
    • remo29 Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 09:35
      Nastepny bezrobotny psycholog społeczny z dyplomem zaocznego "Charwarda"...
    • niknejm Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 09:46
      Nawet zabawne, Druidku czyli Zieńciu, ale niestety mocno wtórne. To z teściową
      było lepsze :-)) Poza tym koleżeństwo słusznie wypomniało Ci starą historię z
      resztą. No i jeszcze jedno - jeśli tam nie bywasz, to skąd takie informacje? A!
      Mamy Cię! Sam tam tankujesz, zatem jesteś 'pozerem i wieśniakiem'. Chyba, że
      bywasz tam w celach krajoznawczych, ale jeśli tak, to pora odwiedzić
      psychiatrę. :-))

I mała rada - 'portfel' a nie 'portwel' ;-)) Standardy Ci zjeżdżają.

Pzdr
      Niknejm

• normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 12:11
        Nie jestem twoim zieciem facet. I nie czepaj sie tak gramatyki, bo to nie forum
        gramatyka. Zrozumiales o czym napisalem? Wiec jakie ma znaczenie czy napisalem
        portwel czy portfel?
        Czepiasz sie dla zasady, czy zeby odciagnac dyskusje od tematu?
        • bromba11 Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 12:25
          Jeśli już to ortografii a nie gramatyki. A poprawne pisanie powinno byc czyms
          oczywistym jak mycie rąk po wizycie w ubikacji.
          • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 12:50
            bromba11 napisała:

> Jeśli już to ortografii a nie gramatyki. A poprawne pisanie powinno byc czyms
            > oczywistym jak mycie rąk po wizycie w ubikacji.

A co? Jak sikasz to tez myjesz rece? Ciekawe po czym.
            • bromba11 Żenada 11.01.05, 19:13
              szczęście dla twojego otoczenia, że jest zimno, ale w lecie to im nie zazdroszczę...
              • normalnyczlowiek Re: Żenada 11.01.05, 19:31
                bromba11 napisała:

> szczęście dla twojego otoczenia, że jest zimno, ale w lecie to im nie zazdroszc
                > zę...

A co to ma do rzeczy?
                • Gość: ktoś Re: Żenada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 21:30
                  Jak to co? Bo w lecie bardziej śmierdzisz, syfiarzu!!!
                  • normalnyczlowiek Re: Żenada 11.01.05, 22:16
                    Gość portalu: ktoś napisał(a):

> Jak to co? Bo w lecie bardziej śmierdzisz, syfiarzu!!!

Moze ty smierdzisz cepie.
            • Gość: bojakk Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 21:48
              Wiesz, po sikaniu też myję ręce, ale widzę, że niektórzy pozostali w
              średniowieczu i nie wiedzą o tej prostej czynności. Ale to już ich sprawa, no
              chyba, że chcą mi podać rękę.
              • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 25.01.05, 22:00
                Gość portalu: bojakk napisał(a):

> Wiesz, po sikaniu też myję ręce, ale widzę, że niektórzy pozostali w
                > średniowieczu i nie wiedzą o tej prostej czynności. Ale to już ich sprawa, no
                > chyba, że chcą mi podać rękę.

A po kiego grzyba?
                No chyba, ze masz brudnego od wiesz czego.
                To co innego.

• niknejm Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 14:29

> Nie jestem twoim zieciem facet. I nie czepaj sie tak gramatyki, bo to nie
          > forum
          > gramatyka. Zrozumiales o czym napisalem? Wiec jakie ma znaczenie czy napisalem
          > portwel czy portfel?

Zrozumiałeś o czym pisałem? To odnieś sie do tego:
          "Nawet zabawne, Druidku czyli Zieńciu, ale niestety mocno wtórne. To z teściową
          było lepsze :-)) Poza tym koleżeństwo słusznie wypomniało Ci starą historię z
          resztą. No i jeszcze jedno - jeśli tam nie bywasz, to skąd takie informacje? A!
          Mamy Cię! Sam tam tankujesz, zatem jesteś 'pozerem i wieśniakiem'. Chyba, że
          bywasz tam w celach krajoznawczych, ale jeśli tak, to pora odwiedzić
          psychiatrę. :-))"

> Czepiasz sie dla zasady, czy zeby odciagnac dyskusje od tematu?

I nawzajem ;-) Nawiasem mówiąc, "portwel" niestety świadczy o spadku Twojej
          formy.

Tak czy tak - nie popisałeś się. Z teściową wyszło lepiej. :-)

Pzdr
          Niknejm
          • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 15:18
            Z jaka znowu tesciowa? Z psem sie na mozgi pozamieniales?
            • niknejm Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 18:48

> Z jaka znowu tesciowa? Z psem sie na mozgi pozamieniales?

Hi hi, OK, ciągnij prowokację dalej.
              Niektórzy nawet się nabrali ;-))

Pzdr
              Niknejm
              • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 19:00
                niknejm napisał:

>
                > > Z jaka znowu tesciowa? Z psem sie na mozgi pozamieniales?
                >
                > Hi hi, OK, ciągnij prowokację dalej.
                > Niektórzy nawet się nabrali ;-))
                >
                > Pzdr
                > Niknejm

Co ty gosciu pierniczysz? Pogrzalo cie?
        • zaholec Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 12.01.05, 12:58

> Czepiasz sie dla zasady, czy zeby odciagnac dyskusje od tematu?

Myślę, że on się nie czepia, a jedynie dba o czystość języka tak
          charakterystyczną dla ludzi wykształconych, świadomych, kulturalnych i z klasą.

nie pozdrawiam
    • emes-nju Trzeba umiec tankowac na Neste :-) 11.01.05, 10:17
      Mysle, ze normalnyczlowiek dorobil sobie ideologie bo nie radzi sobie z obsluga automatu. Zeby go obsluzyc trzeba czytac instrukcje, a z czytaniem u niego kiepsko - nie daje sobie rady np. ze slownikiem ortograficznym. Nie zauwaza tez, ze za swoje "wygrane" zaplacil placac 10-15 gr wiecej na litrze niz na Neste :-) Liczyc tez nie umie?

Ciekawe czy umie obsluzyc ekspres do kawy wyprodukowanej przez koncern Nestle?
      • Gość: al Re: Trzeba umiec tankowac na Neste :-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 11:16
        Dobre choć już było. Ale najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że
        przynajminiej połowa wpisujących nie zrozumiała albo nie doczytała i komentuje
        z przejęciem ośmieszając się wspaniale.
        • normalnyczlowiek Re: Trzeba umiec tankowac na Neste :-) 11.01.05, 12:07
          Gość portalu: al napisał(a):

> Dobre choć już było. Ale najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że
          > przynajminiej połowa wpisujących nie zrozumiała albo nie doczytała i komentuje
          > z przejęciem ośmieszając się wspaniale.

Trafiles w sedno. Krytykuja tylko ludzie, ktorzy tam tankuja.
          • emes-nju Re: Trzeba umiec tankowac na Neste :-) 11.01.05, 12:17
            Alez jasne, ze tam tankuje! I nie dorabiam do tego ideologii. Mam po drodze do pracy, jest zdecydowanie taniej, nie ma kolejek i nikt mi nie wciska zadnych kart lojalnosciowych dla nie umiejacych liczyc ciemniakow.
            • normalnyczlowiek Re: Trzeba umiec tankowac na Neste :-) 11.01.05, 12:21
              emes-nju napisał:

> Alez jasne, ze tam tankuje! I nie dorabiam do tego ideologii. Mam po drodze do
              > pracy, jest zdecydowanie taniej, nie ma kolejek i nikt mi nie wciska zadnych ka
              > rt lojalnosciowych dla nie umiejacych liczyc ciemniakow.
              >

Sam jestes ciemniak. Jak nie wierzysz to zapraszam do mnie do chalupy, to ci
              pokaze ile sprzetu juz wygralem za friko.
              • emes-nju Re: Trzeba umiec tankowac na Neste :-) 11.01.05, 12:26

> zapraszam do mnie do chalupy, to ci
                > pokaze ile sprzetu juz wygralem za friko.

Nie za friko, tylko za 10-15 gr na litrze :-P

Jezeli wierzysz w to, ze ktos Ci cos daje za friko to nie wiem jak to skomentowac...
                • normalnyczlowiek Re: Trzeba umiec tankowac na Neste :-) 11.01.05, 12:47
                  Zreszta co ci bede udowadnial.
                  Moze kiedys sam przejzysz na oczy.
                  • emes-nju Re: Trzeba umiec tankowac na Neste :-) 11.01.05, 12:52
                    No widzisz! Teraz piszesz po ludzku. Po co te kretynizmy o buractwie? Pisz SWOJA opinie, a nie oceniaj innych!
                    • normalnyczlowiek Re: Trzeba umiec tankowac na Neste :-) 11.01.05, 14:30
                      emes-nju napisał:

> No widzisz! Teraz piszesz po ludzku. Po co te kretynizmy o buractwie? Pisz SWOJ
                      > A opinie, a nie oceniaj innych!
                      >

Tobie wolno, a mnie nie?
                      A jakim prawem?
                      • emes-nju Re: Trzeba umiec tankowac na Neste :-) 11.01.05, 14:53
                        Pozer, wiesniak, burak nie mieszcza sie chyba w slowniku ludzi umiejacych dyskutowac. Zauwaz, ze ja takich wyrazen nie uzywam.

W moim poscie ocenilem Ciebie po tym co Ty piszesz, a Ty oceniasz WSZYSTKICH tankujacych na Neste. To troche niegrzeczne - moze ktos sie zgubil :-P
                        • normalnyczlowiek Re: Trzeba umiec tankowac na Neste :-) 11.01.05, 15:14
                          emes-nju napisał:

> Pozer, wiesniak, burak nie mieszcza sie chyba w slowniku ludzi umiejacych dysku
                          > towac. Zauwaz, ze ja takich wyrazen nie uzywam.
                          >
                          > W moim poscie ocenilem Ciebie po tym co Ty piszesz, a Ty oceniasz WSZYSTKICH ta
                          > nkujacych na Neste. To troche niegrzeczne - moze ktos sie zgubil :-P
                          >

Nie oceniam wszystkich tam tankujacych. Ja tez raz tam tankowalem, bo nie bylo
                          innej stacji w poblizu.
                          Oceniam tych, ktorzy tankuja tam specjalnie dzien w dzien swiadomie rezygnujac z
                          punktow i popisuja sie przed innymi..
                          • emes-nju Re: Trzeba umiec tankowac na Neste :-) 11.01.05, 15:28
                            A dlaczego zawracasz sobie glowe ocenianiem ludzi na podstawie tego, na jakiej stacji tankuja? Kto Ci daje do tego prawo? Masz odpowiednie wyksztalcenie, zrobiles badania?

Nie? To sobie daruj!
                            • normalnyczlowiek Re: Trzeba umiec tankowac na Neste :-) 11.01.05, 15:59
                              emes-nju napisał:

> A dlaczego zawracasz sobie glowe ocenianiem ludzi na podstawie tego, na jakiej
                              > stacji tankuja? Kto Ci daje do tego prawo? Masz odpowiednie wyksztalcenie, zrob
                              > iles badania?
                              >
                              > Nie? To sobie daruj!
                              >

Mowie co widze i co czuje. Mam do tego pelne prawo.
                              Jak widzisz zula chalajcego piwo pod kioskiem, to na pewno tez sobie co nieco o
                              nim myslisz.
      • normalnyczlowiek Re: Trzeba umiec tankowac na Neste :-) 11.01.05, 12:05
        emes-nju napisał:

> Mysle, ze normalnyczlowiek dorobil sobie ideologie bo nie radzi sobie z obsluga
        > automatu. Zeby go obsluzyc trzeba czytac instrukcje, a z czytaniem u niego kie
        > psko - nie daje sobie rady np. ze slownikiem ortograficznym. Nie zauwaza tez, z
        > e za swoje "wygrane" zaplacil placac 10-15 gr wiecej na litrze niz na Neste :-)
        > Liczyc tez nie umie?
        >
        > Ciekawe czy umie obsluzyc ekspres do kawy wyprodukowanej przez koncern Nestle?
        >

Nie trafiles ze swoja diagnoza. Na ch... mi jakis automat jak moge zatankowac po
        ludzku na normalnej stacji. Niedlugo seks tez bedziesz uprawial z automatem?
        I na pewno wygralem juz za punkty przedmioty o wiekszej wartosci niz bym
        zaoszczedzil tankujac na tej stacji. Wez kalkulator i kiedys policz, a sie
        przekonasz.
        • qqryq77 do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 12:30
          smiesza mie ludzie ktorzy zbieraja punkty lojalnosciowe. kiedys obliczalem ze
          za roznice w cenie na takiej stacji gdzie sa punkty a na neste mozna samemu cos
          sobie kupic za zaoszczedzone pieniadze. 1 punkt to z grubsza 0.5% wydanej sumy
          na paliwo. tak wiec tankujac za 100zl dostajesz od stacji 50 groszy. latwo wiec
          zobaczyc ile trzeba wydac pieniedzy zeby nazbierac na jakas sensowna rzecz.
          pomijajac oczywiscie fakt ze przewaznie na tych stacjach jest drozsze paliwo i
          w rzeczywistosci sam placisz za swoje "darmowe" nagrody.
          jednym slowem to szkoda mi takich ludzi podobnie myslacych do ciebie bo:
          albo nie umieja obslugiwac tych automatow na NESTE
          albo daja sie robic speca od marketingu jak chca bo nie umieja trzezwo myslec
          • emes-nju Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 12:37
            qqryq77 napisał:

> jednym slowem to szkoda mi takich ludzi podobnie myslacych do ciebie bo:
            > albo nie umieja obslugiwac tych automatow na NESTE
            > albo daja sie robic speca od marketingu jak chca bo nie umieja trzezwo myslec

Jest jeszcze jedna mozliwosc. Oszczedzanie i przyznawanie sie do tego wzbudza we wspolforumowiczach niezrozumiala agresje. Chcesz placic mniej to jestes, wedlug duzej czesci forumowiczow, burak.

Buractwem jest robienie czegos inaczej niz dyskutant. Jakie to polskie...
            • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 12:46
              To do mnie bylo? Chyba tak. Wiec powiem tak: nie wstydze sie, ze tankuje taniej.
              Bo ja tankuje taniej, bo jakby dodac wszystkie nagodry, ktore wygralem to
              wyjdzie taniej niz na tej waszej Neste. Bogatym moze zostac tylko ten kto
              szanuje pieniadze.
              • manollitto Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 18.01.05, 11:09
                Hmmm....

Wiecie co jest najsmutniejsze...?
                Że pisze sobie coś prostak i bufon z dostępem do internetu i wywołuje tym
                kilkusetpostową dyskusję...

Szkoda...
          • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 12:42
            A mnie ty smieszysz. Trzeba byc skonczonym baranem, zeby nie korzystac z okazji
            jaka sa punkty za friko. I nie sciemniaj mi tu, ze nie sa za friko, bo sa. Jakby
            ich nie bylo tez bys musial kupic benzyne tylko mialbys z tego fige z makiem. A
            tak to przynajmniej cos z tego jest.
            • bromba11 Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 12:51
              nie są za darmo, bo kupujesz droższą benzynę, nie rozumiesz tego? Myślisz, że ci
              ktoś daje coś za darmo??
              • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 13:10
                bromba11 napisała:

> nie są za darmo, bo kupujesz droższą benzynę, nie rozumiesz tego? Myślisz, że c
                > i
                > ktoś daje coś za darmo??

O ile drozsza? O 10 groszy? I co z tego? Kupujac beznyne na renomowanej stacji
                place tez za jakosc, a lepszej benzyny auto spali mniej wiec i tak wychodze na
                swoje.
                • bromba11 Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 13:18
                  czyli juz nie super prezenty i doskonałe wyroby tylko jakośc paliwa? Zdecyduj
                  sie człowieku. Widziałeś tę jakość? Naprawde myślisz, że Shell przywozi benzynkę
                  cysternami z Ameryki?
                  • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 14:11
                    bromba11 napisała:

> czyli juz nie super prezenty i doskonałe wyroby tylko jakośc paliwa? Zdecyduj
                    > sie człowieku. Widziałeś tę jakość? Naprawde myślisz, że Shell przywozi benzynk
                    > ę
                    > cysternami z Ameryki?

A niby skad? Przeciez to Amerykanska firma. Znaczy pewnie maja jakies sklady w
                    Europie. Pewnie za zachodnia granica. A tam dowoza tankowcami.
                    • bromba11 Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 14:20
                      oj naiwny, naiwny... tankuj sobie na zdrowie.
                      • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 14:32
                        bromba11 napisała:

> oj naiwny, naiwny... tankuj sobie na zdrowie.

Sam jestes naiwny. Moge wiedziec na jakiej podstawie wysuwasz swoje dziwne wnioski?
                        • Gość: MaxRedaktor Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA IP: *.businessman.com.pl 12.01.05, 15:26
                          Domyslam sie, ze na podstawie Twoich wybitnie inteligentnych wypowiedzi. Musze
                          jednak uczciwie przyznac, ze juz dawno tak sie nie usmialem jak przy czytaniu
                          tego watku. Dlatego z calego serca dziekuje normalnemuczlowiekowi!

Jacek
                    • rademaker Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 17.01.05, 16:57
                      naprawdę w to wierzysz? :)
                      PKN i Lotos sprzedają mają ponad 90% udziału w rynku.

Koncerny wymieniają się paliwem żeby ograniczyć koszty. BP i PKN zamiast wozić paliwo przez całą Europę zaopatrują się na wzajem. W Polsce na BP zatankujesz bezynę z PKN ale za to na stacjach PKN w Niemczech kupisz paliwo prawdopodobnie z rafinerii BP.

• Gość: Edek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA IP: *.3.pl / *.3.pl 30.01.05, 15:46
                        Prawda, jedyną importowaną benzyną - odbiegającą jakością od Orlen i Lotos to
                        V-power na Schell-u. Programy lojalnościowe - lipa (nie ma nic za darmo). Ja
                        tankuje na PKN, zbieram punkty i zamieniam na 5plus bo tam są plecaki Karrimor.
                        Pozdrawiam, Neste dobra rzecz
                  • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 25.01.05, 21:49
                    Wez sie czlowieku zastanow!
                    Jak cysterna? Z Ameryki to chyba tankowcem?
                • emes-nju Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 13:20

> Kupujac beznyne na renomowanej stacji place tez za jakosc

...jakosc orla :-))) Zdecydowana wiekszosc paliw sprzedawanych w Polsce pochodzi z Plocka :-P
                  • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 14:13
                    emes-nju napisał:

>
                    > > Kupujac beznyne na renomowanej stacji place tez za jakosc
                    >
                    >
                    > ...jakosc orla :-))) Zdecydowana wiekszosc paliw sprzedawanych w Polsce pochodz
                    > i z Plocka :-P

Ja tankuje glownie na BP i na Shellu.

>
                    • Gość: wujaszek joe Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA IP: *.local.net / *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 14:23
                      dobrze sie bawisz, mr normalny?
                      z tym sprzętem co go nawygrywałeś za friko mnie rozwaliłeś:))))
                      • Gość: gruby Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA IP: *.aster.pl 11.01.05, 14:31
                        tylko dlaczego typ podpisuje sie normalnyczlowiek?
                        chlopaku czy kimkolwiek jestes na Sobieskiego miejsca dostatek
                        idz wypocznij moze ci pomoze(w co watpie)
                        a ludzie niech tankuja gdzie chca i nie nazywaj nikogo burakiem
                        bo sam nim jestes a pracownicy stacji maja niezla polewe z takich burakow jak ty
                        co gdy orbitki biora laduja sobie karte
                        • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 15:04
                          Gość portalu: gruby napisał(a):

> tylko dlaczego typ podpisuje sie normalnyczlowiek?
                          > chlopaku czy kimkolwiek jestes na Sobieskiego miejsca dostatek
                          > idz wypocznij moze ci pomoze(w co watpie)
                          > a ludzie niech tankuja gdzie chca i nie nazywaj nikogo burakiem
                          > bo sam nim jestes a pracownicy stacji maja niezla polewe z takich burakow jak t
                          > y
                          > co gdy orbitki biora laduja sobie karte

Wez ze mnie zejdz ty porypany gosciu. Nie chcesz to nie zarabiaj na punktach. Ja
                          bede i nie twoja sprawa, co kupuje na stacji.
                      • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 14:46
                        Gość portalu: wujaszek joe napisał(a):

> dobrze sie bawisz, mr normalny?
                        > z tym sprzętem co go nawygrywałeś za friko mnie rozwaliłeś:))))

Pewnie sam nic nigdy nie wygrales i teraz zazdroscisz.
                        Zacznij zbierac punkty, a gwarantuje ci ze w tym roku na pewno cos wygrasz.
                        No, chyba ze jezdzisz tylko do kosciola i na dzialke, to wtedy moze byc problem.
                        • Gość: wujaszek joe Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA IP: *.local.net / *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.05, 10:39
                          nie jezdze ani nie chodze do koscioła. punktów nie zbieram bo nie są mi do
                          niczego potrzebne. cały czas myslałem że sobie jaja robisz tym dzieleniem ludzi
                          wg tego gdzie tankują. teraz mam wątpliwości. uwierz mi, niczego ci nie
                          zazdroszczę
                          • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 12.01.05, 11:09

> nie jezdze ani nie chodze do koscioła. punktów nie zbieram bo nie są mi do
                            > niczego potrzebne. cały czas myslałem że sobie jaja robisz tym dzieleniem ludzi
                            >
                            > wg tego gdzie tankują. teraz mam wątpliwości. uwierz mi, niczego ci nie
                            > zazdroszczę

Jak to nie sa do niczego potrzebne? Mozna wygrac nagrody. To malo?
                            • Gość: wujaszek joe Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA IP: *.local.net / *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.05, 11:24
                              to aż za dużo. jednak robisz sobie jaja. gratuluje cierpliwosci
                      • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 25.01.05, 21:57

> dobrze sie bawisz, mr normalny?
                        > z tym sprzętem co go nawygrywałeś za friko mnie rozwaliłeś:))))

Zadrosny, prawda?
                    • emes-nju Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 14:56

> Ja tankuje glownie na BP i na Shellu.

No to tankujesz paliwo z polskiej rafinerii. I powiem Ci w tajemnicy (ale ciiii bo sie wyda), ze na Neste tankuje taka sama benzyne. Tylko o 10-15 gr na litrze taniej :-)
                      • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 15:08
                        emes-nju napisał:

>
                        > > Ja tankuje glownie na BP i na Shellu.
                        >
                        >
                        > No to tankujesz paliwo z polskiej rafinerii. I powiem Ci w tajemnicy (ale ciiii
                        > bo sie wyda), ze na Neste tankuje taka sama benzyne. Tylko o 10-15 gr na litrz
                        > e taniej :-)
                        >

Tak, a jak kupuje BMW, to kupuje tak naprawde Poloneza tylko taniej.
                        A widziales reklame Shella w telewizji? To jest podobna benzyna jak tankuja do
                        bolidow Formuly 1. Ciekawe, ale nie slyszalem ze taka robia w Polsce.
                        Idz sie leczyc gosciu!

• emes-nju Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 15:30
                          Mysle, ze w szpitalach (wiemy jakich) sa specjalne oddzialy dla wierzacych w reklamy.
                          • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 15:54
                            A czy wedlug ciebie V-Power na Shellu to normalne paliwo jak na Orlenie?
                            Zastanow sie zanim odpowiesz, bo ja tez moge cie zakwalifikowac do leczenia
                            (wiemy jakiego).
                            • emes-nju Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 16:35
                              Tankowanie V-Power gdziekolwiek to wyrzucanie pieniedzy. Zwroc uwage, ze nie pisze, ze to buractwo itp. - pisze swoja opinie. Opinie te wyrobilem sobie czytajac relacje z testow tej "super" benzyny. Generalnie super jest w niej tylko cena - osiagi rosna w "kwotach" aptekarskich.

Nastepny co dal sie zlapac na reklame...
                              • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 18:39
                                Do mnie buractwo to miedzy innymi wyrzucanie pieniedzy.
                                Dlaczego mam nie nazywac rzeczy po imieniu?
                                Ja tankuje na Shellu tyko V-Power i osiagi auta wzrastaja wtedy o okolo 2%.
                                Zreszta czuc jak sie depnie, ze samochod dostaje mocy. Tylko do tego trzeba miec
                                dobre auto, a nie jakas Skode czy Daewoo, wiec dlatego moze nie zauwazyles. A
                                moze po prostu nie stac cie na tankowanie drozszego, ale lepszego paliwa i to
                                tak zawisci.
                                • emes-nju Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 12.01.05, 09:57
                                  Jasny gwint!!! Tos mi zaimponowal!

Czujesz poprawe osiagow o 2%! masz chyba strasznie czula d... Moja d... nie odczuwa tak subtelnych zmian wiec pozostanie przy normalnych paliwach tankowanych za najkorzystniejsza cene.

Co do marki samochodu jaka sie przemieszczam - pudlo. Probuj dalej :-)
                                  • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 12.01.05, 10:37
                                    A w ogole masz samochod? Bo z tego co piszesz to mi sie wydaje, ze jestes
                                    zwyklym lalusiem, ktory porusza sie komunikacja miejska, ale na kazdy temat ma
                                    oczywiscie wiele do powiedzenia. Tyle ze zwykle plecie zbdury. Wez zatankuj,
                                    przejedz sie i sam zobaczysz ze jest zauwazalny przyrost mocy. Dopiero wtedy
                                    mozesz krytykowac.

• emes-nju Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 12.01.05, 10:57

> A w ogole masz samochod? Bo z tego co piszesz to mi sie wydaje, ze jestes
                                      > zwyklym lalusiem, ktory porusza sie komunikacja miejska, ale na kazdy temat
                                      > ma oczywiscie wiele do powiedzenia. Tyle ze zwykle plecie zbdury.

Co za zadziwiajaca zgodnosc! Takie wlasnie zdanie mam o tobie :-)))
                                      • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 12.01.05, 11:04
                                        emes-nju napisał:

>
                                        > > A w ogole masz samochod? Bo z tego co piszesz to mi sie wydaje, ze jestes
                                        > > zwyklym lalusiem, ktory porusza sie komunikacja miejska, ale na kazdy tem
                                        > at
                                        > > ma oczywiscie wiele do powiedzenia. Tyle ze zwykle plecie zbdury.
                                        >
                                        >
                                        > Co za zadziwiajaca zgodnosc! Takie wlasnie zdanie mam o tobie :-)))
                                        >

Co? Zabraklo inwencji tworczej?
                                        • emes-nju Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 12.01.05, 11:05

> Co? Zabraklo inwencji tworczej?

Zeby tworzyc trzeba miec odbiorce godnego dziela :-P

Znudzilo mi sie
                                          • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 12.01.05, 11:12
                                            emes-nju napisał:

>
                                            > > Co? Zabraklo inwencji tworczej?
                                            >
                                            >
                                            > Zeby tworzyc trzeba miec odbiorce godnego dziela :-P
                                            >
                                            > Znudzilo mi sie
                                            >

Dlaczego od razu zakladasz, ze twoje dzielo bedzie godne?
                                            • Gość: Macabricus Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.05, 15:53
                                              > Dlaczego od razu zakladasz, ze twoje dzielo bedzie godne?
                                              bo kazde dzielo bedzie godne, pytanie tylko kogo lub czego..gbybys mial mozg
                                              zamiast musku w wersji TiP to przyczepilbys sie do "dziela"
                                              • emes-nju Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 12.01.05, 16:05

> > Dlaczego od razu zakladasz, ze twoje dzielo bedzie godne?
                                                > bo kazde dzielo bedzie godne, pytanie tylko kogo lub czego..gbybys mial mozg
                                                > zamiast musku w wersji TiP to przyczepilbys sie do "dziela"

Tu schowalem haczyk, na ktory normalnyczlowiek zlapal sie od razu :-)))
                                    • Gość: Macabricus Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.05, 15:56
                                      > zwyklym lalusiem, ktory porusza sie komunikacja miejska, ale na kazdy temat ma
                                      > oczywiscie wiele do powiedzenia.
                                      zartujesz?? lalus i komunikacja miejska..chyba nie wiesz jakimtrzeba byc
                                      kozakiem zeby przejechac sie nocnym z zacisza na ursynow
                                      Wez zatankuj,
                                      > przejedz sie i sam zobaczysz ze jest zauwazalny przyrost mocy. Dopiero wtedy
                                      > mozesz krytykowac.
                                      ja mysle, ze najwiekszy przyrost mocy odnotowujesz, gdy platki nestle na
                                      sniadanie spalaszujesz..
                                    • Gość: zdzich Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA IP: *.bater.net.pl / 83.238.20.* 12.01.05, 19:30

> zwyklym lalusiem, ktory porusza sie komunikacja miejska, ale na kazdy temat ma
                                      > oczywiscie wiele do powiedzenia. Tyle ze zwykle plecie zbdury. Wez zatankuj,
                                      > przejedz sie i sam zobaczysz ze jest zauwazalny przyrost mocy. Dopiero wtedy
                                      > mozesz krytykowac.

Kompletny brak tolerancji! ja myślałem ze komunikacją miesjką jeżdżą ludzie którzy jeszcze nie dorobili sie samochodu, alub z innych powodów nie mogą jeździć autem. Płacenie kartą jest bardzo wygodne i coraz bardziej popularne, nie widzę w tym nic złego. Ty to jesteś dopiero burak zatankuje taki Vpower i pewnie po mieście grzeje na maxa. Ze stacji Neste nie korzystam, jednak bardziej uważam to za wygodę niż buractwo. A co do akwizytorów i innych świrów z kratkami to się nadaje na nowy temat :)
                              • Gość: makabra Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.05, 13:26
                                Ale się ubawiłem:D (nie)normalnyczłowiek wierzy że V-power to super paliwo do
                                bolidów F1. Napewno jak zatankujesz swojego Kaszla to będą efekty:D A co do
                                Nesty to paliwo jest tam tańsze właśnie dlatego że nie płaci się za punkty
                                (które zapewne skrupulatnie zbierasz:). Ja punktów nie zbieram więc za nie nie
                                płace!
                                • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 15.01.05, 13:43
                                  Gość portalu: makabra napisał(a):

> Ale się ubawiłem:D (nie)normalnyczłowiek wierzy że V-power to super paliwo do
                                  > bolidów F1. Napewno jak zatankujesz swojego Kaszla to będą efekty:D A co do
                                  > Nesty to paliwo jest tam tańsze właśnie dlatego że nie płaci się za punkty
                                  > (które zapewne skrupulatnie zbierasz:). Ja punktów nie zbieram więc za nie nie
                                  > płace!

A ja sie smieje jak czytam takich dupkow jak ty!
                  • normalnyczlowiek Re: do NORMALNEGOCZLOWIEKA 25.01.05, 21:56
                    emes-nju napisał:

>
                    > > Kupujac beznyne na renomowanej stacji place tez za jakosc
                    >
                    >
                    > ...jakosc orla :-))) Zdecydowana wiekszosc paliw sprzedawanych w Polsce pochodz
                    > i z Plocka :-P
                    >
                    Moze i wiekszosc, ale nie na Shellu i na BP. Zreszta nawet na Orlenie jakosc
                    jest lepsza niz na Neste.
    • Gość: aren Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.aster.pl 11.01.05, 15:08
      Merytorycznie
      Użytkuję toyotę rav 4, trzylatka. Nie miałem z nią najmniejszych problemów
      dopóki nie zatankowałem na Neste.
      Latem jechałem nad Bałtyk. Nie wiem co mnie podkusiło? Niższa cena?
      Zatkankowałem w trasę 95 okt. prawie na pusty bak, na Neste ursynowskim przy L'
      Eclercu.
      Nieopodal Słupska, gdy strzałka paliwa zbliżała się do rezerwy zapalił się
      wskażnik - pomarańczowy silniczek - na desce rozdzielczej. Co się okazało. Po
      przeprowadzeniu diagnostyki w słupskiej Toyocie okazało się że to paliwo. Wynik
      diagnozy potwierdziłem w Chodzeniu w Piasecznie. Przez miesiąc po
      przeprogramowaniu kompa pokładowego jeżdziłem na shelowskiej 99 plus aby
      przeczyścić silnik. Nigdy więcej nie zatankowałem na Neste i problem się nie
      powtórzył.
      • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 11.01.05, 15:26
        Wlasnie. Ja wprawdzie raz tylko tam tankowalem no i z silnikiem nic sie chyba
        nie stalo, ale niech ten przyklad bedzie nauczka dla innych przekonanych, ze
        tankuja pelnowartosciowe paliwo.
        • Gość: KrolPortugaliHansI A ja tankuje na Staoil IP: *.aster.pl / *.aster.pl 11.01.05, 18:47
          I też żle?
          Każdy tankuj tam gdzie mu dobrze.Pare razy byłem w tej stacji XXIII wieku.I
          zadna rewlacja
          • normalnyczlowiek Re: A ja tankuje na Staoil 11.01.05, 18:55
            Nie wiem jak jest na statoil. Nigdy tam nie tankowalem.
            Maja tam program lojalnosciowy?
            • qqryq77 po pierwsze do ARENA 11.01.05, 20:47
              musze ci powiedziec ze tez bardzo czesto tankuje na stacji NESTE przy LECLERKCU
              na ursynowie bo mieszkam niedaleko. tankuje przez kilka ladnych lat i nie
              mialem nigdy najmniejszego problemu z samochodem . teraz bardzo czesto
              mechanicy zeby nie przeprowadzac kosztownych napraw zwalaja wszystko na jakosc
              benzyny. kiedys widzialem kobiete ktora przyszla na stacje benzynowa z plikiem
              faktur miedzy innymi za wymiane akumulatora bo mechanicy powiedzieli jej ze
              awarie spowodowalo zle paliwo. stacje pobieraja probki z kazdej dostawy ktore
              sa przetrzymywane w centrali do ewentualnych badan w razie reklamacji. a na
              stacje NESTE paliwo przywoza czasami cysterny z logiem BP. moge sie zalozyc ze
              paliwo na wiekszosci stacji roznych koncernow pochodzi i tak z petrochemii
              plock.
              • normalnyczlowiek Re: po pierwsze do ARENA 11.01.05, 22:10
                Wez sie zastanow jakie glupoty wypisujesz. Jak paliwo na zagranicznej stacji
                moze byc polskie? To tak jakby w BMW byl silnik Poloneza. Chyba po to
                zagraniczne firmy buduja u nas stacje, zeby sprzedawac swoje paliwo, nie?
            • Gość: KrolPortugaliHansI Re: A ja tankuje na Staoil IP: *.aster.pl / *.aster.pl 11.01.05, 20:58
              Tak pod tym adresem szczegóły www.premiumclub.pl.Osobiście nie lubię tych
              programów bo MUSZISZ tankować na ORLENI-e lub Shell-u Koniec koncow bo
              potrzebujesz pkt.Mam takiego znajomoego co po obcym mieście będziesz szukała
              stacji Shella bo tam jest
              • normalnyczlowiek Re: A ja tankuje na Staoil 11.01.05, 22:11
                Gość portalu: KrolPortugaliHansI napisał(a):

> Tak pod tym adresem szczegóły www.premiumclub.pl.Osobiście nie lubię tych
                > programów bo MUSZISZ tankować na ORLENI-e lub Shell-u Koniec koncow bo
                > potrzebujesz pkt.Mam takiego znajomoego co po obcym mieście będziesz szukała
                > stacji Shella bo tam jest

No i prawidlowo robi. Jak daja cos za darmo to dlaczego ma z tego nie skorzystac?
                • bromba11 Re: A ja tankuje na Staoil 11.01.05, 22:26
                  > No i prawidlowo robi. Jak daja cos za darmo to dlaczego ma z tego nie skorzysta c?

Już student I roku ekonomii wie, że nie ma czegoś takiego jak "za darmo"! Milton
                  Friedman powiedział, że nie ma czegoś takiego jak "darmowy obiad" - tak samo ty
                  za te swoje uciułane punkciki nie dostajesz niczego "za darmo".

Na takich jak ty "lojalnych klientach" te firmy zarabiają najwięcej (w końcu po
                  to są te programy). Nie dość że kupujesz paliwo drożej to jeszcze robisz z
                  siebie durnia - faktycznie, podwójna korzyść!
                  • normalnyczlowiek Re: A ja tankuje na Staoil 11.01.05, 22:33
                    Nie bede z toba dyskutowal na ten temat. Jak ktos glupi to go nie przekonasz.
                    • bromba11 Re: A ja tankuje na Staoil 11.01.05, 22:40
                      Próbuję ci wytłumaczyć, że nie ma czegoś takiego jak rzecz "za darmo". Zawsze
                      ktoś musi zapłacić. A w tym przypadku na pewno nie jest to koncern, który
                      organizuje takie akcje. Oczywiście ty uważasz, że masz rację, że koszulki i
                      czajnik są zajefajne, odlotowe, mega ful wypas i czujesz się jak król.
                      Naiwnych nie sieją, sami rosną, nawet karty na stacjach dostają.

Poczytaj coś z ekonomii albo marketingu.
                      • normalnyczlowiek Re: A ja tankuje na Staoil 12.01.05, 08:41
                        bromba11 napisała:

> Próbuję ci wytłumaczyć, że nie ma czegoś takiego jak rzecz "za darmo". Zawsze
                        > ktoś musi zapłacić. A w tym przypadku na pewno nie jest to koncern, który
                        > organizuje takie akcje. Oczywiście ty uważasz, że masz rację, że koszulki i
                        > czajnik są zajefajne, odlotowe, mega ful wypas i czujesz się jak król.
                        > Naiwnych nie sieją, sami rosną, nawet karty na stacjach dostają.
                        >
                        > Poczytaj coś z ekonomii albo marketingu.

No nie! On mni jeszcze udowadnial, ze ja ne dostalem sprzetu za darmo tylko za
                        niego zaplacilem.
                        Idz sie synku poczucyc kultury do mamy, bo teraz chamstwo ci uszami wychodzi.
                        • bromba11 Re: A ja tankuje na Staoil 12.01.05, 08:50
                          Nadal nic nie rozumiesz, ale bardziej prosto tego się nie da wytłumaczyć. Weź
                          jakikolwiek podręcznik z ekonomii i poczytaj coś. Jesteś az tak nieprzemakalny?
                  • Gość: KrolPortugaliHansI Re: A ja tankuje na Staoil IP: *.aster.pl / *.aster.pl 11.01.05, 22:35
                    A po co tak ostro? Wszyscy wiem ze program lojalnościowy jest po to by zyskać
                    stałego gościa.Wiadomo że w cene paliwa się wlicza ten prezent-ale wybacz ja
                    się na coś takiego nie nadaje.Jednak życzę powodznia w tego typu akcjach
                    • normalnyczlowiek Re: A ja tankuje na Staoil 12.01.05, 08:43
                      Gość portalu: KrolPortugaliHansI napisał(a):

> A po co tak ostro? Wszyscy wiem ze program lojalnościowy jest po to by zyskać
                      > stałego gościa.Wiadomo że w cene paliwa się wlicza ten prezent-ale wybacz ja
                      > się na coś takiego nie nadaje.Jednak życzę powodznia w tego typu akcjach

Jak ktos nie umie szanowac pieniedzy to nigdy nie bedzie bogaty.
                      Zapamietaj ta rade.
                  • Gość: gutti Re: A ja tankuje na Staoil IP: *.crowley.pl 12.01.05, 13:39
                    w pewnym sensie można otrzymać coś 'za darmo' za punkty. ja tankuję na statoil
                    służbową furę (2-3 razy/m-c), oczywiście płacę firmową kartą, ale nagrody są
                    dla mnie (co prawda tylko parasolka, koszulka polo i portfel). oczywiście zaraz
                    odezwą się głosy że nagrody nie są moje, bo dostałem je za firmowe pieniądze,
                    ale księgowy ma w dupie gdzie tankuję paliwo.
                    • normalnyczlowiek Re: A ja tankuje na Staoil 12.01.05, 14:04
                      Gość portalu: gutti napisał(a):

> w pewnym sensie można otrzymać coś 'za darmo' za punkty. ja tankuję na statoil
                      > służbową furę (2-3 razy/m-c), oczywiście płacę firmową kartą, ale nagrody są
                      > dla mnie (co prawda tylko parasolka, koszulka polo i portfel). oczywiście zaraz
                      >
                      > odezwą się głosy że nagrody nie są moje, bo dostałem je za firmowe pieniądze,
                      > ale księgowy ma w dupie gdzie tankuję paliwo.

Ja tankuje paliwo do swojego samochodu i tez nagrody mam za darmo.
            • qqryq77 po drugie do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 21:03
              musze powiedziec ze widzialem ten katalog nagrod i sadze ze trzeba bardzo duzo
              trzeba pieniedzy zostawic u nich zeby wygrac jakis nawet najmarniejszy
              upominek. sam pisales ze roznica na litrze to ok 15 groszy teraz przemnoz sobie
              ile litrow musisz zatankowac zeby zdobyc wystarczajaca ilosc punktow na jakas
              najprostrza rzecz. potem wystarczy pomnozyc ilosc litrow przez te 15 groszy i
              wyjdzie ci suma za ktora zamiast otrzymanego firmowego kubka bedziesz mogl
              kupic cala zastawe w zwyklym sklepie.
              po drugie byly przeprowadzane niezalezne testy benzyn wlasnie z SHELA . benzyna
              V POWER skutkuje troche cichszym spalaniem w samochodach ktore musza jezdzic na
              benzynie z wieksza iloscia oktanow. testy nie wykazaly wzrostu ani mocy ani
              przyspieszenia ani predkosci maksymalnej. wszystko miescilo sie w granicach
              bledu pomiarowego .tak wiec lepsze osiagi sa tylko sugestia podswiadomosci
              kierowcy a nie rzeczywista ich poprawa.
              tak wiec wydaje mi sie ze to ty niepotrzebnie wywalasz pieniadze w bloto a
              wiesz jak sam nazywasz takich ludzi . prawda?
              • normalnyczlowiek Re: po drugie do NORMALNEGOCZLOWIEKA 11.01.05, 22:14
                Na temat punktow nie bede z toba dyskutowal, bo oczywiscie ty wiesz lepiej.
                Tylko to ja mam wszystko obliczone i rozpisane. I to ja wygralem mase sprzetow
                do domu, ale to szczegol.
                Jesli chodzi o V-Power to sam robilem testy i wyszlo mi, ze spalanie jest
                mniejsze i samochod nabiera bardziej sportowego charakteru. Zatankuj to sie
                przekonasz.
    • Gość: IGI O MATKO, ALE TY WIEŚNIAK JESTEŚ IP: *.astermedia.pl / *.astermedia.pl 11.01.05, 22:55
      PEWNIE JEŹDZISZ 16 LETNIM BMW I CHODZISZ W DRESACH....
      • normalnyczlowiek Re: O MATKO, ALE TY WIEŚNIAK JESTEŚ 12.01.05, 08:36
        Gość portalu: IGI napisał(a):

> PEWNIE JEŹDZISZ 16 LETNIM BMW I CHODZISZ W DRESACH....

Chyba sam bys tak chcial, ale nawet i na to cie nie stac.
        • Gość: IGI Re: O MATKO, ALE TY WIEŚNIAK JESTEŚ IP: *.astermedia.pl / *.astermedia.pl 12.01.05, 08:53
          a więc zgadłem. takich wieśniaków jak ty poznać można na odległość...
        • Gość: IGI Re: O MATKO, ALE TY WIEŚNIAK JESTEŚ IP: *.astermedia.pl / *.astermedia.pl 12.01.05, 21:49
          NO POWIEDZ JESZCZE COŚ MĄDREGO SŁODKA LALUNIU...
          • normalnyczlowiek Re: O MATKO, ALE TY WIEŚNIAK JESTEŚ 12.01.05, 22:01
            Pie..sie
            • Gość: IGI Re: O MATKO, ALE TY WIEŚNIAK JESTEŚ IP: *.astermedia.pl / *.astermedia.pl 13.01.05, 23:03
              a co to oznacza "pie...sie"?? wytłumacz mi w twoim prostym języku o co
              chodzi??? a może: nie mam auta, mam tylko hulajnoge i czasami jeżdżę sobie
              popatrzeć jak ludzie tankują na stacji "nestle", gdzie podobno rozdają za darmo
              twixy - chociaz sam nigdy nie miałem okazji possać za darmo tego znamienitego
              batona... :-(((((((
    • Gość: KING DIAMOND Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.astermedia.pl / *.astermedia.pl 11.01.05, 23:07
      CZYZBY??? JUZ DAWNO NIE WIDZIAŁEM TAK NAIWNEGO W SWOICH WYPOWIEDZIACH CZŁOWIEKA
      JAK TY ......
    • Gość: Nestle i Mars Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.05, 00:14
      Skad ty sie urwales kolku. Szkoda mi cibie matole.
      • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 12.01.05, 08:34
        Gość portalu: Nestle i Mars napisał(a):

> Skad ty sie urwales kolku. Szkoda mi cibie matole.

Kolejny niedostosowany?
        • Gość: KING DIAMOND Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.astermedia.pl / *.astermedia.pl 12.01.05, 10:59
          TAKICH GŁUPICH JAK TY NIE SIEJĄ... TAKIE CHWASTY SAME ROSNĄ
          • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 12.01.05, 11:36
            Gość portalu: KING DIAMOND napisał(a):

> TAKICH GŁUPICH JAK TY NIE SIEJĄ... TAKIE CHWASTY SAME ROSNĄ

No i teraz pokazales wszystkim swoja kulture.
            Jestes z siebie dumny?
            • Gość: KING DIAMOND Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.astermedia.pl / *.astermedia.pl 12.01.05, 12:29
              Jedź zatankować Snickersa na stacji Nestle - może przy dobrych układach trafi
              Ci się Bounty albo Twix, hehehehe... O Marsie nie wspomnę...
              • normalnyczlowiek Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact 12.01.05, 13:07
                Gość portalu: KING DIAMOND napisał(a):

> Jedź zatankować Snickersa na stacji Nestle - może przy dobrych układach trafi
                > Ci się Bounty albo Twix, hehehehe... O Marsie nie wspomnę...

Wal sie! Myslisz, ze cie nie znajde? Mam kolegow.
                Wlasnie uruchomilem akcje poszukiwania skad piszesz.
                • Gość: KING DIAMOND Re: Tankowanie na Nestle to pozerstwo i wiesniact IP: *.astermedia.pl / *.astermedia.pl