Dodaj do ulubionych

Peugeuot 406 proszę o opinię

IP: *.walbrzych.sdi.tpnet.pl 06.05.01, 20:23
Posiadam Peugeuot`a 406 w wersji 2000 ST - dobrze się sprawuje proszę o opinie
innych uzytkowników tych aut zwłaszcza z dużymi przebiegami
Obserwuj wątek
        • Gość: raa Re: Peugeuot 406 proszę o opinię IP: *.dialup.medianet.pl 11.05.01, 17:14
          Gość portalu: sin napisał(a):

> Jeździłem 406 td 1998 był po wypadku i może dlatego nie polubiłem. Ale wygląda
          > cacy. Trochę francuska ergonomia mnie na początku myliła- wszystko w tych
          > pokrętłach . Wolałbym zwykłe przełączniki. Nie kupiłbym już pełgota.

Jeżdżę 406 td 1998 (przebieg 90 k.km). Doskonałe auto, żadnej awarii, solidne i
          niezawodne, komfortowe, ekonomiczne (średnio ok. 7 l/100 km).
          To były plusy.
          Minusami są drobiazgi: zbyt szybkie, moim zdaniem zuzycie tarcz hamulcowych
          (wymiana przy 70 k.km), zbyt krótkie (zwłaszcza dla wysokich) siedziska przednich
          foteli, niewystarczający zakres regulacji przednich zagłowków, chyba trochę za
          miękki lakier (dość podatny na zarysowania).

Generalnie dobre auto za rozsądną cenę.
          Pozdrawiam miłosników Lwa.
          • Gość: iks Re: Peugeuot 406 proszę o opinię IP: *.walbrzych.sdi.tpnet.pl 05.07.01, 22:24
            Gość portalu: raa napisał(a):

> Gość portalu: sin napisał(a):
            >
            > > Jeździłem 406 td 1998 był po wypadku i może dlatego nie polubiłem. Ale wyg
            > ląda
            > > cacy. Trochę francuska ergonomia mnie na początku myliła- wszystko w tych
            > > pokrętłach . Wolałbym zwykłe przełączniki. Nie kupiłbym już pełgota.
            >
            > Jeżdżę 406 td 1998 (przebieg 90 k.km). Doskonałe auto, żadnej awarii, solidne i
            >
            > niezawodne, komfortowe, ekonomiczne (średnio ok. 7 l/100 km).
            > To były plusy.
            > Minusami są drobiazgi: zbyt szybkie, moim zdaniem zuzycie tarcz hamulcowych
            > (wymiana przy 70 k.km), zbyt krótkie (zwłaszcza dla wysokich) siedziska przedni
            > ch
            > foteli, niewystarczający zakres regulacji przednich zagłowków, chyba trochę za
            > miękki lakier (dość podatny na zarysowania).
            >
            > Generalnie dobre auto za rozsądną cenę.
            > Pozdrawiam miłosników Lwa.

• montezuma Re: Peugeuot 406 proszę o opinię 06.07.01, 09:34
      Niestety nie mam tego auta ale zacząłem w innym miejscu tego forum pytanie
      zbliżone o 406 Coupe 2.0. Do tej pory jeżdziłem samochodami niemieckimi ale
      jestem otwarty na zmiany i też chciałbym się więcej dowiedzieć o ich wadach i
      zaletach. Może słyszeliście o powyższym modelu do sprzedania za rozsądne
      pieniądze- roczniki 98, 99?
      • Gość: Tommas Re: Peugeuot 406 proszę o opinię IP: 195.117.234.* 31.08.01, 21:43
        W moim Peugeocie 406 2000 ST z roku 2000 przy prędkosci pow 125km/h zaczyna
        dzwonic ostrzegawczy brzeczek. Może to i dobre rozwiazanie ale przy dłuzszej
        jeździe na utostradzie w Niemczech dopada mnie kurwica bo ile mozna tego
        słuchać proszę o informacje jak przeprogramować układ procesora tak aby np.
        alarm właczał się np powyzej prędkości 150km/h

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka