Dodaj do ulubionych

tajemniczy samochod w motorze

19.04.05, 09:30
macie moze pod reka ostatni numer motoru? na stronie poswieconej
caravaningowi jest zdjecie wisniowego pick-upa. nie kojarze tego samochodu.
wydaje mi sie, ze to moze byc nowe isuzu rodeo (ja wiem, ze pod ta nazwa
kiedys byl 5-drzwiowy terenowy "kombi" a nie pick-up)

musze pogrzebac w necie, bo meczy mnie strasznie jak nie rozpoznam jakiejs
furki. :)
Obserwuj wątek
      • x-darekk-x Re: tajemniczy samochod w motorze 19.04.05, 13:16
        i jako ciekawostka - w usa isuzu rodeo to zupelnie inny woz:
        www.isuzu04.com/rodeo.jsp
        a teraz dla zdenerwowania polskich zmotoryzowanych: rodeo w promocji jest do
        wziecia za ponizej 15.000 usd. tak, tak, mowimy o duzym wozie z silnikiem v6 i
        niezlym wyposazeniem za cene vw polo z silnikiem trzycylindrowym.
        • franek-b Re: A dla mnie bardziej tajemnicze jest, dlaczego 19.04.05, 19:57
          > Ja rozgryzlem jedna z tajemnic dlaczego wszystkie testy wygrywa Skoda,tak jak
          w
          >
          > ktoryms to brukowcu Octavka wygrala z A4:)))Ano Skoda wygrywa bo dostaje
          > najwiecej punktow za bagaznik,np. A4 Avant dostalo 4 punkty a Octavia Kombi
          az
          > 10 punktow.

Nihil novi...
          Zawsze w tych bzdetnych zestawieniach mozna manipulowac danymi. Wystarczy jak
          odpowiednio opunktuje sie takie wazne parametry auta jak wysokosc brzegu klapy
          bagaznika, ilosc wieszakow na marynarke, wielkosc bagaznika (roznica 5%
          pojemnosci skutkuje roznica 60% w punktacji tej kategorii), dochodza takie
          wymierne elementy jak ergonomia (w koncu testujacy kurdupel jak ma daleko do
          pedalow ma prawo napisac, ze auto nie jest ergonomiczne, mimo, ze ja majac 188
          bede dosiegal bez problemu) czy tez bardzo wymierny czynnik jak jakosc montazu
          (ciekawy jestem w jaki sposob to sprawdzaja? mierza kluczem manometrycznym
          prawidlowa sile dokrecenia srub w zawieszeniu, czy tez mierza szerokosc
          szczelin w desce rozdzielczej?).
          To taki quasitest, czyli niby test ale jak chcesz udowodnic cokolwiek to masz
          wolna reke...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka