Dodaj do ulubionych

Katowice-Warszawa ile sie jedzie ??

18.10.05, 14:38
musze na 11 jutro byc w Warszawie
zamierzam wyjechac ok 7 z Katowic
zdaze czy moze powinienem wyjechac wczesniej ?

Obserwuj wątek
      • typson Re: Katowice-Warszawa ile sie jedzie ?? 18.10.05, 15:40
        i do centrum bezposrednio.

Jesli chodzi o jazde z katowic to oczywiscie "da sie" zrobic ten dystans w 3
        godziny - bywalo i mniej, gdy jezdzilem nocą ze szczyrku (mam na mysli tylko
        odcinek w-wa - k-ce)

Ale prawda jest taka, ze trzeba liczyc 4,5.

A gdzie w ogole chcesz dojechac w tej wawie?
    • smart16v Re: Katowice-Warszawa ile sie jedzie ?? 18.10.05, 16:02
      Moj rekord z Janek do Częstochowy to 1,5 h. Ale to było dawno i teraz już
      jestem mądrzejszy i bym tego nie powtórzył.

Ostatnio w piątek sam wyjazd z Warszawy zajął mi 2,5h, bo ktoś (tu powinno paść
      kilka nieparlamentarnych określeń) ustawił w Jankach światła na zebrze, po
      której prawie nikt nie chodzi. A korek zaczynał się jeszcze przed al.Krakowską.

Przy normalnej jeździe i normalnym ruchu dojazd do Katowic zajmie Ci 3,5-4
      godziny, więc może lepiej dla własnego komfortu wyjedź godzinę wcześniej.
      Wówczas wyjedziesz szybciej z miasta i będziesz miał czas, zeby stanąć gdzieś
      na kawę.
    • szymizalogowany Re: Katowice-Warszawa ile sie jedzie ?? 18.10.05, 20:13
      Mój czas to 2h 18 min od wiaduktu w Jankach do takiego centrum handlowego przed
      Katowicami chyba M1.

Ogólnie to trzeba uważać za Piotrkowem chyba jak sie kończy taki biały asfalt i
      jest zakręt w prawo to tam stali parę razy jak jechałem.

Potem do Częstochowy się grzeje jak dzik a za Częstochową do Katowic to już
      jest gorsza droga i są jakieś tam fotoradary na skrzyżowaniach ze światłami
      lecz przez nie jedno z nich przleciałem jadąc ponad 200 kmh i do tej pory
      zdjęcia nie dostałem pocztą.

Aha żeby dojechać do Jacek z Centrum to długo zajęło a z powrotem jest jeszcze
      ciaśniej.

Ktoś tam napisał że lepiej pociągiem i ja się zgadzam, chociaż pocią jedzie aż
      3 godziny to jednak jest to luksusowa podróż, jest Wars itd.

Poza tym w pierwszej klasie w zasadzie jest pusto a w drugiej też było luźno.

Aha jak wracałem to z kolei parę razy jak się jedzie za Częstochową już to są z
      dwóch stron takie nasypy ziemne na sporym odcinku i są w tych nasypach przerwy
      to tam też stali ale akurat grzałem lewym i zwinęli frajera a z prawego hehe.
      • kszyrztow Re: Katowice-Warszawa ile sie jedzie ?? 18.10.05, 20:17
        szymizalogowany napisał:

> Mój czas to 2h 18 min od wiaduktu w Jankach do takiego centrum handlowego
        przed
        >
        > Katowicami chyba M1.

możesz być z siebie dumny, naprawdę!

>
        > Potem do Częstochowy się grzeje jak dzik a za Częstochową do Katowic to już
        > jest gorsza droga i są jakieś tam fotoradary na skrzyżowaniach ze światłami
        > lecz przez nie jedno z nich przleciałem jadąc ponad 200 kmh i do tej pory
        > zdjęcia nie dostałem pocztą.

możesz być z siebie dumny, naprawdę!

>
        > Aha jak wracałem to z kolei parę razy jak się jedzie za Częstochową już to są
        z
        >
        > dwóch stron takie nasypy ziemne na sporym odcinku i są w tych nasypach
        przerwy
        > to tam też stali ale akurat grzałem lewym i zwinęli frajera a z prawego hehe.
        >

możesz być z siebie dumny, naprawdę!!
          • fru.fru Re: Katowice-Warszawa ile sie jedzie ?? 18.10.05, 20:30
            szymizalogowany napisał:
            > Piotrkowa po częsci to 245 kmh poszedł. Ale czasu nie wykręciłem bo już
            pogoda
            > nie ta.
            qrwa szybko, mnie barachlo na bialobrzeskiej ostatnio 230 licznikowe i ani
            hugona wiecej
            Trza bedzie cos cisnienie ustawic ;->
          • kszyrztow Re: Katowice-Warszawa ile sie jedzie ?? 19.10.05, 10:21
            szymizalogowany napisał:

> > możesz być z siebie dumny, naprawdę!
            >
            > Wiadomo hehe.
            >
            > To jeszcze starym sprzętem było, nowym ostatnio jechałem w piątek w południe
            do
            >
            > Piotrkowa po częsci to 245 kmh poszedł. Ale czasu nie wykręciłem bo już
            pogoda
            > nie ta.

oj szymi, kiedyś cie na tym forum zabraknie.... Tylko czy będzie ktoś tęsknił?
            Trudno powiedzieć. CHyba tylko greenblack. ;))
      • qwertys22 Re: Katowice-Warszawa ile sie jedzie ?? 19.10.05, 11:07
        to centrum M1 jest w czeladzi (c.a 270 do janek)

jesli miedzy warszawa a czestochowa "grzejesz jak dzik" bo uważasz, że tam nie
        ma fotoradarów,to się kiedyś nieprzyjemnie zdziwisz...jeśli mnie pamięć nie
        myli to jest co najmniej ok-6-7 punktów, w których te urządzenia mogą być, jest
        ich nawet chyba więcej niż na odcinku katowice-częstochowa. a to czy
        rzeczywiście tam fotoradary są to już inna sprawa i ile tam jedziesz zalezy
        tylko i wyłącznie od Ciebie-chcesz ew płacić-nie zwalniaj.dodam tylko, że
        akurat na tej trasie, zdarzyło mi się kilka razy trafić na patrole policji z
        fotoradarem ustawione mniej wiecej 1,5-2km ZA budką fotoradaru, podobno bardzo
        skuteczna taktyka...

a teraz do autora wątku-przy spokojnej jeździe, w miarę zgodnie z przepisami
        powinieneś się zmieścić w 4 godzinach ( zależy skad i dokąd dokładnie jedziesz-
        z ww czeladzi do rogatek warszawy spokojnie wyrobisz sie w 3 godziny, przy
        małym ruchu da się zejść poniżej tego czasu )
    • emes-nju Re: Katowice-Warszawa ile sie jedzie ?? 18.10.05, 20:38
      Ja kiedys jechalem pol godziny... Bo reszte pchalem!

Strasznie mnie dziwi brak jakiejkolwiek reakcji zalozyciela watku na, calkowicie zasadne, pytania o szczegoly. My tu sobie gadu-gadu, a inicjator chyba juz jedzie, zeby zdazyc na 11 do Warszawy :-P
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka