Dodaj do ulubionych

ludzie, po cholere pytacie na forum "co wybrać"?

26.11.05, 22:13
zapytajcie sie najlepiej Goździkowej. Ona wie wszystko i doradzi.
Zwyczajne klepanie ozorem pryszczatych nastolatków.

PS. Nie wiem jak niejaki np. "gacek z pacanowa" ma wiedzieć lepiej czym ja
powinienem jeździć.
Obserwuj wątek
    • elyk Re: ludzie, po cholere pytacie na forum "co wybra 26.11.05, 23:00
      tez mnie te pytanka deneruja. Ja wszystkie auta kupilem stosujac kryterium ceny
      i wybieralem zawsze auto w najlepszym stanie technicznym. To chyba naturalne ,
      ze srednio inteligentny czlowiek wie jak duze auto potrzebuje i do czego to
      auto ma sluzyc.
      Ale sa kobitki co musza z kims isc na zakupy by im doradzil co do twarzy i tak
      jest z tymi kupujacymi co za X tysiecy pytaja co wybrac.
    • dr.verte Re: ludzie, po cholere pytacie na forum "co wybra 26.11.05, 23:13
      aaaaaaaa marudzisz...wolisz zimówki,magnetyzery,japce vs francuzy albo coś
      o sprowadzaniu używek a może punkty karne czy nowe spojrzenie na fotoradary
      i doradztwo gdzie najtaniej OC??Po to jest forum żeby pytać.

najlepiej założ jakis 'sophisticated' temat którego jeszcze nie było,gdzie
      każdy sie dowie czegoś nowego i ciekawego.Ja bardzo chętnie poczytam.

• szymi_zalogowany Re: ludzie, po cholere pytacie na forum "co wybra 26.11.05, 23:32
      Wybacz, ale sam zachowujesz sią jak osoba, która nigdy samochodu nie kupowała.
      Osobiście, uważam, ze należy kupować samochód taki, na jaki Cię stać, co
      oznacza, ze kupno nowego za powiedzmy 100 000PLN ejst rozsądne, jeśli ma się
      już znaczny majatek (obligacje itp.itd.)

ALE, jeśli ktoś już chce kupić nowy samochó to uważam, ze warto zapytać się na
      foruym. Można się np. dowiedzieć np. ile można utargować rabatu na dany model
      itp. itd. a więc może się okazać, ze samochód który wydawał się być poza
      zasiegiem jednak możemy kupić. W przypadku samochodów używanych wybó jest
      ogromny, i można zapoznać się doświadxzeniami innych.

Forum jest do wymiany doświadczeń...

--
      iberia29 napisała:
      tak sie sklada, ze jestem wychowana calkiem niezle
      • robert888 Re: ludzie, po cholere pytacie na forum "co wybra 27.11.05, 10:55
        szymi_zalogowany napisała:

to ty jestes szymi kobita?

> Wybacz, ale sam zachowujesz sią jak osoba, która nigdy samochodu nie
        kupowała.

Juz więcej nie kombinuj pliz:)

> Osobiście, uważam, ze należy kupować samochód taki, na jaki Cię stać, co
        > oznacza, ze kupno nowego za powiedzmy 100 000PLN ejst rozsądne, jeśli ma się
        > już znaczny majatek (obligacje itp.itd.)
        >
        > ALE, jeśli ktoś już chce kupić nowy samochó to uważam, ze warto zapytać się
        na
        > foruym. Można się np. dowiedzieć np. ile można utargować rabatu na dany model
        > itp. itd.

Więc proszę zakładać posty z pytaniem : "ile rabatu można dostac na model X?"
        Proste? Tyle że wtedy nie ma się o co pokłócic i bic piany przez setki postów,
        prawda? Na konkretne pytanie jakoś dziwnie nikt nie ma nic do powiedzenia. Tak
        właśnie wyglądaja w pratyce "doświadczenia forumowiczów".

> a więc może się okazać, ze samochód który wydawał się być poza
        > zasiegiem jednak możemy kupić. W przypadku samochodów używanych wybó jest
        > ogromny, i można zapoznać się doświadxzeniami innych.
        >
        > Forum jest do wymiany doświadczeń...
        >

To prosze się pytac o doświadczenia nt. danego modelu, a nie wznosić oczy ku
        niebiosom z błagalnym lamentem: co kupic Mazde czy Fiata? A co to do cholery za
        różnica?

A forum wymiany doswiadczeń jest na forum klubowych uzytkowników danej marki.
        Na tym forum jest forum wymiany dowcipów o nie_analnych i
        agramatycznych_pijaczkach_win_prostych. W sam raz pozywka dla
        pryszczatych_licealistów.

PS. dlaczego ja mam wrażenie że gadam z podszywaczem?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka