Dodaj do ulubionych

Powinien być zakaz jazdy w ciemnych okularach

08.03.06, 22:55
Normalnie jak widzę tych pozerów udających mafiozów w ciemnych okularach to
nóż mi się w kieszeni otwiera. Przecież taki kierowca nic nie widzi przez
takie ciemne szkła. A dodatkowo jak widzę, że taki nie włączy jeszcze świateł,
to już bym sobie z nim poważnie porozmawiał i nie gwarantuje, że bym nad sobą
zapanował. Powinien być zakaz jazdy w tym badziewiu tak jak jest zakaz
używania telefonów komórkowych. Uratowałoby to masę żyć co roku, ale
oczywiście jako społeczeństwo jesteśmy jeszcze 100 lat za murzynami i kawałek
ciemnego szkiełka to dla nas wyznacznik szpanu. A jak widzę tych pozerów teraz
w zimie, kiedy słońce prawie w ogóle nie świeci, to sam już nie wiem czy śmiać
się czy płakać. Żenada i tyle.
Obserwuj wątek
    • mariusz-ef Re: Powinien być zakaz jazdy w ciemnych okularach 09.03.06, 08:20
      dam ci rade sojer!
      jak mnie kto zdenerwuje to mu siedze na tylnym zderzaku i migam dlugimi oraz
      trabie klaksownem
      jak kolo ma pecha i za3mujemy sie na swiatlach i wtedy wywlekam go z samochodu
      i katuje na oczach innych uzytkownikow drogi w zasadzie nie wazne czy kolo jest
      plci meskiej czy zenskiej
      najbardziej lubie katowac kobiety w widocznej ciazy i kierowcow karetek
      dla zwiekszenia efektu lubie czasem przejechac jakiegos zwierzaka na szosie,
      ew. dziecko do lat 13
      kilka razy mialem okazje potracic zakonnice i ksiezy
      ale mnie to za bardzo nie rajcuje bo ich kiecki czasami wkrecaj a sie w kola i
      czasami jest tak ze trzeba ich dlugo wlec za samochodem nim sie do konca zetra
      no i jak ktora/ktory wytrzymalszy sie trafi to potrafi pukac z karoserie bym
      sie za3mal
      byl tez taki jestem beszczelny, ktory po chamski zagladal mi przez szybe do
      wnetrza auta....
      sporo by pisac

mam nadzieje ze pomoglem!
    • marcinc3 dziecko JESTES chore 09.03.06, 08:45
      ze ty jestes slepy jak kret i nie widzisz w okularach [przeciwslo.] to trudno
      tak na marginesie widac ze nie byles nigdy na nartach w sloneczny dzien tak jak
      i chyba nigdy nie miales okularow przerciwslonecznych na nosie bo nie wiesz jak
      to jest . a mafioze to nie rozpoznaje sie po okularach chyba ze u ciebie w
      liceum i na podworku tak jest
      • tomek.sojer Re: dziecko JESTES chore 09.03.06, 09:12
        marcinc3 napisał:

> ze ty jestes slepy jak kret i nie widzisz w okularach [przeciwslo.] to trudno
        > tak na marginesie widac ze nie byles nigdy na nartach w sloneczny dzien tak jak
        >
        > i chyba nigdy nie miales okularow przerciwslonecznych na nosie bo nie wiesz jak
        >
        > to jest . a mafioze to nie rozpoznaje sie po okularach chyba ze u ciebie w
        > liceum i na podworku tak jest

Tylko bez takich tesktów - synku.
        Na nartach to fakt, nie byłem, bo to dobre dla pozerów i buraków.
    • emes-nju Ciekawa mysl... 09.03.06, 09:12
      Calkowicie dystansuje sie do wypowiedzi zalozyciela watku, ale wpadla mi do glowy ciekawa mysl. Otoz samochod musi miec szyby o przepuszczalnosci swiatla na poziomie (chyba) 75%. Policja potrafi nawet specjalnym urzadzeniem (robiacym ping) sprawdzic szyby jakiegos goscia, ktory okleil sobie szyby workami na smieci. Jak przepuszczalnosc jest za niska, to albo zrywasz folie, albo zabieraja dowod. I mozesz sobie te folie zrywac nie zdejmujac czarnych szybek z oczu ;-) Bo ich nie mierza. Bo paragrafu nie ma?
      • tomek.sojer Re: Ciekawa mysl... 09.03.06, 09:15
        emes-nju napisał:

> Calkowicie dystansuje sie do wypowiedzi zalozyciela watku, ale wpadla mi do glo
        > wy ciekawa mysl. Otoz samochod musi miec szyby o przepuszczalnosci swiatla na p
        > oziomie (chyba) 75%. Policja potrafi nawet specjalnym urzadzeniem (robiacym pin
        > g) sprawdzic szyby jakiegos goscia, ktory okleil sobie szyby workami na smieci.
        > Jak przepuszczalnosc jest za niska, to albo zrywasz folie, albo zabieraja dowo
        > d. I mozesz sobie te folie zrywac nie zdejmujac czarnych szybek z oczu ;-) Bo i
        > ch nie mierza. Bo paragrafu nie ma?
        >

No właśnie.
        Miałem kiedyś takie okulary na oczach i nic nie widziałem. Normalnie porażka.
        A na ciemne szyby jest sposób. Ja sobie zrobiłem na kompie niby-certyfikat,
        wydrukowałem, przystawiłem fałszywą pieczontke i jeszcze nigdy się gliny nie
        kapneły.
        • emes-nju Re: Ciekawa mysl... 09.03.06, 09:45
          Mam w glebokim powazaniu kolejne zakazy. Szczegolnie te bez sensu. Sam uzywam okularow jezeli jest bardzo jasno i nikt mi nic nie bedzie zakazywal.

A tak BTW - goraco polecam okulary z filtrem polaryzacyjnym. Nie musza byc bardzo ciemne. Efekt jest niesamowity. To, co najbardziej przeszkadza (odblyski od szyb innych aut, swiecacy, mokry asfalt - generalnie odbite slonce), jest bardzo skutecznie redukowane do akceptowalnych rozmiarow. Najwieksze wrazenie wywarlo na mnie to, ze w czasie jazdy pod slonce, po mokrym asfalcie widac jadace z przeciwka auta (szczegolnie jak jada na swiatlach), zamiast slicznej, oslepiajacej slonecznej plamy :-)
          • tomek.sojer Re: Ciekawa mysl... 09.03.06, 09:49
            Chyba nie próbujesz udowodnić, że przez ciemne szkła widac lepiej niż bez?
            To tak jakbyś twierdził, że na lodzie jest lepsza przyczepność, chociaż każdy
            wie, że jest inaczej.
            • rraaddeekk Re: Ciekawa mysl... 09.03.06, 13:19
              Panie Sojer.
              Ubierz pan kiedyś w słoneczny dzień okulary przeciwsłoneczne, ale dobre-
              firmowe, a nie te "z ulicznego stojaka" to się przekonasz, że to pomaga, a nie
              przeszkadza.

Zimą słońce bardziej oślepia niż latem, ponieważ świeci nisko, odbija się od
              mokrego asfaltu itd itp... no ale aby to zauważyć, to trzeba jeździć
              samochodem, a nie tylko grać na kompie w symulacje rajdów ;-)
        • aneta362 Re: Ciekawa mysl... 09.03.06, 14:21
          Teraz już wszyscy wiedzą gdzie kupujesz okulary, na bazarku lub na ulicy,
          prawda? I kosztowały 15-20 zł? Fakt, w takich kompletnie nic nie widać. Do
          samochodu powinieneś kupić okulary z powłoką antyrefleksyjną i trochę droższe,
          tak 100-200zł trzeba wydać, ale opłaca się. I wierz mi będziesz w takich
          okularach widział lepiej niz na własne oczy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka