Dodaj do ulubionych

grand voyager wasze opinie

26.05.06, 12:55
jak w temacie mam zamiar kupna takiego auta z silnikiem 2,5 diesla na co
zwrócić uwagę asze opinie o tym aucie
Obserwuj wątek
    • kundabufer Re: grand voyager wasze opinie 26.05.06, 17:29
      Kazdy tylko nie ten.Silnik 2,5 turbo diesel który byl montowany w tym
      samochodzie jest nienaprawialny(taki sam jak w Alfie 164,Lancii Themie ,Jeepe
      Cherokee-firmy VM).Było to dzielo włoskiej firmy VM -posiadał 4 głowice i w
      połączeniu z amerykańska resztą daje w sumie najbardziej awaryjny van
      wszechczasów.Daruj sobie-chyba że lubisz mocne wyzwania i pijesz warke strong.
    • loyezoo Re: grand voyager wasze opinie 26.05.06, 18:36
      Największy szajs świata (bez względu na silnik) aczkolwiek super komfortowy.Tu
      statystyki się nie mylą ani ADAC ani tuv ani opinie użytkowników.Sąsiad ma
      bodajże 4-5 latka benzyne.Nie jeżdżą już nim za miasto bo zazwyczaj wraca na
      lawecie:))Mówie poważnie.Na szczęście ma 2 inne auta.Sam miałem chrapkę na
      Pontiaca Trans Sport ale jak pogadałem z ludzmi którzy mieli to mi się szybko
      odechciało:)Pozdrawiam i życze udanego wyboru auta.
      • wowo5 Re: grand voyager wasze opinie 27.05.06, 03:57
        Ja bym go nie kupil. Ale znam kilka osob, ktore go maja i sobie chwala. Jeden
        kumpel nawet kupil sobie drugiego. Pierwszym przejezdzil 9 lat. Znam tez
        jednego goscia co klnie na niego na czym ziemia stoi, bo mu sie strasznie
        sypie. Jezeli jestes w czepku urodzony to bierz.
        --
        Niech patron automobilistow św Franciszek z Isuzu ma was w swojej opiece.
    • marcinc3 Re: grand voyager wasze opinie 27.05.06, 08:53
      disel bardzo awaryjny silnik ten do 1999 r skrzynie automat wrazliwe ale to
      w benzynie
      --
      Nie ma takiego glupiego co by nie znalazl od siebie glupszego . wredny
      to zwykly pret ktory cytuje zdania wyrwane z kontekstu i nie ma zdolnosci
      czytania ze zrozumieniem
    • jpg5 Re: grand voyager wasze opinie 27.05.06, 09:31
      Moj znajomy ma takiego tylko niechcial diesla ale 3.3 V6 w automacie wersje
      europejska z 97 r. Ma go od roku , sciagnal z niemiec jezdzi nim na taksowce
      zrobil nim ok 100 tys km i sobie chwali i mowi ze nastepny tez bedzie taki ,
      tylko ze po zmianie w 2001r. wejdz na www.asu.pl a tam na forum .
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka