Dodaj do ulubionych

krakow-wroclaw - ile sie jedzie?

16.10.06, 20:36
ile nalezy zalozyc na jazde w poniedzialek rano (tak, zeby byc na okolo 9.30
we wroclawiu) z krakowa do wroclawia? we wroclawiu musze dojechac na ulice prusa.
czy po drodze sa jakies roboty? jak wjazd do wroclawia po zjezdzie z autostrady?
Obserwuj wątek
    • spqr5 Re: krakow-wroclaw - ile sie jedzie? 16.10.06, 20:44
      3,5 godziny może być do 4 godzin.
      Dobrze sie jedzie od Gliwic do Bielan Wrocławskich, reszta czyli Kraków -
      Katowice dużo remontów, Katowice - Gliwice ok. 120km/h często policja, Wrocław
      w godzinach porannych dla przyjezdnego może być dużym problemem.
      • etom Re: krakow-wroclaw - ile sie jedzie? 17.10.06, 01:15
        4 godz. to troche przesada :-)

A-4 Katowice-Wrocław to ok. 200km + A-4 Krakow-Katowice 50 km - 250km po A-4
        zrobi spokojnie w 2.5 h - jak pogrzeje to i szybciej.
        Reszta na dojazd do bramek w Krakowie i z A-4 do ul. Prusa we Wrocławiu (ok. 10
        km).
        Wg. tego serwisu :www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab.htm#A4
        zadnych robot na trasie w strone Wrocławia nie ma.
        • welladen Re: krakow-wroclaw - ile sie jedzie? 17.10.06, 08:04
          he a mnie sie udało z Gliwic (jeszcze jechało sie po płytach do autostrady) do
          Wrocławia w nieco ponad godzine smyknąć. Ale to tak 180 km/h i wiecej cały
          czas. W Polsce na autostradach sie nie da jezdzic szybko bo zaraz wpada sie na
          jakiegos lewo pasmowca albo chamskiego kierowce TIRa który widzi ze zblizasz
          sie do niego z duza prędkościa i na chama zajezdza Ci droge.
          • crannmer A pozniej sie obudziles 17.10.06, 14:35
            welladen napisał:

> he a mnie sie udało z Gliwic (jeszcze jechało sie po płytach do autostrady) do
            > Wrocławia w nieco ponad godzine smyknąć. Ale to tak 180 km/h i wiecej cały
            > czas.

W nieco ponad godzine czyli 1:55 :->

Odleglosc wynosi 170 km, z czego obecnie 158 km pretenduje do nazwania ich
            autostrada.

Zeby osiagac srednie powyzej 170, trzeba praktycznie caly czas usilowac jechac
            200..250.

> W Polsce na autostradach sie nie da jezdzic szybko bo zaraz wpada sie na
            > jakiegos lewo pasmowca albo chamskiego kierowce TIRa który widzi ze zblizasz
            > sie do niego z duza prędkościa i na chama zajezdza Ci droge.

Ciekawe, czemu na tychze autostradach jest ograniczenie do 130? Zapewnie z
            przyczyn, jak wyzej. Tak wiec i ci wymienieni nie musza sie spodziewac, ze ich
            jakis szaleniec bedzie scigal z predkoscia o 50 % wyzsza.

MfG

C.
            • staruch5 Re: A pozniej sie obudziles 18.10.06, 14:21
              czesc cranmer,
              to wlasnie sie odezwal jeden z tych co mnie tak wkurzaja na polskich
              autostradach, a ktorych praktycznie sie nie spotyka na niemieckich. Jada okolo
              160-170 blyskaja swiatlami, bo uwazaja sie za pojazd uprzywilejowany (na
              autostradzie). Chamstwo.
              Pozdrawiam Cie.
    • marcgrzy Re: krakow-wroclaw - ile sie jedzie? 17.10.06, 13:34
      Wiem, że od bramek w mysłowicach do centrum wrocławia ( a prusa jest w Centrum)
      bez względu na porę jadę 2 godziny +- 10 minut. Myślę, że od krakowa do tych
      bramek dojedziesz w godzine. Więc w sumie 3 godziny. Jedyny problem moze być na
      Śląsku - w godzinach rannych duzy ruch. Aj jak juz bedziesz we wrocku to
      kieruj sie na Warszawe drogą 8 (UWAGA na remonty i objazdy)to dojedziesz po
      przekroczeniu Odry na Prusa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka