Dodaj do ulubionych

**Jakie żarówki A3 przód? pomocy

23.04.07, 08:21
Witam forumowiczów. mam pytanie czy wie ktoś może jakie żarówki wchodzą w
lampy z przodu do Audi A3. chodzi mi o żarówki świateł długich i mijania.
Obecnie mam H4 ale jakieś dziwne mam te długie światła. Właściwie świecą w
cały świat. Jeśli znalazłby ktoś schemat ustawienia lamp bądź opis ze
zdjęciami byłbym wdzięczny
Obserwuj wątek
      • marcint844 Re: w serwisie nie wiedzą? 23.04.07, 09:57
        Może i wiedzą ale po to żeby wymienić żarówki serwis mi nie potrzebny. Pytam
        tylko jakie powinny być żarówki bo są H4 ale jakieś dziwne mam te długie
        swiatła. Jeżeli by były chyba h7 to raczej by było inne wejście w lampie. a H4
        pasują.
        • robert888 Re: w serwisie nie wiedzą? 23.04.07, 10:13
          widac jednak serwis ci potrzebny bo nie potrafisz hehe. Zadzwonić do serwisu i
          sie zapytac tez nie potrafisz czy ci szkoda 50gr na telefon?
          Tak własnie kończy szrociarstwo mentalne. Godzinami zajmuje się tematem, który
          jest do rozwiązania w 5 minut, jednak czasu mu nie szkoda bo jego czas nic nie
          jest wart.
          • marcint844 Re: w serwisie nie wiedzą? 23.04.07, 10:18
            Za takie odpowiedzi jak Twoje bardzo "dziękuje". Mam samochód od tygodnia i po
            prostu pytam jakie powinny być żarówki. A ty odpowiadasz nie mając zielonego
            pojęcia jak wyglądają lampy w A3 bo myślisz ze jesteś wszechwiedzący. Jeżeli nie
            wiesz jak odpowiedzieć na moje pytanie po prostu nie pisz.
            • robert888 Re: w serwisie nie wiedzą? 23.04.07, 10:24
              wszyscy poza mna oczywiście widza jak wyglądaja lampy A3. Bo we wszystkich A3
              od poczatku produkcji do dnia dzisiejszego lampy sa identyczne hehe. Ponieważ
              wszyscy oczywiście to wiedzą, więc ja sie wymeldowuje jako abnegat w temacie.
                • robert888 Re: w serwisie nie wiedzą? 23.04.07, 10:50
                  widzę że jesteś dość ociężały umysłowo, więc nie będę sie nad toba pastwił
                  tylko ci pomogę. Robisz tak: dzwonisz do pobliskiego dilera Audi (znajdziesz na
                  stronie audi.pl czy ci pomóc?) do działu części zamiennych, podajesz im numer
                  VIN samochodu (to taki 17 znakowy numer nadwozia co napisała ci panienka w
                  dokumentach auta) i grzecznie pytasz jakie żarówki powinieneś zastosować w
                  swoim samochodziku. Pan w ciągu minuty udziela ci odpowiedzi. Idziesz na
                  najbliższy CPN i kupujesz sobie taką żaróweczkę. Ot i cała wielka tajemnica
                  twoich unikalnych lamp, roztrząsana godzinami na tym zacnym forum.
                  Ależ sie spociłem. Mnie ustalenie żarówek w moim Audi zajęło z grubsza 2 minuty
                  i juz wiem, a tobie jak sie powiodło? Koniecznie pisz dalej, może przy 400ym
                  poście coś już będziemy wiedzieć. A przy okazji wallenrod z habudzikiem znowu
                  będa sie okładac stanikami. Ważne że cos się dzieje, nie?
                  Czuwaj:)
      • marcint844 Re: **Jakie żarówki A3 przód? pomocy 23.04.07, 10:37
        black_code napisał:

> Jakie A3 model rocznik .
        > Najczesciej w rocznikach 96-02 wystepowaly reflektory H1+H7
        > Zreszta byc moze masz to napisane na kloszach lamp

Rok 96 ale są tam wsadzone H4 nie wiem czy powinny takie być. na lampach nie ma
        napisane a te H4 świecą do ....
        • black_code Re: **Jakie żarówki A3 przód? pomocy 23.04.07, 10:46
          Ale masz tylko jedna zarowke w rwflektorze czy 2 ?
          Jesli jedna to H4 byc moze ktos zle ja zalozyl niby pasuje tylko w
          jednej pozycji ale na sile da sie zalozyc zle .Swiatla ustawia sie na
          mijania jesli tak jest dobrze a zle na dlugich to winna moze byc
          zarowka .
          • marcint844 Re: **Jakie żarówki A3 przód? pomocy 23.04.07, 10:53
            Mam dwie żarówki. Wewnętrzne to światła długie. H7 mam w tzw. krótkich
            światłach. A dziwi mnie to że w długich są H4 bo przecież ona ma dwa włókna a
            tam są tylko długie. czy to możliwe że ktoś włożył złe żarówki??One świecą na
            boki i w górę tak jak by rozpraszały światła a nie przed samochód
              • marcint844 Re: **Jakie żarówki A3 przód? pomocy 23.04.07, 11:24
                Mam takie lampy jak te
                moto.allegro.pl/item187074000_audi_a3_lampa_lampy_reflektor_zamek.html

jeżeli rzeczywiście są tam przeciwmgielne to czemu się nie włączają! i czemu
                światło długich świateł jest rozproszone a nie skupione. Światła mijania mam ok
                • leon.zbowidowiec Re: **Jakie żarówki A3 przód? pomocy 23.04.07, 11:47
                  boszszszeee. No wlasnie dlatego radzimy zadzwonic Ci do ASO bo ja tez nie
                  jestem duchem sw. i bez VINu nie powiem Ci czy w Twoim samochodzie byly
                  ORYGINALNIE przednie lampy bez swiatel przeciwmglowych czy z przeciwmglowymi bo
                  byly rozne wersje w tym samym roczniku !!!
                  Jezeli byly bez przeciwmglowych to powinienes miec do drogowych H1 a do mijania
                  H7 a jezeli miales reflektory z przeciwmglowymi to do drogowych/przeciwmglowych
                  H4 a do mijania H7 i to tyle w tym temacie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka