Dodaj do ulubionych

Marea '97 1.6,89kkm - warto????

IP: *.kalisz.mm.pl 20.10.03, 00:25
Znalazlem ten samochod w ogloszeniach.Sprowadzony z zagranicy w 99r. ma tylko
poduche,central zamek,radio i kilka pierdol. Kosztuje 19.900. Warto?
Co o tym myslicie? A moze opinie uzytkownikow?
pzdr.
Obserwuj wątek
    • Gość: vd Re: Marea '97 1.6,89kkm - warto???? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 20.10.03, 20:48
      mam marysie sedan r.98 103 000 przebiegu, wersja sx 1,6, wymienilem po 70000 km
      amortyzatory, po 100 000 wachacze, w tej chwili mam czasem problemy z rozruchem
      na zimno (po kilku dniach nie jezdzenia) podobno rozrusznik jest do wymiany.
      Poza tym auto jest w swietnym stanie, pali dosc duzo bo powyzej 9 litrow,
      silnik przyzwoicie ciagnie nawet na piatym biegu, moja marysia ma dobrze
      dzialajaca automatyczna klimatyzacje i soczewkowe reflektory duzo lepsze od
      standardowych (mialem takie w bravie, swieca slabo i szybko sie brudza), oprocz
      marysi mam tez stilo 1,6, marysia ma lepsze zawieszenie od stilo, czyt.
      cichsze=bardziej komfortowe i nie buja tak jak stilo, jest tez wyraznie cichsza
      od stilo z silnikiem od tej samej pojemnosci, w marysi lepsza jest tez pozycja
      za kierownica, nie do pobicia jest tez bagaznik ponad 500 litrow ale waski
      otwor, ciezko wepchnac dzieciey rowerek, w pozostalych konkurencjach lepsze
      jest stilo :), ogolnie jesli auto ktore masz na celowniku jest w dobrym stanie
      to warto, bedziesz zadowolony, jesli masz jakies konkretne pytania to wal smialo
      pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka