Dodaj do ulubionych

Świąteczne życzenia

IP: *.aster.pl 23.12.08, 15:06
przeciez to bmw jest na bazie modelu z4 roadster a nie z4 coupe...
Obserwuj wątek
    • Gość: Bielas Re: Świąteczne życzenia IP: *.chello.pl 23.12.08, 16:48
      Moim zdaniem "smutna" informacja o GM wcale nie jest smutna a tym bardziej dla kolekcjonerów. Przecież dzięki temu mnóstwo pięknych zabytkowych aut będzie uwolniona z magazynu GM i trafi w ręce fascynatów. Jak dla mnie to raczej dobra wiadomość.

Również życzę Wesołych Świąt Panu Jackowi, całej redakcji "Motodziennika" a także stałym komentatorom :)
    • Gość: TJ Re: Świąteczne życzenia IP: *.chello.pl 23.12.08, 17:10
      Całkiem niezła ta przeróbka Z4... sama Z4 może i jest kontrowersyjna, jednak mnie się bardzo podoba, następca też wygląda nieźle, ale coś z niego uszło. Co do sprzedaży kolekcji aut GM, to słyszałem, że mają zamiar je sprzedać, a gdy kryzys minie, odkupić i przywrócić do muzeum. ;) Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Jeżeli chodzi o Merivę, to nie oczekiwałbym rewelacji ale zapowiada się ciekawie. Patent na tylne drzwi może być kontrowersyjny, ale myślę, że sprawdzi się to lepiej niż tandetne i bezsensowne drzwi rodem z Peugeota 1007. Wczorajszy test był świetny - naprawdę zasłużone słowa podziwu i uznania. I oczywiście trzymamy za słowo, więcej takich testów. A na koniec pragnę złożyć wszystkim czytającym te słowa ciepłych, spokojnych, radosnych Świąt, satysfakcjonujących prezentów pod choinką, smacznej Wigilii i miło spędzonego czasu w gronie najbliższych. Pozdrawiam.
    • jaro88 Re: Świąteczne życzenia 23.12.08, 18:22
      Samochody z GM pokazane w reportażu są niesamowite. W takim stanie takich aut pewnie są sztuki (przynajmniej większości z nich). Nowa Meriva i jej drzwi prawdopodobnie wzbudzą duże zainteresowanie. Uważam, że to nie jest zbyt praktyczne rozwiązanie, a auto chyba ma służyć jako praktyczne :D. Chyba tylko rolls royce robi samochody z tak otwierdzanymi drzwiami dzisiejszymi czasy, tylko że tam to jest praktyczne, bo jak wysiada szofer to ma bliżej, żeby otworzyć drzwi pasażerowi na tylnej kanapie. Pozdrawiam i życze WESOŁYCH ŚWIĄT !! :)
    • Gość: aa Re: Świąteczne życzenia IP: *.multimo.gtsenergis.pl 23.12.08, 19:14
      żart z tym silnikiem w peugeocie że w takim aucie nie mogło zabraknąć zmian w silniku dlatego nie możemy się nadziwić dlaczego ich zabrakło super dla porównania był w top gear w anglii jakieś trzy tygodnie temu fiat 500 abarth i dieszieremi powiedział że jest tańszy od zondy i spodziewacie się że będzie gdzieś na dole i tak jest nie był śmzny oklepany jak woda w szambie a ludzie się śmiali
      a po za tym jest tak wyreżyserowany że miejscami aż głupio na youtube widziałem takie fajne fragmenty wycięte zamiast tego nudne podsumowanie
    • Gość: krzysiek3452 Re: Świąteczne życzenia IP: 195.64.150.* 23.12.08, 22:57
      Jedzie biedny mikołajek, niema nawet paczki fajek. Sprzedał sanki, renifera jest wkurzony jak cholera. Buty mu sie rozwaliły choć harował przez rok cały. Kalesony ma podarte futro także gó... warte. Nie pomoże mu nikt w biedzie wciąż wpieprza zgniłe śledzie. Dawno zgubił już prezenty szwęda sie jak pieprznięty, choć już bardzo blisko święta on po dworcu się pałęta. Nawalony i beztroski bo to nasz Mikołaj z polski.. ;)
      Wesołych Świąt i jakże szczęśliwego nowego roku dla całej redakcji motodziennika.. ;)
    • rudeboy77 Re: Świąteczne życzenia 24.12.08, 10:48
      wracając do poprzedniego motodziennika chciałbym się ustosunkować do komentarzy pana Jacka o chryslerze:
      "chrysler liczy sobie tyle samo za 300C co niemieccy konkurenci"
      Żyjemy w eurokołchozie, proszę popatrzyć sobie na ceny w USA, jaka jest różnica cenowa między chryslerem, a BMW, wtedy proszę komentować, jego rzekome zacofanie do tej marki.

Co do Sebringa, to jest to gniot ,ale i też bękart niemieckich rządów Chryslera, które okazały się jedną wielką farsą. Niestety Pan Balkan zapomina wspomnieć o tym (lub nie chce) a jest to najważniejszy element dlaczego Chrysler znajduje się tam gdzie jest obecnie.

Sam jestem posiadaczem Jeepa Grand Cherokee (jeszcze przed DC) i mi się tak deska rozdzielcza pod rękami nie ugina, a wnętrze jest porządnie wykonane i trzyma się dobrze mimo że ma już 9 lat.

pozdrawiam motodziennik i proszę wziąć sobie moje uwagi do serca,
      proszę równiez wziąć do testów nowego Cadillaca CTS przy tym NIE bawiąc się w Clarksona

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka