ania26a
17.03.11, 16:37
witam,
poczytałam troszkę wątków o tanich obiadach i obiadach II daniowych....
i nasuwa mi się jedno pytanie jesli można oczywiście, ile wydajecie na jedzenie miesięcznie, nie tylko na obiady, ale na wszysko np. soczki, słodkości, wedlinę, serki
ja mam 3 osobową rodzinkę tzn. my + 2,7 l. chłopiec i nie starcza mi juz 1200 zł dodam tylko, z tych pieniędzy kupije jakąś chemię, środki czystości, kosmatyki ale to nie jest co miesiąc.
sama nie wiem co źle robie