Dodaj do ulubionych

Dobre jakosciowo skarpety

06.04.13, 21:30
Dzis wyrzucilam kolejna pare skarpet ktore kupilam raptem 3 tygodnie temu-moj maz doslownie masakruje skarpety. Poradzcie prosze jakies na prawde wytrzymale - jedyny warunek to taki zeby byly cale czarne
Obserwuj wątek
    • szafa_zebry Re: Dobre jakosciowo skarpety 11.04.13, 20:46
      Dodam, że ja kupuję (dla siebie, dzieci, męża) w C&A, H&M, Tchibo, Cubusie, Kappahlu itp. Nie ma rewelacji, ale są w miarę OK. Kupuję też "pumy" w Deichamnnie czy innych, ale one są grubsze, takie sportowe, są czarne, ale jednak biały znaczek mają - ale przyznaję, że to jedne z lepszych skarpet na rynku.

Obrzydliwe są np. firmy Kappa (kupowałam w Deichmannie) - tak się kulkują, że .....

Myślę, że nie ma skarpetek idealnych, wszystkie muszę się w końcu popsuć. W końcu chodzimy, biegamy itp. To chyba najbardziej użytkowana część odzienia.
        • volta2 Re: Dobre jakosciowo skarpety 12.04.13, 00:18
          ja też poszukuję skarpet, i też widziałam na all te bambusowe.
          zniechęcona (nie zwykłam kupować tego czego nie znam) opuściłam all na rzecz stron ze sklepami firmowymi.
          najpierw próbowałam na gatta, ale też bez rezultatu, i odnalazłam skarpety z woli. z woli zawsze byłam zadowolona, głównie z rajstop dla dzieci, skarpet tak nie użytkowałam często, ale nie powinno być problemu.

cena lekko wyżej niż te 3 złote z lidla, ale wolę towar pewny i sprawdzony. jak przyjdzie przesyłka, wpiszę, jak wrażenia.
        • madziulka1982 Re: Dobre jakosciowo skarpety 22.03.17, 06:46
          Kupiłam kiedyś bambusowe na Allegro i po kilku praniach wyglądały jak szmata do podłogi także odradzam. U nas sprawdzają sie z henderson na Allegro i z lidla. Kiedyś były fajne z nike bo czysta bawełna z niewielka domieszka elastan ale teraz zmniejszyli ilośc bawełny i to juz co innego wiec odradzam
    • volta2 przyszła przesyłka:) 24.04.13, 14:33
      Właśnie odebrałam przesyłkę ze skarpetkami z woli.
      cena identyczna jak w sklepach detalicznych - a widziałam skarpetki z woli w rossmanie po 5,90 - z tym że ze strony www sklepu miałam dostęp do pełnej rozmiarówki i wzornictwa.

zaskoczenie spore że po złożeniu zamówienia (o żadnym minimalnym nie było mowy) wyskoczyło że przesyłka jest darmowa kurierem.

tak więc skarpety przyszły dla całej czwórki - te bambusowe dużo droższe, faktycznie wydają się bardzo milutkie w dotyku, nie wiem jeszcze jak się sprawdzą w użytkowaniu.
      wszystkie skarpetki które zamówiłam - miały min. 80% bawełny, z mniejszą ilością w ogóle nie brałam.

cenowo do hipermarketowych się raczej nie umywają, ale ja i tak takich nie kupowałam, czasem w wielopaku w hm lub cubusie. najbardziej gustowałam w gattcie, a te u nas po 8 zeta sztuka. więc wola z 5,90 wydaje mi się rozsądnym rozwiązaniem. tym bardziej że z firmy jak pisałam wcześniej w kontekście rajstop byłam zawsze zadowolona.

minus takiego netowego kupowania, że poszło hurtem dla całej rodzinki, co miało wpływ na cenę ogólną do wydania jednorazowo.
    • gustlikowa Re: Dobre jakosciowo skarpety 20.02.18, 22:05
      Kilka miesięcy temu odkryłam markę WOLA - tak to ta leciwa polska marka produkująca skarpetki. Są ok, dobre jakościowo, całkiem dobry sklad, no i duzy wybor wzorow dla doroslych i dla dzieci, zobaczcie: www.wola.pl/meskie
    • znudzona_japonistka Re: Dobre jakosciowo skarpety 25.04.18, 21:29
      Tak z innej beczki (i nie zrozum tego źle proszę), ale pomocne może być, poza kupnem skarpet dobrej jakości, pumeksowanie stóp i obcinanie paznokci. XD Bo czasem się o tym zapomina, a to też wpływa na żywotność materiału, szczególnie jeśli się ma taki typ paznokcia, który lubi odstawać troszkę od palca.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka