Dodaj do ulubionych

Blagam Was o złotówkę błagam Was o pomoc dla mojeg

05.08.19, 07:01
Link do zrzutki:
pomagam.pl/uratujmojegosynka
Ciągły strach, nieprzespane noce, regularne wizyty u lekarzy. Tak wygląda nasza codzienność.

Ja, ojciec Gracjanka prosze o pomoc dla mojego synka... On jest dla Nas całym światem.

Narodziny, które mogły skończyć się aż ciężko mi napisać te slowa… skończyć utratą Naszego Synka na zawsze. To cud, że Gracjanek żyje.
z ogromnym wysiłkiem łapie każdy oddech, a jego chore serce walczy o każde uderzenie. Marzymy o tym, by przetrwać te najgorsze chwile...
Prosimy o pomoc, o rozgłos, o udostępnienia, teraz, kiedy nie jest jeszcze za późno!
Teraz liczą się godziny – walczymy z czasem, z pogodą... Walczymy o życie!
Gracjanek ma wadę serduszka. Potrzebna jest operacja, bez Niej nasz synek może nie przeżyć. Oprócz wady serduszka ma jeszcze inne wady ale one nie są aż takie straszne, zagrażające życiu.
wpłać złotówkę udostępnij i podbij post będziemy Ci ogromnie wdzięczni za pomoc. wpłać złotówkę dla Ciebie to tylko złotówka dla Nas szansa na uratowanie synka

Ps jeśli ktoś chce na priv mogę podesłać dokumentację medyczną Gracjanka tylko proszę napisać priv

Link do zrzutki:
pomagam.pl/uratujmojegosynka
mieliśmy kolejną wizytę u neurologa. To co usłyszeliśmy zawaliło Nasz świat. Okazało się że Nasz Synek ma niedotlenienie mózgucrying ma podejrzenie dziecięcego porażenia mozgowego, padaczki crying dostaliśmy skierowania na badania i rehabilitacja. Niestety wszystko prywatnie bo na NFZ nie możemy liczyćcrying.
odbyliśmy wizytę u fizjoterapeuty. Niestety jak się wali to całe życiecrying. Jak to Pani doktor powiedziała Nasz synek to taka mała roślina. Nie ma czucia w nóżkach na brzuszku nie potrafi podstawowych rzeczycrying.zaczelismy prywatne rehabilitację 4 razy w tygodniu czy pomogą? Nie wiadomo. Jedyne co wiemy to to że się nie poddamy będziemy walczyć o Naszego Synka.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka