Dodaj do ulubionych

komitet rodzicielski w przedszkolu

09.05.22, 08:25
Czy 50 zł comiesięcznej wpłaty to dużo czy mało? czy przestalibyście wpłacać tę kasę, aby trochę zaoszczędzić?
Obserwuj wątek
              • geraldzlasu Re: komitet rodzicielski w przedszkolu 10.05.22, 19:46
                W przedszkolu moich dzieci (pare lat temu) tez opłata była miesięczna po 50zl. Dzieci nie miały zbyt dużo warsztatów, żadnych wycieczek, na prezenty typu dzień dziecka i tak trzeba było się składać, albo to były kwoty 20 zł na dziecko. Gdy w końcu rodzice zaczęli się burzyć i dochodzić o co chodzi okazało się, ze na koncie rady rodziców jest uzbierana bardzo wysoka kwota pieniędzy (ok 100tys), która nie była wykorzystywana na dzieci tylko ambitny pan przewodniczący chciał się wykazać i po kilku latach zbierania funduszy zamówił klimatyzacje do przedszkola. Wiecie z jednej strony fajnie, ale ja jestem jednak zdania, ze te pieniądze powinny iść na bieżące potrzeby dzieci, a nie na klimatyzacje dla dzieci, które dopiero będą przychodzić do przedszkola. Ponieważ nasze dzieci już odchodziły, a my elegancko spłacaliśmy raty za te owa klimatyzacje tak naprawdę przez kilka wcześniejszych lat. Moim zdaniem 50 zł to duzo.
    • 098qwerty Re: komitet rodzicielski w przedszkolu 10.05.22, 22:23
      Ja płacę 55 za RR miesięcznie. W tym jest 10 zł za rytmikę, przychodzi osoba z zewnątrz, 10 zł nauka tańca też osoba jest z zewnątrz. Zostaje 35 zł na teatrzyki, bal, wycieczki, kino, paczki na Mikołajki, prezent gwiazdkowy itp. W przedszkolu dużo się dzieje, dodatkowo organizowany jest co roku festyn rodzinny, na którym RR zbiera fundusze aby dokupić np. nagłośnienie na występy czy zabawki ogrodowe dla dzieci. Zbędna to wydaje mi się jedynie ta nauka tańca ale chodzą wszystkie dzieci więc 10 zł miesięcznie nie zrobi mi wielkiego uszczerbku w portfelu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka