Dodaj do ulubionych

Produkty firmy ARO chwalę

23.09.06, 18:48
A konkretnie kostkę do WC. Kosztuje dosłownie grosze, bo 0.89zł, a jest o wiele lepsza niż kostka Domestos z żelowym paskiem. Wydajna, dobrze się pieni, spełnia swoją funkcję.
Poza tym inne produkty ARO, jakie dotąd wypróbowałam też są tanie i dobre. Polecam!
Obserwuj wątek
    • tabaluga0 Re: Produkty firmy ARO chwalę 24.09.06, 20:01
      kostka domestosa z tym zelowym paskiem to wielka porazka, nie dosc ze koszyuje
      kupe kasy, to jeszcze nie rozpuszcza sie wcale, nie pachnie, itd. moja wisiala
      w kibelku chyba ze 2 miesiace prawie cala, tzn wcale sie nie rozpuszczala a tym
      samym nie spelaniala swojego zadania, nic nie pachnialo i nie czyscila.
      • dmgr Re: Produkty firmy ARO chwalę 24.09.06, 21:24
        Z kostką Domestosa u nas bylo podobnie (jak dla ozdoby). Praoduktów ARO uzywam
        często bo kupujemy w Makro i u nas na osiedlu jest sklep ARO. Raczej dobre a
        niedrogie: mleko w kartonie, biszkopty, chrupki, frytki mrozone (2,5 zł za 1
        kg) nawet czasem masło, sok do picia itp.
    • schmidtke Re: Produkty firmy ARO chwalę 11.10.06, 23:23
      witam

pracuję w firmie, która produkuje m.in. markę ARO - i powiem Wam wszystkim, że
      nie ma ABSOLUTNIE żadnej różnicy między naszym standardowym produktem, który
      pakowany jest w ładne opakowanie i kosztuje 2,5 PLN a tym pakowanym w woreczek z
      napisem ARO i kosztuje 1,2 PLN.

Jedyną różnicę stanowi wyłącznie opakowanie właśnie.

dlaczego jest taka różnica w cenie - no, cóż smile))))))

Ja osobiście, nauczony doświadczeniem z własnej firmy, coraz częściej kupuję
      produkty ARO i za każdym niemal razem się przekonuję, że warto było oszczędzić.

pozdr

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka