Dodaj do ulubionych

no to jak przenosimy sie?

25.01.06, 16:08
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=36678
to jest jedynie próba tego co możemy, proponuje co najmniej dwie osoby do
modernizowania, tak żeby na przyszłości uniknąc kłopotów z odszukaniem
założycielek.
Nazwa forum ......no cóż wymyślcie może coś bardziej interesyującego
Skróty.....można wkleić wszystko.....a przecież na skóty szybciej
GG...też propozycja padła
Skąd jesteśmy............też można założyć

Więc są chętne?
Obserwuj wątek
    • luker77 Re: no to jak przenosimy sie? 25.01.06, 17:50
      Widze że poszłas pełną parą- gratuluje smile
      nazwa forum jak dla mojego męzczyzny dośc zastanawiająca wink ale jak dla nas
      jaśniutka jak słoneczko!
      Ja sie napewno wpisze pod GG i skąd jestem...
      pozdrawiam
      aga
    • caysee Re: no to jak przenosimy sie? 25.01.06, 22:34
      Wyglada to niezle, ale jak dla mnie to nazwa jest fatalna. Ja tam podaze za
      wszystkimi, jednak uwazam, ze nazwe mozna wybrac lepsza, poki jeszcze jest ta
      mozliwosc.
      Moze po prostu: Haft Krzyżykowy, albo Krzyżyki, pisane bez caps-locka.
      Mozna tez dac bardziej dwuznaczna nazwe: XXX wink moze wtedy wpadaloby do nas
      wiecej panowwink))
    • monikasulecka Re: no to jak przenosimy sie? 25.01.06, 22:53
      dziewczyny a może wszystkie "przeniesiemy się" na inne - już istniejące forum -
      niedawno jedna z nas włożyła kupę pracy i założyła takowe (chwała JEJ)

www.haftowanko.fora.pl/index.php
      zanosi się, że będzie to super miejsce (oczywiście zależy to też i od nas), w
      którym nie tylko będzie można zamieszczać linki, ale również i całe obrazki z
      wzorami - oprawa czytelna, znane i życzliwe towarzystwo - czego potrzeba więcej?

zawsze możemy tu wrócić, a spróbować warto

pozdrawiam - przemyślcie to dobrze
      • aga19791 Re: no to jak przenosimy sie? 26.01.06, 00:05
        także jestem za tym,by ,jesli juz ,to przenieść się na istniejące już forum
        wspomniane przez przedmówczynie nowe forum :

wydaje mi się odpowiednie
        ma ono całkiem inna budowę, jest podzielone tematycznie , widac kto jest ,skąd
        też (jesli same to podamy), nr GG tz jest....więc czego chciec więcej?
        ząłozycielka ,z naszego forum zreszta kolezanka, jest otwarta na wszelkie
        propozycje i zapewniam,że idzię się z nią dogadać o wszystkim

po co szukac SZCZĘŚCIA W ŚWIECIE? skoro niedawno powstało wspomniane forum to
        doceńmy prace ,jaka tam wkładają administratorka oraz obecne tam juz
        zarejestrowane osoby....

takie jest moje skromne zdanie

a poza tym,to powiem Wam,że mimo niereformowalności gazetowego ,to czuje jakis
        sentyment do tego forum smile
        i co się z nim stanie,jak zaprzestaniemy je odwiedzać? wygaśnie smiercia
        naturalną, czy nadal bedzie istnieć?
        przeciez mimo swoich wad, znowu nie jest takie złe smile

nie było mnie ostatnio dużo na gazetowym i aż mnie zadziwia wasza determinacja
        ,co do przeniesienia sie gdzieś indziej, normalnie jakby STRAJK HAFCIAREK I
        NARODOWY ZRYW (w pozytywnym znaczeniu)

reasumując: jesli juz mamy się przenosić to na www.haftowanko.fora.pl/index.php
        osobiście bardzo mi się ono podoba !!!!!!!!!!!
        a wszelkie zmiany wprowadzajmy powoli i tak,by stało sie ono
        spełnieniem oczekiwań nas wszystkich
      • aga19791 Re: no to jak przenosimy sie? 26.01.06, 00:06
        także jestem za tym,by ,jesli juz ,to przenieść się na istniejące już forum
        wspomniane przez przedmówczynie nowe forum :

wydaje mi się odpowiednie
        ma ono całkiem inna budowę, jest podzielone tematycznie , widac kto jest ,skąd
        też (jesli same to podamy), nr GG tz jest....więc czego chciec więcej?
        ząłozycielka ,z naszego forum zreszta kolezanka, jest otwarta na wszelkie
        propozycje i zapewniam,że idzię się z nią dogadać o wszystkim

po co szukac SZCZĘŚCIA W ŚWIECIE? skoro niedawno powstało wspomniane forum to
        doceńmy prace ,jaka tam wkładają administratorka oraz obecne tam juz
        zarejestrowane osoby....

takie jest moje skromne zdanie

a poza tym,to powiem Wam,że mimo niereformowalności gazetowego ,to czuje jakis
        sentyment do tego forum smile
        i co się z nim stanie,jak zaprzestaniemy je odwiedzać? wygaśnie smiercia
        naturalną, czy nadal bedzie istnieć?
        przeciez mimo swoich wad, znowu nie jest takie złe smile

nie było mnie ostatnio dużo na gazetowym i aż mnie zadziwia wasza determinacja
        ,co do przeniesienia sie gdzieś indziej, normalnie jakby STRAJK HAFCIAREK I
        NARODOWY ZRYW (w pozytywnym znaczeniu).... smile

reasumując: jesli juz mamy się przenosić to na www.haftowanko.fora.pl/index.php
        osobiście bardzo mi się ono podoba !!!!!!!!!!!
        a wszelkie zmiany wprowadzajmy powoli i tak,by stało sie ono
        spełnieniem oczekiwań nas wszystkich

pozdrawiam AgA smile
        • dzidaa nic na siłe 26.01.06, 07:19
          jeden ruch i HAFCIAR nie ma, ale nie o to chodzi. Od początku: nazwa jak
          wspomniałam jest do uzgodnienia, mi sie skojarzyła z manią haftowania,tyle tego
          wszystkiego że trzech żyć by mi zbrakło by to wszystko co mi sie podoba
          wyhaftować.....o !!!!może maniaczki haftu?.....Poza tym nie jedno forum jeszcze
          powstanie o tej tematyce , jedne sie przyjmą drugie nie, nie oznacza to wcale
          że mamy sie ograniczać.....wszystkie ciekawe fora można dodać i tam też
          zaglądać. Ja przywiązałam się do gazetowego......ale modernizacja jest
          niezbędna moim zdaniem, to ułatwia życie.....
          Fajnie że powstają inne fora, haftowanko dodałam jako że kilka razy dawałyście
          pozytywne opinie......ale co? gazetowe opuściłyście? do innych nie zaglądacie?
          wrecz przeciwnie....................DECYZJA NALEŻY DO NAS WSZYSTKICH, przecież
          jak nikt tam nie bedzie zaglądał to klapa, trzeba bedzie usunąć.....
          Pozdrawiam i decydujcie maniaczki haftów.
          • jaggnaa Re: nic na siłe 26.01.06, 12:02
            szukałam ostatnio argumentów i za i przeciw przeniesieniu.czy czytałyście w
            zakładce "o forum"
            forum.gazeta.pl/forum/0,62499.html
            o forach prywatnych? nasza założycielka może jednym kliknięciem zlikwidować
            obecne forum(ja tylko gdybam, nie przypisuję jej złej woli, ale prawdą jest, że
            na maile nie odpowiada i nie wiemy, co sie z nią dzieje),wtedy będzie nam
            trudniej sie razem zebrać i dogadać.Może więc warto zastanowić sie nad pomysłem
            stworzenia "hafciar"? (mnie się nazwa podoba!). Uporządkowanie forum, jakieś
            skróty i przede wszystkim pewność, że nikt nas jednym kliknięciem nie zlikwiduje
            chyba jest potrzebne.
            Ale chyba trzeba by w razie przenosin przejrzeć obecne forum i przenieść ważne
            linki do stron z haftami , albumów itp( możę też w ramach uporządkowania
            stworzyć wątki:fora polskie, chińskie, rosyjskie???)
            No i odpowiem na pytanie Agi, co sie stanie z tym forum, jeżeli go "opuścimy" :
            wtedy, jeżeli przez 50 dni nic nowego nie pojawi sie na forum, to zostanie ono
            skasowane
            No i co wy na to?
            Jagna
            • dzidaa Re: nic na siłe 26.01.06, 12:31
              nowłaśnie i dlatego proponowałabym więcej niz jedną założycielkę, jedna
              chwilowo niedomagająca to druga pomoże......a poza tym nie podejrzewam zeby
              ktoś nie skusił sie na wejście w ciągu 50 dni na forum j_asi21, ale to ze nagle
              mogłoby zniknąc to i owszem, jest to możliwe............
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka