Dodaj do ulubionych

Nowy Rok 2020.

02.01.20, 10:19
Oby był dobry. Ciekawe jaki będzie.
Obserwuj wątek
  • mu_ndek Re: Nowy Rok 2020. 03.01.20, 23:06
   Niespodzianek (zmian) w nowym roku! – życzę, nawet tym - a może szczególnie tym - którzy ich nie lubią.
   Ciekawości życzę - w nowym roku życia - z ciekawymi liczbami . 2020 - to trochę tak - jakbyśmy znaleźli się w niejasnym (jak zwykle) algorytmie delikatnie instalującym się w naszej „rzeczywistości” czyli mózgach.

   Zero dwójkowa dyscyplina zwraca także uwagę na to - jak wielką rolę w naszych wyborach odgrywają algorytmy nasze powszednie – ( od wyborów politycznych po wybór szczoteczki do zębów)
   (Symetryczna kulminacją będzie 02.02.2020 a post wysłany dwie minuty po drugiej 02.02. 2020 – 02:02 -chyba (miejmy taką nadzieję) nie będzie oznaczał - że zaczniemy odliczanie historii do tyłu (mimo takich lokalnych - naszych przaśnych skłonności). Jeśli jednak -tak by się stało - to być może coś zmieni post dwadzieścia minut po dwudziestej - ale też nie jestem pewny 02.02. 2020 – 20:20 )

   To kolejny rok przejściowy jeden z tych które jeszcze głębiej pokażą podziały istniejące w gatunku. (te podziały istniały zawsze ale teraz widzimy je wyraźniej – dzięki komunikacji)

   Nasze gatunkowe (instynktowne) zamiłowanie do złych wiadomości – staje się bardziej „świadome”
   i może znajdziemy w sobie odrobinę miejsca na mniej strachu w przyszłości i taką - dość niespodziewaną wiadomość – że jednak jako gatunek rozwijamy się – czego wszystkim życzę.


   --
   Groucho : No Ravelli – proszę iść trochę szybciej.
   Chico : A po co się tak spieszyć - szefie? Przecież donikąd nie idziemy.
   Groucho : W takim razie ruszamy biegiem i skończmy z tym raz na zawsze.
   • scand Re: Nowy Rok 2020. 07.01.20, 18:19
    Numerologia 2020 wydaje mi się ważna, ale jest to raczej przeczucie niż jakaś pewność. Samo otwarcie dekady jest już jakimś punktem charakterystycznym, choć niektórzy mówią że to dopiero za rok ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka