Dodaj do ulubionych

Jak dorobić wspomnienia?

18.04.20, 10:54
Będąc w Chorwacji w 2012 r. zawalczyłam o serce kogoś, na którego ciągle miałam nadzieję. Widząc, że ktoś 3-ci wtrężala się między nas, nie miałam wyjścia i musiałam zastosować biblijną "chwilę walki", abym nie została zdradzona. Jednym ze sposobów wg książki " Oblicza Zdrady" jest zdrada. Jednak nie chciałam od razu osądzać miłości mego życia o zdrady i wolałam wykorzystać sytuację, w której się znalazłam, będąc wtedy w Chorwacji. Plaże, baseny - eliminują winę. Spokojnie można było wejść się wykąpać mimo, że nikogo z ludzi czerpiących z tego samego oceanu nie kocham.

Na blogu: www.wspomnieniaoazowe.blogspot.com przedstawiam swoje wspomnienia z czasów, w których się znaliśmy. Brakuje mi w nich ciągu dalszego.

Co mogę napisać dalej? W jaki sposób mogłam walczyć o miłość swego serca, aby jej nie stracić poprzez zdrady? Wspomnienia o "walce", w której wykorzystałam plaże na oceanie w Chorwacji - mogą być?
Obserwuj wątek
      • gabriela.peter Jaki wirus??? 19.04.20, 22:06
        wislok1 napisał:

> Dalej to przyszedl wirus i zakonczyl ten belkot...
        >
        > The end

O czym Pan/-i mówi? Nie pamięta Pan/-i jak w maju 2013 roku spadł śnieg we Wrocławiu? Ja to spowodowałam. Przecież wystarczyłoby mnie zatrudnić, a zrobiłabym to samo co wtedy. Jestem 1000% pewna skuteczności swoich metod dla sztucznej zmiany pogody, która mogłaby zabić wirusa. Wystarczy ze mną współpracować, a obniżę pogodę do -40°C lub +31. To, że w dopiero w +60 @°C ginie to mit - wystarczy +30.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka