Dodaj do ulubionych

onnade -ciekawy sąsiad

01.07.05, 15:40
Witam,
Przyszłym sąsiadom "onnade" polecam wypowiedzi tego Pana na forum
osiedla kwadratowa - to ta sama osoba co na tym forum.
forum.kwadratowa.waw.pl/index.php
Trzeba się zarejestrować - rejestracja 20 sekund.
Pozdrawiam sąsiadów
Grzesiek
Obserwuj wątek
    • marko87 Re: onnade -ciekawy sąsiad 01.07.05, 17:15
      Hmmm... nie wiem co myśleć. Czy kolega zachwala te wypowiedzi, czy je potępia?
      Jeśli to drugie, to wydaje mi się, że kol ggarnek zachowuje się niepoważnie.
      Zadałem sobie trudu i przeczytałem wypowiedzi niejakiego OnnaDe na podanym
      forum i nie zauważyłem w nich, poza "uniesionym" tonem niczego niewłaściwego.
      Wręcz przeciwnie, zauważyłem, że kilka osób na podanym forum z chęcią wzięłoby
      kosę i pocięło innych za ich poglądy czy krytykę różnych spraw. Polecam wątek o
      frustracie (uwaga na frustrata 2). Jeśli na tym osiedlu mieszka więcej takich
      osób jak autor w/w wątku, to strach się tam zbliżać.
    • kasia_el Re: onnade -ciekawy sąsiad 01.07.05, 17:36
      To ja już wolę mieć takiego sąsiada, który może nie przebiera w słowach (mimo
      to zgadzam się z większością jego wypowiedzi), niż takiego donosiciela jak ty.
      Zabrakło odwagi na polemikę na tamtym forum, to szczujesz na innym? Miej trochę
      zdrowego rozsądku. Tak się nie robi...
    • onnade Re: onnade -ciekawy sąsiad 01.07.05, 19:16
      Panie Grzegorzu,

Żądam natychmiastowego przeproszenia mnie w niniejszym wątku oraz w innych na
      tym forum, w których bezczelnie wyciera Pan sobie twarz moim imieniem (nickiem).
      Nie udzielam się na podanym przez Pana forum osiedla Kwadratowa i pomimo
      identycznie brzmiącego nicku, nie jestem tą samą osobą, jak to Pan śmie
      twierdzić. Nie będę zabierał zdania na temat treści wypowiadanych przez mojego
      "imiennika" na tamtym forum. Nie interesuje mnie to. Jestem zarejestrowany na
      tym forum (i tym samym na grupie forów na gazeta.pl) i biorę odpowiedzialność za
      wypowiedzi z tego forum. Jeśli którkakolwiek z moich wypowiedzi na
      forum.gazeta.pl Pana urazi, zrozumiem to i będę za taką odpowiedź
      odpowiedzialny. Identyfikowanie mnie li tylko na podstawie nick'u, a w następnej
      kolejności "reklamowanie" mnie na forum w taki sposób jak Pan to zrobił jest
      zachowaniem poniżej krytyki i ze wszech miar niegodnym. Mam nadzieję, że rozumie
      Pan zaistniałą sytuację i przeprosi mnie za błąd, który Pan niewątpliwie popełnił.

Pozdrawiam
    • chrisu_gd Re: onnade -ciekawy sąsiad 02.07.05, 19:09
      I dobrze, że zareklamowałeś forum Kwadratowa. Wiadomo teraz, gdzie nie należy
      wchodzić. "Reklamujesz" tutaj człowieka, który za to, że ma własne zdanie
      (notabene muszę przyznać mu rację, choć rzeczywiście mógł złagodzić nietóre
      wypowiedzi), nikogo nie wyzwał, nie używał słów niecenzuralnych, został np.
      wyzwany od prostaków i buraków przez niejakiego Franka. Tenże sam Frank nazywa
      burakiem człowieka, który postawił sobie w ogródku altankę. W innym
      wątku "OnnaDe" zostaje zmieszany z błotem, bo ośmielił się przeciwstawić
      piractwu komputerowego i krytykował faktycznie żenującą argumentację niejakiego
      Andrzeja. Tym samym chcesz powiedzieć, że jedyną formą dopuszczalną na
      wzmiankowanym przez Ciebie forum jest obrażanie i wyzywanie ludzi za ich
      normalne poglądy. Tak? Obrazu poziomu niektórych wypowiedzi dopełnia wątek o
      rysowaniu gwoździem samochodów. Na domiar tego bawisz się w donosiciela i - jak
      wynika z wypowiedzi powyżej - obrażasz przypadkowego człowieka. Też uważam, że
      powinieneś przeprosić onnade z tego forum. Zresztą ten z Kwadratowej też
      zasłużył na przeprosiny tych, którzy traktują forum jak kloakę i wyżywają się
      na wszystkich, bo tak im wygodnie. Nie mam nic do Ciebie, ale zastanów się co
      robisz, bo tak nie można chłopie.

Z podrowieniami,

Krzysiek
      • margret13 Re: onnade -ciekawy sąsiad 04.07.05, 09:06
        chrisu_gd napisał:

"Reklamujesz" tutaj człowieka, który za to, że ma własne zdanie
        > (notabene muszę przyznać mu rację, choć rzeczywiście mógł złagodzić nietóre
        > wypowiedzi), nikogo nie wyzwał, nie używał słów niecenzuralnych.

Mocno wybiórczo kolega czyta te wypowiedzi.Cytat z onnade:

"Uważaj, żeby ktoś nie stwierdził, że wychodząc przed klatkę, swoją
        fizjognomią takiż śmietnik zapewniasz" zapewne nie jest wyzywaniem ale pochwałą
        przymiotów rozmówcy, który go nie zaatakował osobiście.Amen.
        • chrisu_gd Re: onnade -ciekawy sąsiad 04.07.05, 09:21
          A musiał osobiście atakować? Tylko wtedy można reagować, jak osobiście atakują?
          Bzdury. A doczytałeś/łaś dlaczego tak (ostro, przyznaję) napisał? To oczywiście
          już Cię nie zainteresowało bo i po co. Polecam zapoznać się z definicją
          obiektywizmu.

Cytat z Frank:

"guru od estetyki przestrzeni publicznej sie odezwalo... dlaczego ma sie
          wyprowadzac? bo jakis burak urzadza wszystkim pod oknami smietnik estetyczny?
          wolne zarty "
          • margret13 Re: onnade -ciekawy sąsiad 04.07.05, 09:42
            chrisu_gd napisał:

> A musiał osobiście atakować? Tylko wtedy można reagować, jak osobiście
            atakują?
            > Bzdury. A doczytałeś/łaś dlaczego tak (ostro, przyznaję) napisał?

Czyli usprawiedliwiasz jego agresję bo ktoś inny został zaatakowany, tak? Czyli
            jak ktoś obrazi moja przyjaciółkę to mam lecieć na niego z nożem, tak? Sorry,
            nie reprezentuję takiego poziomu. To sie nazywa prowokacja i inteligentny
            człowiek zamiast dać się ponieść emocjom nie reaguje na takie zaczepki.

To oczywiście
            > już Cię nie zainteresowało bo i po co. Polecam zapoznać się z definicją
            > obiektywizmu.

Właśnie o Twój obiektywizm chodzi. Wybiórczy mocno. Przytoczyłam ci cytat z
            onnade, zeby pokazać, ze nieprawdą jest, że nikogo nie obraził. Zauważ, że z
            resztą Twojej wypowiedzi nie dyskutuję.Rozumiesz?
            • chrisu_gd Re: onnade -ciekawy sąsiad 04.07.05, 10:01
              Rozumiem Cię. Ale przesadzasz. Napisałem, że przyznaję, że ostro zareagował,
              więc zachowałem obiektywizm. Ale daleko jego wypowiedzi do - jak to nazwałaś -
              "lecenia z nożem". Po prostu zareagował na nazwanie kogoś bez żadnej przyczyny
              "burakiem". A że dał się ponieść emocjom. Jak widać, dał. W każdym bądź razie
              nie wyzwał nikogo, a że wypowiedź nie była miła to inna sprawa. Ja pewnie bym
              sobie darował widząc tak poziom wypowiedzi na tak błahy temat. Uważam, że jego
              wypowiedzi to i tak pikuś przy tym, co się tam dzieje i co ludzie do siebie
              wypisują w niektórych wątkach.

Pozdrawiam,

Krzycho
              • margret13 Re: onnade -ciekawy sąsiad 04.07.05, 10:11
                chrisu_gd napisał:

i tak pikuś przy tym, co się tam dzieje i co ludzie do siebie
                > wypisują w niektórych wątkach.

To jest niestety forum dostępne dla wszytkich i niestety juz nie raz było
                widać, że oprócz jednego pieniacza reszta nawet nie mieszka na osiedlu a
                przychodzi i mąci we własnym interesie.
                • chrisu_gd Re: onnade -ciekawy sąsiad 04.07.05, 10:24
                  Dokładnie. Tak jak na każdym forum (vide niniejszy wątek). Ale to też wina
                  administratora takiego forum. Jeśli robi się dedykowane forum wewnętrzne
                  konkretnego osiedla, to trzeba zadbać o odpowiednią weryfikację danych. W końcu
                  gdybym ja był mieszkańcem osiedla X na forum osiedla X, to chciałbym tam
                  rzeczywiście widzieć tylko jego mieszkańców i to nie ukrywających się pod setką
                  pseudonimów. Na pewno nie byłoby wtedy takiego poziomu wypowiedzi i na pewno
                  wiele spraw wewnętrznych możnaby spokojnie wyjaśnić.

Pozdr,
                  Krzycho
    • marcello1975 Proszę nie karmić trolla... 03.07.05, 11:29
      ggarnek,
      wielka prośba - nie przenoś na forum Józefosławia poziomu dyskusji z forum
      Kwadratowa - chyba wszyscy będa Ci wdzięczni. Może tym chociaż zatrzesz smrodek
      perfidnego donosiciela jaki po sobie zostawiłeś...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka