Dodaj do ulubionych

kreta lub zakynthos super hotel

IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.05.10, 13:22
Proszę o polecenie nam fajnego,romantycznego, luksusowego hotelu,
najmniej 4 gwiazdki przy pięknej plaży, all ... lecimy w podróż
poślubną :) Będę bardzo wdzięczna. pozdrawiam serdecznie !
Obserwuj wątek
      • Gość: Piotrek Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.kwsa.pl 06.05.10, 13:16
        My byliśmy na podróży poślubnej na Krecie w hotelu Althea Village koło Chanii.
        Co prawda hotel tylko 3 gwiazdkowy ale dla nas były to najwspanialsze wakacje w
        życiu. Hotel z pysznym jedzeniem, dużym i ukwieconym ogrodem, do pięknej i
        klimatycznej Chanii tylko 10 min. busem. Lepszego hotelu nie mogliśmy sobie
        wymarzyć. Jeśli pytania odnośnie hotelu, okolicy i ciekawych miejsc to piszcie.
        Pozdrawiam i życzę niezapomnianych wrażeń:)
        • Gość: Peter Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.adsl.inetia.pl 06.05.10, 15:58
          Witam, 19.05 wybieram się do tego hotelu z żoną i 5 letnim dzieckiem, w związku
          z tym chciałbym Cię prosić w miarę możliwości o odpowiedź na kilka pytań .Jak
          wyglądały posiłki w hotelu, chodzi mi o ich zróżnicowanie, mój synek nie lubi za
          bardzo mięsa, uwielbia natomiast naleśniki, makarony, zupy i ...owoce morza :-)
          . Jakie jedzenie można spotkać w barach lub tawernach, czy możesz polecić jakieś
          fajne miejsce tego typu w pobliżu hotelu. Jeśli chodzi o sam hotel, to w której
          części hotelu proponował byś pokój, czy jest jakakolwiek możliwość załatwienia w
          recepcji hotelowej wybranego, bądź sugerowanego przez nas pokoju . Interesuje
          mnie również kwestia wypożyczenia samochodu, jeśli możesz napisz również coś o
          pobliskich plażach- które są najładniejsze i jak daleko trzeba do nich iść, czy
          potrzebne są gumowe buty na plażę. Jak wygląda okolica hotelu, samo miasteczko
          Kato Daratso. Na koniec prosiłbym o podanie przykładowych cen:
          -jedzenia w knajpie
          -metaxy :-)
          -taxi, busa do lub z CHANII
          -orientacyjnej ceny wycieczki na Santorini z miejscowego biura podróży
          -wypożyczenia samochodu
          Z góry dziękuję i przepraszam że pytam o tak wiele

Pozdrawiam Peter
          • Gość: Piter Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.kwsa.pl 07.05.10, 12:50
            A więc po kolei:)
            1. Posiłki bardzo dobre, każdego dnia coś innego, na śniadanie 7:30 - 10:00
            jakieś parówki, bekon (pychotka) jajko sadzone, sery, szynki, różnego rodzaju
            pieczywo, jogurt z miodem (mniam), itd. Na obiadokolację 18:00 - 21:00 zawsze
            jakieś warzywa, kilka rodzajów mięs, jakieś rybki, coś greckiego (musaka -
            pychotka, souvlaki), makaron też był, jakaś zupa, surówki do wyboru, owoce typu
            arbuz melon (na drzewach w ogrodzie nektarynki) jak czegoś zaczyna brakować
            zaraz donoszą, napoje płatne: woda 0,5l-1,5 euro, cola 0,2 - 3 euro, wina od 5
            euro. Zapewniam że mały coś sobie wybierze. Ile to razy się szło po dokładkę:)
            Najlepiej jeść na tarasie, przyjemny wiaterek i lepszy klimat niż w środku.
            Kurcze, ale bym chciał znowu tam być.
            2. Jedzenie w knajpach w pobliżu hotelu do wyboru do koloru, mięska, rybki,
            jakieś gyrosy, pity itd. Ceny od 3 euro za gyrosa do 20-30 za full obiadek dla 1
            osoby, da się trafić w porcie w Chanii obiad za 20 euro dla pary ale trzeba
            poszukać. Kieruj się zapachem, typowe tawerny mają papierowe obrusy, im więcej
            miejscowych tym lepiej. My jedliśmy parę razy na mieście, szkoda było kasy jak
            takie pyszności czekały w hotelu.
            3. Hotel składa się z 2 budynków głównych (polaków chyba tam nie kwaterowali) i
            kilkunastu bungalowów po 2 pokoje na parterze i 2 na piętrze. Te na piętrze
            lepsze, więcej słońca wpadało do środka a na balkonie pięknie okwiecone
            bugenwille dawały wytchnąć przed palącym słońcem (byliśmy 4-18 czerwiec a dla
            nas już było za ciepło), z balkonu mieliśmy mini widok na morze. Pokój załatwić
            chyba się da, ja napisałem do nich maila że przyjeżdżamy w takim a takim
            terminie z takiego biura, jest to nasza podróż poślubna i proszę o w.w. pokój.
            Nie wiem czy maila dostali bo nic nie odpisali ale jak przyszliśmy to nas
            zaprowadziła recepcjonistka do takiego pokoju jaki chcieliśmy w mailu. Jak
            przypomnę nr pokoju to napiszę ale była to typowa dwójka, jeszcze jedno łóżko
            dla małego by nie weszło. Po rozpakowaniu toreb podarowaliśmy w recepcji Pana
            Tadeusza jako mały prezencik od nowożeńców, na drugi dzień pani recepcjonistka z
            uśmiechem od ucha do ucha powiedziała "Jołr drink łoz werry gut" Żona do dzisiaj
            się z tego śmieje jak to sobie przypomni:) Jedziecie na samym początku sezonu
            więc nie powinno być problemu z pokojem, nam się wydawało że połowa hotelu jest
            pusta ale mówili, że miejsc wolnych nie ma, poza tym teren hotelu jest dość
            rozłożysty. cdn.
          • Gość: Piter Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.kwsa.pl 07.05.10, 13:50
            4. W Kato Doratso kilka wypożyczalni, w Chanii dużo więcej, ceny wszędzie
            podobne, trzeba się targować, pomarudzić a na pewno zejdą z ceną, im dłużej tym
            taniej za dzień wychodzi.
            5. Do najbliższej plaży (a właściwie 3 zatoczek) idzie się obok basenu z palmą,
            przez drogę, wzdłuż płotu hotelu Sirios Village i cały czas prosto ok 10-15 min
            z hotelu, ok 600 metrów. Plaże piaszczyste, butów raczej nie trzeba choć w
            wodzie miejscami piasek twardy, ubity, drobne kamyki. Jeśli będziecie mieć autko
            to koniecznie plaża Balos 9-14 i od 17 jak nie będzie już turystów z wycieczek
            na łódce, plaża w Stavros niedaleko Chanii, plaża Elafonissi, plaża w
            Fallasarnie, plaża w Frangocastello ok 400 m. w lewo od zamku (cieplejsza woda
            niż na płn. Krety, jak byliśmy była puściutka) a nie ta tuż przy zamku
            (zatłoczona). To te najbardziej znane, a w okolicy podobno jeszcze ładna plaża w
            Platanias (piaszczysta ale pewnie bardzo tłoczno).
            6. Kato Doratso jest miastem turystycznym ale bez ekstrawagancji, dyskotek nie
            widziałem, kilkanaście knajpek, tawern chmary turystów nie ma, jednak
            zdecydowanie bardziej polecam piękną i bardzo klimatyczną Chanię, można się
            zakochać w wąskich uliczkach starego miasta, uroczych zaułkach, porcie w którym
            pełno knajp i widać wpływy weneckie, polecam jeździć tam w każdej wolnej chwili
            bo bilet kosztuje 2 euro (autobusy co chwilę) a taxi 8.
            7. Jak na Santorini to koniecznie na 2 dni i na własną rękę, my płynęliśmy
            wodolotem z Rethymnonu (ok 90 euro za 2) a z powrotem do Heraklionu (ok 90 euro
            za 2). Mieliśmy hotelik w Firze (Villa Gianna) za 50 euro, jak poszukacie to na
            pewno jakiś hotelik znajdziecie. Koniecznie trzeba jechać do Oji na zachód
            słońca, (jest polska knajpa z polskim Żywcem, Tyskim i Leszkiem) dlatego 2 dni
            na Firze a nie 1. Oba miasta bardzo malownicze. Jak się postaracie to da się
            wszystko samemu zorganizować, nas 2 dniowa wycieczka kosztowała ok 300 euro a 1
            dniowa fakultatywna kosztuje ok 140 euro za osobę. Jeśli jeszcze jakieś pytania
            to walcie bez obaw bo jak pięknie jest wrócić z powrotem wspomnieniami na Kretę:)
            • Gość: Peter Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.adsl.inetia.pl 07.05.10, 16:01
              Serdecznie dziękuję za super-wyczerpującą odpowiedz. Właśnie się dowiedziałem że
              organizator wycieczki opóźnił nasz wylot o jeden dzień , a co gorsze , lecimy do
              Heraklionu zamiast do Chanii :-((( , co znacząco wydłuży transfer do hotelu. Na
              szczęście powrót ma być z lotniska w Chanii. Czy byliście może w delfinarium (
              kretanarium ) , słyszałem że jest tam co podziwiać. Czy warto zabrać ze sobą
              maskę z rurką i płetwami ? Jeszcze raz dziękuję za bezcenne informacje, jeżeli
              coś jeszcze przyjdzie mi do głowy, pozwolę sobie napisać. A swoją drogą to
              musiały być dla Was super wakacje skoro opisujesz to wszystko z tak pozytywnym
              podejściem do tematu. Mam nadzieję, że w naszym przypadku będzie podobnie :-)
              Pozdrawaiam Peter.
              • Gość: rozetkaaa Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.acn.waw.pl 07.05.10, 17:03
                Witam, ja jestem w trakcie wpłacania zaliczki do Althea Village, w
                pierwszej połowie września, mam pytanie z jakim biurem tam byliście?
                ?? To wkurzające kiedy biuro opóźnia wyjazd! A jeszcze jak
                przylatuje się do Chanii o 1 w nocy....
                Jeśli to nie tajemnica, to zapytam też o koszty Waszej wyprawy.
                Myślę o Rainbow Tours a u nich 3050 za 2 tygodnie we wrześniu, czy
                to dobra cena (obecnie w promocji?!)
                podzrawiam,
                rozetka
                • Gość: Piter Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.10, 17:54
                  Witam rozetkaaa
                  Byliśmy z Travel Time ale widzę że jeszcze Rainbow Tours sprzedaje Altheę. Miało
                  być 2700 ale jak to w polskich biurach bywa na miesiąc przed wylotem trzeba było
                  dopłacić po 300 za zmianę kursów walut. Byliśmy w terminie 04-18 czerwiec. Na
                  miejscu poszło jeszcze niecałe 1000 euro, ale że to była podróż poślubna to za
                  bardzo nie oszczędzaliśmy:) Porównajcie oba biura to może będzie taniej, choć my
                  z Travel Time możemy być zadowoleni mimo że wszystkie wycieczki organizowaliśmy
                  sobie sami.
                  Jeśli lubicie małe i kameralne hotele ze świetnym jedzeniem, z dużym ogrodem w
                  niedalekiej odległości od malowniczych miejsc (Chania) to będzie to dal Was
                  świetny wybór.
                  • Gość: rozetkaaa Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.acn.waw.pl 07.05.10, 19:57
                    Dzięki Piter!!! Altea w tym roku jest chyba tylko w ofercie Rainbow,
                    w travel time, jakoś nie widzę. Mają ofertę promocyjną do dziś,
                    ciekawa jestem jaka będzie cena od jutra, kolejna promocja, czy
                    podniosą cenę, do wtorku powinniśmy się zdecydować i pewnie się
                    zdecydujemy. Nasza cena ma mieć ponoć gwarancję stałości w umowie.
                    Zobaczymy.
                    To może jeszcze tylko zapytam o pokoje, jedziemy z 2 dzieci i
                    zastanawiam się czy wieczorkiem można wynieść się na taras/balkon
                    tak aby nie przeszkadzać dzieciom w spaniu. Tylko czy ten
                    taras/balkon jest wystarczająco duży? Podobno bungalowy na piętrze
                    mają większe/fajniejsze pokoje?
                    Bardzo dziękuję za wszelkie info!
                    pozdrawiam,
                    r.
                    • Gość: Piter Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.10, 12:42
                      Jeśli jedziecie w 4 to prawdopodobnie będziecie w innej części hotelu, w innym
                      bungalowie niż my, nasz pokój to była typowa dwójka i więcej łóżek nie wejdzie,
                      pokoje dla 4 gości na pewno są większe. Co do balkonu to my mieliśmy taki ok
                      1mx3m, weszła tam tyko suszarka 2 krzesła i mały stolik ale spokojnie szło
                      posiedzieć rano czy wieczorkiem, napić się i zjeść coś czekając na kolację. W
                      innych pokojach nie byliśmy to nie powiem które lepsze, dla nas bungalow był w
                      sam raz. Jeśli macie gwarancję stałej ceny to wg mnie cena jest ok. Koniecznie
                      musicie wziąć auto na parę dni i trochę pozwiedzać, gwarantuję że widoki i
                      miejsca do których traficie będą zapierać dech w piersiach tak jak nam:)
                • Gość: Peter Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.adsl.inetia.pl 08.05.10, 12:09
                  Witaj rozetkaaa , jeśli chodzi o naszą wycieczkę , to wykupiliśmy ją w marcu ,
                  lecimy z rainbow. Koszt całkowity na dwa tygodnie to prawie 6000, na co składa
                  się: 2 x ok 2400 - ja i żona , oraz nasz Jasio ok 1100 .Na całą imprezę mieliśmy
                  24 % rabatu oraz gwarancję niezmienności ceny, oraz ubezpieczenie - w tym także
                  od rezygnacji z wyjazdu . Bardzo długo analizowałem wszystkie oferty z różnych
                  biur podróży, owszem były tańsze nawet z opcją ALL ale lokalizacje nie były tak
                  atrakcyjne. Dla mnie najważniejsze były następujące czynniki
                  - lokalizacja (położenie hotelu w fajnym miejscu z dala od centrum, dyskotek
                  itp) , zależało mi na tym aby było to możliwie blisko Chanii - słyszałem ze ta
                  część Krety jest najładniejsza.
                  -dobry hotel, nie musi być to super wysoki standard, ważne żeby było w nim
                  czysto, jedzenie - to jedna z ważniejszych rzeczy w przypadku moim i mojej
                  rodziny. Niestety, :-) moja żona świetnie gotuje i nie przeżyłbym kiepskiego
                  jedzenia. Jestem w pełni szczęśliwy jak zjem coś dobrego, nawet jak nie zjem
                  jeszcze śniadania już myślę o tym co dobrego będzie na obiad :-) , szczęśliwie
                  nie widać po mnie zamiłowania do jedzenia ;-) .
                  -fajne było również to , że hotel leży nieopodal lotniska, co znacznie skraca
                  transfer do hotelu, niestety wiemy już że w jedną stronę transfer będzie z
                  Heraklionu :-((((
                  -opinie internautów o hotelu, to coś co miało duży wpływ na naszą decyzję a
                  także zdjęcia hotelu które znalazłem w publicznych albumach na picasa web albums .

Myślę że będzie super!!!

Czy cena o której piszesz 3050 jest ceną całkowitą za całą rodzinkę ? Jeśli tak
                  to super oferta! Pozdrawiam

• Gość: rozetkaaa Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.acn.waw.pl 08.05.10, 14:05
                    Ale się podpieliśmy pod wątek :))
                    No ale informacje z pierwszej ręki są bezcenne, więc ciągnę dalej!
                    Cena naszej wycieczki to niestety nie 3050, bo tyle to za osobę
                    dorosłą, za całą rodzinę wychodzi 7200, jedziemy też z
                    półtoraroczniakiem i ta mała osóbka jest całkiem za darmo (ostatnia
                    taka chwila!)Słowem, wcale nie mało płacimy, cena obecna bez
                    promocji na dziś to ponad 8 tys za 2+1, czyli już bardzo
                    dużo...słowem Wy macie naprawdę dobrą cenę!!! Choć czasem jak za
                    tanio to też strach.
                    Czy też lecicie na noc?
                    Jeszcze raz dzięki za wszelkie info i liczę na choćby krótki opis po
                    przyjeździe, w końcu jest sporo wątków o Althea Village.
                    Pozdrawiam,
                    r

My wyjeżdżamy w pierwszej połowie września,
              • Gość: Piter Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.10, 17:12
                Cieszę się że cosik pomogło:)
                Nas też Travel Time troche wykiwał zmianą lotniska z Chanii na Heraklion tuż
                przed wylotem, powrót też raczej ze stolicy, (widzę że to ich stały punkt
                programu). Podróż do hotelu trochę potrwa ale zobaczycie po drodze parę
                miasteczek, jako że my byliśmy jedyni do Altheii to do Rethymnonu jechaliśmy z
                innymi turystami z Polski a z Rethymnonu mieliśmy taksówkę i mogliśmy się szybko
                przekonać o specyficznej jeździe Greków autem. Delfinarium z tego co wiem to nie
                ma na Krecie, jest Cretaquarium trochę za Heraklionem, byliśmy tam ale raczej
                strata czasu, chyba że chcecie jeszcze zwiedzić Knossos. W Cretaquarium jest
                sporo różnych ryb, meduz, innych stworzeń morskich ale najfajniejsze są 3
                rekiny, chodzenia co najwyżej na 2h. Niestety nie ma żadnych delfinów, fok czy
                tym podobnych, wszystkie ryby w akwariach pod dachem, żadnych na powietrzu.
                Maska z rurką i płetwami może się przydać na plażach ze skałkami, na
                Elafonissi widzieliśmy że parę ludzi nurkowało, raf koralowych na Krecie chyba
                nie ma. Jeśli chcecie kupić przewodnik to fajny jest z Discovery razem z mapką i
                propozycjami tras, dobra jest mapa Krety Demartu. My bezcennych informacji o
                Krecie dowiadywaliśmy się ze świetnego opisu wakacji z 2008r Barbelka (Grecja i
                wyspy greckie) praz innych forumowiczów, są dużo lepsze niż różnego rodzaju
                przewodniki.
                Jeśli nie oczekujecie hotelu 5* i nie wiadomo jakich luksusów to na 100% będzie
                się Wam podobało:)
                • Gość: Peter Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.adsl.inetia.pl 08.05.10, 12:26
                  Witaj Piter, to znowu ja :-)
                  Zastanawiamy się z żoną nad dwudniowym pobytem na Santorini i w związku z tym
                  mam kilka pytań;
                  -czy hotel o którym pisałeś rezerwowaliście będąc jeszcze w Polsce?
                  Powiem szczerze, że wygląda bardzo fajnie, poza tym w terminie naszej obecności
                  na Krecie nocleg kosztowałby naszą trójkę tylko 53 EURO do tego dodatkowo
                  symbolicznie płatne śniadanie (pamiętasz może ile się dopłacało za śniadanie?)
                  -jeśli chodzi o samą podróż, napisałeś że z powrotem płynęliście do Heraklionu ,
                  czy to oznacza, ze to jet jedyna opcja powrotu?
                  -o której mniej więcej wypłynęliście na Santorini i z Santorini, czy jest
                  możliwe, aby w dniu rozpoczęcia wycieczki zjeść śniadanie w hotelu, a po
                  powrocie następnego dnia zdążyć na kolację? Czy też dwa dni żywimy się na swoją
                  rękę?

Jeszcze jedno pytanie ogólne, czy gniazdka w hotelu są standardowe?

Z góry dziękuję za odpowiedzi , pozdrawiam
                  • Gość: Piter Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.10, 16:22
                    Cieszę się że macie parę pytań odnośnie bardzo malowniczej i urokliwej Thiry:)
                    Hotele sobie dość szczegółowo pooglądałem na booking.com i pospisywałem nr.
                    telefonów do tych co wydawały się fajne i miały dobre opinie. Jak już widziałem
                    kiedy jedziemy (bilety można kupić w Chani i na Santorini) to podzwoniłem i tam
                    gdzie mieli wolny pokój zarezerwowałem. Chcieli nr. karty kredytowej ale
                    powiedziałem że nie mamy i zapłacimy jak przyjedziemy. O ile dobrze widzę to
                    śniadanie jest wliczone w cenę.
                    Nie wiem teraz czy lepszą opcją nie jest hotel w Oji choć z drugiej strony z
                    Firy są lepsze połączenia na inne rejony wyspy.
                    Wracaliśmy do Heraklionu bo z i do Rethymnonu wodolot pływał tylko we wtorki i
                    soboty więc trzeba by było dłużej zostać na Santorini. Z i do Heraklionu
                    wodoloty, promy pływają codziennie, jest super stronka podawana na forum już
                    wcześniej z rozkładami statków, tam wszystko fajnie pisze, jak nie znajdziesz to
                    poszukam. Inną opcją powrotu jest jest powrót do Rethymnonu ale wtedy dzień
                    wcześniej musielibyście płynąć z Heraklionu na Thire (może teraz rozkład jest
                    inny i dało by tam i z powrotem z Rethymnonu).
                    Ze śniadaniem i kolacją nie da rady (co miało i dobre strony bo na wyspie jadłem
                    pyszną Mussakę podawaną w żaroodpornym naczyniu prosto z pieca, kurcze aż mi
                    ślinka leci:), pobudka o 5, o 5:30 taxi do Chani na dworzec, o 6 autobus do
                    Rethymnonu, 7 spacerkiem do portu (warto być jak najwcześniej w Reth. bo to
                    podobne miasto do Chanii i można do czasu wypłynięcia trochę połazić po Starym
                    Mieście), 8:30 wypłynięcie na wyspę. Powrót z Santorini z portu Athinios ok 17,
                    o 20 jesteście w porcie w Heraklonie, jak zdążycie na bus bezpośrednio do Chani
                    o 20 (dworzec na prawo od portu jakieś 300 metrów) to o 22:30 jesteście w Chani,
                    potem bus lub taxi do hotelu. My nie zdążyliśmy na 20 i wracaliśmy o 21 ostatnim
                    autobusem.
                    Ja, gniazdka są standardowe.
                    No to by było tak z grubsza, mam nadzieję że się trochę rozjaśniło:) pozdrawiam
    • Gość: martyna Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.10, 18:54
      Luksusowy hotel na krecie to cavo spada, ale nie spełnia on twoich
      wymagań, jeśli jesteś gotowa nieco je zmodyfikować polecam ten
      hotel, 5*i tak było rzeczywiście, pokoje, otoczenie i oferta zgodna
      z tym co jest napisane na ich stronie internetowej. Pokoje
      przestronne, eleganckie, sam hotel nowy i bardzo czysty. Jedzenie
      bardzo dobre, urozmaicone, świeże.Obsługa miła, na wysokim
      poziomie.Ładne nieduże spa, siłownia itp. Piękne widoki.Dla mnie to
      nie były mankamenty, ale może dla Ciebie: położenie na odludziu, w
      pobliżu 2 tawerny, plaża kamienisto-żwirowa, ale spokojnie można
      leżakować w hotelowym ogrodzie i 5 kroków przejść. Leżaków na plaży
      i w ogrodzie po dostatkiem.
        • Gość: martyna Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.10, 21:14
          niestety nie będzie łatwo znależć coś spełniającego Twoje wymagania-
          zwłaszcza plaże które na krecie piękne nie są, przejrzałam niemal
          wszystkie hotele 5*, zarówno w poprzednim jak i w tym roku i
          luksusowego hotelu z piaszczystą plażą raczej nie ma w polskich
          ofertach, w tym sezonie jade z dzieckiem więć szukałam czegoś
          innego, gdyb nie to ponownie wybrałabym cavo spada. zastanawiałam
          sie naa Aquis bella beach z opisu i opinii zapowiada się dobrze, ale
          osobiście nie byłam. W tym roku jadę do minos imperial, ale on ma
          opinie skrajne, wypowiem sie po powrocie.
          • Gość: gosela Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.acn.waw.pl 07.05.10, 22:43
            Ja w sierpniu lecę z moim ukochanym do hotelu ***** na Kretę do
            Platanias i mam mieć piaszczystą plażę, zerknij może cię zaintersuje
            www.portoplatanias.gr/
            Z tymże my lubimy być w centrum a nie na odludziu, więc nie wiem czy
            Ci to odpowiada. W pobliżu knajpki, tawerny itd.

Moja znajoma była we wrześniu w Cavo Spada właśnie w podróży
            poślubnej i była bardzo zadowolona, ale ta kamienista plaża to
            rzeczywiście raczej nic fajnego..

Jeśli chodzi o Zakynthos byliśmy 2 lata temu, było świetnie, wyspa
            jest przepiękna, ale znalezienie szerokich piaszczystych plaż też
            nie jest łatwe. My jako że lubimy rozrywkę wybraliśmy sobie
            Laganas,gdzie w samym centrum plaża beznadziejna, ale na szczęście
            nasz hotel Anastasia Beach był na odcinku z dość szeroką plażą, z
            tymże hotel ma 3,5 gwiazdki, więc pewnie na podróż poślubną cię nie
            zainteresuje
            www.anastasiabeachhotel.com/homewithpreloader.html
            Z tego co pamiętam obok naszego hotelu był Poseidon Beach, który ma
            4 gwiazdki, więc może ten, ale on nie gwarantował nam widoku na
            morze, więc dlatego wybraliśmy Anastasię.

• Gość: d.biel Re: kreta lub zakynthos super hotel IP: *.home.aster.pl 08.05.10, 15:54
      Przede wszystkim na Krecie jest kilka miejsc z niezłymi plażami - okolice Malii,
      Ammudara, Anissarasa (alem tam jest piaszczysto żwirowa, więc nie wiem czy może
      być), Georgioupoli, Istron chyba też. I tam powinnaś szukać dobrych hoteli.
      Mogły by to być np.
      1.www.neckermann.pl/Wycieczki/53453/NAH/2010-06-30/14/Hotel-Anissa-Beach-Village.html
      - termin i długość pobytu strzeliłam
      2.www.neckermann.pl/Wycieczki/53443/NAH/2010-06-30/14/Movenpick-Resort-Thalasso-Crete.html
      3.www.neckermann.pl/Wycieczki/53349/NAH/2010-06-30/14/Sentido-Anthoussa-Resort-Spa.html
      4.www.neckermann.pl/Wycieczki/53232/NAH/2010-06-30/14/Hotel-Alexander-Beach-Village.html
      - ten ma tylko 2 posiłki,
      5.www.neckermann.pl/Wycieczki/53481/NAH/2010-06-30/14/Hotel-I-Apartamenty-Istron-Bay.html
      6.www.neckermann.pl/Wycieczki/53196/NAH/2010-06-30/14/Hotel-Iberostar-Creta-Mare.html
      7.www.neckermann.pl/Wycieczki/53685/NAH/2010-06-30/14/Hotel-Vantaris-Palace.html
      8.www.neckermann.pl/Wycieczki/53643/NAH/2010-06-30/14/Hotel-Pearl-Beach.html
      - jeśli chodzi o ten konkretny hotel, to jest świetnie położony. Do starówki
      spacerem promenadą jakieś 15 minut, zdjęcia są stare. W ubiegłym roku dobudowali
      jeszcze jeden basen i ogród prezentuje się bardzo ładnie. Spotkałam osoby, które
      mieszkały w tym hotelu i bardzo sobie chwaliły. Plaża jest piaszczysto żwirowa,
      ale długa i zagospodarowana. My mieszkaliśmy niedaleko w Dimitrios Village Beach
      Resort :
      www.neckermann.pl/Wycieczki/53829/NAH/2010-06-30/14/Dimitrios-Village-Beach-Resort.html,
      ale jeśli szukasz prawdziwego "wypasu" to chyba za skromy. Ale mogę z czystym
      sumieniem polecić.
      6.
      http://www.tui.pl/samolotem/oferty.php?kraj=Grecja®ion=HER&dor=2&d=0&d1=-1&d2=-1&d3=-1&czas=2&wyjazd_od=30-06-2010&powrot_do=15-07-2010&costxt=-86&advmode=0&ws[kategoria]=0&ws[siec]=0&ws[cena]=0&hotel=HER80014,
      7.http://www.tui.pl/samolotem/oferty.php?kraj=Grecja®ion=HER&dor=2&d=0&d1=-1&d2=-1&d3=-1&czas=2&wyjazd_od=30-06-2010&powrot_do=15-07-2010&costxt=-86&advmode=0&ws[kategoria]=0&ws[siec]=0&ws[cena]=0&hotel=HER21040P
      8.http://www.tui.pl/samolotem/oferty.php?kraj=Grecja®ion=HER&dor=2&d=0&d1=-1&d2=-1&d3=-1&czas=2&wyjazd_od=30-06-2010&powrot_do=15-07-2010&costxt=-86&advmode=0&ws[kategoria]=0&ws[siec]=0&ws[cena]=0&hotel=HER41040P
      A co do wspominanej wcześniej Dominikany, to wcale nie jest powiedziane, że tam
      nie znalazł by się dobry hotel w podobnej cenie. Te hotele o wysokim standardzie
      są naprawdę drogie na wyspach greckich.
      Pozdrawiam i życzę udanej podróży poślubnej.
      Dominika

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka