Dodaj do ulubionych

hotel blue star & sea Kreta opinie

IP: *.147.252.229.nat.umts.dynamic.eranet.pl 17.01.11, 22:35
proszę o opinie o hotelu blue star& sea na krecie czy ktoś leci z biurem aquamaris
Obserwuj wątek
    • Gość: ktoś Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.multimo.pl 24.01.11, 21:53
      Też zastanawiam się nad tym hotelem. Czekamy na opinie . Czy ktoś tam był???
      • Gość: ELDORADOTRAVEL Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.11, 16:30
        WITAM SERDECZNIE PRACOWNIK NASZEGO BIURA WRÓCIŁ ZE STUDY TOUR DYSPONĘ ZDJĘCIAMI Z TEGO HOTELU I POWIEM TAK HOTEL 4* DLA NIE WYMAGAJĄCYCH ,SZCZURÓW NIE BYŁO :( JEDZENIE DOBRE CHODZ NIE DO PORÓWNANIA Z ILOŚCIAMI PODAWANYMI W EGIPCIE CZY TUNEZJI.TRAGEDI NIE BYŁO JEDYNIE OKOLICA SPOKOJNA 30 MIN DO CENTRUM.WIELKIM PLUSEM JEST TO ŻE HOTEL JEST PRZY SAMYM MORZU,POKOJE SCHLUDNE CZYSTE.POSIADAMY ZDJĘCIA WIĘC JEŚLI KTOŚ SIĘ WYBIERA I CHCE ZOBACZYĆ ZAPRASZAM DO NASZYCH ODDZIAŁÓW W CHORZOWIE LUB WYŚLĘ MAILEM
        • Gość: KRZYS Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.altec.pl 17.06.11, 17:00
          WITAM SERDECZNIE PANA REZYDENTA Z CHORZOWA.PISZE PAN KOMLETNE BZDURY I O NICZYM PAN NIE WIE.PO PIERWSZE DO MIASTA JEST 7 NIMUT AUTOBUSEM BO TO JEST ZA LEDWIE, GORA 6 km.A SZCZURY SA ,BO SAM WIDZIALEM.JESLI CHCE SIE PAN SPOTKAC I O TYM POROZMAWIAC .SERDECZNIE PANA ZAPRASZAM.PROSZE LUDZI NIE NACIAGAC NA SPEDZENIE WCZASOW W TYM HOTELU.
          • Gość: ELDORADOTRAVEL Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.11, 17:27
            PO PIERWSZE NIE JESTEM REZYDENTEM,JAK PAN NIE POTRAFI ODCZYTAĆ WIADOMOŚCI TO PROSZĘ SIĘ NIE ODZYWAĆ I NIE WPROWADZAĆ PANIKI.
            PO DRUGIE NIE MAMY POWODU NIKOGO NACIĄGAĆ NA WAKACJE W TYM HOTELU.
            PRACOWNIK NASZEGO BIURA BYŁ W TYM HOTELU I NICZEGO TAKIEGO,CO PAN WYPISUJE NIE POTWIERDZA.
            PO TRZECIE NIE NAPISAŁEM,ŻE ODLEGŁOŚĆ 30 MIN. TO AUTOBUSEM.
            i PROSZĘ NIE OBRAŻAĆ LUDZI NA FORUM.
            • Gość: KRZYS Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.altec.pl 17.06.11, 17:50
              OCZYWISCIE I PO 7 DNIACH PAN JAKUB REZYDENT BYL BARDZO PILNIE WZYWANY DO POLSKI .DLACZEGO ??????????.BO BYL NIE KOMPETENTNA OSOBA W TYM HOTELU.I MY DZWONILISMY BO BIURA W TEJ SPRAWIE. OCZYWISCIE ZAPOMNIAL PAN NPISAC ZE DO CENTRUM MIASTA JEST 30 min. TYLKO ZE PIECHOTA W UPALE. DLACZEGO PAN NIE CHCE SIE SPOTKAC. PROSZE NIE PISAC SKRUTAMI TYLKO OFICJALNIE. JA TAM BYŁEM Z ZONA 2 TYGODNIE ZAPŁACIŁEM I WIDZIAŁEM .
          • Gość: ELDORADOTRAVEL Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.11, 17:31
            PROSZĘ PANA NIKOGO NIE NACIĄGAM NA ZAKUP TYCH WCZASÓW GDYŻ NIE PRACUJĘ W AQUAMARIS A TO ICH OFERTY.DOJAZD AUTOBUSEM TO MOŻE 6 MINUT ALE ZALEŻY CZY MÓWIMY O CENTRUM CZY O SKLEPIKACH ALE TO NIE JEST WAŻNE KAŻDY JEST NA WCZASACH I MA CZAS.SZCZURÓW NIE WIDZIAŁEM ,A WSPOMNIAŁEM O NICH DLATEGO ŻE PISZĄ LUDZIE O PLADZE A NIE O JEDNYM PRZEBIEGAJĄCYM.HOTEL JAK JUŻ NAPISAŁEM JEST DLA NIE WYMAGAJĄCYCH,POZATYM JA ZAWSZE POLECAM HOTELE W EGIPCIE I TUNEZJI A LUDZIE SAMI WYBIERALI HOTELE NA KRECIE ZE WZGLĘDU NA REWOLUCJĘ WIĘC NIC NIE CHCĘ WCISKAĆ BO ZAWSZE POLECAM KOCHANY EGIPT,POZATYM KAŻDY MA SWÓJ GUST I OCZEKIWANIA POZDRAWIAM.ZDJECIA MAMY SWOJE WIĘC CHYBA WIEM COŚ TAM MOŻE PAN TEŻ NAM PRZEŚLE SWOJE BO MOŻE NAM COŚ UMKNEŁO.
            • Gość: KRZYS Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.altec.pl 17.06.11, 18:11
              PRZEPRASZAM PANA BARDZO.BO ZLE PANA ZROZUMIALEM.TAM NIE MA PLAGI SZCZUROW.JA WIDZIALEM OSOBISCIE 3.MATKI Z DZIECMI NA BALKONACH 2.W SUMIE 5 PRZEZ 2 TYGODNIE.A Z EGIPTEM I TUNEZJA MA PAN RACJE .PIEKNE KRAJE I PEKNE WCZASY.NIE MA POROWNANIA DO GRECJJI.CIESZE SIE ZE NIE JEST PAN PRZEDSTAWICIELEM BIURA AQUAMARIS.
        • Gość: grzesiek p Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.aster.pl 17.06.11, 17:30
          Witam.
          Ponieważ wczasy mam wykupione od lipca na dwa tygodnie mam jeszcze czas żeby albo zmienić hotel albo wycofać pieniądze. Dlatego BARDZO PROSZĘ o umiesczenie skanu pisma potwierdzonego przez prawnika na ogólnodostępnej stronie lub o wysłanie zeskanowanego pisma na mój adres mailowy: gpbula@poczta.onet.pl. W imieniu swoim i rodzin którym pomozecie uniknąc nieprzyjemności związanych z wyjazdem i rozczarowniem dzieci Z GÓRY BARDZO DZIEKUJĘ
          • Gość: KRZYS Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.altec.pl 17.06.11, 17:57
            PROSZE PANSTWA JEST TO MOZLIWE ZA TYDZIEN LUB DWA.MY PRZYLECIELISMY 16.06.2011.POTRZEBA CZASU NA INTERWENCJE W SADZIE Z TYLOMA OSOBAMI.POZDRAWIAM.
            • Gość: KOCIA76 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.multimo.pl 17.06.11, 19:30
              KRZYS sprawa wygląda następująca ,jeśli w ciągu tygodnia sprawa nie wpłynie do sądu ,albo nie będzie złożona skarga do biura podróży(wystarczy nam skan tych pism )to my nie mamy podstaw dzięki ,którym moglibyśmy ubiegać się o zmianę hotelu lub zwrot pieniędzy,a jednocześnie jesteśmy zmuszeni z dziećmi lecieć do tego hotelu 06 lipca. Więc bardzo proszę jeśli tak jest, to nie skazujcie nas na dwa tygodnie tego horroru .
              • Gość: KRZYS Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.altec.pl 17.06.11, 19:40
                OK .ZROBIE WSZYSTKO ZEBY WAS UCHRONIC PRZD TYM HORROREM .OBIECUJE.ALE NIE ZALEZY TO TYLKO ODE MNIE.OSOBA KTORA POSIADA ORYGINAL TEGO PISMA MUSI DOSTARCZYC GO DO BIURA.I ROZESLAC NAM WSZYSTKIM.JA JUZ ZROBILEM WSZYSTKO CO MOGLEM.POZDRAWIAM.
                • Gość: AGATA Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.lomza.mm.pl 17.06.11, 19:55
                  Witajcie, 22 czerwca lecę do tego hotelu z grupą 33 osób na 8 dni. Większość z nas jest nastawiona na zwiedzanie, chcemy wynająć samochód więc luksusy w hotelu nie są nam potrzebne. Jednak jestem trochę przerażona tymi szczurami....
                  • Gość: KRZYS Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.altec.pl 17.06.11, 20:24
                    SPOKOJNIE.JEZELI ZWIEDZANIE TO JEST OK.POZNAJCIE SOBIE CALA WYSPE.TO JEST 3,4 DNI.KAZDY DZIEN OD 2 OSO,TO JEST 30 EURO ZA WYNAJECIE SAMOCHODU .ALE Z EKIPA BEDZIE TANIEJ.LITR BENZYNY KOSZTUJE 1.78 EURO.PIEKNE WIDOKI.TYLKO NIE LEZEC NA TERENIE HOTELU 2 TYGODNIE,BO BEDZIE ZGROZA.POZDRAWIM.SZCZEGOLY WYNAJECIA SAMOCHODU,PROSZE DZWONIC.505081941.POZDRAWIM.NIE WYNAJMUJCIE SAMOCHODU Z HOTELU.ZA DROGO.
                • Gość: KOCIA76 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.multimo.pl 17.06.11, 20:21
                  Wiem , wiem i z góry bardzo dziękujemy.Pozostaje mieć tylko nadzieję ,że uda nam się przed czasem coś wywalczyć dzięki Wam. Pozdrawiam oczekujac na skany pism .
                • Gość: obserwator Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.11, 00:31
                  Ludzie, Wy jesteście jacyś nie normalni. Jedźcie najpierw i zobaczcie a nie panikujcie na zapas. Każdy z nas ma inne oczekiwania co do swojego wypoczynku, a Wy się sugerujecie opinią jakiegoś Pana hrabi, który pewnie dał za wczasy 1200zł i chciał mieć hotel 5*! Żenada - można sobie zepsuć wakacje czytając takie głupoty - żal mi Was!
                  • Gość: Katarzyna Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.11, 17:50
                    a ja byłam za śmieszną kasę, i dalej twierdzę że lepsze to niż Bałtyk, zwłaszcza przy tej pogodzie
        • Gość: grzesiek Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.aster.pl 17.06.11, 17:34
          Do chorzowa nie dam rady przyjechać ale bardzo proszę o przesłanie zdjęć na adres gpbula@poczta.onet.pl
        • Gość: Zenek Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.eimperium.pl 17.06.11, 18:26
          Witam, prosiłbym o wysłanie zdjęć, o których Pan pisał na adres: nowarejestracja@gmail.com . Jeżeli wyrazi Pan zgodę, to umieszczę zdjęcia pod ogólnie dostępnym adresem. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
          Zenek.
          • Gość: KRZYS Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.altec.pl 17.06.11, 18:37
            PANIE ZENKU.O JAKIE ZDJECIA PAN PROSI ?.NAPEWNO NIE SZCZUROW ?.BO TO JEST NIE MOZLIWE.JAK JA MIALEM TO ZROBIC ?.BAWILISMY SIE,GRALISMY W KARTY.A TO PRZEBIEGLO TAK SZYBKO ZE NIKT TEGO BY NIE ZROBIL.PROSZE ZADZWONIC.505081941.POZDRAWIM
            • Gość: Zenek Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.eimperium.pl 17.06.11, 19:00
              A może w czasie tego grania paliliście również jakieś zioło? :-) Wtedy różne stworki ponoć można zobaczyć :-) Żartuję oczywiście. Mam propozycję do wszystkich, którzy mają zdjęcia z pobytu w tym Hotelu i chcieliby się nimi podzielić o wysyłanie na adres nowarejestracja@gmail.com. Zrobię ogólnie dostępną galerię podając oczywiście do niej adres.
              Pozdrawiam,
              Zenek.
              • Gość: KRZYS Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.altec.pl 17.06.11, 19:22
                OK ROZUMIEM PANA. JUZ TRZEBA SIE W KONCU Z TEGO POSMIAC.BO INACZEJ NIE IDZIE ZAAKCEPTOWAC TYCH WCZASOW.TYLKO ZE MUSIELISMY SIE WSZYSCY POLACY BAWIC ZEBY ZLECIALO DO KONCA TEGO URLOPU W TYM KRAJU I NA TEJ WYSPIE PRZEZ 2 TYGODNIE.POZDRAWIAM WSZYSKICH CO LECA DO HOTELU BLUE STAR .POWODZENIA I ZADOWOLENIA Z GREJI.
        • Gość: tomaszkoltun Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.dynamic.chello.pl 21.06.11, 20:12
          witam
          bardzo proszę o fotki ...
          żona już żyć mi nie daje , że będzie fatalnie
          email tomasz_ko@op.pl
          dzięki wielkie
        • Gość: Shogun Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.static.akk.net.pl 26.06.11, 12:23
          Szczurki są sam widziałem, inni mieli w pokoju lub w krzakach pod balkonem, alwe nie ma co się przerazać miały około 30 cm bez ogona, ślimaki i karaluchy w jedzeniu też były sam miałem uciekajace mięsko. Nie polecam tego Hotelu byłem 2 tygodnie i był to najgorszy mój urlop
          • Gość: eni Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.adsl.inetia.pl 26.06.11, 15:57
            HA HA HA !!!!! Żałosny wpis...Nic dodać nic ująć, tyko popełnić harakiri !!!!!
          • Gość: anulka Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.41.192.62.threembb.co.uk 28.06.11, 00:19
            shogun ciekawe co na to powiedzieliby właściciele hotelu?? jeśli kłamiesz obrażasz mienie hotelu ...także radziłabym się zastanowić co piszesz ....
            czasem wydaje mi się że wolałabym towarzystwo szczurów niż towarzystwo takich ludzi jak ci którzy tak wypisują!!! a u was na podwórku nigdy nie było szczura badz myszy ??baaa a w domu?? może był jakiś przypadek jedna osoba zobaczyła gdzieś "coś" co sie rusza i padło że to szczur.... ślimaki i karaluchy w jedzeniu....ty chyba nie wiesz czlowieku co piszesz??? nieźle musiałeś się zjarać ....
            inny pan poniżej pisał że widział szczura na palmie a od kiedy szczury po drzewach chodza???
            oj ludzie ludzie ......
            • Gość: SHOGUN Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.static.akk.net.pl 28.06.11, 00:43
              Wzrok mam dobry, szczura widziłem w głównym holu. Co do ochrony przed szczurami to wyskoczyła osoba z hotelu i powiedziała że jak drzwi są zamknięte to szczur nie wejdzie :) i tyle o walce z gryzoniami. Karalucha miałem osobiście w sałacie ale mnie to akurat nie ruszyło.Polski animator nie pojawił się wogule, dania w kółko te same , sprzątanie basenu około 9-10 rano to norma, no i francuska muzyka ,której nie dało się już słuchać. Proszę pojechać i sie przekonać ja byłem i zmarnowałem swój czas i pieniążki!! No i oczywiście dziekuję za obrażanie to jedyne co pani potrafi. Pozdrawiam
        • Gość: piotr Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.adsl.inetia.pl 14.07.11, 12:53
          witam- powiedz mi proszę w tej części sea gdzie najlepsze sa pokoje -lokalizacja -chciałbym bungalow z tarasem na parterze -pozdrawiam prosze info na e-maila frai23@op.pl
        • Gość: szambelan Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.adsl.inetia.pl 14.07.11, 13:06
          jak zastanie nas tam hu...ka to na pewno Się Pan tam pofatyguje- dlatego proszę podjąć działania mające na celu poprawienia warunków bo zrobimy taką libację ,że jak zaczniemy pić to skończymy w dzień wyjazdu a z hotelu zrobimy burdel zaprosimy dziewczyny z agencji i będzie impreza na basenie na golasa
    • Gość: ol Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.via.zamek.net.pl 26.01.11, 17:09
      MY WYKUPILIŚMY DO TEGO HOTELU WCZASY NA CZERWIEC:) HOTEL MA DOBRE OPINIE TAKŻE MYŚLĘ ZE BĘDZIE FAJNIE.
      • Gość: gość Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 14:40
        Też się zastanawiam nad tym hotelem. Hotel ma rzeczywiście dobre opinie, ale co to za biuro to całe Aquamaris. Działa od pażdziernika 2010. Pierwszy sezon przed nimi. Chyba nie zaryzykuję.
        • alexdam Re: hotel blue star & sea Kreta opinie 28.01.11, 21:49
          Ja też wykupiłam wycieczke do tego hotelu. A co do biura, to obdzwoniłam co sie da. Te biuro wyłoniło się z innego biura, które ma 15 lat. Warto zaryzykować.
          • kocia76 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie 29.01.11, 20:51
            Ja zaryzykowałam ,lecę 06.07.11 do Blue Star & Sea.Czekam na opinie udających się tam w czerwcu.
            • Gość: Marcepan Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.warszawa.dialog.net.pl 05.02.11, 13:52
              My też zdecydowaliśmy się na ten hotel i też lecimy 6-20 lipca z Wwy
              • kocia76 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie 08.02.11, 13:27
                My też lecimy w tym terminie z W-wy z dwójką dzieci (3 i 6 lat ).
                • Gość: ala Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.11, 23:11
                  Witam. Widzę ,że dużo nas Polaków będzie w tym czasie my też lecimy z Katowic 7.7 2011. dwoje dzieci 7 lat i 12 lat ,.Pozdrawiam i miło będzie się spotkać. Ala Budzy....
                • Gość: basia Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.11, 18:37
                  kto leci 27.o7 2010?czy ktos ostatnio byl w tej miejscowoosci i tym hotelu?pozdrawiam
                  • Gość: inea Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 02.06.11, 20:34
                    my też lecimy ale nie wiemy co nas czeka
                  • Gość: KK Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.adsl.inetia.pl 11.07.11, 21:00
                    Oj lecimy lecimy 27.07 w 15 osób z dzieckami.
              • Gość: kaziu Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.xdsl.centertel.pl 23.05.11, 13:19
                kto leci 20 lipca
            • Gość: czarna Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.11, 17:34
              Ja tez zaryzykuje lecimy 6lipca i mam nadzieje ze bedziemy super sie bawic... do zobaczenia w samolocie z reszta ryzykantow;-) to beda udane wakacje...
    • Gość: survive Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.unknown.vectranet.pl 13.02.11, 21:18
      my planujemy z Wa-wy od 17 do 31.08.2011 r. tez z dwójką (3 i 6 lat)...
      • Gość: grzegorz Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.ekspres.net.pl 20.02.11, 17:15
        my tez lecimy do tego hotelu w terminie 06.07.2011 z katowic na 2 tyg. z dwójka dzieci w wieku 9 i 11 lat do zobaczenia pozdrawiamy pa
        • Gość: kartofel Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.kwsa.pl 20.02.11, 20:47
          Ale się zdziwicie !!
          • Gość: Guest Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.eimperium.pl 20.02.11, 22:28
            Dlaczego?
          • Gość: ola Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.adsl.inetia.pl 27.02.11, 19:46
            Zdziwimy się pozytywnie, czy negatywnie? Odpisz proszę, bo lecę do tego hotelu w lipcu z mężem i synem i nie wiem czy mam się zacząć martwić?
            • Gość: scenic Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.11, 10:38
              Jesteście poddawani manipulacji.
              Ten hotel naprawdę nazywa sie BLUE SKY&SEA i jak wpiszecie nazwę na tripadvisorze to wam wyskoczą o nim opinie PRAWDZIWE - a nie to co na holidaychecku.pl

Nie dziwi was toże tam sa opinie trzy - tylko po polsku - wszystkie rewelacyjne. Skąłdające się z samych ogólników - wyjętych rodem z katalogu?

Tripadvisor to 13 opini 5-średnio i 7-strasznie.
              Króluja zdjecia poplamionych obrusów i odpadającego tynku. Sama miejscowośc jest raczej kiepskawa a hotel leży praktycznie poza maistem na pustkowiu (no dookoła sa jakies planatacje pod siatkami)
              W opiniach znajdziecie informacje ze hotel nie zaśługuje na 2gwiazdki nawet.
              Nie dajcie się nabierać - samo oszukiwanie w ten sposób podbada pod "nieuczciwej konkurencji"

widac jak na dłoni,że małe biuro próbuje w sposób nieuczciwyu naganiać na forach na ten hotel - nikt go chyba nie ma w ofercie poza nimi.
              • Gość: ola Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.adsl.inetia.pl 03.03.11, 18:54
                Wyjeżdżający do hotelu blue star and sea nie martwcie się! Okazuje się, że hotel to nie to samo, co blue sky and sea. Sprawdziłam u źródła i nie mamy się co martwić. Będzie git! Lecę z rodziną do tego hotelu 13.07.2011 z Katowic na dwa tygodnie i sprawdziłam wszystko od A do Z. Do zobaczenia!
                • agamel1234 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie 08.03.11, 09:06
                  Ja na jednym z portali znalazłam informację ,że częśc star jest zdecydowanie starsza i od cześci hotelu sea dzieli ja ulica można korzystać z basenów w jednej i drugiej cześci , ale róznia sie one zdecydowanie standardem .Czy może ktoś ma więcej informacji na ten temat
                  • Gość: gośc Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.11, 11:43
                    My wykupiliśmy pokoje w starszej części przed remontem (były dużo tańsze), ale w hotelu Blue Star & sea , a nie w tym co ktoś pisał że to to samo. Lecimy 22.06 na razie z ogromnym niepokojem.
                    • agamel1234 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie 09.03.11, 16:31
                      NO ale niestety jest to to samo. Tylko nazwa zmieniona i latarnie przemalowane . :)
                    • Gość: miki60 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.dynamic.chello.pl 11.03.11, 22:18
                      My lecimy również 26 czerwca z Katowic dwoje dorosłych i 7 letnia wnuczka.Mam nadzieję że będzie ok.
                      • Gość: kolia Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.ekspres.net.pl 13.03.11, 13:17
                        Witam,
                        My lecimy 6 lipca z Katowic na 2 tygodnie. Będzie dobrze :)
                        Do zobaczenia!
                • Gość: Karel_51 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.11, 14:44
                  witam ja również wylatuję do tego hotelu 13 lipca z Katowic wraz z
                  znajomymi ( 2 rodziny z nastoletnimi dziećmi)
                  proszę o informację wcześniej wylatujących i o te żródło bo
                  szukałem na niemieckich stronach i za dużo nie znalazłem.
                  • Gość: miki Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.dynamic.chello.pl 03.05.11, 18:45
                    Witam.Proszę poszukaj na francuskim forum.
                    routard.com/Forum Crete
                    dalej wpisz hotel Blue Sky and Sea
                    My lecimy 22 czerwca do 4 lipca.Po powrocie napiszę jak było.Jestem dobrej myśli ponieważ załatwiałm wczasy w tym samym biurze gdzie zawsze.Pani Małgosia zawsze sprawdza oferty.Jeszcze nigdy nie wróciliśmy nie zadowoleni
                    • Gość: tajemniczaaaaa Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.play-internet.pl 26.06.11, 00:04
                      Właśnie wróciłam z tego hotelu i nie jest tak żle,liczy się dobry humor i świetna zabawa !!!!!!!!!
                      powodzenia
                      • Gość: tajemniczaaaaa Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.play-internet.pl 26.06.11, 00:10
                        w tym hotelu zobaczyłam bardzo sympatycznego pana ,niestety w ostatni dzień mojego urlopowania...
                        on został tam jeszcze,więc żałowałam ,że muszę już wyjechać ...
                        był tak pięknie muśnięty słońcem ... i te oczy ...
                        • Gość: tajemniczaaaaa Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.play-internet.pl 26.06.11, 00:15
                          w tym hotelu zobaczyłam bardzo sympatycznego pana ,niestety w ostatni dzień mojego urlopowania...
                          on został tam jeszcze,więc żałowałam ,że muszę już wyjechać ...
                          był tak pięknie muśnięty słońcem ... i te oczy ...
                          może sie jeszcze kiedyś spotkamy....
                • Gość: jolusia78 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.rudaslaska.vectranet.pl 14.06.11, 15:32
                  Witam ja również lecę do tego hotelu z rodziną 13.07.2011 na 2 tygodnie (2 dzieci 10 i 3 lata )
                  Mam nadzieję że nie będzie tak żle po raz kolejny nie zniosę wakacyjnej porażki :(( pozdrawiam i do zobaczenia
              • Gość: gośc Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.11, 18:03
                Mam ogromną prośbę aby odezwał się ktoś kto był w tym hotelu i może powiedziec jak tam naprawdę jest, bo piszą tylko osoby które dopiero się tam wybierają i piszą że będzie ok, co muszę przyznac nie bardzo mnie uspakaja. Chociaż i tym się pocieszam.
                • Gość: :) Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.03.11, 18:14
                  Moi rodzice lecą do tego hotelu już w czerwcu. Czyli jak widzę najwcześniej z Państwa. Obiecuje, że jak wrócą to napisze co i jak :) Proszę się nie martwić przecież przy takiej słonecznej pogodzie i przepięknej okolicy to w pokoju się tylko śpi. Pracuje w turystyce i faktycznie ten hotel jest nowy w ofercie ale na pewno będzie wszystko dobrze :)
                  • Gość: marta Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 16:39
                    Bardzo proszę o jakieś informacje po powrocie,wybieramy się do tego hotelu w sierpniu, a po przeczytaniu tych wszystkich opinii zaczynam wątpić w wybór,a wręcz jestem przerażona!!!
                    • Gość: gosc1 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.telpol.net.pl 23.03.11, 16:02
                      Witam . Interesowalem sie tym hotelem poniewaz mamy zamiar z chlopakami udac sie tam w czerwcu lub lipcu na zasluzone wakacje:) Pani w biurze podrózy ktore wspołpracuje z aquamaris powiedziala ze to biuro juz dawno istnieje lecz wczesniej oferowalo wczasy wylacznie autokarem.Dopiero od tego roku w ich ofercie znajduje sie równiez samolot.Co do hotelu nie mam pojecia.Opinie ma tylko dobre i własnie to mnie zastanawia.Mysle ze nie sa to opinie wypisane przez panie z biura którym wczasy nie za bardzo ida.Ogolnie zobaczymy .Kto nie ryzykuje czasem traci 2 razy;) Dla wystraszonych polecam hotel na rodos nazywa sie " Olimpia Sun" sprawdzony przez znajoma ktora tam byla. Jest zachwycona.A jego połozenie w "Faliraki" tetniacym zyciem nocnym podobno jest czyms czego na krecie dla mlodych aktywnych ;] brakuje:) pozdrawiam
                      • Gość: xkarola Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.11, 10:30
                        ktoś z was wylatuje 29.06 z katowic do tego hotelu??
                        • Gość: michal Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.telpol.net.pl 30.03.11, 16:29
                          ja mysle 24 08 z katowic
                          • Gość: karola Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.stk.vectranet.pl 03.05.11, 19:00
                            ktoś leci z Katowic 24.08 br?
                            • Gość: Patryk Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.11, 11:52
                              Ja właśnie wyjeżdzam:) O 15 mam wyjazd z wrocławia a samolot w katowicach po 22
                        • Gość: sobie Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: 213.241.94.* 17.04.11, 10:36
                          Witam wszystkich ja wylatuję 29.06 z Katowic do tego hotelu. I liczę na udane wakacje. Pozdrawiam wszystkich i trochę odwagi więcej.
                        • Gość: marek Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.adsl.inetia.pl 08.05.11, 15:30
                          lecimy tam w 6 osób z katowic
                        • Gość: gość Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.05.11, 12:12
                          tak, ja z koleżanką lecimy 29.06 z katowic, jak dobrze pamietam lot jest kolo 18 :).
                          • Gość: Envie Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.elpos.net 13.05.11, 12:53
                            a czyli jednak bezpośrednio, bo my mamy raniutko wylot z Wawy o 08:20a na 12:15 mamy być w Heraklionie
                            • Gość: gość Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.is.net.pl 14.05.11, 14:47
                              aha. zostajecie tam na dwa tygodnie ? wracacie 13,07 ?
                              • Gość: Envie Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.11, 22:04
                                my na tydzień
                                wracamy 6.07
                                • Gość: thegosia1976 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.play-internet.pl 18.05.11, 07:33
                                  Ja z mężem lecimy już za 3 tygodnie dokładnie 8 czerwca !!!
                                  Hotel polecony przez moją znajomą prowadzącą od lat biuro podrózy i myślę,że nic brzydkiego by mi nie "wcisła"
                                  Jak wrócimy opiszę jak było :)
                                  ale ja jestem dobrej myśli....
                          • Gość: sobie Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.adsl.inetia.pl 18.05.11, 13:06
                            Witam ponownie. Pani która mi sprzedawała wczasy na koniec maja leci na kręte w celu sprawdzenia hoteli i warunków jakie tam panują. Bardzo możliwe że będzie w tym hotelu wiec jak tylko przyleci napiszę co sądzi o tym hotelu. A poza tym to moi drodzy to jak będziemy mieli na wczasach to już bezpośrednio zależy od nas samych, ja zamierzam dobrze się bawić i wam tego życzę. Jeśli ktoś leci 29.06 z Katowic i ma życzenie na jakiś kontakt w sprawie ustalenia dobrej zabawy to zapraszam do pisania sobie@autograf.pl, lecę z żoną i dwójką dzieci 11 i 6 lat z nami lecą znajomi z dzieckiem 7 lat. Bedze super. Pozdrawiam
                        • Gość: Maja Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.dynamic.chello.pl 03.06.11, 21:05
                          My wylatujemy 29.06 czerwca i myśle że będzie super:}
        • Gość: roziaaa Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.toya.net.pl 19.04.11, 21:12
          my ze znajomymi wylatujemy 6.07. 2 rodziny kazda z 2 dzieci :)
    • Gość: t.pawlak Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 14:47
      Mam do odstapienia 2 pokoje 2+2 2w tym hotelu w terminie 06-20.07.2011. Rezerwacja first minute. Niestety nie bedziemy mogli pojechać. Samo życie.Atrakcyjna cena 8706,59 - samolot i ALL.Wpłacona zaliczka po 2612 za rodzinę. zainteresowane osoby proszę o kontakt pawlakt@autograf.pl
      • Gość: lentik Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.adsl.inetia.pl 24.04.11, 08:35
        my lecimy w dwie rodziny 1+1 i 2+2 z warszawy 11.08. zobaczymy może ziemia się nie zatrzęsie....
        • Gość: Tatinka Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: 77.252.122.* 03.05.11, 21:32
          Ja lecę 29 czerwca z Katowic z 12 letnim synem i 2 letnią córeczką. Ze względu na mała dziecko mam ogromne obawy ale myślę że bedzie dobrze. Pozdrawiam
          • Gość: miki Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.dynamic.chello.pl 04.05.11, 22:27
            My lecimy tydzień wcześniej na dwa tygodnie razem z wnuczką 7 lat.Pewnie się spotkamy.
          • Gość: Envie Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.11, 13:04
            my lecimy 29 czerwca na tydzień z Warszawy z roczną córeczką
            mam nadzieję że transfer lotnisko hotel nie będzie ciężki i długi
            • agamel1234 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie 08.05.11, 21:27
              Ja nie chciałam/albo bałam się ryzykować/ juz po wykupieniu wycieczki i wplaceniu zaliczki zrezygnowałam.Jako powod podając brak zgodności proponowanej oferty ze znalezionymi informacjami nt hotelu.
              • Gość: Envie Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.11, 21:34
                oddadzą kasę?
                • agamel1234 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie 08.05.11, 21:41
                  minus 15% wpłaconej zaliczki /
    • Gość: Dorsa Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.stk.vectranet.pl 09.05.11, 00:25
      Witam. Jestem w szoku i mam mętlik w głowie. Mam zarezerwowane wczasy do tego hotelu na dwa tygodnie.Myslałam że to będą wymarzone wakacje teraz sie okazuje że ten hotel to być może inny, beznadziejny hotel który do tej pory funkcjonował pod inną nazwą, że nie ma opini tych którzy faktycznie tam byli i widzieli na własne oczy to miejsce. Poza tym ktoś powiedział że na wschodniej krecie jest takie zimne morze tak że nie da się do niego wejść a jeszcze ktos dodał że pełno tam uchodźców z Libii, poprostu załamka.
      • agamel1234 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie 09.05.11, 10:57
        Hotel jest nowy w ofercie i właściwie ma go tylko to biuro, rzeczywiście funkcjonował on pod inna nazwą -/tego dowiedziałam się od osoby która tam była / Ma dwie cześci jedna powiedzmy ,że nad morzem druga po drugiej stronie ulicy i tam jest dostyć niski standard /ale słonce to samo jak twierdzi mój mąż :)/Ja zrezygnowałam głownie ze względu na dziecko nie moze kąpać się w słonej wodzie a baseny są w tym hotelu własnie takie . Plaża wąziutka , czarno żwirowa więc nawet nie bardzo nadaje się do zabawy. Gdybym jechała sama pewnie bym ryzykowała - tak wolałam troche stracić
      • monika-bab Re: hotel blue star & sea Kreta opinie 09.05.11, 12:18
        poprosiłam właściciela hotelu by wskazał na zdjęciu satelitarnym o co chodzi z tą częścią old, gdzie ona się mieści, jeśli chodzi o cenę 1500 zł za all inc to nie nastawiajmy się że hotel będzie luksusowy

• Gość: dorsa Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: 83.18.244.* 09.05.11, 13:56
          to czekam z niecierpliwością na info, ja poprosiłam Panią z biura z którego jedziemy o dokładny wywiad w tej sprawie.
          • Gość: Dorsa Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: 83.18.244.* 09.05.11, 14:31
            hotel sprawdzony, osoba która tam była i na własne oczy widziała przygotowania do sezonu powiedziała że na pewno będziemy zadowoleni, pyszne jedzonko, fajna plaża i czyściutko.
            • agamel1234 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie 09.05.11, 19:19
              być może wszystko sie zgadza ale na pewno nie fajna plaża ,nawet na filmiku ze strony jest to czarny żwirowy piach szerokości jednego leżaka
              • Gość: Dorsa Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.stk.vectranet.pl 09.05.11, 22:55
                tyle negatywnych oponi z Twojej strony i nagle "może wszystko się zgadza" nie rozumiem.... chyba faktycznie ktoś tu chce sam nie wie czego, tym bardziej że z wczasów chyba zrezygnował i po co wprowadzac zamieszanie to nie wiem :)
                • agamel1234 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie 12.05.11, 10:40
                  absolutnie nie mam zamiaru wprowadzania zamieszania, napisałam być może wszystko się zgadza bo zarówno moje opinie i innych to tylko domysły - i gdybanie - na pewno wiem o plazy i to napisałam
            • Gość: miki Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.dynamic.chello.pl 09.05.11, 19:56
              Ja również jak już pisałam sprawdzałam w swoim biurze podrózy w dniu w którym wybierałam wśród różnych hoteli i też uzyskałam podobne informacje.Mam nadzieję że będzie fajnie.A swoją drogę jesli nie będzie fajnego towarzystwa to najpiękniejszy hotel czy basen będzie do niczego.Nawiasem mówiąc przecież w ofercie nie ma wzmanki że hotel jest nowy.
              • Gość: Envie Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.11, 21:06
                masz rację jak będzie grupa nudziarzy i narzekaczy to nawet de lux stanie się koszmarem
                zaś z fajną ekipą każde miejsce jest OK
                kto zatem 29.06 tam się udaje?
                • Gość: miki Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.dynamic.chello.pl 09.05.11, 22:23
                  Jak już pisałam my lecimy tydzień wcześniej z Katowic do 6 lipca.Jedziemy już 4 raz z wnuczką i zawsze zawieramy fajne znajomości ,utrzymujemy kontakty do dzisiaj.Mam nadzieję że i w tym roku również będzie fajnie.
                  • Gość: Dorsa Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.stk.vectranet.pl 09.05.11, 22:59
                    ja też licze na dobre towarzystwo, decydując się na ten hotel, stwierdziałam że to jest to czego szukałam, ładnie i spokojnie i chyba nie potrzebne jest negatywne nakręcanie się.
                    Jestem tylko ciekawa Waszych opinii na temat temperatury wody w tej części Krety w połowie czerwca no i co sądzicie o sytuacji w Libii, czy jest niebezpieczna dla turystów na wschodniej Krecie?
                    • Gość: kasia Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.11, 08:25
                      My lecimy z Katowic 20. 07 na dwa tygodnie z dwójką dzieci (5 lat i 15 miesiecy).
                      Z niecierpliwością czekam na prawdziwe, rzeczowe relacje osób, które jadą w czerwcu :-), bo póki co więcej plotek i wykluczających się opinii...
                      Miłego urlopu wszystkim, którzy startują w czerwcu
                      • Gość: Envie Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.elpos.net 11.05.11, 10:55
                        moja pani z biura podróży które co roku nas obsługuje, zrobiła wywiad wśród osób które tam były - akurat innej agentki klienci, podobno hotel zmienił właściciela jest po gruntownym remoncie, jest czysty jedzenie smaczne plaża ... generalnie może nie jest rajska ale jest OK

dodatkowo znalazła mi kilka linków
                        www.stefanynka.sk/dalsie-fotografie-na-picasa/album/5216178097141434145/4
                        www.thebeachfrontclub.com/beach-hotels/europe/greece/crete-island/ierapetra/hotel-blue-star-blue-sea/+overview/
                        www.flickr.com/photos/blue_star_resort_crete/
                        może ten ostatni z 29.04 pomoże rozwiać wątpliwości, ja jestem spokojniejsza
                        • Gość: basia Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.11, 16:09
                          dziekuje ci bardzo za informacje a jaki macie termin wylotu ?pozdrawiam
                          • Gość: Envie Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.11, 18:43
                            29.06 do 6.07
                      • Gość: Envie Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.elpos.net 11.05.11, 11:02
                        Kasiu widzę że też z maluszkiem jedziecie, moja córeńka dzień wcześniej skończy roczek, w razie potrzeby podaję mailika
                        zula5@wp.pl
                        • Gość: olek Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.11, 11:25
                          Witam wszystkich od początku śledzę wszystko co dotyczy tego hotelu.Mam nadzieję że nie bedzie żle pozdrawiam wszystkich wczasowiczów .Ja lecę z rodziną 22.06 z Katowic
                          • Gość: Tatinka Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.adsl.inetia.pl 13.05.11, 00:36
                            Linki bardzo pomocne. Trochę ta plaża nie zrobiła na mnie wrażenia,myślałam że będzie ładniejsza ale wszystkiego mieć nie można.Ja lecę 29. 06 . do 13.07. z Katowic z dwojgiem dzieci 2 latka i 12 lat no i oczywiście z mężem .Życzę wszystkim udanego urlopu. Pozdrawiam.
                            • Gość: Envie Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.elpos.net 13.05.11, 08:50
                              to się spotkamy
                              domyślam się że ten sam samolot z międzylądowaniem w Katowicach
                      • Gość: Kasia Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.um-mikolow.mikolow.net 17.06.11, 09:57
                        Pani Kasiu,
                        Też lecę z Katowic 20 lipca na 2 tygodnie z dwójka dzieci - 7 i 10 lat. Spotkamy się więc z pewnościa.
                        Pozdrawiam
                        Kasia
              • diilla Re: hotel blue star & sea Kreta opinie 04.10.11, 15:13
                Pamiętajcie, że tam się zużyty papier toaletowy wrzuca do kosza... tragedia :P
                • katariana Re: hotel blue star & sea Kreta opinie 04.10.11, 19:01
                  poczytaj trochę, zamiast się nabijać. Akurat Ameryki nie odkryłaś. Trzeba wiedzieć gdzie i po co się jedzie. Czarterowa dzicz.
    • Gość: basia Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.11, 21:04
      zmiana planow my lecimy 3 .08 z katowic prosze wszystkich co leca wczesniej o opinie po powrocie .pozdrawiam wszystkich
      • Gość: brawo jasiu Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.aster.pl 16.05.11, 22:49
        Lecimy we dwie familie z dzieciakami od 06.07 z Warszawy na dwa tygodnie. Jakoś nie mam zufania do ludzi, którzy dają opinie troszeczkę w "ciemno" : słyszałam, że siotry kuzynki szwagier spod Parzęczewa "słyszał ze jest do dupy". Zobaczymy jak będzie i damy znać. Człowiek który nam sprzedawał wczasy jest też troszeczkę z polecenia i zapewniał że wszystko jest OK. Czekamy na pierwsze (rzetelne i obiektywne) wpisy ludzi, którzy odwiedzili hotel nie tylko w necie ale w realu. Udanego wypoczynku wszystkim zmierzającym do Blue Star an Sea.
        • Gość: SYLWIA Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.ip.netia.com.pl 17.05.11, 14:04
          My też lecimy do tego hotelu od 27.07.2011 do 10.08.2011 leci ktoś w tym czasie? Damy znać jak było , ale jestem dobrej myśli :)
          • burza8211 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie 19.05.11, 08:59
            Witam Was, widzę, że ja bedę królikiem doświadczalnym, ponieważ wylatujemy już 1.06. z Katowic - z 2 letnim dzieckiem, strasznie się stresuję tym, jak tam będzie ale mam OGROMNĄ nadzieję, że będzie wszystko OK - jak wrócę dam Wam wszystkim znać, co i jak ;-)) Pozdr.
            • Gość: dorsa Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: 83.18.244.* 19.05.11, 14:48
              a może uda się napisać chociaż kilka zdań w czasie pobytu? my lecimy 15 czerwca i gdyby ktoś napisał do tego czasu chociaż jedno zdanie typu "jest ok, nie ma się czym martwić" byłoby super :))))
              Pozdrawiam
              • Gość: Marcin Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.ip.netia.com.pl 19.05.11, 15:01
                Ja wylatuje 8.06 z katowic na 14 dni z żoną i 5 letnim synkiem też sie martwimy ale właściciel biura podróży zapewniał nas że jest ok i niemamy sie o co martwić,zobaczymy
                • Gość: Ola Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.dynamic.chello.pl 19.05.11, 15:25
                  Ja lecę z rodziną 22,06 z Katowic.Będę pilnie śledzic forum i czekać na opinie .Mam nadzieję że wszystki będzie ok.Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku .
                • Gość: thegosia1976 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.play-internet.pl 19.05.11, 22:39
                  oooooo my też 8 czerwca lecimy z Katowic w takim razie miło jak jest już ktoś !!!!
                  pozdrawiam
                  • Gość: Marcin Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.ip.netia.com.pl 19.05.11, 22:48
                    A mogę zapytać skąd dokładnie jesteści?
                    • Gość: thegosia1976 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.play-internet.pl 19.05.11, 23:01
                      z Rudy śląskiej a Wy ?
                      • Gość: Marcin Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.ip.netia.com.pl 19.05.11, 23:18
                        Z Żor to Dozobaczenia
                        • Gość: thegosia1976 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.play-internet.pl 20.05.11, 19:58
                          no to do 8 czerwca !!!
                      • Gość: p-i-o-t-r-u-s-69 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.11, 12:41
                        Witam, lecimy z żoną i trójką dzieci(10,5 i 2 latka) 13.07 z Katowic, na dwa tygodnie.Kto wybiera się w tym terminie?
                  • sabko Re: hotel blue star & sea Kreta opinie 21.06.11, 11:47
                    Witam, jestem agentem turystycznym i bardzo martwią mnie opinie o hotelu bo mam sporą grupę na koniec.lipca. Właśnie rozmawiałam z koleżanką która wróciła w ubiegłą środę.
                    Oto jej relacja:
                    Generalnie byli zadowoleni.
                    W pokojach było czysto i ładnie. Jedzenie było trochę mało urozmaicone i jak się przyszło później brakowało pewnych rzeczy.
                    Pytałam na co narzekali inni
                    odpowiedziała że głównie na to że piwo podawali w literatkach a nie kuflach, przed basenem była miejscami podarta mata antypoślizgowa, czyścili basen gdy kąpali się w nim ludzie ( nie dopytałam jak czyścili)
                    Nie było atrakcji dla dzieci, bardzo mały plac zabaw ( animacje ruszyły od 15-go czerwca )

Pytałam o te szczury. Odpowiedziała, że ponoć jednego widziała jakaś pani, ale do końca nie wiadomo czy to był szczur czy inne zwierzątko. I absolutnie nie w pokoju tylko gdzieś w ogrodzie.

Co do reklamacji, faktycznie była pisana zbiorcza na miejscu, ale wyglądało to trochę tak, że jedni nakłaniali drugich do podpisu.

Z mojego doświadczenia wynika, że są to standardowe uwagi do średniej klasy hotelu w Gracji. Te hotele różnią się od Egipskich i Tunezyjskich. Grecy nie spieszą się z robotą, nie skaczą wokół turystów, często coś zaczynają i nie kończą, taki naród. :-)

Nie wiem ile Państwo zapłacili, ale nie da się ukryć, że była to jedna z tańszych ofert w tym sezonie jeśli chodzi o hotele 3+ gwiazdkowe w tym regionie.
                    Myślę, ze wypoczynek będzie udany. Tego państwu życzę.
              • ptasie Re: hotel blue star & sea Kreta opinie 22.05.11, 15:54
                My też lecimy 15.06 z 7-letnią córeczką to pewnie się spotkamy :)
            • Gość: Marcin Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.ip.netia.com.pl 19.05.11, 22:35
              Na ile lecicie jeżeli można zapytać bo my wylatujemy 8 czerwca z 5 letnim synem i też się stresujemy co tam zastaniemy mam nadzieje że będzie ok
              My również z Katowic
              • Gość: thegosia1976 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.play-internet.pl 19.05.11, 22:44
                lecimy na 14 dni :)
                • Gość: thegosia1976 Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.play-internet.pl 19.05.11, 22:46
                  dzisiaj dostaliśmy info z naszego biura podrózy o dopłacie paliwowej w kwocie 142 zł od osoby :(
            • Gość: mama Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.11, 20:24
              Czekam z niecierpliwością.Pozdrawiam
              • Gość: basia Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.11, 17:09
                Ania co lecicie 3.08 pisalam do Ciebie ale brak odpowiedzi:(
          • Gość: Anka Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.sejmik.kielce.pl 24.05.11, 13:39
            mysle że sie spotkamy-03-10.08
          • Gość: krzynio Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.play-internet.pl 31.05.11, 12:44
            my lecimy w tym samym terminie 3 rodziny w sumie 11 osób, będzie wesoło.
        • Gość: tomekwawa Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.dynamic.chello.pl 21.06.11, 20:42
          BRAWO JASIU
          JA TEŻ NIE WIERZĘ W TE BREDNIE , WIEŚNIAK JEDEN Z DRUGIM ZA TAKIE PIENIĄDZE CHCE ŻEBY MLEKO Z NIEBA LECIAŁO!!!!
          WYDAJCIE NA WCZASY PO PIĘĆ , SZEŚĆ KOŁA OD OSOBY I WYMAGAJCIE
      • Gość: Anka Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.sejmik.kielce.pl 24.05.11, 13:37
        hej my tez lecimy 03.08 tyle ze z wawy.
        • Gość: basia Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.11, 16:38
          nareszcie ktos co leci 3.o8 mam na imie Basia lece z mezem, siostra i szwagrem.my lecimy na tydzien a Ty?mamy nadzieje ze bedzie super .jedyny minus to ze z lotniska na miejsce jest prawie 100km:(
          • Gość: anka Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.sejmik.kielce.pl 25.05.11, 07:46
            hej ja lecę z mężem i prawie rocznym synkiem. tez na tydzień. mój adres mailowy- annazapala@poczta.onet.eu- łatwiej bedzie nam sie porozumieć:) czekam na maila
    • Gość: basia Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.11, 12:14
      nikt nie leci 3.08?????????z Katowic?
      • Gość: grzegorz Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.ekspres.net.pl 20.05.11, 16:40
        kto leci z katowic na 2 tygodnie od 06.07.2011r ??
        • Gość: aga Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.ekspres.net.pl 20.05.11, 16:41
          my lecimy 2+2 w tym terminie miło nam bedzie
        • Gość: kolia Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.ekspres.net.pl 06.06.11, 16:28
          My też z Katowic 6 lipca, na 2 tygodnie ;-)
      • Gość: jaboleq Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.dynamic.chello.pl 20.05.11, 19:37
        3.08 - lecę z dziewczyną na 7 dni.

Czekam na info na temat hotelu :)

Pozdrawiam
        • Gość: kaja Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.11, 17:32
          hotel jest spoko, i stara część i nowa, za taka kasę,okolica piękna, nie podoba się to na mazury albo bałtyk, hahaha na pewno bedzie i super all inclusive i hotel i pogoda, no aaa cena też Państwa zachwyci

ludzie jedziecie w pokoju siedziec????
        • Gość: krzys Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.altec.pl 17.06.11, 08:54
          WITAM.BYLEM Z ZONA TAM 2 TYGODNIE.16.06 PRZYLECIALEM.NAJGORSZE WCZASY JAKIE MIELISMY.COS OKROPNEGO.PLAZA KAMIENISTA.JEDZENIE MONOTONNE.BASENY BRUNE.SZCZURY LATAJA PO OSRODKU.OSOBISCIE WIDZIALEM 3.DO MIASTA 5 KM,TAKSOWKA 9 EURO.SZKODA PIENIEDZY NA TEN HOTEL.BARDZO DUZO GOSCI SIE BUNTOWALO.BEDA SPRAWY W SADZIE.
      • Gość: Envie Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.11, 16:53
        a kto jeszcze lecie 29.06? z Wawy ?
        • Gość: rodzinaka_ze _slas Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.11, 16:08
          Witam!
          Nr do wypozyczalni+30 693 240 9242.
          W pokojach nie ma czajnika oraz mikrofalówki.
          My mielismy pokój z łozem małzenskim+łozko dla dziecka.
          Konczac temat "gryzoni" - jestesmy zbyt powazni aby sobie zarty robic! Jak pisalismy byla interwencja do Rezydenta, a jego reakcję tez opisalismy wczesniej.
          Postaramy sie wyslac pare fotek, ale nie obiecujemy ze dzis !
          List z "zazaleniem" mial byc zeskanowany i wyslany do biura Aquamaris przez jedna z Pan o imieniu Katarzyna.
          • Gość: miki Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.dynamic.chello.pl 12.06.11, 23:19
            Odnośnie wypowiedzi rodzinki ze śląska.Było tam jak piszesz wiele rodzin.Chyba każda z nich powinna złożyć niezadowolenie z niewywiązania się z umowy i poprzeć to spisaną umową ,folderami,zdjęciami itd.Każdy z Was powinien się zabezpieczyć i wspólnie jesteście dla siebie świadkami.Dziwi mnie piszesz że jakaś Pani Katarzyna/masz jej namiar/zeskanowała i wysłała jedno wspólne zażalenie.Co chcecie otrzymać zwrot pieniędzy na wsólne konto,nie rozumiem tego.
        • Gość: rodzinaka_ze _slas Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.11, 16:50
          Chyba nasz ostatni wpis zakonczyl sie niepowodeniem, wiec jeszcze raz:
          Nr do wypozyczalni - + 30 284 202 6771 lub +30 693 240 9242.
          W pokojach nie ma czajnika ani mikrofalowki.
          My mieszkalismy w jednym pokoju - lozko malzenskie + lozko dla dziecka.
          Ostatecznie o "gryzoniach"- jestesmy zbyt powazni aby robic sonbie z tego zarty. Problem byl zgloszony do Rezydenta, a o jego intewencji juz pisalismy.....
          List ze skargami ktory zostal podpisany przez uczestnikow i UWAGA takze przez Rezydenta ma myc zeskanowany i wyslany mailem do biura Aquamaris. Czy zostalo to juz zrobione - nie wiemy!
          Postaramy sie wyslac pare fotek, ale juz chyba nie dzis !
        • Gość: Tatinka Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.adsl.inetia.pl 11.06.11, 22:27
          Witam ! mnie również przeraziły informacje o szczurach,ale szczerze mowiąc też się zdziwiłam tym,że pilnowali dzieci na zmianę zamiast starać się o zmianę pokoju.Jak by to trafiło na mnie to bym nie popuściła choćbym miała spać na korytarzu.Sorry ale też nie wierzę w te szczury. Każdy normalny człowiek by na to zareagował, nie wyobrażam sobie nawet takiej sytuacji .A jeżeli to prawda i trafi mi się mieszkanie z towarzystwem szczurów to ci co lecą 29 czerwca na pewno mnie lub mojego męża usłyszą bo się zamiele.Pozdrawiam.
      • Gość: Marta Re: hotel blue star & sea Kreta opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.11, 14:16