Dodaj do ulubionych

Korfu z dzieckiem w maju

19.01.12, 12:46
Witam
Chcemy się wybrać na Korfu od 02 maja z dzieckiem 13 miesięcznym. Czy może ktoś był i wie jakie temperatury? nie zależy nam na wysokich tem. ale żeby nie padało. Mamy być mniej więcej w samym środku Korfu / Gouvia - Louis Corcyra Beach/ może znacie ten hotel?? Co ciekawego można zwiedzić na Korfu /chociażby to co najważniejsze - bo nie wiem jak to będzie ze zwiedzaniem z moim maleństwem:)) chcemy wypożyczyć samochód na 3-4 dni. Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna. Dziękuję i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Korfu z dzieckiem w maju IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.12, 14:05
      poczytaj przewodnik
    • rafka37 Re: Korfu z dzieckiem w maju 20.01.12, 22:19
      czy naprawdę nikt nie był na Korfu na początku maja? bo już sama nie wiem co z tymi temperaturami??
      • gale Re: Korfu z dzieckiem w maju 25.01.12, 17:05
        Poczytaj przewodnik.
        • Gość: Monika Re: Korfu z dzieckiem w maju IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.12, 22:00
          Cieplo i nie pada .. Polecam zwiedzic Sidari - Canal d'Amour.
          • Gość: aducha Re: Korfu z dzieckiem w maju IP: 83.2.53.* 28.01.12, 21:49
            tu masz kruciókie opisy najciekawszych miejsc korfu.ciekawemiejsca.org/miejsce,16,Miasto_Korfu.html
            • rafka37 Re: Korfu z dzieckiem w maju 28.01.12, 22:34
              Bardzo dziękuję za odpowiedzi . Oczywiście za te że przeczytaj przewodnik itp. w szczególności dziękuję - że sama na to nie wpadłam!
              • bachula_gr Re: Korfu z dzieckiem w maju 29.01.12, 17:44
                Maj na Korfu jest mniej lub bardziej ale deszczowy. Temperatury przyjemne, zupelnie jak w pazdizerniku ale na tropiki i kapiele w morzu nie ma co specjalnie liczyc.
                To jednak polnoc poludnia.
                Ale jest co zwiedzac nawet w deszczu.
                Bylismy w polowie maja 2011 na dwa dni i wszystkie zdjecia mam z parasolka w roli glownej.
      • Gość: Margo Re: Korfu z dzieckiem w maju IP: *.rzeszow.mm.pl 31.01.12, 22:42
        Ja byłam w maju na Korfu - temperatura była w sam raz - ok 20 stopni, nie było upału ale w krótkich spodenkach i sandałach chodziliśmy. My bylismy na Korfu tylko jeden dzień w ramach fakultatywnej wycieczki z Albani. Tutaj kilka zdjeć www.podrozeiherbata.pl/kraj/korfu-zielone-serce-grecji/
    • magwlu Re: Korfu z dzieckiem w maju 07.02.12, 23:46
      Maj i początek czerwca to idealny okres na zwiedzanie Korfu. Pogoda idealna (ciepło, ale nie ma upałów) tak ok. 23-25 stopni w dzień. W maju raczej już nie pada. Jeśli chodzi o zwiedzanie o warto zobaczyć starówkę stolicy: Kerkyra, super jest Paleokastritsa - zatoka 2 serc, można zjeść lunch z pięknym widokiem, poza tym na północy wyspy kanał miłości w Sidari. Z wycieczek fakultatywnych polecam "dookoła wyspy", rejs "Paxos i Antipaxos" ale z takim maleństwem to najlepiej chyba wypożyczyć auto - wtedy jesteście niezależni.
      • rafka37 Re: Korfu z dzieckiem w maju 09.02.12, 23:10
        Bardzo dziękuję za odpowiedzi!!!!Pozdrawiam.
    • Gość: peppa Re: Korfu z dzieckiem w maju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.12, 12:06
      Witaj, ja też z rodzinką wybieram się na Korfu w weekend majowy (od 30.04). tyle, że będziemy w Avlaki na północnym - wschodzie. mam nadzieję, że pogoda dopisze. nawet na krótkie kąpiele (bierzemy prawie 3 latka :). może się gdzieś spotkamy :)
    • Gość: Zbyszko Re: Korfu z dzieckiem w maju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.12, 09:17
      www.poseidon.hcmr.gr/weather_forecast.php?area_id=gr
      Powyżej masz stronę z prognozą pogody. to wprawdzie dla żeglarzy głownie ale masz rozkłady temperatury, zachmurzenie, ciśnienie opady. wsystko możesz zobaczyć na 4 dni do przodu.Tuż przed wyjazdem możesz zobaczyć czego się należy spodziewać na miejscu.
      Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka