Dodaj do ulubionych

Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos

IP: *.adsl.inetia.pl 13.05.12, 17:00
Czy był ktoś w Hotelu Caretta Beach Resort & Waterpark proszę o opinie.A może polecacie jakiś hotel na wyspie Zakynthos dobry dla małych dzieci.
Obserwuj wątek
    • Gość: kasia Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.12, 13:48
      Witaj,
      nie byłam ale wybieram się (wylot mamy 25.05.12), jeśli to przed Tobą, chętnie podzielę się informacjami po powrocie

• Gość: zielinka2 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.radom.vectranet.pl 15.05.12, 19:34
        ja jeśli się zdecyduję to 09.06 ale czekam na opinie.pozdr.
        • Gość: izabela Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.222.226-14.eturbo.pl 28.05.12, 09:48
          Ja tez wybieram się do tego hotelu tylko w lipcu i też szukam opini .Jak coś będziecie wiedzieć o tym hotelu to dajcie znac
          • Gość: Kamis1502 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.12, 09:50
            Witam,
            Bardzo proszę Kasię która już wróciła albo inne osoby które były w tym hotelu o opinie. Wybieramy się tam z 2 dzieci we wrześniu. W któym budynku najlepiej być zakwaterowanym?
            Pozdrawiam Joanna
            • Gość: kamis1502 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.dynamic.chello.pl 11.06.12, 20:59
              Kasiu, odezwij się. Będę bardzo wdzięczna za opinie
              • Gość: Tedy Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: 212.160.172.* 14.06.12, 08:11
                no właśne jutro tam lecimy w tym dwójka maluchów... i mam nadzieję ,ze będzie super...
                na innych forach są bardzo przychylne recenzje nt tego hotelu; oczywiście odrzucam te z rodzaju "...bo woda za mokra..";). Bedziemy tam przez 2 tygodnie, więc zainteresowanym, chętnie się podzielę wrażeniami:)
                • Gość: Nelka Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.warszawa.vectranet.pl 15.06.12, 13:41
                  Też jestem zainteresowana tym hotelem i z niecierpliwością czekam na relacje z pobytu
                  • Gość: izabela Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.222.226-14.eturbo.pl 17.06.12, 13:33
                    Ja lecę na początku lipca na dwa tygodnie , czy ktoś leci do tego hotelu w tym terminie ?
                    • Gość: grecos Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.toya.net.pl 18.06.12, 11:40
                      Ja lecę 20 lipca z Warszawy do tego hotelu na 2 tygodnie.
                      • Gość: izabela Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.222.226-14.eturbo.pl 29.06.12, 19:29
                        Czy ktoś już wrócił z wakacji w tym hotelu ? Ja lecę 7 lipca .Bardzo proszę o opinie :) Szczególnie mnie interesuje głupie pytanie ale muszę wiedzieć hmm....czy mam spakować ręczniki kąpielowe na basen czy jest możliwość wypożyczenia na miejscu :D Zadałam to głupie pytanie Grecos pl. ale nie wiedzą chociaż mają w swojej ofercie ten hotel i takie rzeczy powinni wiedzieć .
                • Gość: Tedy Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: 212.160.172.* 13.12.12, 14:41
                  OK, miałem napisać po powrocie...;)
                  troche poźno, ale przyda się moze komuś na przyszły rok:) zatem:
                  super frajda dla maluchów - FAKT:) - fajny Aquapark)
                  pomijając darmowe lody dla milusińskich: jeśli ktoś nie chce miećchorego malucha, to nie brać (nakłada sobie każdy sam, nawet po wyjściu z toalety.....);
                  co do reszty wyżywienia, to bardzo mało greckiej kuchni - menu pod anglików i amerykanów (jakbym chciał angielskie menu przez 14 dni, to wybrałbym Londyn, a nie Zante...:/)
                  Plarza, jakieś 20 minut od hotelu (przy 35stopniach lepiej busem).
                  Obsługa miła, ale troche nakierunkowana na ... angielską klientelę...(czasem dają delikatnie poznać, że to turyści z GB zostawiają u nich wiecej kasy...
                  na terenie ośrodka jest nawet specjalna bawialnia dla dzieci (osobny budynek), ale... TYLKO dla dzieci Anglików i TYLKO dla turystów Thomasa Cooka(?!?!). na animacje dla polskich dzieci, nie ma co liczyć..., no chyba,że za animacje bierzemy danie dzieciaom kredek i kartek...
                  Jednym słowy: troche lipa, jak na "wymarzony urlop" dla rodziny z dziećmi za 10tyś pln....(tylko czy dalibyście 10tyś za pobyt na...basenie...?:) )
                  radzę przeliczyć sobie wyjazd prv.. zwłaszcza do tego hotelu - wyjdzie duuuzo taniej)
                  • Gość: zuzia Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.adsl.inetia.pl 13.12.12, 15:42
                    Tylko że na upartego w każdym hotelu z all inc w formie bufetu każdy samodzielnie nakłada sobie porcję- np deseru itd i nikt mu nie sprawdza, czy przed wejściem umył ręce. Do tej pory tylko w 1 hotelu- Hilton w Tabie spotkałam się z obowiązkową dezynfekcją rąk specjalnym żelem-przed wejściem do restauracji bardzo tego pilnowali.
                    To ,że traktują turystów z Polski niestety nieco gorzej w porównaniu np.z Niemcami czy Rosjanami-to chyba każdy już w innych hotelach też miał okazję sprawdzić.
                    Na animacjach dla dzieci mi akurat nie zależy-moje nastolatki już z tego wyrosły
                    Trochę szkoda, że ta plaża tak daleko....Zobaczymy jak będzie ;-)
                    Można jechać nad Bałtyk-będzie lało przez 2 tyg a wydamy-nie wiem ile w 4 osoby?
                    • w_isienka Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 14.12.12, 18:18
                      Moim zdaniem jak ktoś chce się przyczepić do hotelu to do każdego można. W zeszłym roku byliśmy na Rodos w hotelu gdzie byli rosjanie. O mało nie padłam jak rosjanka polizała łyżkę z dania w bufecie i posmakowawszy ją - odłożyła ją do tego dania (!!!!). A hotel był 5* i ma bardzo dobre opinie w necie...
                  • Gość: Byłam w Grecjii Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.dynamic.chello.pl 28.03.15, 22:33
                    Z twojego komentarzu zgadzam się tylko z tym że jedzenie bardziej pod anglików:/ sama byłam w tym hotelu z rocznym dzieckiem i wybawiła się mała super na animacjach dziecięcych. POLECAM 👌 ♡ Na pewno kiedyś ta wrócę. Kocham wszystkich ludzi z obsługi i barów hotelu ❤
    • Gość: fanlola Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.dynamic.chello.pl 01.07.12, 13:46
      w piatek wróciłam z tego hotelu. raj dla dzieci. hotel podzielony na dwie czesci pomiedzy nimi uliczka , ale tylko taka hotelowa jakby.Aquapark super frajda dla dzieeeci i dorosłych, pokoje sprzatane codziennie, niestety animacje polskie praktycznie tylko w folderze, sa animacje angielskie i oni naprawde cos robią. jedzenie duzo i dobre. pyszne ciasta. w razie pytan odpowiem.
      • Gość: izabela Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.222.226-14.eturbo.pl 01.07.12, 13:53
        Witaj fanlola mam pytanie czy jest możliwość wypożyczenia w hotelu ręczników przy basenie czy mam zabrać ze sobą ?
        • Gość: fanlola Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.dynamic.chello.pl 01.07.12, 21:07
          trzeba zabrac. na basen lub plaze hotel zabrania korzystania z recznikow tych z pokoi.
        • valerie_valerie Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 14.06.14, 21:22
          Zabierz swoje reczniki plazowe. Hotel nie wypozycza. Podobno mozna kupic tanio w sklepiku na terenie hotelu (rada recepcjonisty), ale nie wiem za ile.
          Byla w terminie 06.06-13.06. Bardzo fajny hotel. Jestesmy bardzo zadowoleni. Pokoje w dobrym stanie, jedzenie smaczne, baseny czyste, fajny aquapark, mila obsluga. Gorszego traktowania Polakow nie zauwazylam, a jestem na takie rzeczy wyczulona. Lody jedlismy i nie zachorowalismy.
          Jedyny mankament to odleglosc do plazy, ale korzystalismy z busa i bylo ok.
          wkurzelo mnie, ze Angole , ktorzy liczebnie dominuja w tym hotelu przychodza na kolacje w krotkich spodniach. I ten tlum na basenie i restauracji. Tlum , wrzaski dzieci. Mimo, ze to poczatek czerwca pelne oblozenie. Trudno o wolny lezak przy basenie , choc podczas naszego pobytu przybyla duza ilosc lezakow. Dokupili dobre kilkadziesiat sztuk jak nie wiecej. Skonczyly sie problemy z lezakami w aquaparku.
          Brak polskich kanalow tv. Mogliby tez troche lepiej sprzatac pokoje.
          Animacje po polsku sa. Prowadzi je Grecos.
          Mimo tych kilku mankamentow jestesmy baardzo zadowoleni i polecamy ten hotel.
      • Gość: radek Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.12, 18:37
        witam
        w jakim bloku najlepiej wziazc pokoj? czy grecos ma jakies wyznaczone bloki dla swoich klientów czy mozna sobie wybrac? co z recznikami na basen, czy trzeba brac swoje?

dzieki z góry
        • Gość: fanlola Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.dynamic.chello.pl 01.07.12, 21:13
          reczniki trzeba brac z soba . w pokojach sa ale jest zakaz zabierania ich na basen czy na plaże, co do pokoi jako goscie grekosa bylismy rozsiani po obiekcie. po pryjeżdzie kazdy meldował sie na własna reke, trzeba zostawic dokument .
          • Gość: she Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.12, 18:46
            jest klimatyzacja w restauracji ? :/
            • Gość: fanlola Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.dynamic.chello.pl 02.07.12, 21:28
              jest:)
              • Gość: zielinka Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.radom.vectranet.pl 02.07.12, 23:05
                a jak plaza??rzeczywiście 800 m od hotelu jak dojście do niej czy też dojazd???
                • Gość: fanlola Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.dynamic.chello.pl 04.07.12, 14:43
                  plaza piaszczysta , no ok 800 metrow ale powiem tak spacerkiem 10-15 minut. jedzi hotelowy bus , chyba 2 razy dziennie + powrót
                  • Gość: Kika Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.icpnet.pl 08.07.12, 21:21
                    bus hotelowy na plażę: 5 razy dziennie, pierwszy o 10:30, ostatni o 12:), Aquapark czynny od 10:30 do 17:00, bardzo przestrzegają tu i bezpieczeństwa oraz godzin otwarcia:). Mieszkaliśmy w bloku M (3 os. dorosłe, dziecko, niemowlak), jedzenie super, warunki hotelowe super,full fotelików dziecięcych w restauracji, 95% w hotelu to Anglicy (jest to hotel flagowy Tomasa Cooka).byliśmy 2 tygodnie 1-15.06, pogoda cudna, udanych wakacji:)
                    • susan285 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 09.07.12, 21:26
                      Wylatuję do tego hotelu 13.07, czyli w najbliższy piątek, w związku z tym mam pytanie: O której godzinie trzeba wymeldować się z pokoju w dniu wylotu i gdzie można zostawić bagaże, jeśli samolot powrotny jest późnym wieczorem?
                      • Gość: ulleek Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.dynamic.chello.pl 11.07.12, 12:58
                        My też wylatujemu 13.07 z Katowic z dzieciaczkiem. ponoc warto wziąć agrafki pineski czy gwożdziki, żeby zasłonić klimatyzację bardzo wiejąca na łóżko.
                        • Gość: ulleek Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.dynamic.chello.pl 11.07.12, 13:07
                          A, pinezka przez "z" ;)
                    • valerie_valerie Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 14.06.14, 23:34
                      W 2014 wiecej kursow busa na plaze. Po poludniu tez.
                • Gość: zielinka Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.radom.vectranet.pl 14.07.12, 22:10
                  Jeśli chodzi o dojście czy też dojazd do plaży to już wiem a jak sama plaża .Ładna?piaszczysta ?łagodne wejście do morza???
                  • Gość: berta Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.12, 19:33
                    Plaża cudna, piaszczysta, łagodne zejście do wody i dopiero daleko robi się głęboko, dużo gniazd żółwich, dla dzeci raj. Rankiem można zoaczyć ślady żółwi wychodzących nocą, a jak się poczeka na wolontariuszy, którzy oznaczają gniazda to nawet można zobaczyc jajka :). Dojście 15 min. Aż szkoda, że kawałek drogi do plaży, ale baseny i aqua park całkowicie to rekompensują. Busik na plażę jeździ od 11, powrót chyba od 15tej. Jedzenie b. dobre pokoje ok, klimatyzacja wieje, ale jak się nastawi na 26 to jest ok, przynajmniej nam nie przeszkadzała. Park wodny super: fala, zjazdy na pontonach, leniwa rzeka, i inne różne zjeżdżalnie. Duża strefa ze zjeżdżalniami dla małych dzieci. Budynek M i inne (niestety nie wiem jak się nazywały) w spokojniejszej części, po drugiej stronie ulicy niz recepcja, z górnych pięter widok na pas startowy. Jedyna dziwna rzecz to to, że przy wejściu na stołówkę nawet przy opcji all inklusive trzeba podawać nr pokoju. Troche to denerwujące. A i animacje kiepskie, p. Marika próbuje pozbierać dzieciaki i robi różne plastyczne zajęcia, niestety wygląda to tak, jakby każde biuro robiło swoje zajęcia. Animacje dla dorosłych kiepskie, chyba że ktoś lubi bingo ;)
                    • kamis1910 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 15.07.12, 21:47
                      Tez chcemy sie wybrac do tego hotelu,bede wdzieczna za wszelkie opinie,mam pytanko czy wokol jest gdzie pospacerowac,sa sklepy,itd,hotele wokol czy sa? i i czy w kazdym z pokoi jest aneks kuchenny,i czy sa spore i jaki standard lazienki?w miare nowe kafle?wanna,prysznic?bo zdjec lazienki nie widzialam na ofertach tego hotelu.
                    • dydelf1973 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 16.07.12, 15:08
                      @berta
                      dziękujemy za opis. A jak wrażenia akustyczne? W recenzjach daje się wyczytać, że przeszkadają szalejące skutery (podobno przez teren hotelu przebiega droga publiczna) i szczekające psy (co potrafi być nieznośne :) z graniczacyh posesji. A najważniejsze - co z lotniskiem? W Twojego opisu wynika, ze z górnych pięter jest widok na pas startowy. A samoloty bezdzwięcznie nie latają niestety. Jak to wygląda? Dla mnie kwesta hałasu to sprawa bardzo istotna, bo będę jechać z dziećmi 7 miesięcy i 5 lat. Proszę, napisz coś i na ten temat.
                      • Gość: Tośka Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.warszawa.vectranet.pl 19.07.12, 18:37
                        Podbijam, bo mnie tez interesują odpowiedzi na te pytania
                      • susan285 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 22.07.12, 11:51
                        Witam. Wróciłam w sobotę z tego hotelu i jestem bardzo zadowolona z pobytu w nim. Jeśli chodzi o pytania, które zadajecie, postaram się odpowiedzieć na nie. Po pierwsze, przez teren hotelu przebiega droga wewnętrzna i nigdy nie widziałam, żeby ktoś szalał tam na skuterze, a widok miałam bezpośredni - mieszkaliśmy w budynku A z widokiem na tą drogę. Nie słyszałam również szczekania psów, tylko pianie kogutów o poranku. Jednak, być może słychać psy w innej część terenu hotelowego, który jest rozległy. W ostatnim dniu, bowiem przedłużono nam pobyt o jedną noc, mieszkaliśmy w budynku C, który znajdował się na uboczu i tam również nie słyszałam żadnego szczekania. Niedaleko, co prawda, mieszkała rodzina kotów, która w żaden sposób nie przeszkadzała gościom hotelowym, a dla dzieci była dodatkowa atrakcją. Jeśli chodzi o standard pokoi, w budynku A mogłabym doczepić się do wyglądu łazienki. Trochę podniszczona, ale specjalnie nam to nie przeszkadzało. Pokój ok. W budynku C pokój dla czterech osób był dwupoziomowy i to było super. Gdybym mogła wybierać, wybrałabym pokój w budynku C ze względu na ten dwupoziomowy podział - w obu pokojach była klima. Pokój w budynku A miał klimę w część z łóżkiem małżeńskim, łóżka dla dzieci znajdowały się za rozsuwanymi drzwiami i mimo ich otwarcia, ta część pokoju chłodziła się minimalnie. Łazienka w budynku C - bardzo wysoki standard, ładne kafelki. W obu budynkach znajdował się aneks kuchenny. Myślę, że odpowiedziałam wyczerpująco na Wasze pytania, chętnie pomogę, w razie jakichś wątpliwości. My spędziliśmy w tym hotelu wspaniałe wakacje:)
                        • Gość: Tośka Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.warszawa.vectranet.pl 22.07.12, 12:15
                          A co z bliskością lotniska?
                        • eg1504 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 22.07.12, 12:21
                          Mam pytanko czy budynek C jest daleko od głównych basenów. Zale zy mi na widoku na baseny główne?
                          • susan285 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 22.07.12, 17:05
                            Lotnisko znajduje się bardzo blisko hotelu, ok.5 min. jazdy. Na wysokości hotelu jest początek pasa startowego, ok 300 m. Hałas słychać, gdy samolot startuje. Trwa to dosłownie chwilę i moim zdaniem w żaden sposób nie zakłóca wypoczynku. W nocy samoloty w ogóle nie latają, ze względu na to, że plaża w Kalamakach to miejsce, gdzie żółwie w nocy składają swoje jaja. Ktoś na forum, albo w innym miejscu w necie wypowiadał się na temat bliskości lotniska od hotelu. Powielę jego opinię i napiszę tak: samoloty są dodatkową atrakcją dla dzieci, a ich start powoduje, iż wypoczywający na moment podnoszą głowy do góry i po chwili wracają do swoich zajęć. Ostatniego dnia pobytu na wyspie poszliśmy na plażę. Zrobiłam sobie spacerek brzegiem morza, aż do miejsca, gdzie samolot przeleciał nad moją głową na bardzo niedużej wysokości. Fajne przeżycie. Ok, myślę, że temat lotniska wyczerpująco rozwinęłam. Baseny główne, to te na których organizowane są animację, czyli aerobic wodny i siatkówka wodna. Widok na te baseny jest przede wszystkim z budynku B i A ( budynek A z jednej strony ma widok właśnie na baseny, a z drugiej na drogę wewnętrzną hotelu, supermarket i znajdujące się za drogą kolejne baseny z barem pośrodku). W zasadzie prawie każdy budynek ma swój basen. Chętnie odpowiem na kolejne pytania, jeśli takie się pojawią. Pozdrawiam.
                            • eg1504 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 23.07.12, 13:57
                              czy wszystkie pokoje (ja będę miała rodzinny) mają aneks kuchenny?
                              • susan285 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 23.07.12, 17:06
                                Tego nie wiem na 100%, ale wydaje mi się, że tak. To chyba jest zaznaczone w informacjach o hotelu na stronie Grecosa.
                                • eg1504 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 25.07.12, 16:08
                                  Jak myślisz, jeżeli chcę dostać pokój z widokiem na głowne baseny- to jest szansa?. Wystarczy poprosić - czy coś dać ?
                                  • susan285 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 25.07.12, 21:22
                                    Nie mam zielonego pojęcia. Po prostu musisz spróbować poprosić o pokój z widokiem na basen.
                                    • w_isienka aneks kuchenny 07.08.12, 14:38
                                      Czy możecie napisać jakie naczynia są dostępne w tym aneksie?
                                      Czy jest czajnik elektryczny- czy zabierać ze sobą?
                                      Garnki, talerze, sztućce, kubki/szklanki?
                                      Na zdjęciach widać, że jest tylko mikrofalówka, a nie ma kuchenki elektrycznej.
                                      Czy też może w niektórych jest kuchenka do gotowania?
                                      Jak z jedzeniem? Jakie dają owoce?
                                      • Gość: izabela Re: aneks kuchenny IP: *.251.188.90.threembb.ie 07.08.12, 15:01
                                        W pokoju gdzie ja byłam to nie było garnków , kuchenki i mikrofalówki tylko po 2 sztuki szklanek , talerzy ,sztućce ,czajnik .Być może wyposażenie jest w pokojach dla gości gdzie nie ma wykupionego AL.Dokładnie co chcesz wiedzieć na temat jedzienia, jakie jest na stołówce czy sami będziecie gotować ?Z owoców są jabłka , pomarańcza,arbuzy,melony.
                                        • w_isienka Re: aneks kuchenny 07.08.12, 20:41
                                          Co do jedzenia - przede wszystkim czy smaczne?
                                          • w_isienka Re: aneks kuchenny 07.08.12, 20:44
                                            i jeszcze jedno pytanie - a mieliście apartament 2 osobowy? czy na wiekszą ilośc osób? Bo my mamy mieć 3-osobowy.
                                            Mi własnie zależało na aneksie kuchennym, bo mam dziecko potrzebna jest możliwość podgrzania. W razie gdybym trafiła na pokój bez aneksu poproszę o zamiane pokoju.
                                            • Gość: Marta pytanie IP: *.warszawa.vectranet.pl 08.08.12, 07:27
                                              Czy wieczorem jest mini disco dla dzieci?
                                            • laostic Re: aneks kuchenny 08.08.12, 10:20
                                              Mieliśmy apartament 2 pokojowy dla 4 osób. Mieszkaliśmy w budynku M, a potem C - przedłużenie doby hotelowej. W budynku C - w kuchni było wszystko - lodówka, czajnik, sztućce, garnki, kuchenka (1 palnikowa) elektryczna, toster. Jedzenie b. smaczne - duży wybór.
                                              • Gość: izabela Re: aneks kuchenny IP: *.251.188.90.threembb.ie 08.08.12, 11:58
                                                Mini disco jest wieczorem ale bardzo słabe animatorzy nie potrafią zachęcać dzieci do zabawy .W hotelu było bardzo dużo dzieci ,a na mini disco nie było więcej jak 10.Jedzenie smaczne ale nie mieliśmy szczęścia go gyrosa kucharz który sie tym zajmował jeszcze go podsmażał na patelni i miesko było spalone,nie polecam jeszcze zapiekanych ziemniaków sama sól ,ale reszta jedzenia bardzo smaczna.Śniadanie codziennie to samo ale na obiad i kolacje urozmaicone .3 razy w tygodniu tematyczne kuchnia meksykańska,włoska,grecka.
                                                • susan285 Re: aneks kuchenny 08.08.12, 21:00
                                                  W budynku A nie ma ani garnków, ani kuchenki palnikowej. Jedzenie w restauracji naprawdę bardzo smaczne. Mój syn, prawdziwy niejadek, za każdym razem znalazł coś dla siebie.
                                                  • Gość: Marta Re: aneks kuchenny IP: *.warszawa.vectranet.pl 09.08.12, 06:19
                                                    Jeszcze chciałabym dopytać się o animacje dla dzieci. Rozumiem, że większość gości to Anglicy i oni mają osobne animacje dla dzieci w ciągu dnia a polskimi dziećmi zajmuje się animatorka Grecosa (zgadza się?). Czy te zajęcia są w osobnych miejscach, czy dzieci są razem? Czy mini disco jest osobne dla polskich dzieci, czy wspólne dla całego hotelu?
                                                  • Gość: izabela Re: aneks kuchenny IP: 31.200.185.* 09.08.12, 11:08
                                                    Animatorka z Grecos zajmuje się dziećmi w budynku głównym jest sala ze stolikami , dzieci maja zajęcia plastyczne od godzi 12 do 14 i dzieci są razem .Animacje wieczorne są dla wszystkich dzieci ale jak już napisałam wcześniej animatorzy nie potrafią zachęcać dzieci do zabawy ,Oczywiście na wieczornych animacjach nie było nikogo z Grecos przynajmniej jak My byliśmy w tym hotelu w lipcu.Moja córka wieczorem wolała bawić się na placu zabaw z innymi dziećmi który jest tuż przy animacjach.
                                                  • Gość: MAro Re: aneks kuchenny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.12, 11:49
                                                    Jak okolica??
                                                    Miasteczko ??
                                                    Jest gdzie wyjsc ?
                                                  • Gość: izabela Re: aneks kuchenny IP: 31.200.185.* 09.08.12, 12:56
                                                    W okolicy jest jedna ulica ze sklepami i knajpkami ,nad morze prowadzi droga z hotelami i też można sobie wieczorny spacer zrobić .
                                      • Gość: ana Re: aneks kuchenny IP: *.home.aster.pl 09.08.12, 22:29
                                        Mieszkałam w budynku M (przez ulicę), w którym pokoje są wyposażone kompletnie, tj. czajnik, mikrofala, kuchenka elektryczna jednopalnikowa, garnki, patelnia, toster, komplet szklanek, talerzy, sztućców. Lodówka. Pokoje są trochę ponure (jedno okno na dwa pomieszczenia połączone rozsuwanymi drzwiami), ale jest czysto i porządnie. Jedzenie restauracyjne jest bardzo smaczne i urozmaicone: ryby, mięsa, warzywa, makarony, bufet dla dzieci, potrawy greckie. Owoce pyszne, ale "tylko" arbuzy, melony, jabłka, pomarańcze. Najsłabszym punktem są śniadania typowo angielskie, czyli tosty, fasolka, bekon, sadzone jajka i codziennie to samo. Dwutygodniowym turystom już się trochę nudziły:) Mimo to wszystko bardzo smaczne. Od 11 do 18 w barach są do dyspozycji w samoobsłudze lody, oraz podawane frytki, hot dogi, pizza i hamburgery. Jest to hotel rodzinny i dzieci mają tam co robić. Aquapark to mistrzostwo świata:) dla najmłodszych i dorosłych super! Hotel wart polecenia a nawet i ponownego odwiedzenia. Miłych wakacji:) p.s. są komary, niewiele ale jednak, przydadzą się środki, także do kontaktu w pokoju. Jeśli czegoś zapomnicie, to w markecie można kupić wszystko w rozsądnych cenach.
                            • poszukiwaczx1 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 17.01.14, 19:54
                              Twoje opisy z 2012 pomagają w podjęciu decyzji o wyjeździe w 2014r :-). Planują pobyt z rodziną w Caretta STAR ( w kompleksie Caretta, ok 500 m od atrakcji basenowych Caretta Beach). Jedyną moją obawą są niedogodności związane z lotniskiem. Mam pytanie o częstotliwość startów i lądowań w trakcie dnia i w nocy.
                              Pozdrawiam
                              • Gość: Iza Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.adsl.inetia.pl 17.01.14, 20:35
                                Hej. To zależy jakie kto ma "spanie " :) Ja śpię bardzo czujnie i CODZIENNIE ok 5-6 budziły mnie startujące (lub lądujące ) samoloty, natomiast mojej rodzinie wcale to nie przeszkadzało, spali jak zabici..... W dzień ten problem praktycznie nie istnieje :)
      • Gość: agnieszka Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.190.251.212.customer.cdi.no 19.01.13, 22:30
        czy waterpark jest na terenie kompleksu hotelowego?
    • eg1504 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 09.08.12, 15:33
      mam pytanko - czy zabierać ręczniki basenowe czy dają na miejscu?
      • Gość: izabela Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: 31.200.185.* 09.08.12, 16:28
        Ręczniki na basen trzeba zabrać ze sobą niestety nie ma opcji wypożyczenia na miejscu.
        • w_isienka wyposażenie łazienki 19.09.12, 08:48
          czy brać suszarkę czy może już tam jest w łazience?
          • Gość: izabela Re: wyposażenie łazienki IP: *.251.230.170.threembb.ie 19.09.12, 09:05
            Suszarka jest w łazience.
            • w_isienka Re: wyposażenie łazienki 19.09.12, 13:11
              to dzięki, nie będę brała
              • kamis1910 Re: wyposażenie łazienki 19.09.12, 14:29
                A kiedy lecisz?i skad?ja z rodzinka 21 wrzesnia,w piatek,z Poznania,juz sie szykujemy po malu;)
                • Gość: milk0109 Re: wyposażenie łazienki IP: *.dynamic.chello.pl 02.12.12, 13:05
                  Proszę napisać jak wygląda jedzenie w dzień czy trzeba się ubierać i iść do jakiejś restauracji głównej czy w barze przy basenie można również coś schrupać jeśli tak to co jak wygląda all przy basenach a wieczorem jakie są bary gdzie można posiedzieć.?
                  • w_isienka All Inclusive 03.12.12, 09:49
                    Posiłki są w restauracji głównej, ale w ciągu dnia można iść do restauracji na lunch w stroju plażowym i narzuconej na to sukience plażowej/pareo etc - czyli nieco trzeba się ubrać. W barze głównym i barach przy basenie są hamburgery, sandwicze i frytki + pizza, do tego lody i napoje -tam oczywiście stroje plażowe/kapielowe.
                    • Gość: polka Re: w_isienka IP: *.icpnet.pl 03.12.12, 11:11
                      proszę napisz mi tak szczerze czy polecasz;) dzisiaj musze podjąć decyzje czy caretta na zakynthos czy font de sa cala na Majorce.mam syna i corke 6 i 2 lata widać na zdjęciach ze ślizgawki super i ogolnie hotel zadbany. chcemy jechać na 2 tyg zwiedzac zbytnio nie ma co chyba ze zatoczki zolwie i wrak,,..błagam napisz i rozwiej moje wątpliwości ;)
                      • w_isienka Re: w_isienka 04.12.12, 17:51
                        dla dzieciaków jest super (zwłaszcza aquapark). Myśmy byli zadowoleni. Ja osobiście polecam. I nawet z m stwierdziliśmy, że gdybysmy mieli drugi raz wybrac się na Zante to wlasnie do tego hotelu. Jednak musisz się przygotować, że w restauracji hoteowej dają mało owoców, ale wokól jest tyle sklepów, że zawsze można sobie dokupić. Z zamianą pokoju też nie mieliśmy żadnych problemów.
                        • Gość: zuzia Re: w_isienka IP: *.adsl.inetia.pl 05.12.12, 13:48
                          a dlaczego zamienialiście pokój ? My mamy na umowie apartament 4 os- sypialnia oddzielona drzwiami -nie orientujesz się czasem, w której części ośrodka możemy dostać taki pokój ? i czy lepiej mieszkać np na parterze czy wyżej?
                          • w_isienka Re: w_isienka 05.12.12, 19:13
                            Nam dali początkowo pokój tuż nad barem w budynku głównym (A) - wieczorami mieliśmy głośniki dosłownie pod łóżkiem - i dlatego zamienialiśmy, bo woleliśmy spokojniejszą stronę.
                            Wiem od znajomych, że spokojnie jest np. w budynkach K i L.
                            Na parterze bardziej opłaca się mieszkać tym, którzy mają maluchy w wózkach. Co do reszty - nie wiem, myśmy mieszkali na I piętrze w budynku głównym (A).
                            • Gość: Krzysztof czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? IP: *.fioletpdk.pl 07.12.12, 08:37
                              Czy ktoś już się zdecydował na Carettę na okres wakacji letnich? W drugiej połowie lipca chcemy jechać na wyspy greckie i do wyboru mamy Carettę lub Mikri Poli na Rodos. Cena podobna,ale miejsca dwa różne...
                              • brown_s_ugar Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? 07.12.12, 10:39
                                Witam.Jakie biuro ma w ofercie hotel Caretta Beach?
                                • Gość: zuzia Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.12, 12:27
                                  My lecimy do Caretta Beach w lipcu-z dziećmi, wybraliśmy ten hotel ze względu na aquapark. Ma go w ofercie Grecos i Neckerman
                              • Gość: bont Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? IP: 78.10.84.* 09.12.12, 14:03
                                wahamy sie miedzy caretta a miro palazzo i nie mozemy sie zdecydowac, moze ktos cos doradzi?
                                • Gość: zuzia Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? IP: *.adsl.inetia.pl 09.12.12, 19:18
                                  Tak wstępnie widzę, że ten pierwszy hotel ma aquapark a ten drugi plażę przy hotelu. Idealnie gdyby było i jedno i drugie . Dla rodzin z dziećmi chyba lepszy ten pierwszy ?
                                  • w_isienka Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? 09.12.12, 19:50
                                    Poczytaj opinie o miro palazzo:
                                    www.wakacje.pl/opinie/hotele/miro-palazzo-di-zante-h11522.html
                                    • Gość: maciejj Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? IP: *.play-internet.pl 10.12.12, 18:09
                                      byłem w czerwcu/lipiec w caretta beach i polecam.
                                      hotel swietny,kazdy znajdzie cos dla siebie...my cały czas spedzalismy w aqaparku,dzieci (3 i 8 lat) miały wielka frajde:) a o plazy oddalonej o 800m nie chcialy slyszec w ciagu dnia,dopiero po kolacji robilismy sobie spacer..
                                      wyspa cudna,urokliwa,zachwycajaca........zwiedziłem Korfu,Rodos,Krete,Kos.Thassos i Itake napisze od mojego nr.1 do nr.7
                                      -Zakynthos
                                      -Thassos
                                      -Itaka
                                      -Kos
                                      -Korfu
                                      -Kreta
                                      -Rodos
                                      • alladar Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? 26.12.12, 19:58
                                        Serwus , wasze odpowiedzi są naprawdę przydatne i pomocne w podjęciu decyzji , mam jeszcze jedno pytanko , może niektórym wyda się śmieszne ; w katalogu grecos wymalowali że telewizor jest dodatkowo płatny .Wiem że powiecie po jakiego grzyba na wczasach ci tv. pytam bo pierwszy raz z czymś takim się spotykam i trochę mnie to bawi .
                                        • Gość: anka Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? IP: *.adsl.inetia.pl 26.12.12, 22:57
                                          my się nie śmiejemy-tv jest potrzebna,dzieki temu np rok temu dowiedzieliśmy się w Hurghadzie ,że biuro Sky Club splajtowało i nie wiadomo co z nami
                                          ale w katalogu Grecosa nic na temat opłat za TV Sat nie ma chyba ;)-tylko że w Caretta Wi- Fi darmowe przy recepcji a sejf płatny i lezaki na plazy tez
                                          Pozdrawiam
                                          • alladar Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? 27.12.12, 10:25
                                            Ooooo rzeczywiście sory ale mi się potorbcyło , chyba świąteczne promile mi zaszkodziły , wzmianka była o necie a nie tv.
                                            Ja wybieram się do tego hotelu 28 czerwca - 2 osoby dorosłe i 2 nastolatków , wylot z Katowic.
                                            • w_isienka Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? 27.12.12, 16:22
                                              Nie wiem jak w tegorocznej ofercie, ale w zeszłym roku TV i sejf były BEZPŁATNE!
                                              • Gość: zuzia Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? IP: *.adsl.inetia.pl 27.12.12, 16:48
                                                Ale nigdzie w katologu nie piszą też ,że trzeba zabrać własne ręczniki basenowo-plażowe. Do tej pory tam gdzie byłam-takie ręczniki były w standardzie i codziennie można je było zmieniać. Dobrze ,że czytam to forum ;-)
                                            • Gość: anka Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? IP: *.adsl.inetia.pl 28.12.12, 16:12
                                              Wygląda na to ,że 28 czerwca jeszcze są dobre ceny na Carettę bo potem już jest drożej. Alladar a Twoje nastolatki dokładnie w jakim wieku są? Bliżej 10 czy 18 lat ;-) Myślę nad tym hotelem...
                                              • w_isienka Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? 28.12.12, 16:21
                                                Zgadza się, ręczniki basenowe TRZEBA mieć własne.
                                              • alladar Re: do anka 29.12.12, 14:26
                                                Ja już zarezerwowałem pobyt w tym hotelu , wylot 28 czerwiec, biuro grecos wylot z katowic. moje nastolatki to syn 17l. i córka 15l. Mam nadzieje że po powrocie będę należał do grupy tych zadowolonych klientów .
                                                Do Grecji lecę pierwszy raz , do tej pory szwendałem się po krajach arabskich (turcja , tunezja , egipt) nie powiem było super ale mam juz dość zaczepek ze strony nachalnych handlarzy i postanowiliśmy wybrać się do grecji .pozdrowionka
                                        • alladar Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? 26.01.13, 13:34
                                          Mam takie pamytanko , w tej lodówce w pokoju jest coś do picia jak np.w hotelach w egipcie ? tam w lodówce przeważnie była mineralna , choć i zdażył sie hotel z colą i fantą , a jak jest w tym przypadku ,
                              • Gość: agnieszka Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? IP: *.190.251.212.customer.cdi.no 17.02.13, 21:28
                                Witam, ja z rodziną jadę w lipcu do Carrety a konkretnie od 12 do 19 lipca wylot z Bydgoszczy, rodzina 4 osobowa: ja, mąż i dwie córki 5 i 15 lat. Czy ktoś również w tym okresie wybiera się do Zakhyntos? :)
                                • karolciatolcia Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? 02.04.13, 20:15
                                  Jedziemy od 5-19.07,2 doroslych i syn 8 lat, córka 4 lata.:-
                                  • wakacje20130 Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? 03.04.13, 00:18
                                    Witam!
                                    My jedziemy też w tym terminie do Caretty - dwie rodziny z dziećmi : 8 lat,6 lat i 3 lata.
                                    Lecimy z Warszawy. Może się spotkamy?
                                    • Gość: karolciatolcia Re: czy ktoś jedzie do Caretty w lipcu? IP: 5.174.143.* 03.04.13, 19:01
                                      Jasne że możemy się spotkać,ale chyba polecimy innym samolotem bo my z poznania, więc zobaczymy się w hotelu. Dzieci już nie mogą się doczekać! Pozdrawiamy!!!
    • Gość: gostek Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.icpnet.pl 27.12.12, 13:01
      my lecimy 31 maja z poznania na 2tyg. to napisze swoja opinie zanim wy polecicie...;)
      • himmen Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 30.12.12, 09:28
        no to się spotkamy , bo ja 07.06 z Bydgoszczy ,
        Zastanawia mnie rozbieżność cenowa Grecos oferuje na moją rodzinę (3+1)3 tys. taniej niż Necermann podobno te same pokoje i wszelkie warunki
        • Gość: zuzia Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.adsl.inetia.pl 30.12.12, 10:18
          A ja mam pytanie do osób które już były w Caretta-czy dużo jest Polaków? Czy dzieci znajdą towarzystwo? W Egipcie-to wiadomo....A Zakynthos chyba jeszcze nie jest taki popularny u nas jak np. Kreta czy Rodos ?
        • alladar Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 04.01.13, 12:14
          widocznie Neckermann chce wyciągnąć od klientów jak najwięcej kasy.
          W zeszłym roku byłem z TUI w egipcie , oferta w tui na hotel w którym byłem była tańsza od proponowanej przez wezyra , komfort pokoi ten sam , ale tui fundneło nam jeszcze wizy , miałem rezerwacje na 2 pokoje i bez problemu je dostałem , bez żadnego wkładania dolców w paszport , a turyści z wezyra nie dość że więcej zapłacili nie mieli nic lepiej , a za pokoje obok siebie podpłacali w recepcji.
          Ja wykupiłem oferte z grecosa , jednak 3 koła więcej w neckermanie to jest różnica , wole je przepiepszyć na wyspie niż dać im zarobić pierun wie za co .
          • ryglok Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 04.01.13, 12:26
            Czy ktoś wie jakimi liniami grecos dostarcza turystów na zakynthos?
            • argentea Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 04.01.13, 13:00
              W zeszłym roku był to Enter
              • susan285 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 04.01.13, 18:24
                Bardzo fajny hotel. Byłam w ubiegłym roku z rodziną. Moje dzieci świetnie bawiły się w aquaparku. Z wypadów nad morze nie rezygnowaliśmy, choć nie ukrywam, że powrót w upale i z solą na całym ciele nie należał do przyjemnych. Gdybym miała wybierać hotel na Zante raz jeszcze, wybrałabym Carettę. Wyspa jest piękna i chcemy zobaczyć ją jeszcze raz, bo niestety w ciągu tygodnia nie zwiedziliśmy jej całej. Polecam wycieczki po wyspie z polskim przewodnikiem Maćkiem Nuckowskim, który mieszka na Zante. Świetnie opowiada, nawet moje dzieci słuchały z zainteresowaniem i wiele z tego, co usłyszały zapamiętały. Zazdroszczę wszystkim, którzy w tym roku wybierają się do tego hotelu. Bawcie się dobrze:)
                • w_isienka Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 05.01.13, 19:01
                  Caretta jest dość popularna wśród Polaków więc dzieciaki jakieś towarzystwo na pewno znajdą.
                  Też jestem zdania, że gdybym wróciła na Zante to do Caretty :)
                  • Gość: zuzia Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.adsl.inetia.pl 06.01.13, 13:57
                    Dziewczyny napiszcie proszę, czy żeby znaleźć wolne leżaki w aquaparku po śniadaniu to jest jakiś problem w tym hotelu ? Czy trzeba tak jak w niektórych hotelach zostawiać ręczniki na leżaku o 7 rano ? Gdzies przeczytałam,że są ogromne kolejki do zjeżdżalni ?
                    • argentea Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 07.01.13, 11:14
                      Nie ma ogromnych kolejek do zjeżdżalni a ręczników o 7 nie zostawisz bo aquapark otwierany jest chyba o 10 jak dobrze pamiętam.
                      • w_isienka Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 07.01.13, 15:04
                        To chyba zależy od sezonu. Myśmy byli na sam koniec wrzesnia wiec tłumów nie było. A na teren aquaparku wczesniej niż o 10:00 nie wpuszczają. Tak samo jest z wyjściem. Aquapark jest otwarty do 17:30 (o ile dobrze pamiętam) i wszyscy się zwijają. Nie ma bata.
                        • Gość: mama mirabel Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.play-internet.pl 07.01.13, 18:50
                          Już zazdroszczę jak czytam że jedziecie do caretta...
                          spędziłam tam z rodziną świetne 2 tyg.w czerwcu.Dzieci z aquaparku zachwycone i nie chcialy slyszec o zwyklym basenie czy nawet plaży:) jedzenie pyszne...a wyspa? cudna,zielona z pieknymi zatoczkami i grecka salatką.Byłam w 2011 na Rodos a 2010 na Krecie,ale najbardziej zachwycilam sie Zakynthos.Jedzcie i wypoczywajcie
                          • Gość: gos. Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.01.13, 20:25
                            a w którym miesiącu najlepiej wybrać się na Zante? Kiedy jest tam najpiękniej i najspokojniej?
                            • w_isienka Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 07.01.13, 20:34
                              najspokojniej to chyba w październiku :)
                              jak myśmy wyjeżdżali (kończył się Polski turnus) to do Caretty przyjeżdżali skandynawowie, a temperatury były wtedy ok. 25 st (wieczorki już się robiły chłodniejsze)
                              • Gość: mama mirabel Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.01.13, 21:33
                                Na zante bylam 1 czerwca i nie moglismy sie nadziwic jak pieknie kwitna kwiaty,jak zielen ma kolor ZIELONY a nie szarozielony jak poczatkiem wrzesnia na Rodos.Temp.28,30 st. I jeden pochmurny dzien.Reszta slonecznie ale nie upalnie a to wazne gdy sie jedzie z dziecmi.

• Gość: zuzia wycieczka śladami Caretta IP: *.adsl.inetia.pl 08.01.13, 17:06
                                  Dostaliśmy od Grecosa w prezencie za wczesną rezerwację wycieczkę-śladami żółwi Caretta. Czy ktoś z Was był na takiej gratisowej wycieczce? Pytam, bo darmowa wycieczka w Egipcie polegała na tym,że nas wozili od perfumerii do sklepu z papirusami itd i w efekcie szkoda było czasu a teraz też nie wiem czy warto jechać
                                  • alladar Re: wycieczka śladami Caretta 08.01.13, 18:37
                                    ja też mam tą wycieczkę więc podepnę się pod pytanie zuzi (no i zestaw plażowy gratis cha cha )
                                    mnie w hurghadzie zawieźli pod kościół koptyjski którego nie było a ruiny po nim oglądaliśmy z autokaru .
                                    • alladar Re: wycieczka śladami Caretta 26.01.13, 14:09
                                      mam jeszcze pytanko , w tych lodówkach znajdujących się w pokojach jest coś do picia jak np. mineralna . W egipcie czy tunezji właśnie tak było , sprzątający uzupełniali napoje w lodówkach , do grecji lecę pierwszy raz więc nie znam tamtejszych reali . a jeśli nie uzupełniają w lodówce to czy coś do picia w butelkach jest do wzięcia z baru
                                      • w_isienka Re: wycieczka śladami Caretta 26.01.13, 15:07
                                        w lodówce nic nie ma
                                      • majorka111 Re: wycieczka śladami Caretta 26.01.13, 16:52
                                        a był ktos kiedys na poczatku maja ?? Nie bedzie za chlodno, czy woda w basenie nie podgrzewanym bedzie na tyle ciepła zeby sie kąpac ?? Czy szukac lepiej basenu z podgrzewaną wodą ??
                                        • Gość: anka Re: wycieczka śladami Caretta IP: *.adsl.inetia.pl 26.01.13, 18:12
                                          A jesteś pewna że Grecos ma Carettę na początku maja? Ja sprawdzałam właśnie i chyba tylko wyloty z Warszawy są w tym terminie ? Z innych miast dopiero pod koniec maja...
                                          • Gość: majorka111 Re: wycieczka śladami Caretta IP: *.dynamic.mm.pl 27.01.13, 00:21
                                            Tak, ma wyloty od 3 maja. Jest to akurat termin który akurat mnie interesuje tylko zaczynam miec wątpliwosci co do pogody i tym podobnych ;)
                                            • alladar Re: wycieczka śladami Caretta 01.02.13, 12:10
                                              wow , cena za ten hotel na dzień dzisiejszy w porównaniu do oferty z grudnia w grecos to różnica 5 tyś. za 4 osoby .
                                              • Gość: anka Re: wycieczka śladami Caretta IP: *.adsl.inetia.pl 03.02.13, 11:49
                                                Jak w Caretta traktują dziecko 15-16 letnie- czy opłaty są jak za dziecko czy jak za dorosłego ?
                                  • zantemagictours.pl Re: wycieczka śladami Caretta 28.04.13, 22:10
                                    Witam,
                                    Jeżeli jeszcze nikt nie odpowiedział to już spieszę z odpowiedzią będzie to rejs na żółwie- podejrzewam (bo pewni na 100% nie jesteśmy), że będzie to jednogodzinny rejs w poszukiwaniu żółwi. W razie pytań służymy pomocą pzdr i do zobaczenia na wyspie (www.zantemagictours.pl)
                                    • Gość: zuzia Re: wycieczka śladami Caretta IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.13, 17:38
                                      Ciekawe czy uda nam się żółwie zobaczyć ? Gdy byliśmy na podobnym rejsie w Turcji to żółwie się gdzieś pochowały, więc pewności nie ma ;-)
                                      • zantemagictours.pl Re: wycieczka śladami Caretta 29.04.13, 17:56
                                        Nie wiem jak będzie w tym przypadku ale organizatorzy wszystkich żółwiowych rejsów na Zante (my też ;-)) dajemy 100% gwarancji na zobaczenie żółwia i ewentualny zwrot pieniędzy. Niestety już przy samodzielnym wypożyczeniu motorówki/łódki/wodnego roweru tej pewności nie ma bo niestety żółwi trzeba umieć szukać i na pewno łatwiej je znaleźć z trochę większej łodzi i statków. Ale szczęście można mieć :-) pzdr ZMT
                                        • zantemagictours.pl Re: wycieczka śladami Caretta 13.05.13, 16:10
                                          Już wiemy... darmowa wycieczka śladami żółwia Caretta to niestety nie rejs tylko wycieczka do muzeum :-( odbywa się w czwartki
                                          pzdr ZMT
                                          • Gość: zuzia Re: wycieczka śladami Caretta IP: *.adsl.inetia.pl 13.05.13, 23:00
                                            ale jaja ;-)
                                            • zantemagictours.pl Re: wycieczka śladami Caretta 13.05.13, 23:16
                                              Gość portalu: zuzia napisał(a):

> ale jaja ;-)

i to żółwie jaja ;-)
                              • alladar Re: dzisiaj wylot 27.06.13, 19:12
                                dziękuje wszystkim za dobre i pomocne rady , walizy już spakowane , wszystko zapięte na ostatni guzik . za 5 gdz. jadę na lotnisko a jutro zobaczę jak to wszystko wygląda w realu.
                                Pozdrowionka i papa , odezwę się czy czekaliśmy na zakwaterowanie bo w hotelu będziemy wczesnym rankiem . po przylocie służę informacjami.
                        • susan285 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 11.01.13, 21:43
                          W Caretta jest kilka kompleksów basenowych i zawsze o każdej porze można znaleźć wolne leżaki. Również w aquaparku, nawet w samo południe są wolne miejsca. Dementuję też informację o długich kolejkach do zjeżdżalni. Byliśmy w tym hotelu w ubiegłym roku w środku lipca.
                          • alladar co z napojami 26.01.13, 14:13
                            mam jeszcze pytanko , w tych lodówkach znajdujących się w pokojach jest coś do picia jak np. mineralna . W egipcie czy tunezji właśnie tak było , sprzątający uzupełniali napoje w lodówkach , do grecji lecę pierwszy raz więc nie znam tamtejszych reali . a jeśli nie uzupełniają w lodówce to czy coś do picia w butelkach jest do wzięcia z baru
                • Gość: Jacek Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.adsl.inetia.pl 01.02.15, 11:46
                  Wybieram się do Carety w tym roku czy mogę zadac Ci kilka pytań ?
          • Gość: nick Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.159.c94.petrotel.pl 18.03.13, 23:49
            Dobrze prawisz. Ja bylem w Caretta Beach z rodzina w tamtym roku wlasnie przez Neckermanna... I jak na miejscu dogadalem sie z tymi co byli z Grecosa to sie okazalo ze sporo przeplacilem . Co do wczesniejszych pytan to hotelu sie nie bac, jak dzieci lubia wode to aquapark zalatwi reszte.
            • alladar Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 19.03.13, 11:54
              jak ja rezerwowałem ten hotel w grudniu , to już wtedy cena między grecosem a neckermanem była dość spora i wybrałem ofertę grecosa , lecę 28 czerwca z Katowic , 4 osoby w tym 2 nastolatków - córka 16 lat zalapała mi się jeszcze na zniżkę dla dzieci .
    • Gość: justi Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.dynamic.chello.pl 08.01.13, 20:21
      Rowniez lecimy do Caretty z dwójką dzieci.
      Bedziemy od 24 maja i mam nadzieję że będzie na tyle ciepło by córka mogła skorzystać z basenów:-)
      • Gość: Ani Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.adsl.inetia.pl 08.01.13, 20:32
        w zeszłym roku Grecos odwołał wyloty majowe na Zante i zwracali ludziom kasę, ale jak ktoś już miał zaklepany urlop i nic ciekawego nie znalazł w tym terminie to miał problem
        • Gość: ijoijo Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.icpnet.pl 09.01.13, 10:39
          strasz jeszcze ludzi Ania.
          To,ze nie wylecieli w 2012 to nie znaczy ze maja ludzie siedzieć i czekac na tel.ze odwołane wakacje.Takich rzeczy się nie pisze!!!
          • Gość: Ani Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.adsl.inetia.pl 09.01.13, 17:16
            to nie jest straszenie, sama byłam w takiej sytuacji ale na szczęście udało mi sie przesunąć urlop
          • alladar Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 11.01.13, 19:09
            w sumie zostało jeszcze 158 dni do mojego wylotu , mam nadzieje że się tam nie zamiesza , a na terminy letnie w zeszłym roku chyba odwołań nie było.
            • Gość: Ani Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.adsl.inetia.pl 11.01.13, 20:23
              odwołali terminy majowe, pierwszy wylot na Zante był 1 czerwca
              • katrinka82 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 12.01.13, 12:36
                Ja otrzymałam informację, że będą loty z Katowic na Zante bezpośrednio, w maju i czerwcu.
                Także myśle pozytywnie.
                Teraz proszę o info, czy caretta na 2+1 na tydzień za 6100 zł 31.05 wylot to dobra cena? czy czekać na lasta? od początku nie chciałam tego hotelu ale moje dziecko jest zakochane..no cóż..
                jaka jest tam plaża? bo to ze dalej to jakoś przeżyję..
                • Gość: Ani Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.play-internet.pl 12.01.13, 12:49
                  Plaza i wejscie do morza piaszczyste, o hotelu nie napisze bo my bylismy w Laganas i chodzilismy plaza do Kalamaki stad wiem jak wyglada
                  • w_isienka Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 12.01.13, 14:23
                    Moim zdaniem to dobra cena. Na lasta raczej będzie drożej.
                    Plaża w Kalamaki jest piaszczysta, ale ten piasek jest ciemny i zbity (nie taki jak nad Bałtykiem). Łagodne zejście do wody.
                    TU masz jak to wygląda:
                    www.youtube.com/watch?v=tH0UHtEO0s0
                    • Gość: Anka Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.adsl.inetia.pl 22.01.13, 16:34
                      W tej chwili Grecos ma na Carettę podobne ceny jak Neckerman, przynajmniej jeśli chodzi o 2+2 tylko że w Grecos są apartamenty 4osob a w Neckermanie dostawki dla dzieci. Ciekawe jak to wygląda w praktyce? Może to te same pokoje są tylko inna nazwa ?
                      • laostic Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 22.01.13, 18:30
                        Byliśmy z Grecosa (3+1) - mieliśmy pokój przedzielony przesuwnymi drzwiami - w 1 pokoju łóżko małżeńskie, w 2 fotele rozkładane +aneks kuchenny. Przedłużono nam pobyt o 1 dzień - dostaliśmy pokój, gdzie zamiast 2 składanych - była wersalka.
                        • Gość: Anka Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.adsl.inetia.pl 22.01.13, 19:19
                          Dzięki. Skoro byłaś w Caretta to proszę jeszcze żebys mi napisała hmm....czy papieru toaletowego nie wolno (podobno w całej Grecji tak jest ) wrzucać do muszli?
                          • laostic Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 22.01.13, 20:14
                            Oficjalnie nie wolno. Jest na to kosz na śmieci, ale i tak czasami wrzucaliśmy. Na szczęście nie było katastrofy - chodzi o to, że mają cieńsze rury.
                            • Gość: Anka Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.adsl.inetia.pl 22.01.13, 21:34
                              No to pięknie....... Dzięki za info. Ale ogólnie byłaś z wyjazdu zadowolona ?
                              • Gość: ilon1225 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.play-internet.pl 23.01.13, 12:07
                                Witam, wybieram się do caretta beach 21.06.13 z Gdańska leci ktoś w tym terminie?
                                • w_isienka Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 23.01.13, 21:38
                                  W Carecie nie ma zakazu wrzucania papieru toaletowego do muszli. Nam nikt nic nie powiedział, żadnego zakazu w pokojach nie ma (budynek A).
                                • Gość: Franek Dzbanek Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos IP: *.adsl.inetia.pl 02.11.14, 16:20
                                  Szukam info na temat pogody jakiej się moge spodzieac po 19 czerwca w Grecji. Czy bylabys tam mila i oswiecila mnie w tym temacie ?
    • majorka111 Re: Caretta Beach Resort & Waterpark Zakynthos 25.01.13, 07:32
      witam wszystkich

Widze że temat świeży a sama zastanawiam sie nad zakupem wczasów w tym hotelu (do konca stycznia niby jakies promocje) to chciałam zapytac tych co kupowali czy najbardziej opłaca kupowac sie w Grecos Holiday ?? Bo z tego co patrzyłam dosc ciekawe oferty. I czy ktos wie czy basen w tym hotelu jest podgrzewany ?? Bo poczatek maja moze nie byc jeszcze tak gorąco . Wybieram sie od 3 maja ,to chyba pierwszy termin gdzie organizuje Grecos wyjazdy w te strony.