Dodaj do ulubionych

Alykanas/Alykes Zakynthos

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.12, 21:50
Witam. Czy orientuje się ktoś czy w Alykanas/Alykes znajdują się jakieś dyskoteki, puby, kluby?Tak by można było gdzieś wyskoczyć wieczorem i się pobawić?Czy polecacie te miejscowości?Mamy zamiar lecieć tam na 2 tygodnie, zastanawiam się tylko czy się nie zanudzimy wieczorami :)
Obserwuj wątek
      • Gość: jam Re: Alykanas/Alykes Zakynthos IP: 212.191.200.* 28.05.12, 12:06
        Dziękuję :) Będę wdzięczna za informacje także od innych osób :) O innych bardziej rozrywkowych miejscach wiemy. Tylko nie mogliśmy uzyskać informacji nt właśnie Alykanas i ALykes. Lubimy czasami sobie potanczyc i pobawic sie:) i stad moje pytanie czy w tych okolicahc znajdziemy dyskotekę albo jakiś klub, pub:) Jeśli ktoś był w tych okolicach to proszę o info:)
        • Gość: gość Re: Alykanas/Alykes Zakynthos IP: *.dynamic.chello.pl 31.10.13, 23:29
          Podbijam temat :) mam zamiar wybrać tą miejscowość na wakacje. Chciałam zapytać jak wyżej ( nie szukam dyskotek ) ale fajnych klimatycznych knajpek pubów gdzie można posiedziec przynajmniej do tej 1 w nocy?? Nie chcę trafić do miejsca wymarłego..
          Prosze o opinię również na temat plaży czy tam faktycznie jest plaża piaszczysta? czy nie ma kamieni na plaży i w morzu?? dzięki za info :)
          • ritazien Re: Alykanas/Alykes Zakynthos 02.11.13, 07:55
            W 2012 byłem w Alykanas. Wszystko zależy kiedy jedziesz, jak w czerwcu czy wrześniu to jest tak sobie ale coś się znajdzie, szczególnie już pod koniec czerwca zaczyna się ruch w interesie. Jak w lipcu i sierpniu nie ma problemu ze znalezieniem miejsca do dłuższego posiedzenia czy poimprezowania.

Plaże zarówno w Alykes jak i w Alykanas są fantastyczne - drobnopiaszczyste, z łagodnym zejściem do wody. Kamieni brak.
          • Gość: Gosia Re: Alykanas/Alykes Zakynthos IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.14, 19:12
            Wczoraj wróciłam z Zante Village w Alykanas. W wiosce jest mnóstwo małych i większych knajpek. Co do dyskoteki, to nie wiem, bo byliśmy z dziećmi i bawiliśmy się na hotelowych dyskotekach. Na plażę jeździliśmy busikiem koło centrum sportów wodnych. Jest ładna. Nie ma kamieni, daleko jest płytko. Drobne kamyki tylko ok. metr od brzegu, buty do wody całkowicie zbędne. Parasole do wypożyczenia za 3-5euro. Własny kocyk bez opłat. Przy odrobinie szczęścia można tuż za bojami zobaczyć żółwia.
            • frediks Re: Alykanas/Alykes Zakynthos 02.12.14, 21:33
              W przyszłym roku o podobnej porze wybiram się w ten rejon więc zapytam:
              Jak wrażenia z tego hotelu?Dla dzieciaków 8,11 lat jest coś ciekawego?Temperatura powietrze w dzień i w nocy znośna?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka