Dodaj do ulubionych

Hotel Ariadne Beach z Grecosa

IP: *.mlyniec.gda.pl 09.06.12, 17:57
Witam,
Zastanawiam się nad wyborem tego hotelu ale nie ma na jego temat żadnych informacji. Wiem tylko ( z Grecosa ) że powstał na części hotelu Miramare Resort ( pokoje standard ) natomiast bungalowy są nowo wybudowane.Może ktoś już był w tym sezonie? A może ktoś wie coś więcej na temat tego hotelu?
Zastanawiam się jeszcze ewentualnie nad Marmin Bay ale trochę odstraszają mnie opinie. A chciałabym nad zatokę Mirabello...
Z góry dziękuję za pomoc
Obserwuj wątek
        • wojtek33 Re: Hotel Ariadne Beach z Grecosa 03.07.12, 10:40
          Gość portalu: Mak napisał(a):

> To co google podpowiadają już czytałam... Nic dobrego:(

Sam hotel może nie jest taki bardzo zły, problemem jest różnica między tym, co zapowiada Grecos i za co się płaci a tym, co zastaje się na miejscu, średnio pomocne nastawienie managerów hotelu, rezydentka sprawiająca wrażenie jakby reprezentowała interesy hotelu a wobec klientów ocierająca się o wulgarność.
          Z samego pobytu jestem zadowolony, ale to dlatego, że byłem w nisko położonym superiorze, nie miałem do czynienia z rezydentką, moimi dziećmi świetnie zajmowały się animatorki Grecosa (gdy tylko nie były zabierane na wycieczki albo transfery - takie novum oszczędnościowe wprowadzone przez biuro) no i Kreta zachwycała jak zawsze a samochody w wypożyczalniach były jakby tańsze;)
            • wojtek33 Re: Hotel Ariadne Beach z Grecosa 03.07.12, 11:41
              Pokoje superior są większe, mają większe okna/drzwi balkonowe, same balkony są duże, w łazience normalne okienko, wanna ma szklaną zasłonę do prysznica a nie ceratkę ale woda/piana z kratki ściekowej w podłodze wybijała przy intensywnej kąpieli podobnie jak w starej części. Meble i łóżka takie same w obu częściach ale w superiorach jest duża szafa i zabudowa na całą ścianę (przynajmniej w tych 2+2), mała lodówka. Pierwsze 3 poziomy, do wysokości drugiego basenu są super, z wyższych codzienne poruszanie się byłoby nieznośne (nie wspominając o wózkach czy starszych osobach).
              Przez cały czas były dobudowywane i wykańczane górne bungalowy ale że praca była po grecku (8 - 11) więc nie było to uciążliwe i chyba tylko jednego dnia było coś stamtąd słychać.
              Jedzenie całkiem OK ale bez rewelacji i fajerwerków, hotelowy standard z miłymi greckimi dodatkami, raz czy dwa Czechom przypasowało jakieś danie i skończyło się przed końcem posiłku,w barach wstrętna kawa, marne wino (ale 2 kroki od hotelu, poniżej 8€ można było znaleźć całkiem akceptowalne trunki) trudno mówić o przekąskach w dzień i tylko lodów (chyba algida w hurtowych pojemnikach) było pod dostatkiem.
              Hotelu nie polecę bo nie ma możliwości wybrania wcześniej pokoju a schodów i pochylni jest co niemiara. Ale nie polecę przede wszystkim Grecosa - za kłamstwa, niedomówienia i komputerowe wizualizacje w opisie hotelu i za rezydentkę (z której usług nie musiałem na szczęście korzystać), ale jak słyszałem jak rozmawia z klientami, jak próbuje wulgarnie wyprosić ze spotkania osoby zadające pytania to dla mnie jakiś kosmos, nie spotkałem jeszcze kogoś takiego w tej branży i więcej nie chciałbym spotkać.
              • Gość: PL@STI Re: Hotel Ariadne Beach z Grecosa IP: *.173.13.41.tesatnet.pl 07.07.12, 13:09
                No cóz
                Za późno, wychodzi na to , że raz wziąłem coś z poza TUI i bede miał nauczke
                Wylatujemy w Nocy
                mam superior wiec mam nadzieje ze to mi oslodzi ewentualne rozczarowania

To prawda ze wszystkie superiory maja widok na morze?

Jesli bedzie wybor jaki wybrac?

Moze jakis kontakt na GG? chcialbym chwile pogadac podpytac
                moj GG:3517, bardzo prosze o kontakt

Moze szybko kilka porad jak sie dobrze tam urzadzic? Aby jak najmniej żalowac?
                    • wojtek33 Re: Hotel Ariadne Beach z Grecosa 08.07.12, 10:07
                      Gość portalu: PL@STI napisał(a):

> No ja tez się dziwie
                      > Tym bardziej, że hotel ma być zupełnie NOWY
                      > Pierwsi goście mieli przyjechać 1. LIPCA 2012!!!

To informacja od Grecosa? Więc ja się nie dziwię.
                      Nowe jest pół hotelu, stara część tylko odmalowana, ale to w niej jest recepcja, bar i restauracja, możliwe, że do tej pory otworzyli restaurację w nowej części. Grecos na ten hotel miał terminy od 3 czerwca (i kwaterował gości w Miramare), 10 czerwca najpierw wszyscy wylądowali w starej części (stąd znam wygląd pokoi) z komentarzem rezydentki, że nikt nie obiecywał, że pokoje będą w nowej (kobieta nie wiedziała co sprzedaje jej firma i zakładała, że to najtańsze pokoje), następnego dnia osoby posiadające w umowie superiory trafiły do swoich pokoi w nowej części z rekompensatą w postaci 200 ml butelki wina i słodyczy zebranych z restauracji na pokój ;). Będziesz więc 5 turnusem, ale panna przecież dziewictwa nie obiecywała ;)
                      Z dobrych rzeczy, sprawy związane ze sprzątaniem itp. odpowiadają 4* standardowi, jest darmowy sejf w nowych pokojach, w zasięgu 10 min. spaceru wygodną alejką jest bardzo dobra plaża Almiros, niewiele dalej jest do centrum Agios Nicolaos. Z tarasu restauracji i baru jest kapitalny widok na zatokę Mirabello pozwalający zapomnieć o ich słabości. Pokoje w nowej części mają tzw. side view na morze, stare bardziej bezpośredni.
                      Jeśli można wybrać pokój, to polecam te o najniższych numerach (do 30 w starej i 140 w nowej części).
                      Żeby nie było, że narzekam, powyżej odpowiadam na pytania, a osobiście spędziłem bardzo przyjemnie urlop, tyle że nie dzięki hotelowi i Grecosowi. Tak jak kolega napisał, trzeba wypożyczyć samochód i zobaczyć jak najwięcej. Z hotelu można wziąść lunch bag i nie wracać cały dzień. A jak się wypuścicie na wschód, to polecam odpuścić Vai a w zamian przespacerować się Nekron Gorge a potem pojechać do Xerokambos i wrócić południową trasą.
                      • Gość: PL@STI Re: Hotel Ariadne Beach z Grecosa IP: *.173.28.202.tesatnet.pl 16.07.12, 10:23
                        Noo to wróciłem...;o)

Z Ciekawostek dodam , że byliśmy świadkami jak na tablicy hotelu MIRAMARE zaklejali wszystkie !!! GWIAZDKI.
                        Więc cos sie dzieje...

Porady odnosnie wycieczek przeczytalem dopiero po powrocie, bo ALL incl nie obejmowalo wielu rzeczy, jak i internetu... masakra
                        takze np recznikow na basen czy plaze/ 12 eur /szt

Z wycieczek wyszla kicha bo zapomnialem prawa jazdy....wiec zly moge byc sam na siebie, ale zawsze czegos zapominam

Odnosnie Hotelu...
                        Dla mnie domek Superior extra, no ale mialem go tylko ..ja ;o)
                        mialem nr. 133 wiec jak mowiles nisko, blisko basenu

reszta w starych domkach, kleli na lazienki, ale towarzystwo sie dzieki temu zorganizowalo, zapoznalo i bedzie chyba pozew zbiorowy o oszustwo ;o)

Co wieczor byly fajne imprezki przy drinkach i winku i .. narzekaniu oraz planowaniu zemsty na Grekosie...
                        ;o))))

Widoki piekne, miasteczko sliczne, po drodze wspaniala winiarnia z przemilym wlascicielem
                        wytargalem z beczek 2 butle wina do domu
                        prawie codziennie rzechodzac czestowal nas chlodnym winem nie zadajac zaplaty+ przyjemna pogawedka
                        niesamowite...

Podobnie w barze wieczorami Pani barmanka typowa Greczynka , ujmujaco z uśmiechem nalewała drinki, zachecila mnie do OUZO +Lemon+soda + limonka, odtad co wieczor pilem juz tylko TO ;o)
                        jak byla kolejka to kazala isc do stolika i sama pozniej przyniosla drinka
                        Takze niesamowite.....

Noo ale to koniec pochwał ....

recepcja późny Gierek, wciąż szare nieumyte szyby pewnie po remoncie, nikomu to nie przeszkadzalo, jak na 4 gwiazdki masakra
                        restauracja... bar mleczny, malo stolikow, goraco, jesc sie odechciewa, zadnej przyjemnosci, kazdy je jak moze najszybciej i ucieka, klima niby jest ale jakos nic nie daje, pod koniec po narzekaniach zaczeli uchylac w roznych miejscach okna i drzwi i bylo ciut lepiej
                        na tarasie wieje ze wszystko fruwa, ale i tak goraco, obsluga sie nie wyrabia i raczej leniwie złaski cokolwiek sprzata
                        jedzenie nieopisane, nie wiem co jem, dzieci mnie pytaja co to, a ja nie wiem, nikt nie wie
                        przy 4 gwiazdkach wypadaloby karteczke napisac co w pojemniku

Noo i wspaniały napis na dystrybutorze, oczywiscie zdjecie posiadam
                        JEDYNY takze w jez POLSKIM w calym Hotelu

ZABRANIA SIE NALEWANIA NAPOJOW DO BUTELEK I WYNOSZENIA POZA RESTAURACJE

MASAKRA, powinno byc jeszcze dopisane ze pod grozba kary smierci wykonanej natychmiast
                        Pomijam juz fakt ze te NAPOJE to jakies tanie podroby coli, sprita i fanty

jednak jak sie pojdzie do MIRAMARE tam stoja ogolnodostepne dystrybutory, kazdy leje sobie co i jak chce i w dodatku oryginalna PEPSI SPRITE i FANTA...
                        To dzieci wylapaly od razu w smaku

Nie chwalilem sie swoja opaską i sobie nalalem;o)
                        poza tym nasze opaski czerwone po kilku kapielach w morzu robily sie biale jak w MIRAMARE wiec jak ktos chce mozna korzystac do woli.

Jedzenie OK, nie bede narzekal, bo duzo Greckich specjalow mozna sprobowac i jest dosc zawsze doniosą.

Choc jak sie np LEMON, skonczylna poczatku kolacji to pan zamiast zmienic butle powiedzial ze bedzie jutro
                        hehe no jak na 4 gwiazdki dla mnie przeginka...;o(

Animacju polskiej ZERO, ale moze dlatego ze dzieci prawie nie bylo
                        W kazdym razie ja Animatorki widzialem tylko na posilkach potem znikały jak we mgle

Dla mnie kompletnie bezuzyteczne
                        za to czesi zespol 5 osobowy, ze sprzetem, pomyslamii non stop cos sie dzialo, wiec az czeskiego mam po wyzej uszu.

Ponadto coż
                        Wypoczałem
                        popływałem

Jka cos to pytać...
                        Szczegółowy wątek na temat oszyustwa Grekosa z Ariadne BEach , nieistniejacym i wirtualnymi 4 gwiazdkami
                        zakładamy na forum Wakacje .PL
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka