Dodaj do ulubionych

Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway

IP: *.visp.energis.pl 28.06.04, 18:12
Wczoraj wróciłem z pobytu na Krecie w Agios Nikolaos.
Jeszcze przed wyjazdem zarezerwowałem samochód z wybranej przez siebie
kategorii w firmie Autoway u p. Dagmary, występującej tu na forum jako
Neronka. Auto przywieziono nam pod hotel o umówionej godzinie. Samochód dość
nowy-około 1-2 letni w bardzo dobrym stanie. Był to VW Polo.
Jestem bardzo zadowolony z samego auta, jego stanu technicznego, a także z
pomocy p. Dagmary w wyborze miejsc do zwiedzania na Krecie i przede wszystkim
z miłej i uprzejmej obsługi w Polsce i na Krecie.
Byłem także w siedzibie firmy w Retymonie przy bulwarze nadmorskim i poznałem
pana Janisa Mavrosa-dyrektora firmy, który ugościł nas kawą. Pokazał nam
swoje biuro i samochody. Zrobiło to na mnie i żonie bardzo profesjonalne
wrażenie.
Ja jestem człowiekiem tzw. starej daty, moja znajomośc języka jest na
niewysokim poziomie i dlatego zdecydowałem się na wynajęcie samochodu już w
Polsce.
Nie żałuję i z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę dalej.
Nie uważam tego za reklamę, ale raczej za wyrażenie swojej prywatnej opinii
jako turysty, bo o to przecież chodzi na tym forum.

Z poważaniem
Stanisław K.

Obserwuj wątek
    • gale Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway 28.06.04, 19:57
      Super! Daga, Kritikos, ciesze sie, ze sie wszyscy jakos dogadalismy, ze
      Forumowicze, ktorzy korzystaja z biznesow przez Was rekomendowanych sa
      zadowoleni. Dobrze, ze na naszym Forum znalazl sie ten zloty srodek - gdzie
      Wasze "biznesowe" rady pojawiaja sie po prostu jako odpowiedzi na zapytania
      Kolezanek i Kolegow, gdzie reklama znajduje swoje miejsce w naglowku
      reklamowym, a my wszyscy cieszymy sie swoim towarzystwem i sympatyczna
      atmosfera.
      • gale OT 28.06.04, 21:23
        Leszku, pozwole sobie tutaj na wypowiedz off topic, choc w szerszej
        perspektywie jak najbardziej ontopiczna.

Otoz tak, jestem blednym rycerzem netykiety, tak, jestem upierdliwy, tak, bede.
        Dwie osoby, ktore w dosc specyficzny sposob reklamowaly reprezentowane przez
        siebie firmy zostaly - chyba uprzejmie - poproszone o zaniechanie tych praktyk,
        ktore nie tylko moim zdaniem pozostawaly w pewnej niezgodnosci z zalozeniami
        Forow. Jednoczesnie pozwolilem sobie zasugerowac miejsce, ktore jest
        przeznaczone do tego aby w nim (na tym Forum) reklamowac komercyjne uslugi.

Po krotkiej wymianie opinii udalo nam sie dojsc do pewnego rozsadnego
        porozumienia, ktore - jak ufam - akceptuja i osoby, ktore reprezentuja
        komercyjne biznesy w Grecji, i osoby bedace zwyklymi turystami (jak ja).
        Reklamy sa tam, gdzie reklamy byc powinny, ja okazalem sie nie takim strasznym
        upierdliwcem jak mogloby sie wydawac, Kolezanka, ktorej postepowanie nie do
        konca mi odpowiadalo, bardzo sympatycznie udziela sie na Forum bo, podobnie jak
        ja, jest hellenofilka. Zas Kolega, z ktorego dzialaniami reklamowymi trudno
        bylo mi sie zgodzic, zaczal wlasnie przedstawiac swoje spojrzenia na Krete "od
        wewnatrz", okazujac sie naprawde fajnym Forumowiczem.

Nie jestem e-policjanem, e-zandarmem i nie pretenduje do takiego stanowiska.
        Ciesze sie natomiast, ze jest to Forum, na ktorym mozemy podzielic sie
        wspanialymi doswiadczeniami z mojego ulubionego miejsca na Swiecie. To jest
        miejsce dla wszystkich. Wychodze z zalozenia, ze kiedy ide z kumplami na piwo,
        nie wyciagam zza pazuchy sterty folderow reklamowych. Lecz kiedy spytaja mnie o
        branze, w ktorej pracuje, chetnie dziele sie wizytowkami.

Oczywiscie, mozemy snuc przypuszczenia czy Stanislaw jest alter ego Dagi.
        Powiem Ci, ze mnie to nie interesuje. Jest to sprawa Dagi, jej moralnosci,
        kultury osobistej. Ja wierze ludziom, mierze ich swoja miara, a skoro ja bym
        sie tak nie zachowal, to nie widze powodu, dla ktorego Daga mialaby.

I jedno jeszcze, ot tak gwoli wyjasnienia. Otoz w zadnym wypadku moje
        ewentualne krytyczne uwagi nie odnosza sie do OSOB, lecz do ZACHOWAN. Wbrew
        pozorom, to wazna roznica.

Zycze Tobie, Leszku, i nam wszystkim fantastycznych doswiadczen z wizyt w
        Grecji, wiele swiezej zieleni, chlodnej retsiny, najpyszniejszego boureki,
        przemilych gospodarzy, warczacych skuterow, smieci w ogrodkach, umpa-umpa w
        dyskotekach, komarow w nocy, swiezej tiropity, zawsze swiezej frappe me gliko...
    • neronka Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway 28.06.04, 20:19
      Witam serdecznie
      Bardzo dziękuję panu Stanisławowi, który był dość dociekliwym klientem i
      dlatego tez dodatkowo cieszę się, że jest zadowolony z Autoway i mojej pomocy.
      Mam nadzieję że nie będzie ostatnią osobą która tu na forum wyrazi swoją
      opinię o wypożyczalni Autoway.....
    • kastor7 Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway 01.07.04, 18:46
      To i ja się dorzucę......
      Byłem tydzień na Krecie i miałem autko cat. B - Matiza od Autowaya. Załatwione
      przez Neronkę w Polsce. www.autoway.gr/index_pl.html

Wszystko sprawowało się super. Cena przyzwoita. Podstawili nam auto pod
      apartamenty. W samochodzie full insurance, radyjko i cd. Klima działała.
      Na Krecie 30 stopni wiec się przydała.

Uważam że Autoway i Daga są ok!

• Gość: PC Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 21:33
      Mnie Neronka zaproponowała Zafirę na 7 dni za 330 Euro. Na miejscu w sąsiedniej
      wypożyczalni Eurocars czy jakoś tak, dostałem ją za 280 Euro lecz bez
      ubezpieczenia kół i podwozia. Jeżdziłem po drogach asfaltowych więc nie miało
      to dla mnie znaczenia. Nie miałem żadnych przykrych niespodzianek. Z
      negocjowaniem ceny nie ma problemu - łamany angielski + kalkulator. Wybór
      należy do was. Trochę mnie irytuje, że Neronka przedstawia wypożyczenie u niej
      samochodu jako interes życia.
      • neronka Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway 03.07.04, 12:08
        No niestety różnice pomiędzy low i high sezonem są.
        Po prostu Grecy na tym najwięcej zarabiają. Przez 2 miesiące (lipiec-sierpień)
        robią największe pieniądze. W październiku czy kwietniu wynajmie się auto za
        połowę ceny. Ale tak jest ze wszystkim, nie tylko z autami.

Ale na tych małych autach nie ma aż takiej dużej różnicy sezonowej np. w
        Autoway przy 5 dniach cat. B czyli np. Fiat Panda z A/C w high sezonie-145 euro
        a do 15.07-140 euro (bez udziału własnego, limitu km, z pełnym ubezp. i
        dostawą) To juz znikoma różnica.
    • Gość: Maciej Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 03.07.04, 19:23
      Przychylam się do dobrego zdania o Autoway.
      Ja też brałem od Neronki auto - Toyotę Yaris.
      Podstawiono mi i zabrano auto spod hotelu Kissamos Palace.
      Szybko, sprawnie, bez żadnych komplikacji.
      Wszystko załatwione przez internet i telefon w przeciągu jednego dnia.
      Auto zgodne z ustaleniami, fotelik dla dziecka.
      Klimatyzacja sprawna. Nawet cena była bardzo przyzwoita i na miejscu
      widzieliśmy wiele droższych wypożyczalni.

Nie mam na co narzekać. Mogę tylko podziękować i to bardzo
      Maciej "
    • Gość: nieznajomy Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: *.agn.forthnet.gr 07.07.04, 15:39
      Witam Czytam te wypowiedz cos mi tu nie pasuje.
      czy nie ma znaczenia ze na Krecie jest wiele wyporzyczalni lepszych tanszych
      zatrudniajacych POLAKOW a Pani Neronka siedzi w POLSCE!!!
      wiec jak mozna pomagac z polski na 2500km???
      Grecy ktorzy wynajmuja te samochody NIE MOWIA PO POLSKU!!!
      CO dzieje sie w czasie wypadku usterki czy trzeba dzwonic do POLSKI TO SA
      KOSZTY!!
      Spotkalem Wiele WYPOZYCZALNI gdzie pracuja POLACY i pomagaja na miejscu PO
      POLSKU!!!
      NERONKA DAGA JEST W POLSCE!!! Wiec dlatych ktorzy mowia to zbytek laski bo
      mozna lepiej i taniej a dlatych ktorzy znaja tylko POLSKI to zadna pomoc
      zastanowcie sie w tej reklamowanej wypozyczalni niema na KRECIE zadnego POLAKA
      ktory pomoze!!!
      Szukajcie gdzie indziej!
      Czesc!!
    • Gość: Nowy nieznajomy Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: *.agn.forthnet.gr 07.07.04, 20:29
      Do wszystkich Wypożyczalni na Krecie!!!
      Do wszystkich Rozsądnych!!!
      Do Błędnych Rycerzy Etykiety takich jak Gal i inni!!!
      Do Neronki Pawła i Kritikosa!!!

Czy Neronka uważa nas za głupców?
      Czy już nikt nie może napisać nic o innej wypożyczalni na „KRECIE”?
      Czy na tak wielką wyspę jest tylko jedna wypożyczalnia Autoway? ;((
      Czy jeszcze ktoś zwrócił uwagę ,że tylko wątki o Autoway mają tylu obrońców ?
      Oni nie pozwalają pisać innym od razu są mieszani z błotem czy to nie Neronka
      Daga czy jak jej w końcu na imię ;[[
      Gdy dziś napisał nieznajomy już po 10 minutach został zmieszany z błotem bo
      podważa wiarygodność i rzeczowość Neronki.
      Przepraszam czy ktoś widział potwierdzającego posta Neronki nie kogo innego, o
      tym, że zna Kretę i potrafi doradzić coś w tej sprawie ?
      Proszę o fakty
      Czy jak Pawlos czy Pawel pisał ,że pomoże bo zna Kretę przeszkadzał Neronce?
      Wszyscy którzy wybierają wypożyczalnie z tak zwanej ulicy robią to bo tam jest
      Taniej !!!
      Więc podwyższając koszty wynajęcia o telefony do Polski z Krety nie <do Pani
      Neronki
      Nie robimy czegoś bez sensu. Autoway niema wśród swoich pracowników na Krecie
      Polaka!!!! który wyjaśni wytłumaczy temu kto nie mówi po angielsku, niemiecku.
      Proszę wszystkie wypożyczalnie na Krecie które zatrudniają Polaków. Odezwijcie
      się !
      Galu rycerzu pomórz niech SPAMY Neronki trafią na OŚLĄ ŁAWKĘ tam ich miejsce!!!
      Pawle nie daj się wieże ,że tak jak zaproponował Kritikos i ty napiszesz coś
      pokażesz znajomość KRETY dla innych bezinteresownie.
      Kritikos czemu milczysz dawno nic nie przeczytałem miała być Santorini?
      Ciekawe co Ty o tym sądzisz .
      Zastanówcie się wszyscy czy Forum jest dla „wielbicieli Neronki” czy dla ludzi
      Którzy szukają informacji o Krecie i Cyprze? Oraz dla tych którzy przekazują
      informacje o Krecie a nie SPAM
      Neronka DOŚĆ!!!!!
      Chcesz reklamy załóż prywatne forum o Krecie zobaczysz ilu ludzi cię odwiedzi,
      lub zacznij pisać o Krecie pokaż ,że coś o niej wiesz, wierze w to gruncie
      rzeczy bo po to piszę
      Jeszcze jedno w dobie komputerów komórek i świetnej komunikacji ,ciekaw jestem
      ilu Polaków Pani Neronka widziała na wakacjach w samochodach z wypożyczalni z
      ulicy z laptopami podłączonymi do polskich komórek serfujących po Internecie
      chcących pomocy na drodze.
      Pozdrawiam wszystkich którzy chcą zachowania zasad
      • kastor7 Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway 07.07.04, 20:51
        Czytam, czytam i uwierzyć nie mogę!!!!!!
        Po pierwsze - to nie jest wątek Neronki, tylko osób które były na Krecie i
        sprawdziły wypożyczalnię Autoway. Nie jest to spam. Jak każdy widzi mają nawet
        wykupioną płatną reklamę.
        Po drugie - to forum jest po to aby wyrażać swoje sprawdzone opinie. Nasza o
        Autoway jest sprawdzona i jesteśmy zadowoleni (piszę tu o większości tych
        którzy się tu dopisywali.
        Po trzecie- nie jest przyjemnie czytać twoje wypowiedzi jako różnego rodzaju
        nieznajomych i do tego tak nie gramatyczne i z błędami
        po czwarte-czyżbyś zazdrościł dobrej opinii innej wypożyczalni?

Człowieku zastanów się bo tak nie można.
        Krzykactwo i pieniactwo z Ciebie wychodzi i tyle.
        Przecież nie byliśmy do niczego zmuszeni.
        Każdy z nas wie o tym że są inne wypożyczalnie na Krecie, większośc sprawdza
        ceny w internecie i nikt nie musi tu nikogo w tak obraźliwy sposób informować.
        • Gość: Jaromir Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: 217.153.48.* 08.07.04, 08:53
          Niestety tu wychodzi nasza polska mentalność - "po co ktoś ma mieć lepiej niż
          ja?"
          Nikt (ani Neronka ani nikt inny) nie zmusza do korzystania z Autowaya - jak
          Yola pisała, Neronka opisała jak się zaczęła jej współpraca z Autowayem -
          widocznie i właścicielowi Autowaya i Dadze pasowała taka współpraca - przecież
          jakby mu bardzo zależało na zatrudnieniu osoby mówiącej po polsku i będącej na
          miejscu już dawno by to zrobił (mnóstwo Polaków pracuje na Krecie).
          Ja przed wyjazdem zagooglałem i przepytałem ok. 10 wypożyczalni (włącznie z
          większymi Greenways i Eurocars a także Europcar, Hertz i Sixt). A potem
          natknąłem się na Autoways - wybrałem akurat ich (bo taki mój wolny wybór), bo
          pasowały mi ich ceny, mieli takie auto jakie chciałem i mogłem załatwić
          wszystko przed wyjazdem w Polsce, mimo iż ani z angielskim ani z niemieckim nie
          mam najmniejszych problemów... może tylko z greką... ;-)
          A forum jest po to by podawać opinie, jeśli ktoś byłby niezadowolny z usług
          Autoway'a właśnie tu mógłby wylać swe żale (tak jak to robią klienci biur
          podróży) i nikt by go za to nie zrugał... na forum się wymienia opinie...
      • Gość: EWA Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.07.04, 08:57
        Oj, oj, oj tyle tu wykrzykników, patosu, eufemizmów. Cudne - rozumiem, że ma to
        wyglądać na inteligentne nawiązanie do realiów starożytnej greckiej tragedii,
        choć na pierwszy rzut oka wygląda na nieinteligentną, zawistną, organiczną
        polską żółć. Ale przwecież pozory mylą... A teraz o konkretach - wróciłam dziś
        w nocy z Krety, autko wzieliśmy z mężem od Neronki i jesteśmy po prostu
        zadowoleni! I nie ma znaczenia, czy było najtańsze czy nie (choć tańsze od
        ofert, które widzieliśmy na miejscu) i czy w miejscowych wypożyczalniach
        pracuję Polacy. Po prostu było miło, solidnie, terminowo, obsługa na miejscu
        bez zarzutu, wynajem załatwiłam w Polsce, aby później mieć to zgłowy - i o to
        chyba chodzi! Jeżeli jednak dalej pójdziemy tropem retorycznych pytań i
        histerycznych wykrzyknień, to nawet pochwałę pogody na Krecie można uznać za
        krypto reklamę szeroko rozumianego biznesu turystycznego. My Polacy jesteśmy
        specjalistami od spiskowej teorii dziejów!
        • Gość: Graża Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: *.crowley.pl 09.07.04, 20:06
          Hej, Ty "nowy nieznajomy" - przeczytaj dokładnie tytuł tego wątku, rusz głową a
          może wpadniesz na to dlaczego pisze się tu o Autoway i Neronce. Masz ochotę
          napisać coś pozytywnego, lub negatywnego o innej wypożyczalni? - załóż nowy
          wątek. Zobaczymy czy Ci, o których piszesz cieszą się taką popularnością jak
          Neronka.
          Do Neronki - nie przejmuj się, wiadomo o co im chodzi...
    • Gość: podrozniczka Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 10.07.04, 20:36
      Przeczytalam wszystkie wątki i doszlam do wniosku , ze nie potraficie czytac
      zawartych informacji z korzyscia dla siebie. Napadacie jedni na drugich .
      Zastanawiam sie po co? Ja niedawno zarezerwowalam auto w Miami poprzez
      komputer. Po wyladowaniu auto czekalo na mnie bez zadnych wielkich
      formalnosci.Wystarczylo miec srodki na karcie visa. Odbior auta odbyl sie w
      ekspressowym tempie.Trwalo to moze 5 minut .Dodam , ze w wypzyczalni nikt nie
      mowil po polsku ani po niemiecku. Wiekszosc Niemcow dogadywala sie na migi.
      Polecam Wam wiecej tolerancji w wyrazaniu opini.
    • Gość: Friend Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.04, 23:02
      Wróciliśmy z zona 9.07.2004 z Krety (Kasteli-Kissamos) autko w Autoway
      zamowilismy juz duzo wczesniej przez Neronkę i żałujemy że zdecydowalismy sie
      tylko na tydzień wynajmu. Fiata Pandę (taki model wybralismy)podstawiono nam
      pod hotel - punktualnie o umowionej godzinie, auto było nowiutkie (ledwie 8000
      km na liczniku), w pełni sprawne - zwłaszcza klimatyzacja działała bez zarzutu.
      Pan który nam je przywiozł bardzo uprzejmy - minimum formalnosci, pełen
      profesionalizm. Ze swojej strony szczerze polecamy wszystkim udajacym sie na
      Krete i pragnacym cos wiecej zobaczyc niz tylko najblizsza plaze - wynajecie
      samochodu w firmie Autoway.
      Przez ostatnie trzy dni jezdziliśmy wynajetym w miejscowej wypozyczalni fiatem
      seicento.....ufff to byla meczarnia, mimo ze byl z klimatyzacja (chyba tylko
      mial taki napis)....

pozdrawiam
      Friend
    • Gość: tomek z wrocławia Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: 195.116.249.* 19.07.04, 07:35
      Ja wrócilem w ostatni czwartek po prawie 2 tygodniowym pobycie w okolicach
      Chanii. Musze powiedziec ze jest to zdecydowanie za krotko zeby wszystko
      zobaczyc na tej super wyspie-dzieki Neronko za podsuniecie kilku pomysłów na
      wycieczki.
      Ja równiez skorzystałem z usług Autoway-a za posrednictwem Neronki w Polsce i
      nie zawiodłem się. Auto-niebieska Panda, było prawie nowe i nie mozna było miec
      jakichkolwiek zastrzezeń przez okres 10 dni w podczas których go uzytkowałem.
      Ich przedstawiciel czekał na nas na lotnisku wiec zaraz po przylocie mozna było
      jeżdzić i zwiedzać. Pozwoliłem sobie sprawdzić ceny ich konkurencji i miło sie
      rozczarowałem bo Autoway ma bardzo rozsadne ceny no i wszystkie ubezpieczenia w
      cenie. A przedewszystkim załatwiłem wszystkie formalności w Polsce i na miejscu
      miałem czas tylko dla siebie.
      Tomek z Wrocławia
      • Gość: Anula Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: *.intentia.pl 19.07.04, 08:52
        Ja również dołączam się do pochwał dla Autoway. Korzystaliśmy z pomocy Neronki
        przy wnajmie auta (Opel Zafira na 5 dni). Samochód podsawiono nam pod hotel
        wieczorem dzień wcześniej , wyposażony w 2 foteliki dla maluchów zgodnie z
        naszym zamówieniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Neronki, nie musieliśmy
        tracić czasu na poszukiwania i wczytywanie się w umowy. Autoway to solidna
        firma i z czystym sumieniem mogą ją polecić. Pozdrawiam Anula
    • Gość: kasiulek Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.04, 19:27
      Kalimera
      Ja też wróciłam z Krety i tez jak i Wy jestem klientką Autowaya.
      My rezerwowalismy auto ponad miesiąc czasu przed wyjazdem bo gruntownie się
      przygotowywaliśmy do wyjazdu.
      Odbieraliśmy samochód na lotnisku: czekał tam na nas miły Grek z kartką z naszym
      nazwiskiem. Fajnie.......
      I tyle.
      Auto czyste, miało na liczniku 3 tys. km, podobno majowy zakup. Jeździliśmy bez
      problemów, szczególnie polecam zobaczenie Gavdos i Red Beach w Matali ale to
      tylko moje odczucia.
      Z Daga bylismy w stałym kontakcie, poopowiadała nam trochę o tym co by tu
      zobaczyć i przysłała swoje propozycje mailem.
      Pełen profesjonalizm, miła obsługa, nie mam nic do zarzucenia. Cena za 7 dni
      była nawet niższa niż cena w wypożyczalni w Amoudarze.

Daga - przekaż na Kretę że my jesteśmy zadowoleni.
      Taleme
      Kasia i Marek Woźniak
    • Gość: darfa Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: *.aw / *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.04, 19:29
      Wlasnie wrocilem z Krety mialem autko z Autoweya rezerwowane jeszcze w polsce
      za posrednictwem Neronki.Autko dostalem nowiutkie mialo przejechane jakies
      12tys/km jeszcze pachnialo nowoscia.W ustalony dzien autko bylo pod hotelem
      (nowa Panda )zatankowana ,z klima,umyte tylko wsiadac i jechac .Cena byla
      konkurencyjna do innych wypozyczalni +pelne ubezpieczenie.Zrobilem 2000km bez
      zadnych klopotow , jesli ktos planuje wynajac autko na Krecie to goraco polecam
      firme AUTOWAY to sprawdzona solidnosc.
      • Gość: rumun BZDURA!! IP: *.icpnet.pl 31.07.04, 10:36
        A FE!! Nie ładnie wprowadzać innych w błąd! Jest wiele wypożyczalni, które mają
        lepsze ceny od Autoway. Podam przykład: samochód klasy C w cenniku Autoway na
        trzy dni kosztuje 123 euro, ja za 4 dni zapłaciłem 115 euro z ubezpieczeniem
        podwozia i opon (oczywiście nie w Autoway). BARDZO PROSZĘ O NIE WYPISYWANIE
        BZDUR!!!
    • Gość: jacekfronczak Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: 81.210.22.* 09.08.04, 09:34
      Hej Dago Neronko!
      Właśnie wrósiliśmy z Krety i chciałem bardzo podziękować za samochód.
      Wszystko odbyło sie wzorowo, choć biuro turystyczne zmieniło nam już po
      przylocie miejsce niespodziewanie i Janis musiał przestawiać samochód (bo
      był nadgorliwy i szybszy niż trzeba :-)...)
      Terminowo, czysto, fachowo, samochód nówka i naprawdę taniej niż normalnie
      w szczycie- same pochwały.
      Jak jeszcze potrzebujesz cytować podziękowania, to bardzo proszę - używaj
      mojej wypowiedzi do woli gdzie chcesz.

Odezwę się do Ciebie znów we wrześniu, bo wracamy wtedy na Kretę na
      tydzień.
      papa i jeszcze raz dzięki
    • Gość: AniaK Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.04, 14:29
      Wróciłam z Pigianos Kampos 19.08 i przez 5 dni korzystałam z samochodu
      wypożyczonego jeszcze w polsce u Dagi (neronki)z AUTOWAY. Firma wywiązała się z
      umowy w 100%, bez żadnych problemów, dodatkowych pytań i niejasności.
      Obawialiśmy się trochę, bo nie znamy angielskiego, ale potrzebny był tylko
      podpis i koniec! Całą resztę np treśc umowy Daga przetłumaczyła nam jeszcze w
      Polsce, tak, że dokładnie wiedzieliśmy co podpisujemu. Bardzo przydatna jest
      taka pomoc kogoś już w Polsce, gdyż na miejscu czasem Grecy lubią oszukiwać np
      w warunkach ubezpieczenia. Dzięki Dadze byliśmy o wszystko spokojni.
      Auto było nowe, czyściutkie, pomarańczowy Opel Astra - z automatycznie chowanym
      i otwieranym dachem - to taki fajny bajer - guziczek i dach w bagażniku!
      Zgodnie z ustaleniami jeszcze z Dagą auto podstawili pod hotel o umówionej
      godzinie - punktualnie i odebrali także - bez kłopotu.
      Tak,że z czystym sumieniem polecam wynajęcie samochodu już w Polsce za
      pośrednictwem Dagi - a uzyskacie jeszcze wiele innych cennych informacji na
      temat Krety i miejsc godnych odwiedzenia.
      AniaK
    • neronka Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway 27.08.04, 10:46
      hej hej
      Jestem jeszcze w Polsce, ale w strasznych rozjazdach.......
      Wpadam tu teraz rzadko z braku czasu.
      Do Grecji jadę 16.09 na 2 tygodnie. Najpierw Ateny, potem Santorini, może jakaś
      wysepka i dopiero Kreta i obowiązkowo Chrissi.
      Wszystko opowiem jak wrócę.
      pozdrawiam wszystkich
      Daga
    • Gość: Ada Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.04, 21:22
      To i my się dorzucimy.
      Sorry że tak późno, ale po urlopie człowiek wpada w taki wir pracy ze na nic nie
      ma czasu.
      Ja namiar na Autoway dostałam od znajomych którzy tez korzystali w tym roku z
      ich auta na Krecie.
      Zadzwoniłam na polski telefon, załatwiłam wszystko z p. Michałem. Szybciutko bo
      na 1 dzień przed wyjazdem. Nikt nic nie zawalił. Auto było o czasie. Mieliśmy
      Jeepa Vitarę i jeździło się nam super - szczególnie po górskich drogach.
      Stan auta dobry, tylko radia nie było. Ale jeep był otwarty więc może dlatego
      żeby nie ukradli? Nie wiem. Przynajmniej się nie denerwowaliśmy.
      Polecamy droge na plażę Balos - piekne widoki.
      Ogólnie było bardzo fajnie, wyjazd udany, tylko szkoda ze tak krótko.
      Ada z Jackiem
    • Gość: Bakaram Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.09.04, 19:18
      Bardzo podejrzane jest to, że wszystkie pozytywne opinie o autoway zawierają
      stwierdzenie "cena przystępna" - ściema - to jest forum informacyjne - piszmy o
      konkretach.

My bylismy w amoudarze w wysokim sezonie. CENY wypożyczenia:

Nowy HUNDAI - Full ubezpieczenie - za 130E za 5 dni
      Matiz z klimatyzacją i otwartym dachem - 65E za 2 dni
      Peugeot 206 kabriolet z klimą - 55E za dzień.
      Skuter 10E za 5 dni
      Skuter 20E za 1 dzień.

Niniejszym proponuję taką dormę zamieszczania postów. Nienapiszę nazwy
      wypożyczalni, bo w zasadzie nie ma różnicy gdzie. Ceną wyjściową i tak jest
      zawsze cena 3 razy większa. (za hundaja chcieli 350, po odjęciu promocji 240,
      po naliczeniu "special Price" 180, po rozmowie z właścicielem 120, a po dodaniu
      full insurance 130)

Co do panującego tu na forum przekonania, że "polacy mają drożej", albo "polak
      polaka oszuka" to nieprawda. Zasada jest tylko taka, że z polakiem się gorzej
      targować
    • Gość: Zbyniu Re: Sprawdziłem osobiście wypożyczalnię Autoway IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.04, 20:16
      Witam,

Korzystałem z wypożyczalni Autoway za pośrednictwem Neronki i jestem b.
      zadowolony.
      Autko takie jak oczekiwałem (Atos Prime z A/C), całkowiecie sprawne, 22000 km
      przebiegu. Podstawione pod hotel przez b. miłą panią idealnie o umówionej
      godzine. Chwila formalności, zapłata należności i autko gotowe do jazdy.

Jeszcze raz polecam Autoway'a i jego polskiego przedstawiciela.

Pozdrawiam,
      Zbyszek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka