Dodaj do ulubionych

do osób które wróciły z caretta beach-Zante

IP: *.icpnet.pl 28.05.13, 08:17
Lece za kilka dni z dzieckiem do tego hotelu czy woda w aquaparku jest wystarczajaco ciepła,żeby córka 2,5 letnia mogła sie juz chlapac w basenie? patrze na pogodę i jest w kratkę, 24 stopnie w cieniu,ale może trochę już nagrzały wodę? jak wasze wrażenia?
Obserwuj wątek
    • w_isienka Re: do osób które wróciły z caretta beach-Zante 28.05.13, 09:43
      Rano będzie zimniejsza, ale około południa już będzie cieplutka. Aqaparki i tak otwierają dopiero o 10:00. Myśmy byli na koniec września/początek października w zeszłym roku i były podobne temperatury co teraz więc nie martw się i śpij spokojnie :) Najwyżej rano się wybierzecie na plażę Kalamaki, a po lunchu do aquaparku.
      A poza tym jest cały długi watek o tym hotelu TUTAJ:
      forum.gazeta.pl/forum/w,203,135831559,135831559,Caretta_Beach_Resort_Waterpark_Zakynthos.html
      • poszukiwaczx1 A co wiecie o Caretta STAR?? 17.01.14, 10:19
        Witam serdecznie.
        Jestem coraz bliższa podjęcia decyzji o rezerwacji wakacji w Hotelu Caretta STAR na Zakhyntos. Hotel mieści się w jednym kompleksie z Caretta Sea i Caretta Beach. Czy ktoś był w roku 2013 w Caretta STAR - czy obiekt faktycznie jest po odnowieniu w 2013 r, czy lotnisko w niedalekiej odległości jest dużym problemem. Bardzo proszę o szczegółowy opis.
        Dziękuję i pozdrawiam
            • Gość: Adam Re: A co wiecie o Caretta STAR?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.14, 20:00
              Nie mieszkałem w tym hotelu, lecz w pobliżu, więc nie mogę się wypowiedzieć na jego temat. Starty i lądowania czasem co kilka-kilkanaście minut, potem może być przerwa przez kilkadziesiąt minut lub więcej, częstotliwość zależy też od dnia tygodnia. Czasem jest tak, że jeden za drugim samoloty Thomas Cook lądują i startują, samoloty z Polski w piątek. Ze względu na ochronę żółwi po zmroku lotów nie ma.
              Zazwyczaj samoloty podchodzą do lądowania od morza (chyba, że wieje inaczej, wtedy od lądu), więc leżąc na plaży ma się dodatkowe atrakcje. Samoloty przelatują bardzo nisko nad plażą.
        • Gość: Mariusz Re: A co wiecie o Caretta STAR?? IP: *.home.otenet.gr 09.05.14, 07:27
          Właśnie spędzam urlop w Caretta Beach , choć miałem zapłacony urlop w Caretta Star.. Niestety, hotel Caretta Star nie został w terminie oddany do użytku. Jednak dzisiaj 09.05.2014 otwarcie :)
          Ogólnie byłem zobaczyć co mnie ominęło w Caretta Star - bardzo ładny hotel, wszystko nowe, czyste. Hotel dla osób ceniących sobie spokój - około 400m od Caretta Beach - gdzie wszystko tętni życiem :) i gdzie dzieciaki mają raj ze względu na park wodny.Ale goście z Caretta Star mogą korzystać z infrastruktury Caretta Beach oraz Caretta Sea Seavew (nad samym morzem - również ładny i czysty). Tak więc każdy z tych hoteli jest godny polecenia. Samo miasteczko Kalamaki również ok. Można pospacerować, odwiedzić knajpki, etc. Plaża super-otoczona z obu stron górami, w zatoczce. Super dla dzieciaków, ponieważ piaszczysta i przez kilkadziesiąt metrów płytka. Woda nawet w maju ciepła (jak dla mnie). Dla mnie maj jak najbardziej ok. Słońca dużo (choć podobno przed naszym przylotem, czyli przed 2 maja było zimno...)
          To tyle. Ja wczasuję się dalej-pozostał mi jeszcze tydzień :)
            • poszukiwaczx1 Re: A co wiecie o Caretta STAR?? 13.05.14, 18:24
              Oznacza to tyle, iż cały kompleks atrakcji basenowych - baseny, zjeźdżalnie itp są dostępne do mieszkańców wszystkich trzech hoteli. Możesz np mieszkać w Caretta Star i wybrać się na cały dzień do Careta Beach korzystać tam z infrastruktury, stołówki itp.
                      • m.wawrzonek Re: A co wiecie o Caretta STAR?? 23.06.14, 19:27
                        Witam,
                        Wróciłam z hotelu Catetta Strar w miejscowości Kalamaki w sobotę 21 czerwca 2014 r..
                        Zdjęcia hotelu na stronie Grecosa są pokazane z innego hotelu Caretta Beach. Pokoje bardzo skromnie urządzone, ale czyste. Prysznic w łazience wygląda jak 'umywalnia dla bydła"-niski brodzik, prysznica nie można zawiesić. Prysznic nie ma też żadnej obudowy, więc woda wylewa się na całą łazienkę. Proponuję wrzucić do walizki rękawice ochronne, bo czeka Cię regularne sprzątanie i wycieranie łazienki po prysznicu każdego członka rodziny, w innym przypadku łazienka pływa.Ręczniki i pościel wymieniają co 3 dni. Personel sprzątający bardzo skutecznie wyprasza gości z hotelu by móc sprzątnąć pokój. Brak zawieszek czy goście życzą sobie sprzątanie pokoju czy też nie.
                        Śniadania monotonne, pieczywo nawet croisanty kilkudniowe. Do jedzenia nadaje się tylko chleb tostowy, ponieważ jest opiekacz.Na śniadanie co dnia to samo: jajka sadzone, jajecznica z proszku, pomidory, ogórki, ser feta,fasola, becon, pieczarki smażone, czasem omlet, miód, dżemy, owoce rano rzadko kiedy świeżo krojone, ponieważ jak i inne warzywa najczęściej podają to co zostało na kolacji.Śniadania bardzo późno od 8:00 do 10:00, nie ma możliwości ich zjedzenia nawet 5 minut wcześniej, ponieważ obsługa Cię wyprasza. My jechaliśmy na wycieczkę na Kefalonię o godzinie 6:45 to nie otrzymaliśmy pakietu śniadaniowego ani pakietu lunchowego , hotel nie ma tego typu serwisu w swojej ofercie, taką odpowiedz otrzymałam od Pani w recepcji. Kolacje również monotonne, choć chyba coś się zaczęło zmieniać, po reakcji szefa całego resortu hoteli Caretta jak prawie wszyscy goście z naszego turnusu z hotelu chodzili na lunch i kolacje do hotelu Caretta Beach. Jest taka możliwość, po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelu na 24 godziny przed posiłkiem. Alkohole w opcji all inclusive porażka.
                        No i najważniejsze lotnisko. W opisie hotelu piszę że znajduje się 3 km od hotelu. Tak naprawdę te 3 km to jest chyba od budynku głównego, od pasu startowego jakieś 500 m ( tuż za końcem ogrodzenia w hotelu Caterra Beach). Samoloty są bardzo uciążliwe głównie w nocy. A mają nie latać z powodu żółwi Caretta -Caretta w godzinach od 22:00 do 6:00, absurd, latają od 4:00 rano najwięcej w czwartek i piątek.
                        Spędzaliśmy całe dnie poza hotelem, nie korzystaliśmy nawet z luchu w hotelu, ale wakacje na wyspie Zakynthos należą do bardzo udanych i to na pewno nie za sprawą hotelu.

Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku na Zante
                        • maggi254 Re: A co wiecie o Caretta STAR?? 23.06.14, 20:08
                          Rozumiem, że opisujesz jedzenie w Caretta Star, bo chyba w Caretta Beach jest większy wybór. Zawsze można się przejść. Czy to jest wielki problem?
                          Czytam bardzo sprzeczne opinie na temat tego hotelu i zastanawiam się kto pisze prawdę, a kto wyolbrzymia. Oglądałam też zdjęcia hotelu i pokoi już po remoncie i wyglądały w miarę sympatycznie. Pamiętajmy, że to jednak Grecja.
                          • m.wawrzonek Re: A co wiecie o Caretta STAR?? 23.06.14, 20:49
                            Tak, ja opisałam Carette Star bo tam mieszkaliśmy. Też chodziliśmy jak wszyscy z naszego turnusu na kolację do Caretta Beach. Nie jest to daleko a spacer sympatyczny.
                            Tak jak i Ty szukałam opinii na temat tego hotelu przed dokonaniem rezerwacji i opinie były naprawdę bardzo sprzeczne.My mieliśmy pokój rodzinny , czyli dwu pokojowe studio i jego wielkość była ok.
                            Tak się składa, że wszystkie wakacje wybieramy na wyspach,zwiedziłam ich już sporo i znam standard grecki. 4* to tak naprawdę 3* trzeba by wybrać obiekt 5* żeby być zadowolonym.
                            Jeszcze raz życzę Wam udanych wakacji na Zatne i czekam na Twoją opinię na temat tego hotelu po powrocie.
                          • Gość: Paulina Re: A co wiecie o Caretta STAR?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.14, 11:08
                            Dzień dobry, chciałabym znać Pana opinię na temat hotelu Caretta Star, też planuję podroż pod koniec września i różnica w cenie pomiędzy Caretta Star a Carreta Beach jest duża około 1000 zł. ( na dwie osoby), dlatego chciałabym się dowiedzieć jak rzeczywiście jest w tym hotelu bo opinie są sprzeczne, a zastanawiam się która opcje wybrać , czy lepiej dołożyć te 1000 zł. i być zadowolonym czy jednak w Caretta Star jest Ok. ?, bo zawsze te 1000 zł. można przeznaczyć na coś innego. pozdrawiam Paulina
                            • Gość: Blanka Re: A co wiecie o Caretta STAR?? IP: *.dynamic.chello.pl 03.07.14, 13:46
                              Caretta Star jest przy samej ulicy z małym basenem dla ludzi lubiących spokój , Carreta Beach jest trochę oddalony od głównej ulicy ale za to ma kilka basenów , jest gwarnie dużo ludzi i tu zawsze coś się dzieje . No i po za tym duży wybór jedzenia , nasi znajomi chodzili ze Stara do Beacha bo u nich mały wybór . Można wybrać Caretta Star i chodzić do Beach na jedzonko i na animacje wieczorne, a w swoim hotelu mieć spokój od gwaru.
                              • Gość: truscafka Re: A co wiecie o Caretta STAR?? IP: *.158.217.183.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.07.14, 14:08
                                Ja jestem bardzo zadowolona z hotelu caretta star. Zaoszczędzilismy grubo ponad tysiąc złotych. Na śniadania chodziliśmy do siebie - no bo ileż tez jesteś w stanie zjeść na to śniadanie. Na obiady i kolacje zawsze chodziliśmy do caretty beach. Ten spacerek przy all inclusive był naprawde wskazany :) tam też sprdzalismy większość czasu. Na basenach, animacjach lobby barze itp. W.carrecie star było super kiedy nie miało się ochoty na szaleństwo tylko chciało sie poleżeć na rattan owym leżaczku w.ciszy i spokoju ;) pojawiło się tutaj dużo negatywnych opinii o tym hotelu, ale myślę że to naprawdę zależy od usposobienia osoby oceniając ej. Ja nigdy nie narzekam. Był rzeczywiście sam brodzik w łazience bez kotary, ale do cholery co z tego ? Jeden facet stwierdził na miejscu ze jedzenie tu jak w caretta beach jest okropne ! Ciekawi mnie tylko co ten typ je w domu żeby tak twierdzić. Przecież to jest grecka kuchnia jest inna a nie okropna. Ale czemuż się dziwić skoro będąc w Tunezji Pani turystyka z Polski ostrzegała nas abyśmy się głęboko zastanowili zanim pojedziemy na safari, bo na Saharze jest strasznie gorąco ! Mogła złożyć reklamację. ....
                                • Gość: Ania Re: A co wiecie o Caretta STAR?? IP: *.static.pec.3s.pl 17.07.14, 08:06
                                  Tam gdzie jest dwóch Polaków są, co najmniej 3 opinie, ale moim zdaniem z pobytu w Hotelu Caretta Beach czy Star raczej większość będzie zadowolona. Nam się podobało a byliśmy z dójką dzieci. Moim zdaniem wielką zaletą jest możliwość korzystania z całości usług trzech hoteli (i nie trzeba jak zapowiadają rezydenci niczego wcześniej rezerwować) oraz 12 polskich animatorów, których nasze dzieci strasznie polubiły. No i oczywiście sama wyspa jest przepiękna, warto się ruszyć i ją zwiedzić a możliwości jest naprawdę wiele od licznych biur podróży (osobiście polecam naszego piłkarza, który prowadzi tam biuro ZANTE MAGIC TOURS) po wypożyczenie samochodu lub po prostu aby dotrzeć do stolicy Zakhyntos można skorzystać z taxi (kosztuje max 9 euro). My bawiliśmy się tak youtu.be/kQrE9W5AMBY :)
                                • Gość: katia Re: A co wiecie o Caretta STAR?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.15, 15:46
                                  Opinia dotyczy Carreta Star, który niby oczekuje na 4 *. Ale to nieprawda ten hotel nigdy nie otrzyma 4 * ze względu na brak windy, metraż pomieszczeń i położenie. Gdyby nie przemiła, zawsze uśmiechnięta i pomocna obsługa to opinia byłaby dużo gorsza. Petrula, Cristina i Alex byli niesamowici. Dziękujemy.Sam hotel mały, kameralny, chyba 44 pokoje, Położony obok lotniska. Startujące samoloty powodują ,że cały budynek sie trzęsie a drzwi odbijają sie od futryn. Masakra. Proszę nie wierzyć biurom podroży ,że niby samoloty nie latają od 19.00 do 7.00. Nieprawda, samoloty lądowały i startowały od 5.00 do 24.00. Oczywiście nie siedzi sie na wakacjach w pokoju ale o 5 rano pobudka hukiem i trzęsącą sie podłogą nie jest miła. Na zewnątrz huk słychać jeszcze bardziej. Cześć jadalniano/kuchenna mała, mały wybór jedzenia w porównaniu z oferta ALL INC w innych krajach ale smaczne. Nikt głodny nie będzie, zawsze cos dobre było. Większy wybór w Carreta Sea View ale tam obsługa nie była taka miła. Pokoje sprzątane prawie codziennie, łazienka słabo sprzątana, czystość brodzika pozostawiała wiele do życzenia. Słaba kanalizacja powodowała wybijanie piany lub wody z kratki odpływowej zamont. w podłodze. Basen mały ale czysty. Bar tylko 1 na zewnątrz czynny TYLKO do 23.00. wybór alkoholi OK. Czas serwowanie posiłków krótki. Do plaży 10 minut spacerkiem. Leżaki płatne , plaża czynna do 20.00 jak większość plaż na wyspie.. WiFi tylko w lobby. Brak windy walizki targa sie po schodach samemu. Podsumowując- nie wybrałabym tego hotelu drugi raz tylko ze względu na huk samolotów. Polecam wypożyczyć samochód na kilka dni i objechać wyspę, koniecznie zatokę wraku (statkiem oraz z tarasu widokowego) , porto limnionas (zjeść owoce morza w tawernie) , miasto zakynthos,plażę Gerakas, jaskinie. Polecam wybrać sie na prawdziwa Musake i pyszne owoce morza do miasta Zakyntos do knajpek przy porcie. Uwaga na plażę Dafni, a dokładniej na drogę do niej - piękna, ale polecam tylko osobom o mocnych nerwach.

• Gość: MR Re: A co wiecie o Caretta STAR?? IP: *.sky-com-pl.static.3s.pl 15.07.14, 15:27
                              W zasadzie osoby poniżej już odpowiedziały na Pani pytanie. Nam się hotelik podobał. Nieduży, przy drodze ale mało uczęszczanej. Niedaleko do plaży, a ta jak na Grecję super. Szeroka, piaszczysta, płycizny, idealna dla rodzin. Park wodny w Caretta Beach parę minut spacerkiem, a tam mnóstwo atrakcji. W hotelu Caretta Star sami Polacy, tak więc prawie jak w Kołobrzegu. Kabiny prysznicowej nie było, ale po dwóch dniach zamontowali. Jedzenie w hotelu takie sobie. Mnie najbardziej wkurzał zwykle nieświeży chleb i bułki - to nie przystoi hotelowi aspirującemu do 4 gwiazdek, nawet greckich. My często chodziliśmy na lunche i kolacje do Caretta Beach, chociaż hałas na stołówce był niemiłosierny. Ten hotel to prawdziwy kombinat. Czasami rezygnowaliśmy z lepszej oferty wybierając ciszę i spokój oferowaną przez Carettę Star. Tak więc co kto lubi. Wyspa super. Najlepiej zwiedzać na własną rękę wypożyczając samochód. Wycieczki z Grecosa czy też lokalne biura to masówka. Duże statki czy też autokary. Nam się podobała wycieczka Mix Pólnoc VIP z Zante Magic Tours, lokalnego biura prowadzonego przez Polaków. Zatokę wraku oglądaliśmy i z góry i na niej plażowaliśmy + inne ciekawe widokowo miejsca. Tak więc możliwości jest dużo, trzeba tylko wybrać.
                              Pozdrawiam Mariusz
                              PS. dodatkowy plus to miłe Panie na recepcji
                • Gość: Mariusz Re: A co wiecie o Caretta STAR?? IP: *.home.otenet.gr 16.05.14, 14:13
                  Masz w pobliżu 3. Jak się dobrze dogadasz, to 30eu za dobę - i najlepiej zabierz samochód około 14 i oddajesz następnego dnia o 14. Wtedy możesz spokojnie zjeść obiad, objechać CAŁĄ wyspę (ze spokojem) zaliczając wszystkie atrakcje wyspy za niewielkie pieniążki i wrócić na kolację. A następnego dnia możesz autkiem pojechać do stolicy - Zakynthos (6-8km od hotelu) i pozwiedzać , bo to bardzo urokliwe miasteczko.
        • Gość: JUSTA Re: A co wiecie o Caretta STAR?? IP: *.netdrive.pl 21.06.14, 19:20
          hotel jest odnowiony, czysty i zadbany, klimatyzacja nie jest nowa, u nas w pokoju 101 wiecznie zepsuta. Samoloty w ciągu dnia nie przeszkadzały w ogóle, a wręcz przyciągały uwagę z zainteresowaniem. Tylko jak usypiałam ok.20 lub 21 dziecko, to np. ono już zasypiało, a tu samolot przeleciał..... i na nowo musiało zasypiać..... ale i to można przeżyć, bo na co dzień nie zdarza nam się tak dużo okazji, żeby widzieć startujące, czy lądujące samoloty. No i dla mojego 3 latka super frajda.
    • Gość: betka Re: do osób które wróciły z caretta beach-Zante IP: *.home.otenet.gr 28.05.13, 10:43
      Woda w basenach zimna. Oczywiście jak sie wejdzie to po chwili już tego nie czuc ale samo wejście nie należy do zbyt przyjemnych.Pogoda rzeczywiście w kratkę.nie pada ale dość chłodno.jestem aktualnie w Caretta i przyznam szczerze po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii jestem rozczarowana.zwlaszcza jedzeniem.mało greckie bardzo angielskie.ciezkostrawne.ciężko wybrać coś dla 3 latka.zwlaszcza obiadowo.
    • Gość: betka Re: do osób które wróciły z caretta beach-Zante IP: *.home.otenet.gr 28.05.13, 12:56
      Ranki i wieczory chłodne.wczoraj było upalnie. Mam nadzieje ze do pt jeszcze zdążymy sie opalic.pierwszy raz jechalam w opcji allinc.więc nie mialam porównania.bylam pozytywnie nastawiona i cieszylam sie ze nie będziemy latać po knajpach.przekąski q ciagu dnia to frytki,kawałek margarity,tost z serem lub szynka i kanapka wegetarianska lub z tunczykiem.4 rodzaje lodów w zamrazarce.może zbyt wiele oczekiwalam.jednemu pasuje drugiemu nie tak to już jest.ale musze sie mocno nameczyc żeby skomponować dziecku posiłek.
      • mimi1232 Re: do osób które wróciły z caretta beach-Zante 28.05.13, 13:12
        Gość portalu: betka napisał(a):

> Ranki i wieczory chłodne.wczoraj było upalnie. Mam nadzieje ze do pt jeszcze zd
        > ążymy sie opalic.pierwszy raz jechalam w opcji allinc.więc nie mialam porównani
        > a.bylam pozytywnie nastawiona i cieszylam sie ze nie będziemy latać po knajpach
        > .przekąski q ciagu dnia to frytki,kawałek margarity,tost z serem lub szynka i k
        > anapka wegetarianska lub z tunczykiem.4 rodzaje lodów w zamrazarce.może zbyt wi
        > ele oczekiwalam.jednemu pasuje drugiemu nie tak to już jest.ale musze sie mocno
        > nameczyc żeby skomponować dziecku posiłek.

Napisz jeszcze czy jest np. kurczak, spagetti, rano omlet i naleśniki? I jakie są owoce? Bo frytki i pizza to faktycznie nie jest posiłek dla 3 latka ;) Pojechaliście na tydzień czy na dwa?
        • w_isienka Re: do osób które wróciły z caretta beach-Zante 28.05.13, 15:33
          Ale gdzie chodzisz na jedzenie? Na lunch najlepiej podejść do restauracji, bo w barze przy basenie to faktycznie tylko frytki, pizza i hamburgery. Co do owoców to zazwyczaj dają 2-3 rodzaje. Myśmy byli w zeszłym roku z 4-latkiem i nie było problemów z komponowaniem menu. Wybór może nie jest za duży, ale zawsze można coś wybrać.
          • Gość: betka Re: do osób które wróciły z caretta beach-Zante IP: *.home.otenet.gr 28.05.13, 19:08
            Główne posiłki jemy tylko w restauracji.po wyznaczonych godzinach posiłków restauracja jest zamknięta.jak ktoś pytał,nie ma omletow nie ma nalesnikow.arbuzy,pomarańcze do każdego posiłku.śniadania to:pieczywo,miód,dzem,płatki,kiebaski.jajka sadzone,bekon,frytki,kotlety ziemniaczane,niejadalna wedlina,jakieś zapiekance,jajecznica z pomidorem,zielony ogórek,papryka.ciasto np.drozdzowe lub murzynek.acha i właściwie przy każdym posiłku jest coś w stylu fasolki po bretonsku.więc jemy kiełbaski jajko i pieczywo oraz arbuzy. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie nt menu ale ja nie mam zamiaru zapychac dziecka cały dzień frytkami. Jestem rozczarowana i tyle.na tablicy inform.grecosa widnieje w godz.16.30-18 przekąski,ciasto,kawa,herbata. Kawa herbata dostępna cały czas.ciasta nie widzialam. Natomiast musze zaznaczyć ze bardzo mila obsługa.
        • Gość: betka Re: do osób które wróciły z caretta beach-Zante IP: *.home.otenet.gr 28.05.13, 19:17
          Przyjechalismy całe szczęście na tydz. Zapomnialam wspniec o pieczonych udkach.wczoraj do kolacjipodawali grillowane piersi z kurczaka ale była baaardzo długa kolejka.jest makaron i osobno dwa sosy.tylko ze w jednym nie wiem jakie dają mięso ale jest bardzo twarde więc polewam sama woda.drugi bodajże z pomidorem i papryka.dla dzieci trochę niebezpieczne skórki.i właściwie nie wiem jakiej przyprawy używają ale ma bardzo intensywny zapach i dziwny smak.oczywiście dorosły w czymś wybierze ale jeśli chodzi o menu dla dzieci nie są kompletnie przygotowani.
          • Gość: loph Re: do osób które wróciły z caretta beach-Zante IP: *.play-internet.pl 28.05.13, 19:36
            ja mam odmienne zdanie...byliśmy dwa tygodnie z dwulatkiem i trzylatkiem.Był osobny bufet dla dzieci i nie były to tylko frytki :P Nie wiem co betka jada w domu,ale naprawdę nam tam wszystko pasowało...:) Nie nastawiajcie się negatywnie,bo jednak większośc opinii jest b.pozytywna.Najadalismy się całkowicie,dzieci nie miały probl.żołądkowych.Jogurty kupowalismy!
              • w_isienka Re: do osób które wróciły z caretta beach-Zante 29.05.13, 11:51
                Myśmy byli na koniec ubiegłego sezonu. Frytek na śniadanie NA PEWNO nie było. Zawsze były też ogórki, pomidory, sałata, feta, oliwki, cebulka, sosy do tego. Ciasteczka i tosty na śniadanie (obok tostera), chleb do krojenia, bułki, jajka gotowane i chyba jajka sadzone, kiełbaski(na ciepło), dżemiki, i wędlina (taka jak w całej Grecji w hotelach). Z resztą śniadanie w hotelach greckich są bardzo podobne - W Caretta Beach to może akurat naleśników nie ma, ale poza tym STANDARD jeśli chodzi o śniadania w hotelach moi drodzy...
                Na obiad moje dziecko sporadycznie jadło frytki. Do wyboru różne mięska, ryby, owoce morza, zestaw ogórek, pomidor, cebula, feta i sałata - to jest zawsze, i do tego inne surówki, czasami też hummus, zawsze 2 rodzaje zupy. Oprócz tego wieczory tematyczne meksykański, grecki, włoski.
                Z pomarańczy wyciskaliśmy sobie sok, bo nie chcieliśmy pić tych sztucznych jak pod ręką mamy pyszne greckie pomarańcze, które do dziś wspominamy z rozrzewnieniem...
    • Gość: betka Re: do osób które wróciły z caretta beach-Zante IP: *.home.otenet.gr 29.05.13, 13:11
      No cóż.uważam ze dyskusja jest zbędna.pisząc posta wiedzialam ze zaczną sie posty typu ze nie wiadomo co jadam.pozostaje mi tylko życzyć wszystkim udanego urlopu.i smacznych potraw.chcialam zaznaczyć ze nie jestem jedyną osoba który mówi o jakości jedzenia.sok pwnie wycisne sobie w domu.udanego urlopu.najwyraźniej nt Caretty należy wyrażać sie w samych pozytywach.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka