Dodaj do ulubionych

Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki

24.04.14, 19:34
Czy ktoś był w hotelu caretta sea view w Kalamaki Proszę o opinie
Obserwuj wątek
    • Gość: zakintoska Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.dynamic.chello.pl 27.04.14, 16:20
      opinii raczej nie znajdziesz, gdyż zgodnie z informacjami z biura Grecos hotel Caretta Sea View i Caretta Star funkcjonowały kiedyś pod innymi nazwami (nie znam), potem wykupił je właściciel hotelu Caretta Beach w celu stworzenia kompleksu 3 hoteli. Z tego co wiem, Caretta Sea View i Caretta Star ruszają dopiero w tym sezonie. Ja w maju lecę do Caretta Star i mam nadzieję, że hotel jest już wyremontowany i już funkcjonuje normalnie i sprawnie, bo sezon już się zaczął. Szukałam, ale nie ma nigdzie zdjęć po remoncie, ani stronki (jest tylko stronka Caretta Beach).
      • Gość: anna Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.airmax.pl 30.04.14, 09:13
        zakintoska , jak wrócisz z wczasów to podziel sie opinia na temat tego hotelu , ja lece tam dopiero w lipcu, mam nadzieje ze zdaza z remontem. Hotel Caretta sea view to dawny John & Joy Hotel . Pozdrawiam
        • Gość: zakintoska Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.dynamic.chello.pl 01.05.14, 12:07
          jasne, odezwę się po powrocie :)
          • Gość: Dżoana Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.intkomp.net 02.05.14, 17:54
            Ja również czekam na opinie! Wybieram się do Caretta Sea View. Znalazłam trochę opinii o Caretta Beach, ale są one bardzo różne, więc liczę na Twoje świeże spojrzenie :) Będzie super, jeśli podzielisz się również własnymi zdjęciami ośrodka :) Pozdrawiam!
            • magdaj13 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 03.05.14, 19:21
              Dżoana a kiedy lecisz? ja w połowie czerwca
              • Gość: Dżoana Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.14, 08:52
                JA mam wylot pod koniec sierpnia, a wracam we wrześniu.
            • syl1981 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 19.08.14, 09:33
              a leci ktoś z dziećmi albo i bez gdańska 29 sierpnia do tego hotelu?
              • syl1981 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 19.08.14, 09:34
                Witam. Czy ktoś leci do tego hotelu z dziećmi lub bez z Gdańska 29 sierpnia??
    • kaolina23 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 19.05.14, 15:16
      Ja również proszę o opinie dotyczące hotelu. Lecę z rodziną 02.06. Pozdrawiam
      • niie_typowa Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 21.05.14, 11:11
        Witam, wróciłam z 2 tygodniowych wakacji w tym hotelu (mówię o tym zaraz przy plaży) później jest przy ulicy kolejna caretta i na koniec ta z aqua parkiem.

To jest całkowicie nowy hotel, przyjechaliśmy jako pierwsi goście :) Hotel oceniam bardzo dobrze, i jest fantastycznie położony w porównaniu z tamtymi...
        Kameralnie, spokojnie, idealnie dla samotnych par albo dla rodziców z dzieckiem malutkim.
        Jedzenie smaczne, niektórzy mówią że nudno, nie wiem czego oczekują (?)
        Codziennie (lub co drugi dzien) ścielone łóżka, wycierana podłoga, zmieniane ręczniki.
        Obsługa miła, chętna do pomocy gdy jest potrzeba.

Jak macie pytania to odpowiem i poradzę co warto zobaczyć.
        • Gość: olcia Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.19.116.202.alfanet24.pl 21.05.14, 21:02
          Witam:). Jest pare rzeczy, które mnie nurtują odnośnie tego hotelu. Po pierwsze: pokoje, czy sa przestronne i czy trzeba sie wciskać pod prysznic;) Po drugie - formuła all: znajda sie jakieś owoce morza czasem? Aha, i czy odległość od aquaparku w caretta beach jest uciążliwa, czy bedzie można sie spokojnie wybrać z dzieciaczkiem? Czy korzystaliscie z jakis wycieczek fakultatywnych? Z góry dziękuje za odpowiedz:)
        • magdaj13 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 21.05.14, 21:13
          Do niie_typowa Mogę prosić maila Mam kilka pytań?
        • seemii Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 22.05.14, 09:00
          Dzięki za opinię!! Czekam na twoje odpowiedzi dla Olcii, ale też mam kilka swoich pytań. Z tego co się orientuję, to nie jest duży ośrodek. Jak oceniasz basen w ośrodku? Jest dość dużo leżaków? Pierwszy raz będę w Grecji i bardzo chętnie przeczytam Twoje wskazówki dotyczące miejsc wartych zwiedzenia :) Jeśli będzie Tobie wygodniej, możesz odpisać mi na moją prywatną pocztę: seemii@onet.eu

Pozdrawiam,
          Seemii (Dżoana z powyższych postów)
          • niie_typowa Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 22.05.14, 13:03
            Pokoje nie są duże, jest szafa, blat pod dużym lustrem na ścianie i małe szafki koło łóżek, ciężko utrzymać porządek - za mało szuflad, jedynie ta szafa duża i prosiliśmy o duuużo wieszaków. Śpi się pod prześcieradłem na którym jest narzuta (na szczęście one są JESZCZE nowiutkie) następnym razem wezmę sobie poszewkę na kołdrę i nałożę na tę narzutę bo okropnie się śpi pod samym prześcieradłem. Łazienka mała (z toaletą) i nie ma osobnej kabiny prysznicowej tylko wchodzisz jest umywalka, na wprost prysznic i woda spływa po całej łazience do dwóch kratek, to jest słabe no ale do przeżycia dzięki temu że wszystko jest nowe.
            Jest bardzo chlorowana woda (nie mają swojego wodociągu!) tylko przyjeżdża cysterna.
            W basenie jeszcze więcej chloru, więc nie korzystałam, tyle co nogi zamoczyć bo zaraz miałam skórę wysuszoną, ale przepłynąć się można spokojnie, osobny jest brodzik dla dzieci.
            Leżaków jest sporo, na pewno nie będzie trzeba walczyć bo sam hotel jest nieduży więc i mniej ludzi.
            Polecam wziąć sobie polary na wieczór, ja byłam wcześniej to może było chłodniej, ale czasem dzien do dnia niepodobny! Bywało chłodno.
            Filtry trzeba mieć wysokie, my smarowaliśmy się 50 i 30, bardzo smażyło, chyba że stawiacie sobie za cel demonstrowanie w Polsce opalenizny bo bywały i takie przypadki co leżały od rana do wieczora przy basenie :)
            Od tego hotelu do tego z parkiem wodnym jakieś 30 minut spacerem, my z trzylatkiem spokojnie szliśmy sobie na nogach, ale jeździł bus często więc też nie ma problemu.
            Odradzam wycieczki zorganizowane - "naprane" ludzi niczym podczas trasy z lotniska, jesteście skazani na określony plan. My wynajęliśmy auto na pięć dni i spokojnie zjechaliśmy sobie wyspę, piękne widoki! Warto odwiedzić źródła siarkowe - Xigia, wcześniej jest zjazd do jeszcze jednej. Są piękne, warto z rana, mniej ludzi.
            • niie_typowa Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 22.05.14, 13:11
              co do owoców morza to słabo, raz były małże, podobno w ich innym obiekcie były kalmary raz, przez pierwszy tydzien nie było w ogóle oliwek!!! Z mięsa baranina na okrągło, czasem kurczak, musaka no i codziennie można sobie zrobić sałatkę grecką jak ktoś lubi to super, piękne torty codziennie na wieczór :) , brak ciemnego pieczywa był minusem. Rano uwielbiałam ich jogurt który przypominał nasz twaróg ze śmietaną. Między posiłkami możecie w barze zjeść pizze, frytki lub kanapki. Z alkoholu no to ichniejsza wódka ouzo w różnych drinkach, ja piłam malibu z mlekiem i sokiem ananasowym i było ok, minus był taki że w dzien dawali w plastikowych kubeczkach, ale wieczorem proście o szkło. Podłe soki, no ale dawałam dziecku bo cóż, to nie soki ale pseudo nektary. W sklepie normalnym kupowałam mu kefir albo jakiś normalny sok.
              • magdaj13 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 22.05.14, 17:57
                Mam pytanie czy mocno słychać samoloty ? Czy jest możliwość zamówienia prowiantu gdy wybieramy się na całodzienną wycieczkę?
                • Gość: nie_typowa Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.dynamic.chello.pl 22.05.14, 18:40
                  Słychać samoloty, ale to nie jest uciążliwe, kilka razy w ciągu dnia przelatuje, można sobie wziąć prowiant w postaci pizzy i kanapek, a najlepiej sobie zrobić jakąś bułkę przy śniadaniu, tak jak lubisz :)
                  • Gość: Ada Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.14, 18:44
                    W maju kilka razy dziennie przelatują samoloty, w sezonie to kilkadziesiąt startów i lądowań :-)
                  • Gość: Asia Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.dynamic.mm.pl 24.05.14, 20:03
                    Witam!
                    Mam pytanko o wycieczki fakultatywne z Grecosa, czy 20 euro rabatu z promocji First minute, można wykorzystać na wszystkie wycieczki fakultatywne? czy są jakieś wybrane
                    z góry dzięki za info:)
                    • Gość: anna Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.airmax.pl 24.05.14, 22:35
                      Mam nadzieję ,ze decyzja o wyborze wycieczki będzie należeć do nas .
              • wojto2000 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 25.05.14, 22:08
                Witam,
                Dużo przydatnych informacji, ale mam jeszcze kilka pytań, gdyż jadę z 2 latkiem:). Jak wygląda plaża i czy jest możliwość wynajęcia parasoli? Czy w restauracji są krzesełka ? Czy w pobliżu jest market gdzie można kupić pampersy, ewentualnie zupki w słoikach? Czy masz może namiary na wypożyczalnię samochodów?
                pozdrawiam i z góry dziękuje
        • Gość: dominika Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.14, 14:24
          czy można prosić o więcej informacji o hotelu (jakie jedzienie:-czy sa jkaies przekąski w ciągu dnia ,lody dla dzieci?) co warto zwiedzić jak by była możliwość proszę o przeslanie zdjęć jakiś na meila dominikap110@wp.pl
          dziekuje i pozdrawiam
          • Gość: Luko Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.dynamic.chello.pl 20.06.14, 13:18
            Jedzienie jest dobre aczkolwiek nie ma jakiegoś dużego wyboru (w porównaniu do Egipskich hoteli) ale każdy znajdzie coś dla siebie, owoce są dostępne do każdego posiłku - jeżeli chcesz mieć większy wybór idziesz na obiad lub kolacje do Caretta Beach (można korzystać z infrastruktury hoteli w sieci Caretta)

Przekąski są dostępne (pizza, frytki, hot dogi), lody nie tylko dla dzieci (swoją drogą bardzo dobre lody - dostępne róznego rodzaju słodkie polewy)

Co do zwiedzania polecam wypożyczyć samochód na 1 lub 2 dni i objechac wyspę, wykupić wycieczkę statkiem w interesujące nas miejsca

Generalnie hotel godny polecenia - jest cisza i spokój (dobre dla rodzin z dziećmi takimi małymi), jeżeli chcesz rozwywek wybierz Caretta Beach ale tam spokoju nie ma :). Obsługa bardzo pomocna. Nasza rodzina jest zadowolona z wyjazdu.

Leżaki na plaży to koszt 7euro ale można się rozkładać na ręcznikach, kocach - żaden problem wielu tak robi.

• Gość: wojto2000 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.06.14, 11:11
              Dzięki za info, jadę z niespełna dwuletnim dzieckiem w związku z tym mam kilka pytań. Przede wszystkim czy w pobliżu jest jakiś sklep gdzie można kupić pampersy, słoiczki itp..? Gdzie można wypożyczyć auto - czy znacie może ceny? I kwestia ostatnia, jak daleko jest do plaży i czy jest ona czysta, bo ze zdjęć w sieci równie to wygląda..:)
              pozdrawiam
              • Gość: Blanka Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.dynamic.chello.pl 22.06.14, 19:43
                Plaża jest przy samym hotelu, a co do jakości piachu to jak dla mnie kiepski , dzieciaki wychodziły z plazy z brudnymi nogami. Dochodząc do ulicy głównej masz zaraz market gdzie ceny są niższe niż w innych sklepach, idąc dalej w prawo czyli na koniec miasteczka po prawej stronie jest market odpowiednik naszej biedronki tam tez jest tanio. Co do samochodu na jedną dobę można wypożyczyć auto , np citroen C3 z dodatkowym ubezpieczeniem 7 euro (warto je wykupić) koszt 52 euro , paliwo ceny bardzo rozbieżne od 1,20 do 2 . A co do wypożyczalni to jest przy głównej ulicy na przeciw Hotelu Caretta Beath.
                • Gość: wojto2000 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.239.spine.pl 22.06.14, 21:03
                  Dziękuje bardzo,
                  Pewnie nie zwracałas uwagi ale zapytam, czy w marketach sa PAMPERSy i słoiczki dla dzieci? Pytam bo nie wiem czy jest sens zabierać z polski.
                  • Gość: Blanka Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.14, 12:40
                    Ciężko mi powiedzieć , ale od nas z hotelu ludzie nosili ze sklepu pampersy , pewnie są , bo można kupić kosmetyki i środki czystości to pewnie takie artykuły też
        • Gość: Sylwia Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.14, 00:42
          Mam pytanie czy będac w Caretta sea View można korzystać z barów i restauracji Star i beach?

pozdrawiam
          Sylwia
          • Gość: anna1805 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.14, 07:19
            Tak można.
          • Gość: Adrian Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.home.otenet.gr 15.07.14, 07:59
            Na pewno można korzystać z restauracji (po wcześniejszej rezerwacji) i barów w Caretta Beach. Raczej nie ma potrzeby korzystania z tego w Starze:) Jeśli tam nie mieszkasz to raczej tam nie chodzisz.
          • Gość: Asia Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.static.ip.netia.com.pl 28.08.14, 16:27
            Byliśmy tam 2 tygodnie - można korzystać z barów i restauracji Star i Beach
    • Gość: anna Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.airmax.pl 23.05.14, 21:04
      Witam
      czy w hotelu jest wifi , ile kosztuja lezaki na plazy i czy sa owoce?
      • Gość: Maro Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: 195.117.22.* 06.06.14, 13:49
        My z rodzinką lecimy z Kato w poniedziałek 9.06 , więc wszelakie braki w opisie szanownej poprzedniczki z przyjemnością po powrocie uzupełnię ;)
        • Gość: anna1805 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.cable.smsnet.pl 06.06.14, 16:41
          Super! Bardzo się cieszę i czekam z niecierpliwością.
        • Gość: Maro Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: 195.117.22.* 25.06.14, 14:29
          Moja szacowna poprzedniczka wypisała prawie wszystkie plusy, minusów mało ;) My byliśmy przed sezonem - w hotelu 32 pokoje, częśc jeszcze była pusta - w hotelu SAMI polacy ;) więc atmosfera była bardzo miła i sympatyczna, same rodzinki z dziećmi ;) Ogólnie cisza i spokój... Łazienki bez wydzielonego prysznica trochę dziwne... brak polskiej tv ,basen maławy ale poszaleć można - zostawiliśmy z ekipą kupę materaców, nie bierzcie ze sobą ;)
          13 .06 trochę się zagęściło, nie było już tak swojsko ;/ Obsługa miła,Bladi na barze jak się poprosi mocne drinki robi :) wszyscy ok, może oprócz najstarszej oschłej Berty, szefowej zespołu(zobaczycie ją to od razu ją poznacie) Jedzonko dobre, śniadania typowo angielskie, obiady w porządku, raz nawet był schabowy ;) ale ogólnie z wyborem nie ma szału( 5czy 6 dań głównych plus dostawki) - ale to w grecji norma. 3 rodzaje drinków z dystrybutora jak i piwko , ale wszystko jakieś takie wodniste ;D Alko też tam coś jest ale słabe to jakieś ;) weżcie sobie coś ze sobą żeby się zaprawić wieczorkiem ;) Do plaży bliziutko, ale sama plaża brzydka ...
          Caretta Star - nic tam nie ma ciekawego - trochę lepiej w Careta Beach - mini aqua park super - ale strasznie tu głośno i tłoczno - jak w dzień tak i wieczorkiem (dużo Angoli przede wszystkim) Ogólnie bardzo miło było, poznaliśmy kilka fajnych rodzinek dzięki którym było naprawdę zajebiście ;)
          • Gość: merkantyl Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.dynamic.chello.pl 25.06.14, 21:03
            cyt. (...) same rodzinki z dziećmi ;) Ogólnie cisza i spokój... (...)

Taaa, jasne. Dzieci i cisza to oksymoron Przerabialiśmy to na urlopie. 100 % Polaków podczas pobytu. Niektórzy rodzice potrafili skutecznie ujarzmić swoje pociechy i dzieci nie darły gęby podczas zabaw czy podczas posiłków w restauracji itd. Niestety zdarzyły się polskie wyluzowane rodzinki, w których dzieci są "chowane" zamiast wychowywane, co skutkowało np. tym, że wręcz piszczały podczas posiłków lub robiły kupę do basenu (to nie żart).
            • Gość: Maro Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: 195.117.22.* 26.06.14, 16:30
              Ja przekazałem swoje odczucia po wczasach, trzody nie było. Wiadomo, tam gdzie są dzieci jest gwarniej, to jest chyba normalne... Ogólnie cisza i spokój odnosił się do usytuowania hoteliku, jak i porównania go do innych obiektów Caretty gdzie zadyma jest przeokropna
    • maggi254 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 21.06.14, 10:33
      W którym dokładnie miejscu jest ten hotel, bo nie mogę go zlokalizować na mapie, a mozna z niego korzystać podobno jak sie jest w Caretta Star. Blisko morza?
      • Gość: e Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.internetia.net.pl 21.06.14, 14:36
        lece w piatek z wrocławia, napisze po powrocie
      • Gość: Blanka Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.dynamic.chello.pl 21.06.14, 15:19
        Hotel jest przy samej plaży , a Caretta Star przy głównej ulicy jakieś 400 m od morza, natomiast główny hotel jest trochę dalej od Caretty Star
    • fijifiji Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 28.06.14, 14:20
      Orientujecie sie w jakie dni , organizowane sa wycieczki fakultatywne?? Konkretnie dzień - kierunek. dziekuję
      • Gość: aaa Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.14, 13:40
        Witam,

czy w pokojach jest lodówka lub można załatwić czajnik bądź wrzątek? aha i czy są suszarki i ręczniki zmieniane?
        • Gość: gosc Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.play-internet.pl 30.06.14, 23:30
          Tak jest lodówka,czajnik i suszarka do włosów. Ręczniki zmieniają codziennie jeśli zostawisz na podłodze w pokoju.
          • Gość: e Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.internetia.net.pl 05.07.14, 09:47
            Wrocilam, jak macie konkretne pytania to piszcie. Osobiscie uwazam ze caretta star to masakra, idealne rozwiazanie to spac w sea view i chodzic jesc do caretta beach, bo niestety jedzenie w sea view jest zwozone z carreta beach, mam wrazenie, ze tylko to co pozostało. Ogolnie hotel fajny, czysty, piekny widok na morze, ludzie z pozostałych 2 carett przychodzili do nas odpoczac od zgiełku. Niestety jedzenie nie jak na 4 gwiazdki. Pokoje bardzo małe.Brak reczników plazowych.
            • Gość: Wojto2000 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.239.spine.pl 05.07.14, 21:34
              Hej, mam kilka pytan. Jaka jest plaża (czysty piasek?), czy w okolicy jest sklep gdzie można kupić pampersy itp? Jak daleko jest do pozostałych hoteli sieci
              ? i jak wygląda sprawa z wynajmem samochodu
              z góry dzięki
              Wojto2000
              • Gość: e Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.centertel.pl 06.07.14, 16:17
                Plaza piaszczysta ale brzydkawa. Widzialam na wyspie duzo ladniejsze. Sklep obok hotelu, poza tym full marketow w kalamaki, jest wszystko, nawet sloiczki. Do star jakies 10min piechota do beach 15. Do stara nie szlismy bo nie ma po co, hotel przy ulicy. W beachu tłumy, duzo angoli. Bylismy tam jeden dzien na waterparku, poza tym tylko jesc. Auta nie bralismy za to polecam wycieczke z zante magic tour. Laganas to żulernia. Miasto zakynthos brudne i puste do ok 19tej. Upal okropny. Komary wieczorami. Hotel na uboczu.
            • Gość: Adrian Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: 212.244.11.* 07.07.14, 18:33
              Hej, właśnie zarezerwowałem pokój rodzinny Caretta Star. Wybrałem ten hotel kosztem Sea View właśnie dlatego, że mają takie pokoje z dwoma pomieszczeniami - mamy 20 miesięczne dziecko:). Poważnie to masakra? Pod jakim względem? Skąd masz takie informację? Napisz coś więcej proszę - jeszcze mogę anulować rezerwację (mam jakieś 5 godzin;) i zarezerwować Caretta Sea View:)
              • Gość: kasia Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.play-internet.pl 08.07.14, 21:12
                mieszkaliśmy w pokoju rodzinnym-z hotelu byliśmy bardzo zadowoleni
                • Gość: e Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.internetia.net.pl 09.07.14, 08:44
                  Moze masakra to za duze slowo. Hotel przy glownej ulicy, po prostu zla miejscowka. Blisko lotniska. Ale skoro pokoj duzy to ok, w sea view malutkie. My bylismy z dwulatkiem i pieciolatkiem to nie bylo gdzie nogi wlozyc. Wiec moze bedzie ok.
                  • Gość: Adrian Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.home.otenet.gr 11.07.14, 23:48
                    Hej, dziś jest nasz pierwszy dzień w Cartera Sea View. Pokój OK, trochę brak kabiny prysznicowej, ale podobno montują sukcesywnie w kolejnych pokojach, obsługa super. Jedno co musicie zrobić od razu, zakupić środek na komary do kontaktu, nie są może uciążliwe na zewnątrz, ale w pokoju dają się we znaki (kupiłem taki środek 40 m od hotelu). Hotel typowo "polski" i raczej rodzinny. Bardzo kameralnie i sympatycznie:)
                    • Gość: Marek Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.14, 09:40
                      Mam pytanko czy będąc zameldowanym w sea view można korzystać z barów i restauracji w Star i Beach Resort
                      • Gość: thunderbay Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.dynamic.chello.pl 18.07.14, 21:11
                        w Beachu możesz jeść śniadania, obiady i kolacje. Nie rezerwuj 24 h wcześniej, po prostu przyjdź i podaj numer pokoju i hotel (Star lub Sea View). Nie wyrzucą cię, spokojnie. Zjesz pysznie, do syta a posiłki są bardzo urozmaicone. I tak jedzenie z Beacha jest rozwożone po tych dwóch pozostałych, a że restauracje w nich są mikroskopijne, to i wybór potraw malutki, bo zwyczajnie nie ma tyle miejsca, żeby je wystawić. Jedzenie w Beach rządzi!!
                  • Gość: thunderbay Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.dynamic.chello.pl 18.07.14, 21:06
                    przecież Caretta Beach jest przy tej samej głównej ulicy, co Star jedynie głębiej...
                    Starty i lądowania samolotów słychać bardzo dobrze ze Stara i Beacha. Z Sea View dużo mniej. W Beachu na basenie, w części gdzie znajduje się leniwa rzeka i trochę leżaków, samoloty dosłownie lądują "za płotem" - jak wychylisz się poza ogrodzenie to je zobaczysz. Nie wiem czy to przeszkadza... Nie zauważyłam, żeby ktoś narzekał na hałas itp. To mogło stanowić nawet formę atrakcji w pierwszych dniach. Potem spowszedniało i ludzie nawet tyłka nie podnosili z leżaka, żeby popatrzeć. Mnie to nawet bawiło, bo nagle niemal tuż nad głową pojawia się samolot i jest tak blisko, że wrażenia prawie jak na St Maarten na Karaibach :)
        • Gość: awaw Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.14, 20:03
          Wczoraj wróciliśmy z Caretta Sea View...POLECAM!!! Hotel rewelacyjny dla rodzin z dziećmi, malutki cichutki 50 m od pięknej piaszczystej plaży...
        • Gość: awaw Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.14, 20:49
          Właśnie wczoraj wróciliśmy z Kalamaki z Caretta Sea View POLECAM!!!!!
    • Gość: kamila Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.14, 22:46
      Własnie wróciłam z Hotelu caretta sea view Kalamaki i moje odczucia sa pozytywne choć na początku kiedy zobaczyłam hotel i swój bardzo mały pokoik (dwie dostawiki) łazienka bez kabiny prysznicowej gdzie po jednej kąpieli wszystko pływało załamałam się, ale po paru dniach dostrzegłam pozytywna stronę tego obiektu cisza spokój blisko do morza choć byłam tylko dwa razy przy dwu tygodniowym urlopie (plaza brzydka i brudna).Często korzystaliśmy z Hotelu Careta Beach gdzie jest świetny AQU PARK dla dzieci bajka, pyszne jedzenie i urozmaicone bo w sea view monotonia ciągle to samo. Ogólnie było super wyspa bajeczna fajne widoki .Warto wypożyczyć auto i samemu pojeździć po wyspie poechac na ship wreck (widok z gory), wypożyczyć motorówkę koszt około 150 euro i samemu popływać po zatoczce -bajka.My rownierz bylismy na statku dookola wyspy wycieczka cało dniowa -mecząca (nie wykupujcie u rezydentów ceny maja kosmiczne 38e dorosly 18e dziecko a my na mieście kopiliśmy za 20 euro dorosły, dzieci free).Ogólnie polecam ten hotel w dniu naszego wyjazdu montowali kabiny prysznicowe także duży plus.Pani Menager bardzo niemiła wygląda jak klawisz ka więzienna mój mąż raz poszedł 2 minuty po 10 na śniadanie z córka to jedzenie z pod nosa mu zabierała w końcu nawrzeszczał na nia ze dziecko jest głodne to pozwoliła na chleb z maslem maskara.....Ogolnie mowic cudowny urlop cudowna wyspa fajny hotel .POLECAM:)
      • Gość: Art Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.07.14, 13:16
        A ja mam pytanka następujące, bo w ofercie grecos napisano że są w pokoju sztućce - czy jakiś talerzyk i kubki też są?
        Jak wygląda temat wycieczek, rozumiem że u rezydentów strasznie drogo, ale czy te wycieczki u kupione rezydenta różnią się czymś w porównaniu do tych kupionych we własnym zakresie ?
        • ewelajnawrocek Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 19.07.14, 19:41
          W pokoju jest tylko czajnik, nie ma nawet szklanki. Dziwi mnie zachwyt nad jedzeniem w beachu, dla mnie na 3 gwiazdki. pani manager faktycznie straszna. Kupujcie wycieczki z zante magic tour, zobaczycie zatoke wraku z klifu, jak i bedziecie na plazy. tej na statku raczej sie nie poleca. Nie kupujcie od grecosa, bo drogo i slaby program.
      • Gość: Bartek Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.mtp.com.pl 31.07.14, 11:59
        hej Kamilo, mam 2 pytania:
        1) gdzie można wypożyczyć motorówkę, czy potrzebne są uprawnienia-patent sternika motorowodnego? i ilu osobowe to jednostki ?? bo jak wejdą 4 osoby to wychodzi po ok. 40 EUR na głowe - to nie najgorzej, i czy w koszcie jest paliwo czy nie ? 2) auto, gdzie najlepiej wypożyczyć, ile kosztuje i czy płatnośc gotówką jest możliwa? bo karty nie zabieram
        dzięki za odp. lecę 5 września :)
        Bartek
    • Gość: MARIO Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.tarnowskiegory.vectranet.pl 28.07.14, 15:24
      właśnie wróciliśmy z hotelu Sea View- gorąco polecam. Kupując wczasy w Grecos do dyspozycji jest infrastruktura Star i Beach z Aqua Parkiem. Jedzenie dobre, nie rozumiem tych co piszą,że w hotelach jest monotonne, no chyba, że w domu mają codziennie menu z 30 potraw do wyboru. Marudzerzy i nic więcej... jak ja Was nie lubię. Z Sea V. do plaży bliziutko. Do Caretta Beach kursuje busik, więc nie ma problemu. Pokoje ładne, my nie narzekaliśmy, że małe... mieliśmy dostawione łożeczko. W pokoju czajnik, telefon, klima, balkon. Jak komuś brakuje sztućców, szklanek ( nie wime po co to komu w pokoju- to nie pensjonat w górach u bacy bez All I), to może przynieść z restauracji, nikt za to nie zabije. Rejs statkiem na mieście 20 Euro, wynajęcie auta na dobę 40 E z pełnym ubezpieczeniem ( ja miałem Citroena C3). POLECAM Bardzo.....a maruderzy niech lepiej nigdzie nie jeżdżą bo zawsze coś im się nie spodoba. Siedźcie w domach przed TV. Acha, plaża piaszczysta, łagodne zejście, ja miałęm szczęście i snurkując spotkałem żółwia CARETTA CARETTA :-)
      • Gość: afaf Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.14, 12:20
        Jak fajnie przeczytać normalną opinię :):) zgadzam się że niestety wielu wczasowiczów to "maruderzy" którzy zawsze coś znajdą. Kiedyś jakaś rezydentka opowiadała nam historię z życia wziętą: pewien Pan ledwo wysiadł z samolotu podszedł do rezydentki i poprosił o formularz reklamacyjny. Ona się pyta po co mu to skoro jeszcze nawet do hotelu nie zajechali, a on na to "wolę mieć przy sobie bo na pewno coś się znajdzie" :):)"
        A mam pytanko czy są może lodówki i suszarki w pokojach?
        A troszke cienia na plaży dla dzieciaczka się znajdzie czy zaopatrzyć się w jakiś namiocik?
        • Gość: anna1805 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.14, 07:23
          Też się zgadzam z przedmówcą! Lodówki i suszarki są w pokojach, jest też czajnik. Namiocik dla dzieciaczka lepiej wziąć, bo troszkę ciężko o cień na plaży. Chętnie odpowiem na pytania, bo dla mnie też w tym hotelu wszystko było super. :)
        • Gość: Mario Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.tarnowskiegory.vectranet.pl 30.07.14, 21:58
          jest lodówka, suszarka ( nie w łazience tylko w pokoju :-) ). Nie wszyscy to zauważają, ale pod łóżkiem jest duża szuflada, więc np. walizka się zmieści. Parasol + 2 leżaki na plaży 7 euro. My nie braliśmy parasola, 1,5 roczna córka bez problemu wytrzymywała ( strój , czapka i jest ok)
          • Gość: agata Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.14, 08:43
            Czy w hotelu są ręczniki plażowe czy trzeba mieć swoje?
            • Gość: anna1805 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.14, 10:08
              Trzeba mieć swoje ręczniki na plażę. Tych z pokoju nie wolno wynosić.
              • Gość: Mario Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.tarnowskiegory.vectranet.pl 31.07.14, 17:33
                My braliśmy na basen i plaże hotelowe,białe bo nie zabraliśmy swoich
          • Gość: afaf Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.14, 12:54
            My lecimy 8.09 nasz corka tez ma 1,5 roku i to pierwsze nasze takie wakacje z nia...mam nadzieje ze bedzie suuper :) kupilismy juz jej namiocik na plaze wiec troche cienia bedzie miec..jakies rady od doswiadczonych juz rodziców? Jak Wam mała jadla? Braliscie swoje czy bez problemu hotelowe?
            • Gość: Msrio Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.tarnowskiegory.vectranet.pl 31.07.14, 17:36
              Namiot mieliśmy w zeszłym roku nad naszym morzem, teraz by się już nie sprawdził bo mała nie usiedzi w miejscu. Co do jedzenia, to jadła i hotelowe jedzenie i słoiki. Nie było problemu. Udanych wakacji.
          • Gość: waldek Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: 79.162.212.* 07.08.14, 06:54
            Witam. Napisz jeszcze jak wygląda sprawa sejfów w pokojach. Dzięki.
            • Gość: Adrian Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.14, 08:43
              Hej, mam chwilkę, więc napiszę moje spostrzeżenia i opinie nt. Caretta Sea View.
              Byłem z żoną i dzieckiem (19 miesięcy) w dniach 11-18 lipca 2014. Jeśli ktoś się martwi o to jak takie małe dziecko zniesie lot to w naszym przypadku więcej problemów jest przy długiej jeździe samochodem (praktycznie nie zauważył, że leci samolotem choć jak się go pytamy gdzie leciał to pokazuje na niebo;) Co do hotelu to bardzo przyjemny i kameralny hotelik - z trzech pod szyldem Caretta to na bank najodpowiedniejszy dla rodziny z malutkim dzieckiem. Jak ktoś lubi zgiełk i ma nieco starsze dziecko to polecam Caretta Beach (fajny park wodny - szczególnie dla dzieci i fajne animacje w połowie polskich animatorów). Mieszkając w Sea View można korzystać z całej sieci tej marki hoteli za darmo (łącznie z posiłkami, przekąskami i drinkami). W Sea View z nami byli praktycznie sami Polacy (większość właśnie z dziećmi). Pokoje hotelowe może troszkę małe, ale to nie problem, dodatkowo na życzenie dają łóżeczko dla dziecka. W trakcie naszego pobytu zamontowali nam kabinę prysznicową więc jeden problem mniej (zalana łazienka). Obsługa wg mnie super (nawet przywoływana tutaj szefowa zespołu - po prostu ona musi nad wszystkim czuwać i stąd czasem wrażenie, że jest nieco surowa, ale zawsze jak się jest dla niej miłym to Ona potrafi to odwzajemnić). Druga recepcjonistka piękna i miła dziewczyna, dziewczyny z obsługi sali (zazwyczaj dwie) również przemiłe. Pan o nieco ciemniejszej karnacji z kuchni, obsługujący podręcznego grilla również spoko. Barman Bladi (Albańczyk) równy gość, jak ktoś troszkę chociaż posługuje się angielskim to wieczorami można fajnie pogadać przy drinku lub shotach. Drinki spoko choć to zamienniki greckie oryginalnych produktów, fajna opcja z wystawionym nalewakiem do piwa w ramach samoobsługi w godzinach 11:00-23:00. Napiwki mile widziane, Bladi się nie obraża;))) Ładnym gestem też dać napiwek pod koniec pobytu innym z obsługi (np komuś kto był dla nas szczególnie miły i fajnie nas obsługiwał) Co do wycieczek to lepiej poczytajcie bardziej doświadczonych, my wynajęliśmy samochód na dwa dni (40 euro za dzień - citroen c3). Warto kupić sobie tamtejszą oliwę (bez porównania z tą naszą sklepową) - można w Lithace (duż fabryka Oliwy) lub na górze w okolicach portu St. Nicholaus w drodze autem do Blue Caves (mała fabryczka na skrzyżowaniu dróg). Co do plaży to ta przy hotelu jeśli chodzi o piasek, szerokość, zaplecze to "dupy nie urywa", ale jest super malowniczo położona. Jeśli ktoś lubi plaże w stylu naszych bałtyckich to zapraszam na Banana Beach (samochodem jakieś 20 km serpentynkami - fajne widoki, ale jak ktoś widział widoki jadąc autem do St. Nicholaus to już nie robią takiego wrażenia;) Dla lubiących zabawę polecam miejscowość Laganas - istne burdello bum bum:) Przejeżdżaliśmy tamtędy w dzień (bardzo dużo młodych ludzi), natomiast plaża to porażka - przynajmniej ta najpopularniejsza - innych nie widzieliśmy - leżak przy leżaku w szeregu i kilku rzędach - masakra (no chyba, że ktoś jedzie się zabawić to może to mieć swoje plusy;) Ogólnie bardzo fajny hotel, bardzo fajna wyspa, ale jak dla mnie to na tydzień, no może góra 10 dni (szybko się nudzę;) Miłych wakacji:)
            • Gość: Art Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.08.14, 09:51
              Są sefy. Platne, nie pamieta juz ile, ale chyba ktos wczesniej wspomnial. Chyba cos kolo 15 euro na tydzien.
              • Gość: awaw Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.14, 13:22
                Mam pytanko: na jaką wycieczkę (samochodem lub z biura) warto się wybrać tak aby była znośna dla 1,5 rocznego dziecka? Ile trwają takie wycieczki i jakie są ceny?
                • sosin87 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 26.08.14, 09:47
                  awaw ja tez jade z 1,5 rocznym dzieckiem do sea view 19 września, i mamy w planach wypożyczenie uta i samemu jechać do zatoki wraku, około 30 km, czyli jakies 40 min podrozy, co do rejsu na ta p[laze to hmm wlansie nie mogę znaleźć bo tez chciałabym max 30 min plynac z malą.
                  a ty kiedy jedziesz ? z jakich wypożyczalni aut korzystaliście ?
                  • Gość: awaw Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.14, 11:59
                    My jedziemy 8 września, do tej pory z auta korzystaliśmy tylko na Krecie i było fantastycznie więc teraz też na pewno skorzystamy. Dam znać po powrocie-wracamy 15.09
                    • Gość: Bartek Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.mtp.com.pl 26.08.14, 12:34
                      hej, ja z kolei z żoną lecimy 5 września na tydzień do Kalamaki, auto rezerwujecie w Polsce czy na miejscu ? :-) Pzdr.
                    • sosin87 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 27.08.14, 12:31
                      Czyli się miniemy bo ja wylatuje 19.09 tylko jak patrze na pogode to jestem załamana bo pokazuja ze od 20 września trzy dni burzowe na zakynthos.
                      A czy z basenów i jedzenia sniadan obiadow i kolacji można bez problemu korzystać z careta Beach Resort ? Ktos pisał ze nie ma placu zabaw dla dzieci a ja patrzyłam na ofertę z grecosa i tam jest i plac zabaw w hotelu i cały park wodny. Na leniwa rzeke nie trzeba mieć swoich kolek tylko są przy hotelu ( tak pokazuja zdj na hooliday check.No właśnie my tez z 1,5 rocznym dzieckiem planuje wynająć auto i jechać do Porto Roma autem , tak patrzyłam na zumi ze zajmie to około 40 min, ale pytałam jak długo się płynie z porto roma do zatoki wraku ? i czy to sa takie zwykle stateczki czy taki gdzie można tez zchować się w środku tego małego statku ?mam chorobę lokomocyjna jak płynę i chciałabym aby rejs trwał jak najszybciej. Awaw bierzesz ze sobą pampersy na cały pobyt czy będziesz kupowała na miejscu, napisz po przyjeździe czy są tam jakieś dobre pampersy i jaka cena, i jakie obiadki , ja mam niejadka wiec pewnie będziemy bazowali na bebilonie. Orientuje się ktoś czy można bebilon przewozić w podręcznym bagażu? wode dla dziecka , jakas herbatkę tez można mieć w bagażu podrecznym?
                      • Gość: Adrian Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.08.14, 13:37
                        Hej, my byliśmy w lipcu. Można korzystać z wszystkich trzech hoteli Caretta (trzeba tylko zgłosić np. rano, że będziecie jedli obiad i kolację w Caretta Beach). W Caretta Beach jest park wodny, z którego będziecie mogli korzystać za darmo, łącznie z przekąskami, drinkami itp. Przy 1,5 rocznym dziecku warto mieć swoje kółko lub "kwadracik" do pływania (można to zakupić w sklepiku zaraz przy hotelu Sea View u bardzo miłej pani lub w samym Kalamaki). Pieluchy też kupicie bez problemu, ale są nieco droższe niż u nas. My kupowaliśmy jakieś greckie odpowiedniki pieluch i cenowo oraz jakościowo były w miarę OK. Do podręcznego spokojnie można wziąć jedzenie i picie dla dziecka.
                      • Gość: A. Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.static.ip.netia.com.pl 28.08.14, 16:33
                        My wróciliśmy w zeszły piątek - hotel super cisza, spokój, można iść do Carreta Beach do aquaparku - kółka do leniwej rzeki są na miejscu - czynny do 18.00 ale od 17.30 zaczynają "wyganiać", jest sztuczna fala i cała masa atrakcji dla dzieci. Jedzenie - większy wybór w Carreta Beach, ale i w Sea View głodnym sie nie chodzi. Ogólnie polecam. Najładniejsze miejsce na wyspie.
                  • Gość: gość Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: 195.85.249.* 26.08.14, 16:55
                    Witam,

Obawiam się, że 40 minut z Kalamaki do Porto Vromi (jeśli zechcecie popłynąć do wraku) lub do punktu widokowego (jeśli zechcecie obejrzeć z góry) - może być niewystarczające. Nam to zajeło ok. 1,5 godziny tam i ponad 1 godzinę z powrotem. Droga do tych miejsc jest zbyt ładna i kreta, żeby zdążyć w 40 minut.
                    • Gość: awaw Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.14, 20:54
                      My samochód zawsze rezerwujemy na miejscu - wolimy wiedzieć co bierzemy a zawsze można jeszcze coś niecoś utargować :) My nastawiamy się na całodniową wycieczkę (przede wszystkim zatoka wraku) - mamy 1,5 roczne dziecko więc będziemy robić przystanki w kilku miejscach. Obecnie jestem na etapie planowania podróży..
                      • Gość: Mario Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.zabrze.vectranet.pl 28.08.14, 09:23
                        Do Zatoki wraku ok. 1,5 godz. My jechaliśmy prawym wybrzeżem, super widoki, piękne, zatoki. Zatrzymywaliśmy się gdzie nam się podobało. Jechaliśmy z małym dzieckiem 1,5 roku. Auto w Kalamaki za 40 euro z pełnym ubezpieczeniem. Nie polecam Kia Picanto, znajomi jechali i trochę za słabe było na podjazdach pod górę. Ja miałem Citroena C3 i był ok, no i bagażnik większy niż w KIA. Wypożyczalnia EuroHire, przy skręcie z głównej drogi Sea View.
                        • Gość: Bartek Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.mtp.com.pl 28.08.14, 09:46
                          hej Mario, dzięki za info apropos wypożyczalni, 40 EUR to cena za jeden dzień ??
                          • Gość: Mario Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.zabrze.vectranet.pl 28.08.14, 12:28
                            na powiedzmy całą dobę. Od 10 rano do 7 rano, następnego dnia. Auto odbierasz z wypożyczalni a potem zostawia się pod hotelem z kluczykami w środku i rano ktoś od nich je odbiera.
                            • sosin87 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 01.09.14, 09:39
                              wszystkie Państwa posty sa bardzo przydatne za co dziękuję
                              proszę jeszcze o info jak długo się leci ? ja lece z Krakowa wiec przypuszcam ze około 2,20 h ?
                              jakimi liniami ? czy wozek typu spacerówka ale nie parasolka jest dopuszczalny przez te linie ? transfer z hotelu jak długo trwa ?
                              • Gość: Blanka Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.dynamic.chello.pl 01.09.14, 09:58
                                Lot trwa 2,20 z Pyrzowic , to z Krakowa przypuszczam że podobnie. Linie zależy z jakiego biura podróży , z Grecosa latają Small Planet. Transfer z lotniska 5 minut . Co do wózków to widziałam że ludzie mieli różnego typu i nie było problemu. Na płycie lotniska podawali do luku bagażowego.
                                • Gość: BART Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.mtp.com.pl 01.09.14, 10:04
                                  do Blanka:
                                  z Grecosa latają także Enter Air oraz Travel Service - zależy z którego miasta :) z Katowic i Wrocławia Small Planet :)
                              • Gość: BARt Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.mtp.com.pl 01.09.14, 10:01
                                cześć, jeśli z Krakowa to liniami Travel Service, ale dowiedz się u Twojego touroperatora na 100%. tam też poczytaj regulamin, w którym znajdziesz odpowiedzi na pytania dot. przewozu rzeczy.
                                Lot: Kraków 14:25 - Zakynthos 17:55 czasu lokalnego, czyli trwa 2,5 godziny:-)
          • sosin87 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 01.09.14, 13:59
            A w jeden dzień spokojnie objechaliscie wszystkie zakątki na zakynthos które chcieliście odwiedzić ?
            • Gość: Blanka Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.dynamic.chello.pl 01.09.14, 16:24
              W jeden dzień można , ale to jest na wariata. lepiej rozłożyć chociaż na dwa dni.
              • sosin87 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 02.09.14, 08:37
                Jeszcze zadam jedno pytanie dot jedzenia w hotelu sea view, bo jade z 1,5 rocznym dzieckiem, czy po sniadaniu można w ktoryms barze dostać jakies jogurty, owoce bądź drozdzówki jako przekąskę ?
                czytałam ze przekąski to pizza hamburgery i frytki a takie male dziecko nie je takich fast foodów, ewentualnie czy można zabrać z restauracji rano jakąs drozdzowke banana ? ( wiem ze tak nie powinno się robic, i dużo Pl tak za granica robi, ja akurat nigdy tak wcześniej nie robiłam podczas wakacji no ale teraz będę podrozowac z dzieckiem dlatego mam tyle watpliwosci
                • Gość: Adrian Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.09.14, 10:29
                  My też byliśmy z 1,5 rocznym dzieckiem. Myślę, że jak weźmiesz jakiś owoc lub dwa ze śniadania to nikt nie będzie miał o to pretensji. To naprawdę przyjazny hotel z fajną obsługą. Z tego co zauważyłem to problemy z Panią kierownik mieli imprezowicze, którzy nieraz przesadzali, ale po za tym to fajna babka. My ze śniadania braliśmy nawet pomidory nadziewane dla małego (po wcześniejszym zapytaniu o pozwolenie) i nie było problemu. Inna sprawa, że z owoców to przeważnie arbuz mi się kojarzy, ale jogurty chyba też były. Co do przekąsek to przeważnie jest to pizza i frytki. O jogurtach nic nie wiem. Nasz wcinał frytki i z tego co wiem nie są bardziej szkodliwe niż jogurt:) No chyba, że dziecko je go parę dni przed końcem daty przydatności (chodzi o zawarte w nim bakterie). Nie znam się na tym - żona tego pilnuje;) Miłych wakacji:)
                  • sosin87 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 15.09.14, 09:22
                    Cyz ktoś jeszcze w osttanim czasie był w hotelu ? bo wiem ze kilka osob miało leciec we wrezsniu. Czy ktoś kojarzy w jakich godz jestsniadanie, obiad i kolacja ?
                    • Gość: BART Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.mtp.com.pl 15.09.14, 09:59
                      śniadanie: 8,00-10,00
                      obiad: 12,30-14,00
                      kolacja 19,30-21,00
    • sosin87 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 03.09.14, 15:49
      a jak tam jest z pitna woda ? chodzi o to ze dziecku bede przygotowywac Mleko modyfikowane w pokoju , bo wiem ze jest czajnik, maja bardzo chlorowana wode ? taka z kranu jest dobra do picia ? czy lepeij kupic gdzies wode min ? czy moze dają codziennnie po posilku kazdemu butelkę mineralnej ?
      • Gość: Mario Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.zabrze.vectranet.pl 04.09.14, 19:50
        jak robiłem z "kranówki" która w rzeczywistości jest dowożona do hotelu( do większości w okolicy). Moja ma 1,5 roku, piła przegotowana wodę i nic jej nie było. Nie dostaje się butelkowanej wody. Na śniadania jest jogurt naturalny, musli, płatki, owoce, rogaliki, bułeczki, itp. Można zabrać do pokoju, nikt nie zabije za to.
        • sosin87 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 16.09.14, 12:39
          a mam jeszcze jedno chyba ostatnie pytanie czy w zante sa jakies bazarki gdzie można zakupić np. szorty kąpielówki meskie, kapelusz itp. ? w Pl nie mogę już znaleźć a za dwa dni wylot z reguły w takich miastach sa takie rzeczy i jeszcze raz chce podziekowac za tyle cennych informacji
          • Gość: BART Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki IP: *.mtp.com.pl 16.09.14, 13:22
            na miejscu można kupić dosłownie wszystko, jest milion sklepów, straganów, marketów etc. warto się przejść, bo ceny czasami różnią się o 100% np. identycznie taki sam mały żółwik w jednymi miejscu kosztował 4 EUR, w drugim 7,99 EUR :-)
            • sosin87 Re: Zakynthos Hotel caretta sea view Kalamaki 09.10.14, 11:12
              Jak dla mnie super jedne z lepszych wakacji :) fakt hotel posiadał małe minusy ale dla mnie ważne było abym miała blisko na plaze z dzieckiem i to się liczyło, hotel przy samej plazy, w basenie zimna woda ale nad morze ciepła wiec tam spedzalismy czas, raz pojechaliśmy do careety na jedzenie i baseny tez bardzo fajnie, w tym hotelu sea view faktycznie mniej jedzenia niż w careta beach ale ja nie chodziłam głodna :) soki maja niezbyt dobre wiec all incl nie jest idealny , pokoje bardzo ładne, tylko małe, woda z prysznica faktycznie wylewa się spoza niego, piekan wyspa, my z mała 1,5 roczna córka objechaliśmy wyspyz 7 godz odwiedzając banana beach tsilvi, xgia 1 i 2, porto wromi, i zatoke wraku, byliśmy w keri , w górach się trochę pogubiliśmy wyjechaliśmy koło jakiegoś muzeum gdzie tłocza oliwe, piękne widoki czułam się jak na zupełnym odludziu, do porto vromi jechaliśmy w chmurach. Było pięknie :) rejsy z porto vromi do zatoki trwa około 30 min później 1 g na plazy i porót około 1 h, my z tego zrezygnowaliśmy ze wzg na chorobę lokomocyjną :P Sklepików duuzo, najwięcej podróbek ray banów których polacy kupują na potege, zółwi, kapeluszy, stroi kąpielowych, klapek , jedzenia , zabawek wodnych. ogolnie bardzo fajnie, glosno ze wzg na samoloty ale dla nas była to dodatkowa atrakcja, byliśmy również plażaa w Laganas tez fajnie :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka