Dodaj do ulubionych

Sprzedam zaliczkowany wyjazd Rodos 14 DNI 2+2 GDN

18.02.18, 22:41
Rodos Gdańsk (zakupione w first minute) 29 czerwca 2018 z TUI 14 dni AL 2+2 ( dzieci 4 i 9 lat) hotel Splash World Sun Palace. Zaliczkowane 920 zł. Zmiana osób bezpłatna.Od kilku miesięcy brak wylotów do tego hotelu z Gdańska .Do dopłaty 15212 dla TUI .Więcej info na maila.
Obserwuj wątek
    • kolpik124 Re: Sprzedam zaliczkowany wyjazd Rodos 14 DNI 2+2 19.02.18, 12:08
      za te cenę nikt nie odkupi od ciebie, w takich przypadkach trzeba się pogodzić z tym że stracisz

odpuść zaliczkę i zaoferuj za 14k, być może znajdzesz chetnych5

swoją drogą chora cena za 2+2 z dwójką małych dzieci, ja zatrzymalem sie na 12k w sierpniu /wrzesniu w podobnej konfiguracji, kiedy jeszcze myśleliśmy o kolchozach dla turysty masowego
      • merci77 Re: Sprzedam zaliczkowany wyjazd Rodos 14 DNI 2+2 19.02.18, 16:26
        kolpik124 jaki wiek miały dzieci? dziecko do lat 2 nie płaci nic,a już większe ma inną cenę, poza tym wiele hoteli nie pozwala na kwaterowanie rodzin 2+2 w pokojach standard i przydzielane są pokoje family stąd też mogą brać się różnice w cenach.Kiedyś na Krecie mogłam zarezerwować pobyt dla 2+2 w pokoju standard dostaliśmy dwie dostawki,ale już na Majorce w hotelu Protur Safari Park nie i przez pokój family cena za wyjazd skoczyła o 2,500 tysiąca.My wybieramy hotele z atrakcjami dla dzieci aquaparkami, animacjami często polskojęzycznymi,nie na zadupiu aby wieczorem wyjść gdzieś poza teren hotelu.Wrzesien to już rok szkolny,ja jedynie dotąd urywałam córce zakończenie roku.
        Zle zrozumiales może 1 post, nie mam co obniżać ceny do 14k:) bo ja nie stracę nic oprócz zaliczki 921 zł.
        • Gość: Xyz Re: Sprzedam zaliczkowany wyjazd Rodos 14 DNI 2+2 IP: *.centertel.pl 19.02.18, 15:01
          Antyspekulanctwo miało być:) Teoretycznie kupując coś bardzo wcześnie i bardzo dobrze można zarobić:) Niestety autor wątku nabrał się jednak faktycznie na ewidentna super-nowość w wydaniu biur podróży- bardzo drogi czerwiec 2018. Miesiac zawsze dużo tańszy od września, prawie zawsze z lastami choć przyznam że czerwiec 2017 był pierwszym od lat czerwcem z kiepskimi lastami. Na miejscu autora wątku coś bym jednak dopisał. Może pokoj 60 metrów itp.?
          • wislok1 Re: Sprzedam zaliczkowany wyjazd Rodos 14 DNI 2+2 19.02.18, 15:47
            Teoretycznie kupując coś bardzo wcześnie i bardzo dobrze można zarobić ???

Jak zarobic ? Kupujac WYDAJEMY pieniadze, nie zarabiamy !!!
            Kupując coś bardzo wcześnie i bardzo dobrze mozemy wydac mniej, ale nigdy to nie jest zarobek
            Kupowanie to WYDATEK, nie dochod

Chyba, ze ktos z gory wie i ma 100% pewnosci , ze kupione w first minute wczasy potem z zyskiem sprzeda
            Ale to raczej niemozliwe, bo przepisanie tanich wczasow na inne osoby zwykle kosztuje tyle, zeby to sie kompletnie nie oplacalo
            A jak jest bezplatne przepisanie to tylko dlatego, ze cena wczasow w first minute jest wysoka i na odsprzedazy sie nic nie zarobi

Wczasy z dziecmi to dopiero masakra, bo znizki sa uzaleznione od wieku dzieci
            I znalezc kogos kto je odnas odkupi i do ceny takich wczasow sporo nie doplaci bedzie bardzo ciezko
    • merci77 Re: Sprzedam zaliczkowany wyjazd Rodos 14 DNI 2+2 19.02.18, 16:02
      Przepisanie jest bezpłatne w ramach first minute w TUI ,zmiana kierunku, liczby dni,ilości osób-BEZPŁATNA. Nie pierwszy raz wykupiłam wakacje w TUI ale w tym roku nie będziemy mogli pojechać.Ja stracę jedynie zaliczkę 921 zł, reszta jest płatna do 25 maja i jeśli zrezygnuję informując ich o tym fakcie przed 25 maja to nie ponoszę więcej żadnych kosztów.Liczę się ze stratą zaliczki,ale zaoferowałam swoją rezerwację bo być może jest ktoś kto szuka jeszcze wakacji ze swoją rodziną,a to nie jest zupełny czerwiec a prawie lipiec 29.06 pobyt na 14 dni.To,że w czerwcu są tańsze wyjazdy to ja wiem doskonale do momentu przed zakończeniem roku szkolnego, a zaraz po nim oferty mają już inne ceny.Sami zawsze rezerwowaliśmy wakacje przed zakończeniem roku a w przypadku tego wyjazdu różnica między wylotem 16 czerwca (który był w ofercie) a 29 czerwca była tylko 300 zł- to niedużo biorąc pod uwagę ,że wylot jest po zakończeniu szkoły,dlatego też zdecydowaliśmy się na zakup .W tej chwili na całe wakacje ani na czerwiec ani na maj nawet nie ma miejsc w samolocie z prawie żadnego miasta w Polsce na pobyt 14 dniowy na Rodos w TUI,chyba że dołożą jeszcze jakieś przeloty czarterowe to się może pojawią oferty na wakacje 14 dniowe.Ja oferuję przekazanie swojej rezerwacji komuś kto może szuka jeszcze wakacji na lato ze swoją rodziną.Zmiana za pośrednictwem TUI poprzez przekazanie jej nowych osób na rezerwacji.
    • merci77 Re: Sprzedam zaliczkowany wyjazd Rodos 14 DNI 2+2 19.02.18, 16:16
      Pokój FZX1 - Pokój rodzinny

• pokój dzienno-sypialny • dodatkowa sypialnia (oddzielona optycznie drzwiami przesuwnymi) • niektóre z łóżkami piętrowymi • wanna lub prysznic • WC • suszarka • telefon • TV sat. • sejf (płatny) • balkon lub taras • klimatyzacja indywidualnie sterowana (czynna w sezonie głównym)

Nie,nie zarabiam jak ktoś tu próbuję insynuować, moją stratą będzie 921 zł-przeżyję:) nie stracę pełnej kwoty wycieczki,bo dopiero należy resztę zapłacić na 31 dni przed wyjazdem,a gdy zrezygnuję przed 25 maja moją stratą jest zaliczka nic więcej.
      Zawsze kupuję w first minute z gwarancją najniższej ceny-wówczas gdy cena za wyjazd spada TUI oddaje różnicę,chociaż moja znajoma wykupiła first na Majorkę za 11 tysięcy na 10 dni 2+2 i jej oferta nadal jest tyle ,że już za prawie za 16 tysiecy na stronie TUI.W mojej rezerwacji gwarancja jest również wykupiona ale nic się już nie skorzysta bo oferty na stronie już od dawna brak.
    • dianaro Re: Sprzedam zaliczkowany wyjazd Rodos 14 DNI 2+2 23.02.18, 12:17
      Czy ja wiem. Zależy jak na to spojrzeć. Ponad 16tys. dla 4 osób na dwa tygodnie nie jest tak drogo. hotel 5*, all inclusive, aquapark. Z drugiej pytanie, jaki pokój jest w cenie. Hotel nie jest bezpośrednio przy plaży, tylko trzeba przejść przez ulicę, a to może mieć dla niektórych ogromne znaczenie.
      • merci77 Re: Sprzedam zaliczkowany wyjazd Rodos 14 DNI 2+2 19.03.18, 15:37
        nie mogę,bo mąż ma od tego roku inną rotację w pracy i do domu wraca na 9 dni, więcej nie będzie mogł mieć więcej dni wolnego.Wiem,że jest taka możliwość ale nic nam to nie daje ,bo wyjazd na tydzień zupełnie się nie opłaca, w tej chwili jest o wiele wyższa cena za pobyt tygodniowy z którego tak naprawdę jest 5 pełnych dni wypoczynku bo 1 i ostatniego dnia nie ma co wliczać bo to przylot i wylot.
          • Gość: Xyz Re: Sprzedam zaliczkowany wyjazd Rodos 14 DNI 2+2 IP: *.internetunion.pl 19.03.18, 19:00
            Zmiana rezerwacji jest możliwa na bardzo różne opcje o ile nie będzie taniej o więcej niż 10 procent. Poza tym myślę że mozna zrobic tak - jedna osoba czyli maz formalnie rezygnuje i za chwile kupuje tydzień dołączając do Was. Ja w scan holiday jeszcze starym kiedyś kupiłem pokoj jedynkę a za 2 miesiące doszła druga osoba. Scan to tui. To jest w.miare elastyczne biuro.
              • merci77 Re: Sprzedam zaliczkowany wyjazd Rodos 14 DNI 2+2 21.03.18, 13:13
                Nasza rezerwacja jest jeszcze "po staremu" z ubiegłego roku,więc nie muszę zmieniać wyjazdu o jedynie 10% tańszego mogę zmienić go dowolnie nawet na wyjazd za 5 tysiecy na 4 osoby ( takiego się nie znajdzie-to jedynie taki przykład :) ) te nowe rezerwacje fakt są w tym nowszym regulaminie first minute i można zmienić je jedynie na inne max tańsze o 10%. Mąż nie dokupi jednego tygodnia później bo nie ma już wylotów z Gdańska od dawna na czerwiec,lipiec,sierpień-nie ma miejsc w samolocie,a ja raczej i tak nie chcę sama z dzieciakami lecieć na tydzień.Co do konfiguracji to jest taka możliwość,że można usunąć jedną lub dwie osoby ale wówczas jest jakaś opłata za to-nie pamiętam już ile dokładnie:)
                czekam, może zmienię na coś na tydzień ale chyba nie na Grecję bo ceny bardzo poszły w górę i nie opłaca się lecieć na tydzień tymbardziej wiedząc jakie ceny były wcześniej ( teraz tydzień w cenie 2 tygodni) a z kolei jakiegoś średniego hotelu byle polecieć nie chcemy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka