Dodaj do ulubionych

Santorini odpowiednie dla rozrywkowych singli?

04.05.21, 18:06
Witajcie,
Jesteśmy młodymi rozrywkowych ludzi (przed 30) i myslimy o tygodniowych wakacjach na Santorinii w sierpniu. Oprócz zwiedzania, zależy nam na plażowaniu z towarzyszącą w tle muzyką, wieczorami chcemy pobawić się w klubach. Czy jest to odpowiednie miejsce dla nas czy raczej głównie dla par? myslimy o noclegu w Firze, a plażowaniu w Perivolos (słyszeliśmy o tamtejszych barach, czy imprezy odbywają się tam tylko w weekendy czy moża liczyć na muzykę cały czas?)

Pozdrawiamy!
Obserwuj wątek
        • ktos_z_kosmosu Re: Santorini odpowiednie dla rozrywkowych singli 22.05.21, 08:14
          dodekanezowiec napisał:

> I co, martensie, odpowiedziano Ci, a Ty ani be ani me. Więc też grzebiesz to fo
          > rum. Bo tylko srejsbuk zostanie...

Taka młodzież. Opartą jedynie na fantazji, mają swoją tezę i potrzebują jedynie potwierdzenia jej. Nie uzyskawszy go, zamiast zapytać o szczegóły, lub o kolejne namiary, spinają się i obrażają, no bo - co tam wapno może wiedzieć? Mądrzy się tylko.
          Ambicje, ambicje, kolego wyspiarski.
          • martens900 Re: Santorini odpowiednie dla rozrywkowych singli 18.06.21, 23:52
            Serdecznie dziekuje za odpowiedz. Brak odzewu wynika z tego, że nie otrzymałam powiadomienia na poczte e mail o uzyskaniu odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie (odpowiedz zobaczylam przed chwilą po zalogowaniu sie do forum) a nie z powodu "obrazy, spiny i wygórowanych ambicji", nie mniej jednak przez "polski naród" zostałam bardzo szybko zaszufladkowana. Nigdy tez o starszym pokoleniu nie wyrazilabym się "wapno" bo szanuje zarówno rowieśników jak i osoby ode mnie starsze i młodsze czego nie mozna powiiedziec o użytkownikach forum. Mimo wszystko dziekuje za poswiecony na odpowiedz czas.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka