Dodaj do ulubionych

Na Cyprze ruska swolocz popiera agresję

11.04.22, 14:17
Olać ten Cyperek!
Obserwuj wątek
    • alex2222 Re: Na Cyprze ruska swolocz popiera agresję 12.04.22, 19:53
      Euroazjatycka dzicz zawsze pozostanie dziczą.
      Powinno się wytępić jak robactwo.
      • ja.s.i.u Re: Na Cyprze ruska swolocz popiera agresję 22.05.22, 11:37
        A wystarczyło sprawdzić choćby wchodząc na stronę lotniska w Larnace. Dzisiaj z całego tereny Rosji na Cyprze nie ląduje ani jeden samolot, jutro tak samo, i pojutrze i...

Polecam zastąpienie wyobraźni kontrolą faktów, zanim się bzdury wymyślone zacznie wypisywać.
        • dodekanezowiec Re: Na Cyprze ruska swolocz popiera agresję 22.05.22, 11:59
          Chodzi o ruska swolocz tam mieszkająca.
        • caesar_pl Re: Na Cyprze ruska swolocz popiera agresję 01.06.22, 19:58
          Rosjanie mogą lecieć na Cypr z przesiadka w kraju,z którego lecą dalej na Cypr.
          • dodekanezowiec Re: Na Cyprze ruska swolocz popiera agresję 01.06.22, 22:07
            Na przykład Serbia. Ale nie o to chodziło nawet. Chodzi o Rosjan na Cyprze. To qrde czemu emigrowali jak tak kochają swoją Rosję? Irytyje mnie też prorosyjska badz obojętna postawa samych Cypryjczyków. Zrzekam się kibicowania klubowi Anorthosis Famagusta. Nie rozumieją ze Ruscy są jeszcze gorsi niż Turcy wobec Greków.
            • ja.s.i.u Re: Na Cyprze ruska swolocz popiera agresję 02.06.22, 18:52
              Za kilka dni będę na Cyprze i obiecuję ci opowiedzieć, jak to dziś naprawdę wygląda.
              • dodekanezowiec Re: Na Cyprze ruska swolocz popiera agresję 02.06.22, 19:05
                Być może nie będziesz świadkiem manifestacji. Być może trafisz na normalnych Rosjan, Być może nie będzie okazji do tego by mówiłi co myślą. Różnie może być.
                • bguslawko_1 Re: Na Cyprze ruska swolocz popiera agresję 03.06.22, 18:04
                  Zacznij się leczyć bo nie da się czytać twoich bredni dd.
                • ja.s.i.u Re: Na Cyprze ruska swolocz popiera agresję 19.06.22, 16:23
                  Nie tylko nie. byłem świadkiem manifestacji, ale widziałem, jak skromnie zachowują się ludzie rosyjskojęzyczni. Twoje twierdzenie nie ma absolutnie najmniejszego potwierdzenia w praktyce. Oczywiście, jak zwykle, widzi się sporo rozwydrzonych podstarzałych "młodych Brytyjczyków". W tym roku jednak najpopularniejszym językiem obcym na wyspie stał się polski. Przypuszczam, że wielu ludzi zrezygnowało z horrendalnie drogich wyjazdów nad Bałtyk, a postanowiło zobaczyć Cypr. Niektórzy przestraszyli się też inflacji i zamiast lipcowej Chorwacji wybrali np. AI w Ayia Napa.

Ale uwierz mi, absolutnie nie masz racji wypisując o ruskiej swołoczy. Na wyspie praktycznie żaden kantor nie skupuje rubli, a co niektóre mają cennik 0,008 euro za rubla. Mniej, niż połowa oficjalnego. Czyżby ludzie, których to dotknęło mieli popierać swoją sytuację i cieszyć się swoimi stratami

Poniosła cię wyobraźnia.

Na marginesie komplet 2 leżaki plus parasol nadal 7,50€ za cały dzień. A Mojito i za 3€ znajdziesz. Ceny nie skoczyły.
                  • dodekanezowiec Re: Na Cyprze ruska swolocz popiera agresję 19.06.22, 20:09
                    Jasiu, chodziło caly czas o ruskie manifestacje. Wyjechali ze swojego chorego kraju i nic jie zrozumieli. Jeśli zaś Rosjanie których widziałeś, byli ok (a i ja to widziałem w 2014) to fajnie.
                    W 2014 r. leżaki i parasol tez były po 2,50. Co w Polsce nie zdrożało od 2014...
                    • ja.s.i.u Re: Na Cyprze ruska swolocz popiera agresję 23.06.22, 19:04
                      Nie było żadnych ruskich manifestacji. A w Larnace nie lądował ani jeden samolot z Rosji. Ktoś te manifestacje jako fejk wymyślił.
                      • dodekanezowiec Re: Na Cyprze ruska swolocz popiera agresję 23.06.22, 19:18
                        Tylko ze to było gdzieś w kwietniu. Tak, fejk. Wojna to tez fejk?
                        • dodekanezowiec Re: Na Cyprze ruska swolocz popiera agresję 23.06.22, 19:19
                          12 kwietnia miała miejsce. A w Niemczech tez nie było?
                          • dodekanezowiec Re: Na Cyprze ruska swolocz popiera agresję 22.08.22, 08:30
                            I znów w Limassol popierali agresję podczas święta flagi rosyjskiej. Symbole Z tez weszły w grę. Tak, Kolego jasiu, besserwisserze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka