Dodaj do ulubionych

Htotel Panorama agia pelagia

IP: *.toya.net.pl 12.07.05, 13:48
Witam
czy jest tu może ktoś kto był w hotelu Panorama, a może ktoś leci pomiędzy 7-
21.08.miło byłoby się spotkać, bo boję się że na chłopa samego nie dam rady
dwa tygodnie patrzeć.
Obserwuj wątek
    • georghe Re: .............. 12.07.05, 14:33
      Gość portalu: aniaka napisał(a):
      bo boję się że na chłopa samego nie dam rady
      > dwa tygodnie patrzeć.

Uśmiałem sie po pachy...
      Po jakiego grzyba Ty z nim na te wakacje jedziesz :)))

ps. Podaj wymiary może się skuszę ;)
      Pozdrówy.
    • Gość: sbs Re: Htotel Panorama agia pelagia IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 12.07.05, 15:20
      Hotel jest całkiem przyzwoity. Pokoje czyste, ale niezbyt komfortowe. Jedzenie
      (dla mnie) smaczne. Hotel jest jednak zatłoczony. Za dużo gości (zwłaszcza
      głośnych Anglików), za mało obsługi. Do baru trzeba było stać czasami w bardzo
      długich kolejkach. No i najgorszy koszmar nad basenem. O godz. 7 rano wszystkie
      leżaki pozajmowane, w ciągu dnia tłok okropny, dlatego polecam pobliską plażę.
      Niestety spacer nad morze dosyć męczący, zwłaszcza z powrotem - pod górę.
      Polecam drogę na prawo, jak się wyjdzie od strony basenu. Na pewno jeśli chodzi
      o drogę powrotną - można ducha wyzionąć! Jeżeli lubicie długo balować (do 3-4 w
      nocy) to jest to hotel dla was, jednak i tak nie polecam pokoi od strony baru.
      Koszmar! Strasznie głośno! Tak poza tym jesteśmy całkiem zadowoleni z pobytu.
      Życzę udanego wypoczynku!
      • Gość: Helena Re: Htotel Panorama agia pelagia IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.07.05, 15:51
        Agia Pelagia jest miejscowością położoną na sporym zboczu, hotel twój leży
        dosyć wysoko, z pewnością umordujecie się z dzieckiem wspinając się z plaży.
        Plaża jest dosyć wąska ale powiedzmy piaszczysta i łagodnie wchodząca do morza.
        Przy plaży sporo tawern, polecam z dzieckiem wizytę w mini zoo w Hotelu Capsis
        będzie mogło poganiać kaczki, pokarmić gęsi z ręki i z bliska przyjżeć sie
        białym i czarnym łabędziom, sama Agia superśliczna nie jest, ale widoki
        cudowne, warto wypożyczyć auto i udać się zwiedzać wyspę na własną rękę. Też
        byliśmy z dzieckiem, w zeszłym tygodniu, pobyt zaliczamy do baaaaaaardzo
        udanych.Trochę opisałam, jak chcesz zapraszam:

forum.wakacje.pl/read.php?f=1&i=219009&t=219009&dest=29%7C29004%7C0&id_oferty=

W razie czego pytaj
        pozdrawiam
    • Gość: aniaka Re: Htotel Panorama agia pelagia IP: *.toya.net.pl 12.07.05, 22:46
      Wielkie dzięki za odpowiedzi, mam nadzieje że nie bedzie tak strasznie, w końcu
      po to jadę coby w tym hotelu nie siedzieć.mam jeszcze jedno pytanie, jak z
      jedzeniem, czy dziecko cos tam znajdzie dla siebie, czy przez dwa tygodnie nie
      spozyje nic, bo ja i tak nie jem bo sie w kółko odchudzam.
      Pozdrawiam
      Anka
    • Gość: camyk Re: Panorama Hotel - Agia Pelagia IP: *.chello.pl 12.07.05, 23:34
      Witam, byliśmy tam ze Scan Holiday w 2000-ym w maju. Przyjazd w nocy, więc z
      miejsca dostaliśmy pokój z widokiem na KRZAKI z towarzystwem komarów i o zgrozo
      przykrym zapachem z kanalizacji (po prawej stronie od basenu). A propos
      kanalizacji, podczas pierwszej nocy mieliśmy spore zakłócenia, bo wystarczyło
      że 'sąsiad' z góry skorzystał ze spłuczki wc, to u nas odbijało się
      niemiłosiernym łomotem. Rano wyglądało to jeszcze gorzej, więc trzeba było
      zmienić pokój albo hotel. Interwencja w recepcji kosztowała dodatkowe 50 USD za
      tydzień w super-hiper dużym pokoju na najwyższym poziomie kompleksu z
      możliwością zaparkowania samochodu niemal pod drzwiami (kilka schodków w dół) i
      panoramicznym widokiem między innymi na Athina Palace. Codziennie około 18-tej
      hotelowy DJ aplikował 2-3 krotnie uśpionemu towarzystwu ten sam 'kawałek’
      Believe – CHER, który był w zasadzie zaproszeniem na obiadokolację. Pamiętam
      Niemkę, która akurat pracowała tam jako kelnerka. Natrętnie próbowała ‘wcisnąć’
      alkohol do kolacji aż któregoś razu wyparowała, że gdyby ludzie nie zamawiali
      drinków to nic by nie zarobiła – biedna sfrustrowana „kielnerka”. Podsumowując
      w 2000ym widok i pokoje na samej górze – rewelacja; serwis hotelowy – poniżej
      kategorii; okolica – super. Ale to były dawne czasy, teraz może być inaczej;)
      Naturystom polecam plażowanie na skałkach w okolicy Athina Palace – super
      miejscówka.

• Gość: sbs Re: Htotel Panorama agia pelagia IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 13.07.05, 09:05
      Myślę, że dziecko będzie miało co jeść. Zawsze jest jakiś makaron (delikatnie
      doprawiony sosem), ziemniaki w jakiejś postaci (pieczone, gotowane, frytki,
      puree - nie wiem jak to się pisze), potrawa z warzyw lub jakieś tradycyjne
      greckie danie i mięso w dwóch rodzajach lub mięso i ryba (gotowana lub
      paluszki). Do tego kilka rodzajów sałatek, surowe warzywa. Na kolację dodatkowo
      zupa. Na deser melon, lub arbuz , lub pamarańcze, jakieś ciasteczka, galaretki,
      pianki (na przemian - nie było zasady). Po kolacji zawsze lody.
      Co do obsługi, to generalnie nie narzekaliśmy. Niektórzy już trochę zmęczeni i
      zirytowani, pomimo, że to był początek sezonu. Uważam, że obsługi (zwłaszcza na
      restauracji) było trochę za mało, jak na taką ilość gości (2-3 osoby, jak
      dobrze pamiętam), ale poza tym było fajnie. Tak na prawdę to wszystko zależy od
      Waszych nastrojów...
      Jeżeli masz więcej pytań z przyjemnością odpowiem.
      Pozdrawiam
      • Gość: Aniaka Re: Htotel Panorama agia pelagia IP: *.toya.net.pl 13.07.05, 10:42
        Witam
        Bardzo wielkie dzięki za odpowiedzi, jak widzę zdania sa podzielone, ale
        podobno jeszcze się taki nie urodził coby kazdemu dogodził.Ja mam zdecydowanie
        pozytywne nastawienie i na pewno na luksusy sie nie nastawiam, poza tym to ja w
        hotelu siedziec nie jadę.Dwa lata temu bylismy na RODOS w studiach Angelika, i
        tam naprawdę skromnie było, ale dla nas ok. w końcu po to są wakacje żeby
        zwiedzać a nie studiować wyposażenie pokoi, jak to niektórzy mają w
        zwyczaju.Mam jescze pytanko dotyczace klimatyzacji ile kosztuje na tydzień.A
        tak poza tym to chyba juz wszystko co chcę już wiem i baaaardzo dziękuje za
        pomoc.
        Pozdrawiam z upalnej jak Kreta Łodzi
        Anka
        • Gość: sbs Re: Htotel Panorama agia pelagia IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 13.07.05, 11:25
          Zbyt dobrze nie pamiętam ile kosztowała klimatyzacja. Chyba 3 Euro za dzień. My
          nie braliśmy. Wieczorami (kiedy się wraca do pokoi) jest całkiem znośnie, w
          nocy było mi nawet za chłodno więc przykrywałam się kocem. Myślę, że
          powinniscie na początku nie brać sobie klimy i zobaczyć jak to będziecie
          znosić... My się obeszliśmy, chociaż chasami było cieplutko...
          Aha jeszcze chciałam napisać o animacji. Jest to hotel, który proponuje program
          animacyjny. Wprawdzie my specjalnie nie korzystaliśmy, bo wiele czasu
          spędzaliśmy poza hotelem, ale myslę że Twoje dziecko będzie zadowolone, bo
          dosyć często organizowane były dyskoteki dla dzieci (takie półgodzinne, ale
          chyba całkiem sympatyczne). Animatorami byli Czech z dosyć dobrym podejściem do
          dzieci (i nie tylko - zauważyłam, że panie też za nim przepadały) i Polka,
          której jednak czasami brakowało entuzjazmu (tzn strasznie flegmatyczna).
          Może na początku trochę Cię zraziłam, co do samego hotelu, ale atmosfera
          panująca wieczorami przy barze była bardzo pozytywna ;-)
          Jeszcze jedno - w hotelu raz zorganizowano karaoke, ale organizator nie miał
          polskich przebojów. Może macie jakąś płytkę. Myślę, że warto zabrać. Polacy,
          którzy bawili się w hotelu bardzo narzekali, że nie mogą pośpiewać polskich
          przebojów.
          Pozdrawiam i życzę miłej zabawy!
    • Gość: aniaka Re: Htotel Panorama agia pelagia IP: *.toya.net.pl 13.07.05, 11:33
      Wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedż , nie zraziłam się za bardzo.Jak bym z
      dzieckiem nie jechała to bym pewnie wypozyczyła samochód na 2 tygodnie i
      spałatam gdzie bym sobie coś znalazła.Raczej wymagająca nie jestem.Mam jeszcze
      pytanie dotyczace basenu, czy jest bardzo głęboki, czy młoda tez będzie mogła
      skorzystać.
      Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam
      Anka
      • Gość: sbs Re: Htotel Panorama agia pelagia IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 13.07.05, 11:52
        Basen jest mały i miejscowo bardzo głęboki. Z jednej strony jest płytko, ale
        trudno mi powiedzieć jak bardzo, chyba gdzieś do pasa (dorosłej osoby). Uwaga,
        basen ma strome miejsce (na całej szerokości, mniej więcej w połowie). Niestety
        nie ma brodziku. Może przynajmniej mała nauczy się pływać. Ale na prawdę
        polecam pobliską plaże. Widziałam dużo pluskających się w morzu maluchów
        (z "motylkami" najlepiej). Woda jest cieplutka, nie ma fal, bo to jest
        zatoczka, i jest dosyć płytko (ja sama kiepsko pływam, a tam czułam się na
        pewno bardziej komfortowo niż w zatłoczonym basenie). No i cała przyjemność
        opalania się na materacu pływającym po morzu! Bosko!!! Tak poza tym warto mieć
        materac, bo nie trzeba płacić za leżak na plaży, jedynie za parasol jeżeli leży
        się bezpośrednio w jego cieniu. Plażę na prawdę polecam!
        Pozdrawiam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka