Dodaj do ulubionych

Kambanari Bay ***

04.12.07, 18:36
Witam wszystkich
Planuję urlop w Grecji i polecono mi hotel Kambanari Bay oraz
Lalyssos Bay. Co wybrać? Proszę o w miarę wyczerpujące informacje o
tych hotelach, lokalizacji i plaży.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • bobo1964 Re: Kambanari Bay *** 19.01.08, 18:08
      Witam
      Bardzo prosze o informacje na temat hotelu kabanari bay (nie jestem
      złośliwy ale tak brzmi poprawna nazwa).Wybieram się tam z rodziną na
      przełomie lipca i sierpnia a dokładnie 24.07-07.08.2008r.
      Z góru dziękuję za zainteresowanie.
      Pozdrowionka
      Bogdan
    • abigeil26 Re: Kambanari Bay *** 02.05.08, 20:11
      moi rodzice wlasnie sa na rodos w tym hotelu Kambanari Bay od wczoraj a wlasciwie od dzisiaj w nocy i wrazenia szczerze powiedziawszy maja średnie po pierwsze lot ktory mial byc o godz 15.55 opoznil sie do godziny 24.00 i na miejscu w rodos byli po 3 rano.... co gorsze byla to powtorka z rozrywki z dnia poprzedniego kiedy tez lot byl opozniony z godzin popoludniowych do 23.00 a na dodatek nie wszyscy sie zmiescili i lecieli o 6 rano, ponoc triada miala rezygnowac z wylotów z katowic w przyszylych terminach, wiec sobie to sprawdzcie, co do hotelu to jest na uboczu i pokoje sa malutkie, ale jest czysto i jedzenie jest dobre, maly problem jest z dzieciakami bo opcja all inclusive nie jest taka jak w ofercie i od czasu lunchu do czasu kolacji dzici sa glodne a tzw "fastfoody" przy barze sa odplatne i z tego co wiem ludzie sie buntuja, moich rodzicow to nie dotyczy ale dla tych co jada z dziecmi to chyba wazne bo trzeba wziac pod uwage dodatkowe koszty, ten termin majowy wiaze sie jeszcze z tym ze jest tam bardzo zimno w nocy w dzien jest ok dzis bylo 26 stopni, ale w nocy kilka stopni, choc ponoc srednia temp w nocy w maju to 15-16 stopni na razie jest duzo zimniej ale moze to tylko przejsciowe, nie dotyczy to na pewno wakacji kiedy sa tam upaly, na upaly pokoje beda ok, choc na pewno nie sa to 3-4 gwiazdki, ale jest przyzwoicie, personel mily choc malo zaangazowany jak na razie....
      poza tym jest ok okolica bardzo ladna, oferowane sa wycieczki fakultatywne i o ile bedzie cieplej to seniorzy beda zadowoleni choc poczatek byl dosc pechowy
      wiecej bede wiedziec we wtorek to jesli chcesz zdam relacje
      pozdrawiam
      • blondi376 Re: Kambanari Bay *** 03.05.08, 13:18
        Dotąd byliśmy z Triadą 3 razy i byliśmy zadowoleni. Jednak zawsze wcześniej już
        dużo wiedzieliśmy o hotelu,miejscowości i plaży, do których jedziemy. Teraz mamy
        obawy, zwłaszcza,że namówiliśmy znajomych z 3 letnim dzieckiem, którzy też z
        nami jadą. Nasz termin
        wyjazdu jest dość odległy,bo w lipcu, ale mam ogromną prośbę do ABIGEIL i osób
        wyjeżdżających w maju, aby po powrocie opisały hotel, plażę ( chodzi o dziecko )
        i samą miejscowość za co będziemy bardzo wdzięczni. I mniej będziemy się
        martwić, chociaż i tak już
        nie mogę doczekać się samego wyjazdu, słońca i pięknych krajobrazów :)

DO ABIGEIL:

1) bardzo proszę dowiedz się od rodziców jak wygląda plaża przy hotelu czy
        piaszczysta, czy tak jak w opisie w katalogu...
        2) czy są jakieś tawerny, sklepy blisko hotelu, gdzie można byłoby wyjść
        wieczorkiem??
        3) co tak naprawdę wchodzi w opcję all incl. jezeli chodzi o napoje i alkohole??

BARDZO BARDZO CI DZIĘKUJE JEŻELI UDA CI SIĘ DOWIEDZIEĆ :)))

Pozdrawiam
        Anka
        • blondi376 Re: Kambanari Bay *** 06.05.08, 22:27
          Abigeil mam do Ciebie ogromną prośbę , jeżeli będziesz mogła to jak już będziesz miała jakiejś fotki z hotelu, plaży czy okolicy to prześlesz mi na maila: annan@o2.pl

Dziękuję Ci bardzo :))

W razie czego zawsze mogę pomóc jeżeli chodzi o Hiszpanię, Włochy, Grecję ( kontynentalną) i Cypr.

Pozdrawiam :))

------------------------------------------------------------------
          http//:www.pineda.pl/
          [url=www.pineda.pl/]tabliczki przydrzwiowe[/url]
          • v.3 Re: Kambanari Bay *** 13.05.08, 14:52
            witam...:)
            ja też wybieram się z Żonką i Znajomymi do tego hotelu w terminie sierpniowym. w
            związku z tym, że mało wiadomo na temat tego hotelu, przyłączam się do gorących
            próśb skierowanych do abigail oraz innych osób które mogą coś wnieść w
            przybliżenie obrazu tego hotelu:)...
            tak na początek to mam pytanie, czy ludzie którzy walczą tam na miejscu z opcją
            "all inclusive" coś konkretnego wywalczyli?, jak tłumaczy zaistniałą sytuację
            rezydent Triady oraz kierownictwo hotelu:)??
            pozdrawiam i czekam na info
            wercyn

PS mój adres e-mail jakby co: v.3@gazeta.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka