Dodaj do ulubionych

clubhotel louis creta princess

IP: *.lodz.mm.pl 09.08.08, 14:42
leci ktoś od 26 sierpnia?
Obserwuj wątek
    • Gość: aga Re: clubhotel louis creta princess IP: *.gdynia.mm.pl 12.08.08, 17:01
      nikt ?????
      • Gość: aga Re: clubhotel louis creta princess IP: *.lodz.mm.pl 17.08.08, 20:58
        • aga11 Re: clubhotel louis creta princess 23.08.08, 19:25
          • Gość: ROMDER Re: clubhotel louis creta princess IP: 83.168.106.* 24.08.08, 16:38
            Lecę tam 11 października. Jest bardzo mało bieżących informacji na
            temat tego hotelu. Myślę, że jak wrócisz, dowiem się coś więcej -
            pozdrawiam - ROMDER.
            • aga11 Re: clubhotel louis creta princess 25.08.08, 10:24
              jak wrócę, to chętnie wszystko opowiem :)
              • Gość: ROMDER Re: clubhotel louis creta princess IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.08, 13:02
                Czekam...
                • aga11 Re: clubhotel louis creta princess 03.09.08, 17:18
                  wróciłam, pytaj :)

• Gość: ROMDER Re: clubhotel louis creta princess IP: 83.168.106.* 03.09.08, 19:28
                    Proszę o podanie na moją skrzynkę romder@vp.pl swojego numeru
                    telefonu - przedzwonię - pozdrawiam i dziękuję za już - ROMDER.
                  • Gość: ROMDER Re: clubhotel louis creta princess IP: 83.168.106.* 04.09.08, 17:42
                    Jestem ciekaw jak sam hotel, pokoje - mam mieć pokój w budynku z
                    widokiem na morze.
                    Jak wyżywienie - mam opcje all.
                    Jak okolica m.in. co jest w MALEME?
                    Jakie są połączenia do Chani - ponoć jest bus hotelowy?
                    Co ciekawego polecasz zwiedzić? Jakie są Twoje uwagi te pozytywne i
                    te negatywne.
                    Pozdrawiam - Romder.
                    • aga11 Re: clubhotel louis creta princess 05.09.08, 20:11
                      Pokoje urządzone moim zdaniem dość skromnie, ale gustownie. Jest lodówka, tv z
                      programami angielskimi, niemieckimi i greckimi, indywidualnie sterowana
                      klimatyzacja, łazienka z wanną. Sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane w
                      razie potrzeby - te rzucone na podłogę. Mały balkonik, na którym jest stolik i
                      dwa krzesła. Też miałam widok na morze i baseny - bardzo ładny, również
                      wieczorem, gdy co prawda morza nie widać, ale baseny są ładnie oświetlone.
                      Ręczniki basenowe za kaucją - 10 euro za sztukę.
                      Wyżywienie - śniadania i kolacje w restauracji w formie szwedzkiego stołu. Na
                      śniadania były jajka gotowane, sadzone, jajecznica, co drugi dzień naleśniki lub
                      omlet, boczek, kiełbaski, parówki, fasolka, pomidory zapiekane, sery, twarogi,
                      mleko i różne rodzaje płatków, miód, nutella, owoce, warzywa, różne rodzaje
                      pieczywa, możliwość opieczenia tostów, kawa, herbata, czekolada, soki i woda do
                      picia. Kolacje - kilka różnych dań mięsnych, zawsze jakaś ryba lub owoce morza,
                      ziemniaczki, frytki, risotto, pasty, warzywa, na deser zawsze coś na ciepło -
                      banany lub ananasy w cieście, jakieś inne słodkie wynalazki, ciasta, owoce, dla
                      dzieci dodatkowe menu - frytki, jakieś kotleciki, spagetti. Lunch na basenie -
                      do wyboru bar chiński, włoski i grill-bar (zawsze coś z grilla, do tego mięsa w
                      sosach, ryby), do tego zawsze owoce i warzywa. Przez cały dzień napoje zimne -
                      pepsi, 7up, mirinda, woda gazowana i nie, sok pomarańczowy i ananasowy, kawa,
                      herbata. Lody, 3 drinki dnia, piwo. Między śniadaniem a lunchem przekąski przy
                      basenie - jakieś frytki, hot-dogi - nie wiem dokładnie, bo nie korzystałam z
                      tego, między lunchem a kolacją w lobby-barze, ale nic ciekawego. Ogólnie rzecz
                      biorąc jest tego tyle, że nie jest się w stanie spróbować wszystkiego. Raczej
                      smaczne, większość potraw mi smakowała, choć zdarzały się też niewypały.
                      Do Chanii jeździ 3 razy dziennie autokar z hotelu - darmowy, trzeba zarezerwować
                      sobie miejsce poprzedniego dnia po 16, chociaż ja rejestrowałam w dniu wyjazdu
                      po śniadaniu i było ok. Bardzo polecam taką wycieczkę, Chania to bardzo urokliwe
                      miasteczko, na pewno warte obejrzenia. Nie byłam na innych wycieczkach, ale
                      znajomi byli na jeep-safari i bardzo im się podobało, aquapark podobno bez
                      rewelacji.
                      Jeśli chodzi o samo Maleme - poza kilkoma hotelami nic nie ma, a przynajmniej ja
                      nie zauważyłam :) Na przeciwko naszego hotelu jest market, gdzie ceny są o
                      30-50% niższe niż w hotelowych sklepikach.
                      Bardzo aktywny program animacyjny - zaczynają od 11.30 gimnastyką w wodzie, a
                      kończą chyba o 16 meczami piłki nożnej - dzieciaki są zachwycone. Wieczorem o 21
                      mini-disco, a potem show - codziennie inny.
                      Jedyny negatyw to plaża - mała, kamienista. Wejście do morza po kamieniach, ale
                      później jest już piasek. Za to baseny - rewelacja, każdy inny.
                      W hotelu jest mało Polaków wśród gości, więcej chyba w obsłudze - bardzo mili.
                      Ogólnie obsługa bez zarzutu, hotel czysty, zadbany.
                      Ale się rozpisałam, jeśli masz dalsze pytania chętnie odpowiem :)
                      • Gość: ROMDER Re: clubhotel louis creta princess IP: 83.168.106.* 05.09.08, 20:27
                        Bardzo dziękuję za wyczerpującą informację - z jakim biurem
                        jechałaś - ja lecę z Neckermanem, z Berlina - mieszkam w Szczecinie.

Serdecznie pozdrawiam - ROMDER.
                        • aga11 Re: clubhotel louis creta princess 05.09.08, 20:37
                          ja też z Neckermanna :) leciałam z Warszawy
                          • Gość: ROMDER Re: clubhotel louis creta princess IP: 83.168.106.* 05.09.08, 20:41
                            Dziękuję za informację - po powrocie odezwę się - ROMDER.
                            • aga11 Re: clubhotel louis creta princess 05.09.08, 20:58
                              bardzo proszę i życzę miłego wyjazdu :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka