Dodaj do ulubionych

Hotel Aegean Palace - Kreta

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.08, 22:22
Czy ktoś spędzał wakacje w tym hotelu? Proszę o opinie. Chcemy się
tam wybrać z dwójką dzieci.
Obserwuj wątek
    • merlinek1 Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 30.12.08, 08:33
      Sama też szukam informacji na ten temat. Do tej pory znalazłam na wakacje.pl i
      holidaycheck.pl
      • Gość: zbychus Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: 136.173.62.* 06.01.09, 10:34
        my tez tam jedziemy z dwojka dzieciakow (7 i 2 latka). opinie w
        necie byly raczej pozytywne. jedynie na klimatyzacje narzekaja.
    • robertzgor Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 06.01.09, 23:58
      www.mixhotel.pl/haegean_palace_-_itaka_relax_club.html -
      foteczki hotelu.
      • Gość: zbychus Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: 136.173.62.* 07.01.09, 14:58
        super fotki. Wyglada to bardzo fajnie i bedziemy mieli fajne
        wakacje...
        • Gość: Kasia Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.09, 16:57
          My też zdecydowaliśmy się na dwa tygodnie w tym hotelu od 12
          sierpnia z Katowic. A wy kiedy wyjeżdżacie?
          • Gość: zbychus Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: 136.173.62.* 08.01.09, 11:54
            12 sierpnia wlasnie bedziemy konczyc 2 tygodniowe wakacje ;)
            • Gość: Kasia Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.09, 12:53
              Szkoda, bo rozminiemy się. Chciałam zapytać, czy planujecie
              zwiedzanie wyspy (np. wypożyczenie samochodu...). Jedziemy po raz
              pierwszy na Kretę i nie wiemy co tam warto zobaczyć. Nam nadzieję,
              że Itaka nie wykręci nam jakiegoś przukrego numeru. Pozdrawiam
              • rufio9 Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 10.01.09, 17:13
                mam do sprzedania voucher z itaki na 3000zł.
                tel.601-610-883
              • Gość: zbychus Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: 136.173.62.* 12.01.09, 09:43
                na Krecie bylismy juz kiedys (11 lat temu) ale bez dzieci, ktorych
                wtedy nie bylo ;) wiec wycieczki byly nieco inne. Napisze Ci tak w
                skrocie :

po pierwsze Zachodnia Kreta jest najladniejsza

a) auto obowiazkowo na kilka dni
                b) KONIECZNIE WYCIECZKA STATKIEM na Gramvousa (najlepiej z Kissamos)
                c) Chania oraz Chania by night - obowiazkowo
                d) jesli dzieci nie sa zbyt male i potrafia zrobic wycieczke gorska
                to polecam wawoz Samaria - ale UWAGA nie wybierajcie sie tam gdy
                jest zbyt duzy upal. Ponad 5 godzin wedrowki - niby caly czas w dol,
                ale jednak kilmat goracy ...
                e) plaza Elafonissi (wlasnym autem wyjdzie taniej niz gotowa
                wycieczka)
                f) plaza Falasarna (wlasnym autem)
                g) Rethymnon
                h) jak jeszcze macie sily i lubicie zabytki to muzeum areologizne w
                Heraklionie oraz Knossos (choc mnie osobiscie nie podobaja sie te
                pseudo-odbudowane zabytki)

generalnie ta sa miejsca, ktore wszystkie biura na zachodniej Krecie
                polecaja ...

pozdrawiam i zycze udanego wypoczynku.
                • Gość: Kasia Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.09, 19:38
                  Dziękuję za informacje. Planujemy wynająć samochód na miejscu, żeby
                  trochę pozwiedzać. Nie wiem czy odważymy się na tę wycieczkę do
                  wąwozu Samaria (syn ma 4lata). Chyba,że mąż wybierze się tylko z
                  córką (14 lat). Mam nadzieję, że będziemy mieli udane wakacje, że
                  Itaka nie zawiedzie. W tamtym roku byliśmy z tym biurem w Turcji, my
                  byliśmy zadowoleni, ale nie podobało mi się, jak rezydentka
                  traktowała niektórych naszych rodaków. Myślę, że w Grecji nie będzie
                  takich sytuacji. Dziękuję i pozdrawiam.
                  • Gość: ja Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.lubin.dialog.net.pl 16.01.09, 12:16
                    Mam pytanko może wiecie, jak jest z animacją w miesiącu maju/czerwcu na terenie
                    hotelu oraz czy jest tam bezpłatny czy płatny internet?
                    • Gość: acandi Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 19:51
                      lecimy do tego hotelu 7 lipca na dwa tygodnie z Katowic. jadą z nami
                      nasze dziaci : córka 11 lat i syn 16 lat. czy ktoś wybiera się w tym
                      terminie?
                      • Gość: gg Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 20:48
                        my jedziemy 19 sierpnia na 2 tygodnie- po Państwa powrocie z chęcią
                        dowiem się coś więcej :-)
                        • Gość: acandi Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 22:24
                          napewno podziele się swoimi spostrzeżeniami . jednak już teraz myślę
                          że będzie ok . hotel jest wynajęty w całości przez Itake to już
                          jest plus.napewno Itaka postara się nie zawieść swoich klientów.z
                          tego co udało mi się przeczytać w internecie na temat tego hotelu to
                          mało jest negatywnych wypowiedzi. jeżeli już to są nażekania na
                          klimatyzacje. mam nadzieję że do naszego przyjazdu naprawią tą
                          klimatyzacje. dużo też zależy od własnego nastawienia!
                      • Gość: milton Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.kalisz.mm.pl 01.03.09, 17:59
                        czy wiecie cos na temat tamtejszych plaz?
                        podobno troche kamienista?
                        potrzebne sa buty do wody?
                • Gość: zby Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.home.otenet.gr 11.05.09, 10:19
                  samochód warto wynająć w Autoway Polska:
          • venus47 Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 13.02.09, 23:19
            Cyz to o ten Hotel chodyi
            www.holidaycheck.pl/hotel-Informacje+turystyczne_Hotel+Hellenic+Palace-hid_17383.html
          • marrkoo Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 09.05.09, 19:39
            dzieki Tomek za info:) jestem wiec pelen optymizmu .. mam jeszcze
            prosbe jak bys mogl rozwinac watek pokojow (tv, czy jest siec
            internet prze wi-fi itd) oraz temat wypozyczenia samochodu (ile
            kosztuje, jakie dokumenty itp) dzieki

ps. nie licytujcie sie co do ceny bo ja jade na przelomnie lipca i
            sierpnia wiec wiem ze bede placil drogo i sie z tym licze ..
            natomiast jak bym chcial zaplacic malo to lecialbym w maju :) dzis
            ogladalem ceny i roznica w miesiacach jest przepadzista ale za to
            porownujac hotele to juz jest mala roznica co do miesiaca wyjazdu ...
            zreszta w tym roku Europa jest droga wiec jak ktos ma malo kasy to
            niech leci do tunezji .. tam jest tanizna :)))))

pozdro @LL
    • marrkoo Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 11.02.09, 16:55
      witam .. ja w tym hotelu bede od 22 lipca :) mam nadzieje ze bedzie
      OK :) jak przyjade to opisze wrazenia:) mam nadzieje, ze ktos kto
      bedzie wczesniej przekaze nam wiecej informacji:)
    • marrkoo Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 11.02.09, 18:04
      Gość portalu: Kasia napisał(a):

> Czy ktoś spędzał wakacje w tym hotelu? Proszę o opinie. Chcemy się
      > tam wybrać z dwójką dzieci.

witam .. ja w tym hotelu bede od 22 lipca :) mam nadzieje ze bedzie
      OK :) jak przyjade to opisze wrazenia:) mam nadzieje, ze ktos kto
      bedzie wczesniej przekaze nam wiecej informacji:)
      • Gość: Kasia Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.09, 19:41
        Witam. My wyjeżdżamy 12 sierpnia z Katowic. Dowiedziałam się
        dzisiaj, że polecimy liniami Eurocypria, nie wiem czy to dobrze czy
        źle. Co do hotelu mam nadzieję, że będzie nam tam dobrze i że miło i
        spokojnie spędzimy urlop. Będę czekać na informacje od państwa na
        temat wrażeń z pobytu w naszym hotelu. Pozdrawiam.
        • Gość: red Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 15:35
          a kto 19 sierpnia z Gdańska ???????
          • Gość: Kasia Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 21:50
            Spotkamy się pewnie na miejscu, my będziemy tam od 12 do 26
            sierpnia. Czy jedziecie z dziećmi?
      • Gość: chrupka Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.wroclaw.mm.pl 25.03.09, 16:19
        hotel, plaża, basen, jedzenie, obsługa super. W hotelu dużo Polaków z małymi dziećmi, do niczego nie miałam zastrzeżeń, nie spisała się tylko rezydentka (leciałam z itaką). Poza tym super miejsce na dalsze zwiedzanie wyspy pewnie jeszcze tam wrócę...:)
        • Gość: michai,l Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.09, 13:01
          Skoro juz bylas w tym hotelu to czy jest tam internet? i jaki? czy
          bezprzewodowy? NA laptopie da rade zlapac ??? Pozroo
    • filjas Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 13.02.09, 23:44
      Kasia IP: neoplus.adsl.tpnet.pl - kto to jest ?????
      Ten/ta "IP" "doradza" w bardzo wielu wątkach na tym forum.
      Chciałbym się dowiedzieć czy ta osoba jest wiarygodna ?
      • Gość: acandi Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.09, 11:25
        7 lipca czy ktoś się wybiera w tym terminie?
        • Gość: milton Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.kalisz.mm.pl 22.02.09, 17:07
          my jedziemy 17 czerwca
          na bank bedzie super
          hotel jest zajebisty
          pozdro
          • Gość: acandi Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.09, 19:08
            też tak myśle
            życze udanego wypoczynku
            pozdrawiam!
            *może ktoś jeszcze się dołączy?
          • alex-99 Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 24.02.09, 07:59
            My też lecimy z Gdańska 17 czerwca do tego hotelu-ja, mąż i 2 letnia
            córeczka. Fajnie byłoby się tam spotkać.
            • Gość: gg Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 09:37
              Lecicie z Itaką ?- jestem ciekawy jak tam wyjdą polskie animacje- ja
              lecę też z Gdańska, ale 19.08.09. Pozdrawiam- po powrocię proszę o
              opinię i porady :-)))
              • Gość: arek Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.swidnica.mm.pl 18.08.09, 11:49
                Witajcie ja też lecę 18.08 z Itaką z moja przyjaciółką z Wrocławia.
                Fajnie będzie poznać się na miejscu :) W razie czego mój mail to aw@cybertex.pl.
                Pisałem do Itaki w sprawie klimy, bo coś nie zawsze tam działało poprawnie.
                Zapewnili, że usunęli usterki z początku wakacji.
            • Gość: milton Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.kalisz.mm.pl 24.02.09, 09:37

napewno sie spotkamy
              znasz godziny wylotu?
              • Gość: gg Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 10:12
                A Ty jedziesz w 17 czerwca czy 19 sierpnia z Gdańska.????? Co do
                godzin wylotu to babka z BP ośw. że będą znane w okolicach kwietnia
                br. Pozdrawiam
          • Gość: astr Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.09, 13:46
            my też lecimy 17.06 i mamy nadzieję że się spotkamy! z jakim składem
            lecisz?
        • Gość: Magda Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.09, 18:39
          Ja lecę z Wrocławia 8 lipca , mam nadzieję ze bedzie fajnie.
          pozdrawiam
    • bursztyn1977 Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 07.03.09, 00:29
      Mam pytanie do wszystkich lecących do tego hotelu, co zdecydowało o wyborze tego
      hotelu i jakie pokoje wybraliście?
      pozdrawiam
      • Gość: gg Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.09, 16:42
        ja wybrałem pokój rodzinny, a co do tego hotelu to jadę praktycznie
        w ciemno- chodzi mi o trochę spokoju i wypoczynek z dziećmi, a Ty
        kiedy tam się wybierasz ?
      • Gość: Magda Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.09, 18:36
        Witam , ja wybrałam pokój rodzinny , Hotel ten na forach miał dosyc
        dobre opinie, W biurze podróży Pani pokazała nam inne zdjęcia oprócz
        tych prezentowanych na stronach w internecie, katalogach, bardzo sie
        nam spodobały ( hotel i okolice ) . lecimy w lipcu i mam nadzieję ze
        nie będę załowac. Liczę że pojawią się wcześniej opinie na temat
        tego hotelu. życzę wszystkim miłego pobytu w Aegean Palace.Magda
        • Gość: Kasia Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.09, 12:02
          Magda czy możesz napisać coś więcej na temat okolicy. Wydaje mi
          się, że wokół hotelu jest pustkowie. Ja wybieram się z rodziną do
          tego hotelu w sierpniu, też mamy zarezerwowany pokój rodzinny. Mam
          nadzieję, że nie będziemy rozczerowani. Czekamy na pierwsze opinie.
          Pozdrawiam
          • marrkoo Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 19.04.09, 14:33
            witanko :) bardzo proszę aby ktoś opisał mi dokładnie kwestię
            związaną z wypożyczeniem samochodu tam na miejscu, nigdy tego nie
            robiłem i będę wdzięczny za każdą sugestie .. dodam że jadę w lipcu
            :))))) tzn. czy o tym rozmawiać z rezydentem? czy może na własną rękę
            wypożyczac? ile to kosztuje? na ile opłaca się go wypożyczyć (8
            godzin, dobę)? jakie trzeba mieć dokumenty? jakie tam są samochody?
            na co zwracać uwagę? czy jest benzyna w aucie? itp ..... dzieki i
            pozdro
          • Gość: Magda Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.09, 17:08
            Na Zdjęciach które pokazała nam Pani z biura podrózy ITAKA, była
            tam osobiście ( nie są to zdjęcia z folderów ) sam ośrodek był
            bardzo ładny, pełno zieleni, moze nie były to ogromne drzewa, ale
            bardzo ładnie, pełno kwitnocych krzewów, plac zabaw dla dzieci też
            wsród zieleni i drzew ( ale mogą by to zdjęcia wybranych obiektów).
            Natomiast nie wiem co jest na zewnątrz, nie było takich zdjęc. Sama
            weszłam na Google earth są to zdjęcia sateltarne , odnalazłam hotel,
            no to z lotu ptaka zawiele tam nie ma , z góry wydaje się ze hotel
            otoczony jest łakami, moze ok 200 m dalej są następne hotele, ale
            napeno nie są zbudowane "jeden na drugim". Ja szukam ciszy, więc mi
            to odpowiada, rok temu byłam w Złotych Piaskach, w samym srodku
            kurortu, hotel na hotelu, szum , gwar w nocy głosna muzyka więc
            takie coś odpada.
            • Gość: Kasia Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.09, 22:07
              Dzięki za informacje. My też nie szukamy głośnego molochu, chcemy
              spokojnie wypocząć i dlatego wybraliśmy ten hotel.
              • irys_4 Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 15.05.09, 11:42
                Byliśmy w Aegean Palace 6-13 maja. Biorąc pod uwagę cenę, 1730
                zł/os, hotel oceniamy naprawdę bardzo pozytywnie. Pokoje i łazienki
                świeżo odmalowane, duże, czyste, codziennie sprzątane, pościel
                zmieniana często. Można się było doczepić, że sypiania nie miała
                własnego okna, tylko pseudo okienko (bez szyby) wzdłuż sufitu do
                drugiego pokoju. Ale np. mąż odbierał to jako zaletę, bo rano nie
                budziło słońce, a jednak lepiej mieszkać tak, niż razem dzieckiem w
                jednym pokoju. Dzieci miały do dyspozycji duży i bardzo fajny plac
                zabaw, poza tym polscy animatorzy organizowali im różne zajęcia.
                Ogród ładny, zadbany, jedzenie dobre, basen czysty. Generalnie
                czuliśmy sie tam bardzo dobrze. Do morza ok 300-400 m, plaża
                piaszczysta, ale sporo kamieni, na brzegu też same małe kamyczki,
                niektórzy chodzili w butach do kąpieli, ale większość (również
                dzieci) boso. Hotel rzeczywiście leży na odludziu, ale w samym
                hotelu wiele się dzieje - jest siłownia, boisko do siatki, kort,
                jedna z animatorek w zależności od potrzeb prowadzi zajęcia jogi lub
                aerobiku i są oczywiście wieczorne animacje. Widać, że animatorzy
                nie są przypadkowymi ludźmi i bardzo się starają (może dlatego, że
                to początek sezonu;) Co do internetu, na początku naszego pobytu nie
                było, mąż został skierowany do najbliższej miejscowości Platanias
                (taxi 5 EUR w jedną stronę). Potem mieli naprawić, ale nie wiem czy
                to zrobili.
                My wynajęliśmy na dwa dni auto (Pandę) w wypożyczali polecanej przez
                rezydentkę (z pełnym , wg. rezydentki ubezpieczeniem cena 75EUR, z
                czego ona inkasowała 10 EUR tzw. zaliczki). Byliśmy w Rethymnonie,
                Knossos , Chani, na Elafonissi i nawet przy zatoce Balos. Miasteczka
                i zabytki nie zrobiły na nas większego wrażenia. Chyba nawet taka
                długa droga z 3letnim dzieciakiem nie była warta tego parku
                archeologicznego w Knossos. Rethynmon jest małym sympatycznym
                miasteczkiem, ale za to rozczarowała nas Chania, która miała być
                małą Wenecją, a co drugi dom w porcie to rudera. Po wizycie w
                porcie mój mąż nie dał się już nawet namówić na dalsze zwiedzanie
                centrum, może tam jest ładniej. Chyba najlepiej wybrać się do Chani
                nocą, dla samej atmosfery. Za to przyroda Krety bardzo nam się
                podobała, choć wyprawę po dzikiej drodze do zatoki Balos można sobie
                podarować, zwłaszcza że może się zdarzyć, tak jak nam, że dojedzie
                się do niej od niewłaściwej strony i żeby zobaczyć zatokę i wyspę
                Gramvoussę, trzeba by się wręcz przedrzeć przez kłujące krzaczki.
                • Gość: Kasia Do irys-4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.09, 16:14
                  Dzięki irys za informacje, chciałam się jeszcze dowiedzieć czegoś na
                  temat jedzenia. Czy menu w tym hotelu jest odpowiednie dla małych
                  dzieci (jadę z czterolatkiem). Dziękuję i pozdrawiam.
                  • irys_4 Re: Do irys-4 15.05.09, 16:37
                    Z pewnością znajdziesz coś, co będziesz mogła podać czterolatkowi,
                    tylko czy jemu to posmakuje, to inna sprawa. Moja trzylatka jadła
                    tam bardzo niewiele, nie wiem dlaczego, bo inne dzieci raczej jadły,
                    mnie i mężowi też wszytko smakowało. Widocznie jest za bardzo
                    przyzyczajona do domowego jedzenie, albo zbyt dużo się działo. Z
                    resztą ona zazwyczaj mało je na wyjazdach. Dobrze, że wzięłam z
                    Polski mleko w poszku (na śniadanie podają chyba niegotowane),
                    kaszkę i kulki. Pozdrawiam.
                    • Gość: Kasia Re: Do irys-4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.09, 16:57
                      Dziękuję. Ja też zabiorę mleko i kaszkę.
                      • irys_4 Re: Do irys-4 16.05.09, 12:14
                        Kasiu, jeżeli Twoje dziecko jest bardzo wybredne, jak np. moje,
                        możesz wziąść też soki, czy coś do picia. Bo co prawda do posiłków
                        mozna zawsze poprosić o herbatę, ale np. soki są tylko na śniadaniu,
                        na obiedzie i kolacji są tylko napoje gazowane(oczywiście dla
                        doroslych piwo i wino). Ewentualnie mozna iść do baru przy basenie,
                        gdzie soki są cały czas albo kupić na miejscu w sklepie prowadzonym
                        przez Polkę oddalonym jakieś 10-15 min drogi od hotelu. Pozdrawiam.
                        • Gość: Kasia Re: Do irys-4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.09, 14:31
                          Irys dziękuję za rady. Moje dziecko nie wszystko je, ale bardzo lubi
                          zupy. Mam nadzieję, podają je na obiad i że będą mu smakowały. Irys
                          chciałam się jeszcze Ciebie zapytać, jak wygląda sprawa przekąsek
                          między posiłkami, czy są one odpowiednie dla małych dzieci i jak
                          często są one serwowane. Bardzo Ci dziękuję i pozdrawiam.
                          • irys_4 Re: Do irys-4 18.05.09, 14:17
                            Kasiu, zupy były. Moje dziecko zjadało po parę łyżek. Przekąski -
                            były zapakowane kanapki i można było się nimi częstować w barze przy
                            basenie, my ich nie jedliśmy, więc nie wiem czy były samczne.
                            Pozdrawiam
                            • Gość: Kasia Re: Do irys-4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.09, 15:40
                              Irys, czyli ta opcja all to żadna rewelacja.
                              • irys_4 Re: Do irys-4 19.05.09, 11:45
                                To prawda Kasiu, w przeszłości mieliśmy pełniejsze opcje all
                                inclusive, a ta w Aegan Palace jest, powiedziałbym wystarczająca.
                                • marrkoo Re: Do irys-4 19.05.09, 11:55
                                  czyli reasumujac all inclusive: mamy opaski i jemy sniadania, obiady
                                  i kolacje pomiedzy ktorymi sa kanapki:) a alkohol i napoje mamy
                                  praktycznie caly czas do dyspozycji:) czy dobrze zrozumialem ????? i
                                  jeszcze pytanie techniczne .... skad wiemy co do napoi co jest w all
                                  inclusive a co nie??? czyli za co musimy placic:)))) dzieki i
                                  pozdrawiam@LL
                                  • irys_4 Re: Do irys-4 20.05.09, 10:22
                                    dokładnie tak marrkoo, tyle że bez opasek, bo wszyscy w hotelu mają
                                    taką samą opcję all incl. Dostaniesz kartkę z informacją co i gdzie
                                    i w jakich godzinach. Np. po za posiłakmi na stołówce, przy barze od
                                    17 do 17:30 podają kawę i ciasto, ale ktoś mówił, że brał kawę z
                                    baru o innej godzinie. Z resztą w Grecji wszystko jest umowne i
                                    zależy od kelnera, zawsze warto się zapytać. Np. jedego dnia bar był
                                    czynny do 24tej i wszyscy mieli drinki za darmo, a innego mój mąż
                                    wziął drinka po 22iej (oficjany koniec wydawania bezpłatnie drinków)
                                    i musiał zapłacić 5 eur... Może to brzmi trochę skomplikowanie, ale
                                    naprawdę nie słyszałam, żeby ktoś narzekał lub czegoś mu brakowało,
                                    jedzenia i alkoholu było do woli:) Pozdrawiam i życzę udanego
                                    wypoczynku
                                    • Gość: milton Re: Do irys-4 IP: *.kalisz.mm.pl 20.05.09, 10:30
                                      Widzialas na plazy przy hotelu kogos kto probowalby nurkowac.?
                                      • marrkoo Re: Do irys-4 20.05.09, 11:36
                                        irys-4 - SUPER - dla mnie wszystko jasne .. pozdrowionka
                                      • irys_4 Re: Do irys-4 21.05.09, 12:52
                                        Milton nie widziałam nikogo, kto chciałby nurkować, z resztą na
                                        początku maja niewiele było osób na plaży. Pozdrawiam
                            • kasia_y1 Re: Do irys-4 06.06.09, 14:22
                              Dziewczyny, ja też lecę 17 czerwca z Warszawy z 14 miesięcznym
                              synkiem. Kaszkę, mleko i mały czajnik biorę ze sobą a jedzenie
                              (słoiczkowy) zamierzam kupić w pobliskim Carrefourze, o którym ktoś
                              wspominał. Czy może tam nie ma jedzeniadla maluchów w marketach? (na
                              innych forach pisali, że są dostępne tj. pieluchy, chusteczki itp.)
                              Ktoś może wie?
                              Pozdrawiam.
                              • Gość: megg Re: Do irys-4 IP: *.toya.net.pl 07.06.09, 22:38
                                Na pierwszy dzień radzę jakiś obiadek zabrać ze sobą bo Carrefour
                                wcale dak blisko nie jest tz napewno trzeba najpierw wypożyczyć
                                samochód w sklepie u Polki są słoiczki pampersy itp mnie udało się
                                zabrać wszystko ze sobą dzięki temu dziecko również miało limit
                                bagażowy
                                • kasia_y1 Re: Do irys-4 08.06.09, 15:21
                                  Irys,
                                  czy market jest czynny w weekend, a sklep u Polki? Samochód chcę
                                  wypozyczyć w Polsce z Autowaya i tu pytanie - którego dnia tygodnia
                                  jest wycieczka do wawozu Samaria (mąż sam pojedzie a ja zostane z
                                  synkiem w hotelu - nie będzie mi potrzebne auto)i czy są jakieś dni
                                  np. poniedziałek, ze wszystko zamkniete? Będę wdzieczna za odpowiedź.
                                  i jeszcze... co wczasowicze z maluchami robią z wózkiem -ten co mam
                                  trochę duży, rozważam kupno spacerówki-parasolki (dziecko dobrze
                                  chodzace ale jednak 14-to miesięczne)
                                  Pozdrawiam.
                                  • Gość: megg Re: Do irys-4 IP: *.toya.net.pl 08.06.09, 16:10
                                    Ja nie robiłam zakupów w markecie tylko u Polki sklep ma czynny do
                                    minimum 22 bez żadnej przerwy Jeżeli chodzi o wózek to ja miałam
                                    lekką spacerówkę ale lepiej sprawdza się stabilny wózek więc jak nie
                                    waży strasznie dużo to spokojnie można zabrać do samolotu jako bagaż
                                    podręczny nie podlega on ważeniu ( chyba wogóle wózki nie podlegają
                                    ważeniu) te cięższe oddaje się razem z bagażem Z tego co pamiętam
                                    Samaria jest w poniedziałek ale nie jestem pewna na 100% bo nie
                                    byłam na niej
                                    • kasia_y1 Re: Do irys-4 08.06.09, 23:13
                                      Dziękuję serdecznie za informacje.Pozdrawiam.
                        • alex-99 Re: Do irys-4 22.05.09, 08:58
                          Do Irys
                          Witam bardzo proszę o odpowiedź, czy w hotelu w ramach all inclusive
                          jest butelkowana woda mineralna, chodzi mi o córeczkę.Czy napoje są
                          tylko w dystrybtorach i czy są też przy basenie. Bardzo dziękuję
                          • Gość: TK Re: Do irys-4 IP: 84.38.22.* 22.05.09, 10:17
                            Bylismy w Aegean 13-20 maja.
                            W ramach all inclusive nie ma butelkowanej wody mineralnej.
                            Napoje są przy basenie.

Pozdrawiam
                            TK
                            • alex-99 Re: Do irys-4 22.05.09, 11:26
                              bardzo dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie czy woda w basenie
                              i w morzu jest już ciepła?
                              dziękuję
                              • Gość: TK Re: Do irys-4 IP: 84.38.22.* 22.05.09, 12:07
                                Ciepła to względne stwierdzenie. Na pewno nie jest tak ciepła jak w
                                morzu czerwonym, ale wystarczająco ciepła aby swobodnie sobie
                                popływać. Dzieci się pluskają i nie widać aby coś im przeszkadzało.

TK
                                • alex-99 Re: Do irys-4 27.05.09, 08:40
                                  Witam jestem przerażona opiniami jakie przyczytałam na holidaycheck
                                  i wakacje.pl. Czy w tym hotelu naprawdę nie można pić wody
                                  mineralnej która jest w ramach all inclusive, czy soki rozrabiane sa
                                  z wodą z kranu i czy żadne posiłki nie nadają się dla 1,5 rocznego
                                  dziecka?Czy przekąski to kanapki i stare ciasto?A plaża to jedno
                                  wielkie wysypisko śmieci?bardzo proszę o odpowiedź
                                  • Gość: TK Re: Do irys-4 IP: 84.38.22.* 27.05.09, 09:30
                                    Tak i nie.

Ja tam bylem właśnie z żoną i 1,5 rocznym dzieckiem i nikomu z nas
                                    się krzywda sie stała. Z tym, że nastawiliśmy się raczej na
                                    zwiedzanie okolicy, wzięliśmy samochod i wyjeżdzaliśmy po śniadaniu
                                    a wracalismy wieczorem na kolacje. Dlatego niedogodnosci hotelu
                                    doskwierały mi w niewielkim stopniu. Natomiast jeżeli ktoś jedzie
                                    tam aby spędzić czas głownie w hotelu, to z doświadczenia wiem, że
                                    jest wiele lepszych hoteli w tej kategorii. Nie wiem jak było w
                                    zeszłych latach, ale dopiero d tego roku ten hotel jest TYLKO dla
                                    Polaków, w całości zakontraktowany przez Itakę. A co za tym idzie -
                                    managerowie zapewne zaczeli wszędzie szukać oszczędności. Stąd
                                    pogorszenie opinii.

Konkretnie na Twoje pytania:
                                    - w ramach all inclusive masz wode z dzbanka, nie z butelek. Nie
                                    wiadomo jakie jest pochodzenie tej wody. Moje dziecko ja pilo i
                                    żyje. Natomiast na trasy kupowalem hurtem wody 1 litrowe w pobliskim
                                    Careeforze za 0.2 euro za butelke.

- soki w hotelu to porażka. Natomiast jak ktoś ma parę w rękach to
                                    może sobie samemy wycisnąć z pomarańczy. Pomarańcze są super smaczne.

- posilki nadaja się dla 1.5 rocznego dziecka. Moje na kolacje z
                                    wielkim smakiem wsuwalo spaghetti. Natomiast zastrzeżenia do
                                    posiłków dotyczą ich różnorodności. Nie ma co ukrywać - jest
                                    kiepsko. Jeżeli mam porównywać kuchnię Aegean z wycieczką sprzed
                                    roku i 4* hotelem z Rodos, to jest doslownie niebo a ziemia na
                                    niekorzyść Aegean. Wlasnie w kwestii posiłków najbardziej czuć
                                    oszczędnośći.

- tak, przekąski to niestety suchy chleb tostowy z plastrem
                                    mięsopodobnym oraz stare ciasto.

- plaża nie należy do hotelu. Nie ma tego nigdzie napisanego wiec
                                    nikt nie powinien niczego od plazy oczekiwać, ale nie ma tam ani
                                    baru plazowego ani lezakow. Po prostu żwir. Musze niestety
                                    potwierdzić, że także znalazłem tam starą prezerwatywę.

Aby sie nie stresować tym wszystkim polecam wypożyczenie samochodu
                                    (broń boże nie w hotelu! ceny maja polowe wyższe niż poza hotelem) i
                                    pojechac chociażby na plażę Elafonisi - wyprawa naprawde tego warta.
                                    A na obiady wybrać się do lokalnych greckich tavern.

Jeżeli ktos wylatuje z Gdańska, to wczytajcie się w umowę. Dobra
                                    hotelowa konczy się o 12:00 a transfer na lotnisko jest o 19:00. Ja
                                    o tym wiedzialem, miałem swiadomość tej niedogodności ale sporo osob
                                    się awanturowało.

Pozdrawiam
                                    TK

• alex-99 Re: Do irys-4 27.05.09, 11:26
                                      Serdecznie dziękuję za wyczerpującą wypowiedź. Przynajmniej wiem
                                      czego się spodziewać, a to zawsze lepiej
                • Gość: ewitek Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.il.waw.pl 26.06.09, 11:59
                  choć wyprawę po dzikiej drodze do zatoki Balos można sobie
                  > podarować, zwłaszcza że może się zdarzyć, tak jak nam, że dojedzie
                  > się do niej od niewłaściwej strony i żeby zobaczyć zatokę i wyspę
                  > Gramvoussę, trzeba by się wręcz przedrzeć przez kłujące krzaczki.

to ja wręcz przeciwnie - polecam wyprawę na Balos po właściwej
                  drodze, 8 km drogi szutrowej (proponuję wynając jeepa), potem
                  spacer w dół na plażę - a widoki przepiękne ! po tej wyprawie
                  Elafonisi wydaje się być plażą przereklamowaną, bo takich widoków,
                  jakie rozciągają się na turkus wody na Balos - na Krecie już nie
                  widziałam
                  • marrkoo Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 26.06.09, 13:27
                    ewitek ... no dzieki za konkret :) to juz mam jeden cel :) a kolejnym
                    celem to na pewno SANTORINI :)
                    • alex-99 Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 26.06.09, 23:50
                      Witam właśnie wróciłam z Aegean Palace byłam tam tydzień z mamą,
                      mężem i 22 miesięczną córeczką.Byłam pełna obaw ale na szczęście
                      wróciłam zadowolona. Jadąc po raz pierwszy z dzieckiem zwracałam
                      uwagę na zupełnie inne rzeczy niż do tej pory. Sam hotel prezentował
                      się okazale, duży położony w pięknym ogrodzie, wszędzie podjazdy dla
                      wózków, palmy, i fontanny (żaby w nocy bardzo głośne). Recepcja i
                      hol niewielki i skromny. Pokoje o skromnym wystroju i mają już swoje
                      lata, ale za to są bardzo przestronne i czyste a jadąc z dzieckiem
                      to było dla mnie najważniejsze. My mieliśmy pokój z basenem -
                      rewelacyjna sprawa. Część tarasu była zadaszona więc maluszek był
                      cały czas w cieniu, a za to część tarasu z basenem była otwarta i
                      nasłoneczniona.Rezydentka tak "ciekawie" opowiadała o pięknej
                      Krecie, że połowa gości zasnęła. To było moje jedyne spotkanie z
                      panią Jadwigą, bo z wycieczek organizowanych przez Itakę nie
                      korzystaliśmy. Muszę jednak przyznać, że nie biło od niej ciepło i
                      życzliwość, ale może byłam już uprzedzona po przeczytaniu o niej
                      negatywnych komentarzy. Animatorzy według mnie super - zabawy w
                      basenie, organizowali różne zawody i gry, opiekowali się dziećmi w
                      mini-clubie, a wieczorem mini-disco dla dzieci(moja córeczka to
                      uwielbiała), a dla dorosłych wieczorny show.Animatorzy nie byli
                      nachalni jeśli chodzi o zachęcani do zabawy. Byli uprzejmi i co
                      ważne - starali się pomagać i nikogo nie traktowali zdawkowo.Pani w
                      recepcji bardzo pomocna, kilka razy prosiłam ją o pomoc i za każdym
                      razem moja prośba była spełniana. Plaża dla mnie beznadziejna -
                      ciemna, kamienista, ala na szczęście nie brudna. Stały na niej
                      leżaki i parasole. Za to basen był super - miał część dla
                      pływających i niepływających, były 2 brodziki (70 cm i 15cm).Basen
                      bardzo duży i czysty, a mały brodzik był rajem dla maluszków. Dużym
                      plusem był nowoczesny i rozległy plac zabaw. W dzień było na nim
                      gorąco, ale wieczorami bardzo przyjemnie. Obsługa - kelnerzy i osoby
                      sprzątające bardzo mili. Jedzenie - na pewno nie było
                      oszałamiającego wyboru ale sądzę, że każdy coś dla siebie znajdzie.
                      Ja akurat jem dość monotonnie więć mi pasowało. Muszę jednak
                      przyznać, że w hotelach 4* spotkałam się z o wiele lepszym
                      jedzeniem.Jeśli chodzi o maleństwa to spokojnie można dla nich coś
                      wybrać, są też dania lekkostrawne. Brak wody butelkowanej w ramach
                      all inclusive. Soki, napoje i woda w hotelu nadają się dla dorosłych
                      i starszych dziecki, dla maluchów zdecydowanie odradzam.Reasumując
                      hotel jak najbardziej dla rodzin z dziećmi i mimo wcześniejszych
                      obaw wróciłam zadowolona. Pewnie dzięki temu, że wcześniej
                      wiedziałam, że hotel nie będzie luksusowym pałacem, z komfortowymi
                      pokojami i bogatym all inclusive. Ale moje podstawowe cele-czyli
                      rozrywkę dla dziecka i wypoczynek dla rodziców spełnił. Dobrze że w
                      ramach all inclusive jest piękne słońce i bezchmurne niebo, bo
                      dzięki temu niedogodności stają sie mniej widoczne.
                • Gość: ewelina Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.home.aster.pl 20.01.10, 15:44
                  Witam!

Mam pytanie odnośnie okolicy, przeczytałam całe forum i znalazłam informacje ze hotel znajduje się na odludziu? czy jest to prawda? mam
                  dziecko i chciałabym wiedzieć czy będę mogła wieczorem wyjść na spacer
                  z wózkiem.
                  • Gość: gość22 Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.adsl.inetia.pl 03.02.10, 19:50
                    Nie ma problemu ze spacerowaniem , można wzdłuż morza
                    spacerować "deptakiem " do sąsiedniej miejscowości. Pozdrawiam
                  • aredzimska Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 12.03.10, 13:31
                    ja tez wybieram się z dzieciątkiem, lecimy 16 czerwca z Gdańska. Czy ktoś jeszcze leci w tym terminie?
        • Gość: milton Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.kalisz.mm.pl 03.05.09, 16:12
          wracamy 2 lipca.odpisze na kazde pytania.Hotel podobno,bardzo dobry.

• marrkoo Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 03.04.09, 07:58
      i juz coraz blizej do wyjazdu :))) czekam na pierwsze opinie ... i
      mam nadzieje ze beda pozytywne:)
      • areswe Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 18.04.09, 20:06
        Witam serdecznie my tez rozwazamy wybor tego hotelu ( poczatek
        wrzesien) z tego co wyczytalem to sporo osob jedzie tam ze swoimi
        malymi pociechami,no ale mam nadzieje ze wieczorkiem mozna bez
        problemu napic sie jakiegos drinka i nie bedzie to przeszkadzac
        innym osobom

aha naszym marzeniem jest pokoj z prywatnym basenem bo tez jest taka
        opcja w katalogu pisze ze jest zupelnie prywatny a z tego co
        widzlaem na fotkach jest jedynie oddzielony murem po obu stronach i
        znajduje sie na parterze natomiast wyzej znajduja sie kolejne
        pietra zapewnie z tarasem z ktorego rozciaga sie super widok na moj
        basenik bede bardzo wdzieczny jesli ktos mi udzieli jakis informacji
        na temat owego pokoju jak to naprawde wyglada!!!

pozdawiam TOMEK
        • Gość: monia0603 Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.171.231.202.dsl.crowley.pl 21.04.09, 12:40
          Kochanie nie przejmuj sie- BEDZIE SUPER!!!!!:-))))

Ps.ale jesli ktos na ten temat niech da znac co do tego basenu!!
          Monika Gdynia
        • Gość: Bernard Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.chello.pl 17.05.09, 16:37
          Możesz być spokojny - nie ma możliwości oglądania Ciebie na
          prywatnym basenie, tarasy (balkony) na piętrze są po przeciwnej
          stronie.
    • Gość: mirabelka Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.09, 20:42
      Czy nikt jeszcze nie wrócił z tego hotelu? Ja wylatuje 20.05(ITAKA)czy ktoś z tego forum w tym terminie?
      • Gość: Tomek Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.09, 16:20
        Wróciłem wczoraj z tego hotelu i jestem zadowolony z pobytu,aczkolwiek słyszałem
        opinie negatywne od ludzi.Uważam ,że jeśli ktoś wymaga wypasionego hotelu to
        niech jedzie za 4tys. do 5*.Jakbyś miała szczegółowe pytania to pisz na adres
        mailowy rzeppatomek@o2.pl
        • marrkoo Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 09.05.09, 09:59
          Tomek ... bardzo prosze o relacje na tym forum .. napisz w kilkunastu
          slowach o Twoich odczuciach:) jedzenie, obsluga, AL, animacje,
          rozrywka (bary, tance i imorezki:)))) Napisz po prostu Twoje pierwsze
          odczucia. dzieki i pozdro
          • Gość: Tomek Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.09, 12:12
            Uważam,że hotel zasługiwał na wydane pieniądze.Jedzenie mi osobiscie
            pasowało,choć słyszałem negatywne opinie.W barze lali alkohol do kubków w
            dowolnej ilości.Podejście barmanów do wczasowiczów zdecydowanie lepsze niż w
            krajach arabskich.Pokój był czysty i codziennie sprzątany.słyszałem opinie ,że w
            łazience była pleść.może mieliśmy szczęście i trafiliśmy na lepszy
            pokój.Animacji nie potrafię ocenić ,bo moze dla mnie nie istnieć w hotelu,gdyż
            sam potrafię się zająć sobą.Na terenie hotelu jest kort,boisko do siatkówki,plac
            zabaw dla dzieci,duża siłownia,bilard,stół ping pongowy.Dyskotek nie było.Bar
            był czynny do 22.Do plaży ok.300m.Pokoje są z widokiem na morze.Basen ma długość
            ok.30m i głębokość 1.40m.Obsługa uprzejma polsko-grecka.Możliwość wypożyczenia
            auta w hotelu.Osobiście polecam.
        • Gość: Magda Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.09, 13:37
          No ja akurat jadę do tego Hotelu za 4.5tyś od osoby więc oczekaję
          jakiegoś standardu, A jak plaża , czy jest piaszczysta?
          • Gość: Tomek Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.09, 14:31
            Jeśli jedziesz za 4tys. to się bardzo rozczarujesz.Ja wykupiłem wycieczkę za
            1600zł,a to jest spora różnica.Byłem w hotelu 5* za 4tys. i standard był o niebo
            wyższy.
            • areswe Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 09.05.09, 14:43
              no to Tomek dał do myślenia....bo ja właśnie dosyć sporo zapłaciłem ok 3400 za
              osobe i tylko na tydzień no ale sa dwa pokoje i prywatny basen oczywscie wersja
              all hmmmmm no jestem ciekawy jak bedzie

pozdrawiam
              • Gość: Tomek Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.09, 14:50
                ja zapłaciłem 1600/tydzień również za dwa pokoje ,ale bez prywatnego
                basenu2X3m.Po tym pobycie z całą pewnością stwierdzam,że za 3400zł nie
                pojechałbym do tego hotelu.Mam porównanie z hotelem 5* riva donna w turcji
                ,który bił hotel Aegean pod każdym względem,szczególnie jedzenie i wystrój pokoju.
            • Gość: gg Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.09, 10:18
              A powiedz Tomaszu czy hotel miał komplet turystów i
              jakie "towarzystwo" tam w większości przebywa- pytam wprost czy nie
              ma tam rosjan ? ( oczywiście chodzi mi o tych bez szyi i ze złotymi
              łańcuchami )
              • Gość: Tomek Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.09, 08:54
                w hotelu są sami Polacy,bo jest on wykupiony przez Itake
      • Gość: maksia Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.lubin.dialog.net.pl 12.05.09, 07:48
        Hej my lecimy 20.05 i mam nadzieję że bedzie Super. Pozdrawiam
        • Gość: gg Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.09, 10:27
          Więc wszyscy liczą na obiektywną recenzję- Pozdrawiamy ! :-)
    • Gość: mirabelka do Tomka IP: *.centertel.pl 10.05.09, 12:02
      Mam pytanko: czy był u Ciebie w pokoju zestaw do kawy i herbaty tzn. czajnik i szklanki? I jak klima w pokoju? Dało się coś zmieniać, jakiś panel sterowania? Dzięki
      pozdr
      • Gość: Magda Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.09, 19:39
        Dzisiaj spotkałam koleżankę która w była rok temu, i poinformowała
        mnie ze pokoje są o bardzo różnych stndardach ( pono różnica jest
        wielka ) więc ktos kto ma pokój np typu Superior ... to są ponoc o
        wyższym standardzie, niż pokój standard czy zwykły pokój rodzinny.
        Więc cenowo nie ma co porównywa kto ile zapłacił od osoby. Natomiast
        tam było pytanie czy są w hotelu Rosjanie, z tego co wiem to hotel
        wykupiony jest przez Itakę i tylko mają by polacy. pozdrawiam
      • Gość: Tomek Re: do Tomka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.09, 08:55
        Zestawu do kawy i herbaty nie było,a klimy nie uzywaliśmy ,bo noce były chłodne.
        • wazache Re: do Tomka 11.05.09, 13:12
          Witam,

a jak tak jest z internetem? Sa jakieś szanse?

Pozdrawiam Maciej
          • Gość: Tomek Re: do Tomka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.09, 14:04
            Do dyspozycji gości jest pomieszczenie z dwoma stanowiskami komputerowymi
            • wazache Re: do Tomka 11.05.09, 16:04
              a czy jest mozliwość internetu w pokoju Wi-fi może?
              • Gość: Emilijka Re: do Tomka IP: 195.149.64.* 14.05.09, 16:01
                My lecimy 20 maja do Aegeon Palace z Gdańska,na 2 tygodnie, szukamy
                2 osób do wspólnego wynajęcia auta na 5-6 dni; w razie czego
                poproszę o kontakt na maila: soppotek@op.pl
                • Gość: maksia Re: do Tomka IP: *.lubin.dialog.net.pl 15.05.09, 07:42
                  Hej Emilijka. My również leciny 20 maja ale z Warszawy. Myślę, że
                  się spotkamy. pozdrawiam
                  • Gość: Emilijka Re: do Tomka IP: 195.149.64.* 15.05.09, 11:03
                    o, to super :) w końcu jakiś kontakt - no to do zobaczenia na
                    miejscu !
                    • Gość: maksia Re: do Tomka IP: *.lubin.dialog.net.pl 15.05.09, 11:43
                      Emilijka w jakim składzie jedziecie?
                      • marrkoo Re: irys_4 15.05.09, 12:30
                        irys_4 - super .. bardzo dzieki za informacje :) teraz jestem juz
                        bardziej spokojny i pewniejszy, ze nasz wybor byl wlasciwy:)))
                        • Gość: Emilijka Re: irys_4 IP: 195.149.64.* 15.05.09, 13:08
                          maksia, my jedziemy we dwójkę (wiek 26-27 lat ;) jesteśmy nastawieni
                          na przygodę i duuużo zwiedzania i jak najmniej leżenia plackiem w
                          hotelu. Szukamy kogoś z kim wynajmiemy samochód a kiepska droga i
                          kłujące krzaczki nie powstrzymają nas przed wizytą w Bay Balos ;))
                          jak również gdziekolwiek indziej :) aha, orientowałam sie co do
                          wypożyczenia auta na 6 dni 160 EUR pozdrawiam!
                          • irys_4 Re: irys_4 15.05.09, 16:28
                            To świetnie:) Może Wam sie uda trafić do Balos Bay od właściwej
                            strony i nie będziecie musieli chodzić po krzakach;) Ja mam nadzieję
                            że uda się nam wrócić kiedyś na Kretę z podrośnętym potomstwem, żeby
                            można było pochodzić po górach i sławnych wąwozach. Pozdrawiam
                            wszystkich i życzę udanego odpoczynku i zwiedziania!

• Gość: TK Re: irys_4 IP: *.metrolink.pl 21.05.09, 10:46
                            Co do samochodu, to nie wynajmujcie w hotelu, bo jest duzo drozej
                            niz w pobliskim Platanias.

My wzieliśmy w zeszłym tygodniu Forda Focusa za 160 euro na 5 dni.
                            W hotelu zastanawialem się nad Punto, także na 5 dni, ale cena
                            wynosila 195 euro.

Tak więc jak komuś nie straszne wybranie się 3 km do pobliskiego
                            Platanias i wzięcie samochodu z niezależnej wypożyczalni, to polecam
                            taką opcję. Oczywście samochód miał pełne ubezpieczenie.

Pozdrawiam
                            Tomek
                • wazache Re: do Tomka 15.05.09, 21:23
                  Jak wrócicie to opiszcie swoje wrażenia... My lecimy tam w czerwcu i
                  jestesmy ciekawi Waszych wrażeń..
                  Pozdrawiam
    • Gość: mirabelka Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.09, 07:23
      Mam pytanie do tych co już byli w tym hotelu- jak wygląda sprawa centralnie sterowanej klimy, czy da się cokolwiek zmieniać w pokoju? Dzięki
      pozdr, mirabell
      • Gość: Bernard Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.chello.pl 18.05.09, 08:47
        Klimatyzację w pokojach ustawia się samodzielnie. "Centralna"
        oznacza po prostu, ze cały system można uruchamiać i wyłączać
        centralnie. Problem w tym, że klimatyzacja jest mało wydajna i
        obawiam się że przy wysokoch temperaturach może być kiepsko. Ja
        wróciłem 14 maja - tak naprawdę nie była potrzebna. W sezonie molgą
        być kłpoty z dostawą ebergii elektrycznej, co jest niestety blączką
        wyspy.
        • Gość: D.S Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: 84.38.21.* 18.05.09, 14:12
          Witajcie,
          mam pytanie jakiej wielkości jest sejf w pokoju?
          • Gość: Bernard Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.chello.pl 18.05.09, 16:57
            Wielkość sejfu jest stadnardowa, notebook się nie zmieści :))
    • Gość: mirabelka Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.09, 13:44
      Witam,
      Właśnie dzisiaj wróciłam z Aegean, mnie się podobało wszystko, no może tylko brak klimy nocą doskwierał troszkę ale otwarty balkon załatwiał sprawę. Jeśli macie jakieś pyt to chętnie odp.
      pozd, mirabell
      • piotrek_70 Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 27.05.09, 17:04
        Witam
        Jak sprawowali sie rezydenci.
        Na które wycieczki warto pojechać? Ile trwała wycieczka na
        Santorinii? Ile było czasu na zwiedzenie ? Jak z czystościa pokoi ?
        • Gość: mirabelka Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.09, 18:23
          Hej
          Rezydenci dla nas mogliby nie istnieć, ponieważ sami organizowaliśmy sobie czas,
          auto na cały pobyt i zwiedzanie na własną rękę. ale codziennie widzieliśmy
          rozpiskę zajęć na cały dzień, no jeśli ktoś lubi być w hotelu to pewnie sie nie
          będzie nudzić. Co do Santorini to nie pojechaliśmy bo wycieczka była wczoraj,
          czyli dla nas ostatni dzień, ale wiem że wyjeżdżali z hotelu ok 8, a wracali
          22.30. Z fakultetów kupiliśmy tylko Samarię, był straszliwy upał i przez to
          trochę ciężko, ale było warto(radziłabym buty trekingowe, my takie mieliśmy i
          dziękowałam w duchu że je taskałam, trasa jest górskim szlakiem, a my po górach
          chodzimy w górskim obuwiu:) w razie co to pytaj
          pozdr, mirabell
        • Gość: mirabelka Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.09, 18:31
          sorki, teraz sie skapowałam że pytałeś o rezydenta, a ja bardziej o animatorach.
          Rezydentem była p. Jadzia Motyka i oprócz spotkania na początku i kupienia
          Samarii to jej nie widziałam. Na mnie nie wywarła pozytywnego wrażenia, jeśli
          liczyłabym na jej pomoc to chyba bym sie przeliczyła, była bardzo zajęta
          sprzedawaniem fakultetów i namawianiem na wynajęcie u niej auta. pozdr. mirabell
          • piotrek_70 Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 27.05.09, 19:02
            A pokoje jak z czystością. Pokoje rodzinne były na parterze czy
            piętrze. Samochody w jakiej były cenie i gdzie można wypożyczyć -
            jeżeli pamietasz nazwę wypozyczali to chetnie z niej skorzystamy.
            I może jak wyglada sprawa posiłków( co moga zjeść na posiłki
            dzieciaki i co jest do zjedzenia miedzy nimi ).Dzięki z góry za info
            • piotrek_70 Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 27.05.09, 19:13
              Jak wyglada sprawa reczników są przy basenie czy we własnym
              zakresie ? Czy do Platanias kursują busy ?
              • Gość: mirabelka Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.09, 19:50
                > Jak wyglada sprawa reczników są przy basenie czy we własnym
                > zakresie ? Czy do Platanias kursują busy ?

Ręczniki w kolorze niebieskim są na basen, przynajmniej wszyscy je przynosili, ale już na plaże musisz mieć swoje.
                Do Platanias jest ok 4km i jeżdżą autobusy, tylko nie ma rozkładu, trzeba wyjść i czekać, z tego co słyszałam to taxi jest w miare tanie, w końcu to blisko:)pozdr mirabell
            • Gość: mirabelka Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.09, 19:46
              pokoje są czyste, ale umeblowane raczej skromnie, my mieliśmy clasic junior suite, sprzątane codziennie, wymiana ręczników jeśli wrzucisz do wanny, w innym wypadku pokojówka odbiera to jako że nie potrzebujesz zmiany. U nas jeszcze nie działała klima i było troche duszno wieczorem. Pokoje rodzinne są na dole, przynajmniej zawsze tam widziałam rodzinki z małymi dziećmi i o ile sie nie mylę wszystkie maja mini ogródek na który wychodzi się z tarasu.
              My braliśmy auto z autowaya jeszcze w Polsce się dogadaliśmy, wybraliśmy hundaya gatza a dostaliśmy wyższą kat- golfa za ta samą cenę 180e/6dni. Miejscowych wypożyczalni jest sporo, ale możesz spróbować spytać autowaya może coś będą jeszcze mieli.
              Posiłków jakoś dedykowanych dzieciom nie bylo ale widzielismy że rodzice zawsze coś tam wybrali swoim maluchom, był spory wybór więc powinno być ok. Między posiłkami to nie wiem co było bo my nie korzystaliśmy.
              • Gość: TK Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.metrolink.pl 27.05.09, 23:01
                Ja wzialem Focusa za 160 euro na 5 dni w wypożyczalni Kappa w
                Platanias. Generalnie im dalej sie idzie w strone Platanias tym
                taniej.
      • Gość: sonia3 Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.lubin.dialog.net.pl 28.05.09, 11:50
        Podaj , proszę jakieś informacje o plaży, czy mozna wypozyczyc
        lezaki, czy w poblizu mozna cos zjeśc? Pozdrawiam
        • Gość: mirabelka Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 12:42
          > Podaj , proszę jakieś informacje o plaży, czy mozna wypozyczyc
          > lezaki, czy w poblizu mozna cos zjeśc?

Plaża ,tak blisko hotelu, nie jest mocną stroną. Nie jest zagospodarowana, brak leżaków, parasoli. Chyba że w sezonie jest inaczej, ale w ogóle wydaje mi się, że ta plaża jest "dzika" tzn nie należy do hotelu. Piasek i żwirek, dno trochę kamieniste.
          Co do jedzenia to słabiutko, trochę dalej na zachód przy następnym hotelu jest jakiś bar,ale nie wiem jak i co bo przechodziliśmy tam w nocy i nikogo nie było. Pozdr, mirabell
          • alex-99 Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 28.05.09, 13:32
            Witam chciałam zapytać czy wiesz może gdzie znajduje się najbliższa
            ładna plaża, jeśli ta przy hotelu jest "dzika". Czy można tam dojść
            pieszo i w którą stronę się kierować, czy też trzeba podjechać
            autkiem? Ja też będę w junior suite z basenem,czy jest on na tyle
            duży, że można w nim swobodnie popływać i czy jest czysty? Dziękuję
            • Gość: mirabelka Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 13:41
              Nie wiem jak wygląda basen bo ja byłam w clasic junior suite z w.n.m. co do plazy ładnej w okolicy to też nie wiem, bo my plazowaliśmy na Elafonisi, zatoka Balos, Falasarna na plaży za Georgioupoli (ok 45min od hotelu w strone Rethimno- ta plaza super: szeroka, piaszczysta, łagodne zejście,dno bez 1 kamienia,bezwietrzna. Pozdr mirabell
              • wazache Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 28.05.09, 21:28
                A czy wiesz może jak jest tam z internetem...czy moze jest mozliwość
                wykupienia internetu w pokoju?

Pozdrawiam
                • Gość: mirabelka Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 21:53
                  sorry ale nie wiem jak jest z netem. pozdr, mirabell
                • Gość: TK Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.metrolink.pl 28.05.09, 22:50
                  13-20 maja bylo tak, ze net mial byc w salce z komputerami (płatny).
                  Zaś w salce karteczka "Przykro nam, ale net nie działa, Sorry"

TK
            • Gość: MM Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: 217.97.152.* 04.06.09, 23:08
              Jesli chodzi o ładniejsza plaże to idąc w stronę Platanias na pewno coś sie
              znajdzie (na wschód), my mieliśmy pokój z basenem woda czysta wymiary basenu to
              ok 5,5m na 4,6 a głębokośc 1,4m, pozdrawiam
      • Gość: neusia Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: 188.33.54.* 29.05.09, 14:48
        witam moja siostra z narzeczonym jedzie w sierpniu do tego hotelu i jest trochę
        załamana bo podobno bardzo złe opinie się pojawiaja ostatnio o tym hotelu,
        proszę o jakieś szczegóły tych co byli tam juz w tym roku
      • Gość: gość Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.pcnet.com.pl 05.06.09, 13:52
        Chciałam zapytać o wycieczkę na Santorini. Z tego co przeczytałam to była
        organizowana w dniu waszego wyjazdu. My lecimy z Poznania. Nie biorą pod uwagę
        dni przylotów i wylotów? Chcieliśmy płynąć na Santorini.
        • Gość: Jurek Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 05.06.09, 17:20
          czy ktoś wylatuje z Gdańska 25.06.2009 0 godz. 1.05
          • Gość: gość22 Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.09, 21:25
            Witam
            Wylatujemy 24 czerwca w nocy z Poznania (małzeństwo z 12 letnim
            synem)
        • Gość: mirabelka Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.09, 18:45
          Witam
          Na Santorini jechali dzień przed naszym wylotem. Wycieczka we wtorek, a wylot w środe nad ranem. Z tego co wiem pojechali tylko Ci co byli na 2 tyg., więc nie biorą pod uwagę, że z tych co na 1 tydz też ktoś chciałby jechać. Choć cena zaporowa 130e/os, pewnie na własną rękę taniej.pozdr, mirabell
          • Gość: gość Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.pcnet.com.pl 05.06.09, 22:39
            dzięki za informację.
    • Gość: rak Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.bartoszyce.vectranet.pl 29.05.09, 13:16
      Co o tym myśleć- po przeczytaniu opinii na róznych portalach sam nie
      wiem co mam myslec- tam jest wielka MASAKRA- OPINIE SĄ STRASZNE- NIE
      WIEM CO MYSLEĆ O WYJEŹDZIE- ja jadę w lipcu i nie wiem co o tym
      sądzić- proszę o opinię !
      • Gość: milton Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.kalisz.mm.pl 29.05.09, 19:38
        przestancie panikowac.
        Masakra ?
        byles?
        widziales?
      • Gość: milton Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.kalisz.mm.pl 29.05.09, 19:45
        nie rozumiem niektorych z Was.
        Lecicie na piekna wyspe na wakacje.A tylko narzekacie
        .Jesli nie odpowiadam wam hotel 4 gwiazdkowy trzeba bylo wykupic
        wczasy w Ritzu lub hotelu o p[odobnej marce.
        Jak to Polacy.Szukacie dziury w calym. To zle to niedobre
        .Cieszcie sie urlopem.A nbie piszcie takich slow jak MASAKRA.Cyba
        nie wiesz co toznaczy?
        • Gość: mm Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.09, 20:14
          witam, zgadzam się z miltonem, trzeba samemu pojechać i sie
          przekonać, a opinie na tym forum nie są złe,,masakra,, , zawsze sie
          znajdzie ktoś kto jest z czegoś nie zadowolony a wszczególnosci z
          jedzenia ( to nie dom ), zazwyczaj rzucamy sie na ten bufet
          nakladmy wszystko jak leci, a po paru dniach narzekamy ze jedzenie
          jest monotonne, pokoje? piszą tu ludzie że są sandardowe, a co ma
          być w tych pokojach? telewizor plazmowy, perski dywan? życzę
          wszystkim udanego urlopu, i patrzyłabym na te opinie troche z
          przymrózeniem oka, (nie znalazłam tu opinii która by mówiła : nie
          polecam, nie jeżdzcie, hotel jest okropny,)milego wypoczynku
          • max19640904 Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 29.05.09, 20:41
            Również przyłączam się do prośby o ocenę po powrocie.Szczególnie chodzi mi o
            opinie pokoju z basenem bo taki własnie marzy się synkowi.A Polacy z natury
            marudni są i bardzo upierdliwi.
      • Gość: mirabelka Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.skarzysko.vectranet.pl 30.05.09, 14:02
        Ja tam nie wiem o czym Wy piszecie, może ja jestem jakaś dziwna, ale mnie się wszystko podobało-jedzenie szczególnie. Kreta jest piękna i nie wiem co musiałoby być nie tak z hotelem, żeby zepsuć to wrażenie. Nie było żadnych rażących niedociągnięć, a na niektóre rzeczy poprostu nie warto tracić nerwów i energii na wakacjach, pozdr,mirabell
        • Gość: milton Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.kalisz.mm.pl 30.05.09, 16:46

Lecialas z Wawy?
          jesli tak, to o ktorej bylas w hotelu?
          • Gość: mart Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.09, 14:30
            DO MILTON:
            Cześć. Szukamy młodych ludzi, z którymi można byłoby miło spędzić
            czas, zarówno w nocy jak i w dzień. Lecimy 17.06 z Warszawy.
            Chciałam się zapytać z kim lecisz i w jakim wieku jesteście? Pzdr.
            Do zobaczenia ; )
            • Gość: milton Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: *.kalisz.mm.pl 31.05.09, 16:39
              lece z zona i dziecmi.Nie lecimy z nastawieniem na zabawe.Chcemy
              odpoczac i pozwiedzac.pozdrov
            • wazache Re: Hotel Aegean Palace - Kreta 31.05.09, 19:12
              My również lecimy 17.05 z Warszawy. Lecimy z córeczką 20 miesięczną
              i 15 letnim synem. Do zobaczenia !!!
              • Gość: gość Re: Hotel Aegean Palace - Kreta IP: 212.76.37.*