Dodaj do ulubionych

Villa Tymiankowa w Osielsku

23.04.14, 11:29
Poszukuję osób które kupiły mieszkanie od Lm developer przy ulicy Tymiankowej ,w związku z opóźnieniem przy oddawaniu lokali.
Obserwuj wątek
    • pawelst77 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 25.06.14, 12:25
      Witam, dopiero dziś trafiłem na ten wątek. Kupiłem mieszkanie w tym kompleksie, również czekam na oddanie.
      • 19hanka73 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 25.06.14, 16:46
        Czy ma Pan może jakieś informacje dot. terminu oddania?
        • pawelst77 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 25.06.14, 17:07
          19hanka73 napisała:

> Czy ma Pan może jakieś informacje dot. terminu oddania?

Jedynie to, co mówi developer - na chwilę obecną sierpień,
          • doktornauk Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.07.14, 19:08
            > Jedynie to, co mówi developer - na chwilę obecną sierpień

Ale którego roku? 2017?
            • 19hanka73 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.07.14, 20:35
              Witam, czy może ma Pan ,Pani jakieś informacje na temat oddania mieszkań?
              • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 12.08.14, 16:29
                Termin ulega ciągłemu przesunięciu z winy dewelopera. Biorąc pod uwagę ilość sprzedanych mieszkań należy liczyć się z dalszym opóźnieniem. 17 mieszkań nie zostało jeszcze sprzedanych. To dane z ich strony internetowej. Może w końcu uda im się uzyskać pozwolenie na użytkowanie.
                • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 19.08.14, 22:07
                  Czy mają Państwo jakieś nowe informacje na temat terminu oddania mieszkań do użytkowania?
                  • palekmorgana Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 01.09.14, 17:46
                    Witam,
                    Dokładny termin oddania budynku do użytkowania nie jest możliwy do określenia.

Jeden z członków zarządu - p. Kopczyński nie wypłacił wynagrodzenia swoim pracownikom, którzy zgłosili ten fakt do PIP i rozwiązali z nim umowę.
                    Budowlańcy i kierownik od 19 sierpnia zatrudnieni są przez p. Marchlewskiego.
                    Kopczyński do dnia dzisiejszego nie uregulował zaległości finansowych i nie odbiera telefonów od pracowników.
                    Odnośnie sprzedaży mieszkań - na dzień dzisiejszy wolne jest około 25 mieszkań z 45 ogółem.
                    • 19hanka73 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 01.09.14, 18:29
                      A czy jest w tej firmie jakaś kompetentna osoba od której można czegokolwiek się dowiedzieć?
                      • palekmorgana Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 01.09.14, 22:03
                        Nikt nie chce podać ostatecznego terminu oddania nieruchomosci. Prąd podobno jest w trakcie załatwiania, ale budynek nie może być oddany bez hali garażowej, w której roboty stanęły juz dawno temu i nic się nie dzieje.
                        • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 02.09.14, 09:13
                          Termin oddania budynku jest ciągle przesuwany i nie ma się co dziwić, bo aby dokończyć wszystkie wymagane prace na budowie trzeba posiadać środki finansowe. Podwykonawcy za darmo nie pracują. Poza tym, z taką reklamą ciężko będzie im sprzedać resztę mieszkań.
                        • tadeusz388 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.09.14, 11:53
                          Niech ktoś weźmie. się Kopczyńskiemu za d......pę , bo nie tylko pracownicy mają z nim problemy zło......ej nie płaci im ale też podwykonawcom. A o mieszkaniach można na razie zapomnieć . I to na długo.
                          • 19hanka73 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.09.14, 12:31
                            A skąd takie informacje?
                    • grzegorz19733 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.09.14, 09:36
                      wszyscy juz wiedza ze Kopczyński kiedys był członkiem zarządu i miał udziały w firmie, tez jego firma podwykonawcza robiła na villi i tez jego pracownicy, teraz marchlewski musi sie o wszystko martwic
                      • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.09.14, 09:58
                        Powiem szczerze, że przeciętnego zjadacza chleba interesuje termin uzyskania pozwolenia na użytkowanie dla "Tymiankowej", a wewnętrzne problemy LM Lemar Deweloper powinny być niezauważalne. Przykro jest, że sytuacja wygląda inaczej. Jestem ciekaw jakie prace powinny zostać jeszcze wykonane, aby LM Lemar Deweloper mógł złożyć wniosek do stosownych instytucji o odbiór budynków? Są ludzie, którzy już długo czekają. Swoją drogą zawsze są jakieś kary zawarte w umowach...
                        • tadeusz388 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.09.14, 13:58
                          Ten p. Marchlewski to musi być ok gość skoro dał pracę ludziom z ECO-INVEST. Szacunek dla niego. P. Kopczyński gdzie pański honor? Chyba w ............!
                          • palekmorgana Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.09.14, 18:05
                            Wydaje mi się, że w słowniku p. Kopczyńskiego nie ma takiego słowa.
                      • palekmorgana Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.09.14, 18:28
                        > wszyscy juz wiedza ze Kopczyński kiedys był członkiem zarządu i miał udziały w
                        > firmie, tez jego firma podwykonawcza robiła na villi i tez jego pracownicy, ter
                        > az marchlewski musi sie o wszystko martwic

Kopczyński nadal figuruje w KRS jako członek zarządu i udziałowiec w LM Lemar Developer.
                        Nie wiem skąd informacje o tym że już nie jest powiązany z tą budową.
    • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 20.08.14, 20:09
      Ma Pani jakieś wieści na temat terminu oddania Tymiankowej?
      • tadeusz388 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.09.14, 13:52
        Długo myślałem nad nad tym i nie ma co się łudzić tak szybko mieszkań nie dostaniemy. Chyba trzeba aby tą sprawą zajął się prokurator , bo ta sprawa śmierdzi z daleka . Jak pracownikom ECO-INVEST nie płaci to mieszkań ani naszych pieniędzy szybko nie zobaczymy.
        • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.09.14, 14:06
          Trzeba zatem się zorganizować i coś z tym fantem spróbować zrobić.
          • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.09.14, 18:41
            Mam pytanie. A jakie Państwo zauważyli zmiany od waszej ostatniej wizyty na Tymiankowej?
            • palekmorgana Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.09.14, 18:48
              Jak pracownicy nie dostali wypłaty to nie ma co liczyć na postępy w pracach. Albo inwestor nie ma pieniedzy, albo nie chce ich przeznaczyc na dokończenie budowy.
              • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.09.14, 18:51
                Od mojej ostatniej wizyty pojawił się plac zabaw.
            • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 09.09.14, 20:50
              Duch w narodzie umarł...
    • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.09.14, 21:44
      Mam pytanie. Do kiedy Państwo mieli określone przeniesienie własności?
      • 19hanka73 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.09.14, 22:00
        30 czerwca 2014.
        • pawelst77 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 04.09.14, 09:08
          31 maja 2014
      • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 04.09.14, 10:03
        Oliwy do ognia dolewają jeszcze zapisy o rezygnacji z kar umownych w protokole wcześniejszego odbioru mieszkania, dotyczy to tylko tych, co już odebrali mieszkania od LM Deweloper.
        • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 04.09.14, 15:20
          Mam do Państwa jeszcze pytanie. Czy LM Deweloper informuje Państwa o jakimś postępie prac na Tymiankowej?
          • palekmorgana Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 04.09.14, 17:40
            LM Deweloper informuje lokatorów wyłącznie o kolejnych terminach oddania budynku do użytkowania.
            • tadeusz388 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 05.09.14, 08:21
              Trzeba się wziąć za d....ę Kopczyńskiemu . Ludzie zróbmy coś. wyrolują nas tak jak Kopczyński pracowników . Jak można nie płacić pensji z czego ci ludzie żyją? A tacy chętni do pomocy i naprawdę fachowcy .My do świąt się tam nie wprowadzimy .
              • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 08.09.14, 00:16
                Jest taka podstawa prawna:  Ustawa z 17 grudnia 2009 r. o dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym (Dz.U. z 2010 r. nr 7, poz. 44). Wydaję mi się jednak, że każdy musi zajrzeć do podpisanych umów. Za opóźnienie przewidziane są odsetki/kary umowne zawarte w podpisanych umowach deweloperskich.Chyba, że ktoś zrezygnował z tych kar podpisując protokół odbioru mieszkania wg. wzoru LmDeweloper.
                Jeżeli umowa nic nie stanowi w tym przedmiocie zawsze ma się uprawnienie do dochodzenia odszkodowania w wysokości poniesionych strat, o ile do takich doszło. Tu musiałby prawnik się wypowiedzieć.
                Zawsze można też poprosić dewelopera o pisemne uzasadnienie opóźnienia. Może ktoś już tak zrobił.
                • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 08.09.14, 00:18
                  Jakieś pomysły jeszcze? Może spotkanie z Deweloper em?
                  • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 09.09.14, 16:30
                    No to czekamy co nam LM Deweloper przyniesie.
                    • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 10.09.14, 21:14
                      www.skyscrapercity.com/showthread.php?p=72952591
                      Tak kiedyś zapewniano:
                      Quote:

Originally Posted by ZIB_LEMAR 

Szanowni Państwo

Robię to bardzo niechętnie, ale odniosę się do wpisów zamieszczanych na tym forum:
                      1. Termin ukończenia budowy Kompleksu A przy ul. Sybiraków w Bydgoszczy – 30.06.2011r. – będzie dotrzymany, co gwarantuję osobiście, jako właściciel firmy, która już 30 lat zajmuje się budownictwem.
                      2. Wszystkie przedsięwzięcia, jakie dotychczas zrealizowała moja firma, wykonane zostały solidnie i na czas. Nie ma żadnych powodów do tego, by i ta inwestycja w taki sposób nie została ukończona, tym bardziej, że mamy przyjemność współpracować z Inwestorem, który zabezpiecza terminowe płatności.
                      3. Ostatnia moja uwaga jest taka, że Inwestor, za stosunkowo nieduże pieniądze, oferuje Państwu solidnie wykonany budynek, gdzie zastosowano drogie materiały wykończeniowe.

Z poważaniem
                      Lech Marchlewski
                      Właściciel ZIB „LEMAR”

• docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 11.09.14, 15:51
      Promocja fair play, ale tylko dla nowych klientów:
      www.lmdeveloper.pl/oferta.html
    • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 11.09.14, 21:24
      msp.money.pl/baza-firm/eco-invest-kopczynski-maciej-torun-a667536.html
    • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 20.09.14, 19:24
      Jakieś nowe informacje dot. terminu oddania Tymiankowowej?
      • doktornauk Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 21.09.14, 14:41
        Na pewno nie we wrześniu ...... www.lmdeveloper.pl/oferta.html .Nasz uczciwie grający deweloper FAIR PLAY "kup mieszkanie we wrześniu, a zapłać po zakończeniu inwestycji".
        Następna kwestia..... www.lmdeveloper.pl/ - "ostatnie mieszkania" - od kiedy sięgam pamięcią ostatnie mieszkania były już w 2012 roku - i nadal są?
        • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 21.09.14, 19:40
          Byłem tam ostatnio. Czas zatrzymał się w miejscu. Jedynie propaganda w internecie mówi o postępie prac. Jestem ciekaw ile kosztuje przygotowanie hali garażowej po budynkami? I czy takie prace można wykonywać zimą, bo jak nie to termin świąt wielkanocnych może być realny...
          • palekmorgana Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 22.09.14, 09:26
            Ja widzialem, ze pracownicy gipsuja wiatrolapy i wykanczaja klatke schodowa. Eleketryka ani ludzi od balustrad nie bylo, a w piwnicy nic sie nie dzieje.
    • czarnybydg Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 24.09.14, 17:40
      Witam przyszłych sąsiadów :)
      My czekamy już rok :) . Nie wierze w żadne słowa właścicieli ani przedstawicieli tej firmy , a w szczególności pani P.S.!
      • palekmorgana Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 24.09.14, 17:49
        Pani P.S. wie o stawianiu budynkow tyle, co moj 5 letni syn.
        Z założenia wszystko jest zrobione dobrze, ludzie muszą usłyszeć w rozmowie coś, co ich uspokoi, a jak cos sie nie zgadza to znaczy ze w planie ogolnym zaszła zmiana.
    • 19hanka73 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 24.09.14, 18:57
      Może jakieś pomysły aby w końcu podłączono chociaż prąd ? Wielu z nas ma pięknie urządzone mieszkanie - w którym nie można mieszkać....
      • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 24.09.14, 19:46
        Tu pomoże tylko prawnik. Podstawa są wszystkie podpisane umowy z deweloperem, włączając w to słynny protokół odbioru mieszkania, w którym ci, co odebrali m rezygnują ze wszystkich roszczeń związanych z nieterminowym zakończenie m inwestycji i z kar umownych. Prawnik może określić czy te zapisy są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. Ci, co tego nie podpisali mogą domagać się odszkodowań i kar umownych. Trzeba też powiadomić UOKiK.
        Z prądem to są chyba też koszty. Trzeba zasięgnąć języka u dostawców prądu. Wydaje się, że to jest jednak obowiązek dewelopera.
        • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 24.09.14, 19:54
          Tu o prądzie, chyba aktualne:
          www.dzialkanadmorzem.pl/warto-wiedziec/baza-wiedzy/podlaczenie-pradu-do-domu-64.html:
          I znów lm ma pole do popisu. Swoją drogą Ci, co zarządzają lm też czytają nasze wpisy. Może jakaś reakcja...
          • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 24.09.14, 20:02
            Art. 27 ustawy deweloperskiej traktuje o kwestiach odbioru mieszkań.
            • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 24.09.14, 20:04
              Odbiór mieszkania możliwy jest po zawiadomieniu o zakończeniu budowy.
        • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 26.09.14, 10:01
          klauzule zrzeczenia sie roszczeń są niedozwolonymi w świetle art. 3851 § 1 Kodeksu cywilnego:

§ 1. Postanowienia umowy zawieranej z konsumentem nieuzgodnione indywidualnie nie wiążą go, jeżeli kształtują jego prawa i obowiązki w sposób sprzeczny z dobrymi obyczajami, rażąco naruszając jego interesy (niedozwolone postanowienia umowne). Nie dotyczy to postanowień określających główne świadczenia stron, w tym cenę lub wynagrodzenie, jeżeli zostały sformułowane w sposób jednoznaczny.

Myślę, ze jest czas wymyślić sposób wymiany informacji między osobami zainteresowanymi poza tym forum.
          • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 26.09.14, 15:48
            wupadłości.pl/upadlosc-deweloperska/
    • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 26.09.14, 20:49
      Są Państwo zadowoleni z nowych informacji?
    • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 26.09.14, 22:29
      W księdze wieczystej pojawił się zapis:
      UMOWA USTANOWIENIA HIPOTEKI ORAZ USTANOWIENIE TYTUŁU EGZEKUCYJNEGO
      Na niezłą sumkę...
      • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 29.09.14, 21:48
        Jakieś newsy?
        • osielsko26 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 30.09.14, 11:01
          jak będziecie w taki sposób starać się przyśpieszyc czas wprowadzenia się do tego budynku to prorokuję rok 2020..albo i dalej....Nie łatwiej zrobić zebranie zainteresowanych w realu oraz wymianę maili i telefonów do szybszej komunikacji?
          • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 30.09.14, 16:00
            Tak też trzeba zrobić. Proponuję najbliższy piątek. Miejsce i czas do ustalenia. Ok?
            • doktornauk Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 30.09.14, 18:22
              Moim zdaniem powinniśmy się wszyscy spotkać na tymiankowej. Na spotkanie zaprośmy przedstawicieli developera - niech w końcu się określą pisemnie kiedy otrzymamy nasze mieszkania. Na dzień dzisiejszy nie mamy żadnych formalnych wiadomości kiedy będzie możliwe notarialne podpisanie aktów własności.
              • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 30.09.14, 18:25
                Ok. To piątek aktualny. Może być inny termin? Dostali Państwo jakąś korespondencję od Dewelopera?
                • pawelst77 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 01.10.14, 15:55
                  W zeszłym tygodniu otrzymałem emailem dokument wyjaśniający aktualną sytuację inwestycji (wiem, że przynajmniej jeden inny lokator też takie pismo otrzymał). W dokumencie jest mowa, że do zakończenia inwestycji potrzebne jest ok 500 tyś zł i że deweloper porozumiał się z bankiem, w którym ma kredyt i wpływy ze sprzedaży kolejnych mieszkań mają finansować zakończenie budowy, zamiast - jak do tej pory - pokrywać wyłącznie spłatę zadłużenia. Podany jest listopad jako *najwcześniejszy* termin przekazania praw własności, ale po rozmowie telefonicznej, którą odbyłem po otrzymaniu tego pisma wiem, że jest to termin bardzo optymistyczny i opierający się wyłącznie na nadziei, że uda się sprzedać jakieś mieszkanie (mieszkania?).

Myślę, że warto dążyć do spotkania z deweloperem w większym gronie, ale nie sądzę, byśmy uzyskali jakieś konkretne zapewnienie, bo oni sami najwyraźniej nie wiedzą, kiedy będą mieć środki.
                  • czarnybydg Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 01.10.14, 17:49
                    Dostaliśmy takie samo pismo , z którego nic nie wynika ! Nie sądzę żeby ktoś z firmy "Layer " chciał się spotkać w większym gronie . Jak się niestety przekonaliśmy jest to deweloper bardzo mało profesjonalny .....
                    • czarnybydg Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 01.10.14, 17:50
                      Przepraszam pomyliłem oczywiście nazwę :)
                      • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 01.10.14, 18:48
                        Na tym forum jest łącznie 8 osób, które uczestniczą w dyskusji. Uważam, że byłoby dobrze się spotkać i wymienić poglądy w rzeczywistości.
                  • palekmorgana Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 01.10.14, 21:54
                    Moim zdaniem 500 tys. to trochę malo. Na sam garaż potrzeba zapewne ponad 300 tys.: wylewka betonowa, brama wjazdowa, drzwi na klatkach schodowych(2 pary na każdej), wykończenie wlotów powietrza, wykończenie ścian i stropu, drzwi do komórek lokatorskich i innych pomieszczeń.
                    Poza tym chyba juz czas żeby zacząć się domagać uruchomienia ogrzewania na budynku, ponieważ niedługo mogą nam wyrosnąć grzyby na ścianach.
    • 19hanka73 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 01.10.14, 18:56
      Czy są jakieś konkrety w sprawie jutrzejszego spotkania?
      • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 02.10.14, 08:56
        Trzeba ustalić godzinę.
      • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 02.10.14, 13:29
        03.10.14 godz. 17.30 na Tymiankowej?
    • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 02.10.14, 09:24
      www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=739666386083267&id=299505510099359
      • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 02.10.14, 15:03
        03.10.14 godz. 17.30 na Tymiankowej?
    • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 02.10.14, 16:03
      Zwrócili Państwo uwagę, kto jeszcze widnieje jako autor tego słynnego ostatniego pisma? I nie jest to Maciej K.
    • palekmorgana Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 02.10.14, 21:31
      A czy zauważyli Państwo, że ja budowie juz nie ma ochrony Juventus? Teraz budowy pilnuja pracownicy.
      • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 02.10.14, 21:35
        A zauważyli Państwo, że ze strony internetowej dewelopera zniknęły zapisy traktujące o Eco-Invest?
        • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 02.10.14, 21:37
          To kto jutro przyjdzie?
          • pawelst77 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.10.14, 08:45
            Moja żona będzie.
            • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 03.10.14, 09:35
              To już mamy trzy osoby.
              • docking Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 18.10.14, 14:48
                Jakieś newsy?
    • jaromirbuholtz Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 23.11.14, 16:44
      wyborcza.pl/1,75248,16849476,Deweloper_oglosil_upadlosc__Mieszkancy_beda_splacac.html
      • alexx1985 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 25.03.15, 12:07
        Witam serdecznie,
        Chciałem zapytać jakie są Państwa relacje z developerem. Rozważam zakup mieszkania na osiedlu tymiankowym jednakże mam obawy wynikające z tego czego o developerze się dowiedziałem i z tego iż inwestycja już tak długo trwa... Czy Państwo, którzy już tam mieszkacie bądź macie zakupione mieszkania nie mieliście żadnych niespodzianek? Słyszeliście coś o kondycji finansowej developera?
        Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam.
        • nigdywiecej3 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 09.04.15, 21:59
          Nie polecam tego pseudo dewelopera ! Radze poczekać do odbioru i nabyć od razu umową przenosząca .
          Brak profesjonalizmu , kłamstwa to wizytówka tej firmy! ŻENADA!!!
          • alexx1985 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 04.09.15, 16:02
            Witam,
            Pytanie kieruje do Państwa, którzy już nabyli mieszkania na osiedlu tymiankowym. Czy po zakupie wychodzą jakieś przykre niespodzianki? Sam jestem zainteresowany zakupem(albo raczej byłem) ale niestety nawet nie a ich strona internetowa też leży. Czy coś Państwo wiecie? I czy warto się w to pakować? Budynki już stoją i wyglądają na gotowe więc nie ma ryzyka związanego z kupowaniem dziury w ziemi ale coś z tym miejscem(developerem) jest chyba nie tak?
        • joker1963 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 08.03.16, 19:38
          Polecam, z nowym zarządcą wszystko do dogadania oraz szybkie usunięcie usterek gwarancyjnych o ile takie jeszcze występują
    • artur9741 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 15.10.15, 12:30
      CLASS miał przejąć sprzedaż i doprowadzić wszystko po ludzku do końca ale jak zobaczył w jakim gównie są papiery i odwalona lipa na budynku to nic z tego nie wyszło.
      • salabud Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 01.01.16, 20:47
        witam,
        LM LEMAR DEVELOPMENT złożył mi ofertę na dokończenie przegród pomiędzy balkonami. Czytają opinię zastanawiam się czy w to wchodzić? Czy poprawiła się Państwa sytuacja na lini z LM LEMAR? Wszystkie rozmowy i ustalenia prowadziłem z p. Maciejem Kopczyńskim. Proszę o pilną i szczerą odpowiedź.
        • drewkom Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 01.02.16, 17:20
          Pan Maciej Kopczyński jest dłużnikiem wielu podmiotów gospodarczych. Jeśli chce pan być następny w kolejce do "wygolenia" to bardzo proszę podjąć z nim współpracę.

Proszę prześledzić także wpisy w KRS LM Developer, a dowie się pan iż pan Maciej Kopczyński jest tam "cieniem" gdyż 16.10.2014 wszystkie udziały zostały przepisane na Bernarda a on sam posiada tylko to co ma na sobie.
          • rambotito Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 10.02.16, 13:54
            LM Developer i Kopczyński zostawili inwestycj i mieszkancow z masą problemow i niedorobek, nieskonczone tarasy, woda cieknaca do garazow i inne i nic w tej kwestii nie robi. Wystarczy spojrzec w ksiege wieczysta tej inwestycji, w grudniu 2015 kolejna przegrana sprawa w zwiazku z dlugami i hipoteki obciazajace 2 niesprzedane mieszkania
            • joker1963 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 08.03.16, 19:33
              Po przejęciu przez nowego zarządcę nieruchomości wszystko jest w większości w prostowane a co po zostało pewnie będzie ogarnięte w najbliższych tygodniach. Sam jestem zadowolonym właścicielem nieruchomości.
              • joker.1978 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 07.10.16, 23:14
                joker1963 a może klakier1963 ?:)
                Co jest ponaprawiane ??? dachy ciekną , hala garażowa non stop podtapiana , płytki lecą !!!
                żenada . Nie polecam niestety , ja muszę się ,meczyć
    • pawelst77 Re: Villa Tymiankowa w Osielsku 07.10.16, 21:10
      Wszystko na temat: osielsko-tymiankowa.info/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka