Dodaj do ulubionych

Polska kontra EU - Poland vs EU - Max Kolonko Mówi

24.01.16, 14:14
Mamy jakieś dwa msc'e po wyborach, w których Polacy jednoznacznie dali sygnał: nie chcemy lewactwa w naszym kraju.
Co się stało, otóż:
1. SLD poszło do piachu (tym głębiej po wyborze Szarzastej eminencji, umoczonej po uszy w aferze Rywina - tak dla przypomnienia).
2. Miejsce lewackiej SLD zajęła lewacka Platforma Obywatelska, która jak to lewacka partia, jeśli sama sobie nie radzi łazi wokoło, biadoli i donosi na swój kraj
3. Powstała nowy twór .Nieszczęsna - czytaj Platforma Obywatelska Bis + punkt nr 2.

Doskonale jak zawsze, to co dzieje się wokół Polskiego Rządu i dyskusji lewackich ugrupowań na temat Polski Max Kolonko. Polecam!

www.youtube.com/watch?v=r3TzxjdLM64
Obserwuj wątek
    • red.traktor Re: Polska kontra EU - Poland vs EU - Max Kolonko 25.01.16, 18:22
      Nie należy używać pojęć, których znaczenia się nie rozumie... W tym konkretnym przypadku moje zastrzeżenie dotyczy błędnie używanego przymiotnika "lewacki" - z treści wynika wyraźnie, że autor postu nie orientuje się w genezie i historii, jak również w metodach działania ruchów lewackich. Spróbuję wyjaśnić to obrazowo i przystępnie: gdyby PO była rzeczywiście ruchem lewackim, to jej bojówki już dawno przestrzeliłyby panu felyetoniście głowę... (Co pewnie nie odbiłoby się znacząco na merytorycznej wartości jego postów) ;-)
      • scharki60 Re: Polska kontra EU - Poland vs EU - Max Kolonko 03.03.17, 20:39
        Na jakiejkolwiek wartości by się to odbiło w tym konkretnym przypadku. Bo przypadek bardzo trudny ciężki - psychiczny.
    • felyetonista Re: Polska kontra EU - Poland vs EU - Max Kolonko 26.01.16, 11:30
      Argumentum ad personam.
      Pozdrawiam i podtrzymuje.
      Lewica, lewactwo i pseudolewizna przez ostatnie lata doprowadziło nie tylko Polskę, ale i całą UE na skraj przepaści.
      • scharki60 Re: Polska kontra EU - Poland vs EU - Max Kolonko 17.03.17, 19:27
        Feyetonista jako poseł Mariusza Max Kolonko powinieneś uczestniczyć w codziennej mszy obok mamusi Maxa. Parafia św. Stanisława ul. Kapliczna
    • felyetonista Re: Polska kontra EU - Poland vs EU - Max Kolonko 27.01.16, 10:27
      I prosze;-) www.youtube.com/watch?v=gy165YXpEWc
      • sx3 Re: Polska kontra EU - Poland vs EU - Max Kolonko 27.01.16, 22:42
        felyetonista, że też chce Ci się. Żużlowcy potrafią jeździć tylko w lewo a Ty tylko w prawo i bezkrytycznie po bandzie. Komuna zdycha. PO zadławiło się swoim liberalizmem, a teraz Twoja najświętsza partia eksperymentuje na biednym narodzie teorie swojego wizjonera przy pomocy miernych ale wiernych. Kiedy ten naród wreszcie będzie żył normalnie. To smutne. ale jakie straszne. Celnie określił to Korwinn-Mikke - chcieliście to macie / nie jestem jego zwolennikiem !/.
        • felyetonista Re: Polska kontra EU - Poland vs EU - Max Kolonko 30.01.16, 13:22
          PiS, w kontekście gospodarczym to takie samo lewactwo jak PO i .Nieszczęsna. Może nawet gorsze wydanie. PiS jest prawicowy jedynie w sprawach światopoglądowych i podejścia do Państwa.

Ale - "po pierwsze gospodarka głupcze", mawiał klasyk. I ja się pod tym podpisuję. Tak długo, jak banda zbędnych urzędników będzie przeszkadzać, a przedsiębiorca będzie musiał oddawać 60% swoich przychodów do koryta polityków, płacić jakiś fikcyjny ZUS, z którego nic i tak mieć nie będziemy, tak długo jak media powiązane są w partiami politycznymi - tak długo mamy lewactwo u władzy i lewactwo w przekazie medialnym.

Musisz spojrzeć bardziej w prawo, aby mnie zaszeregować w jakiekolwiek ramy.
          Pozdrawiam.

sx3 napisał:

> felyetonista, że też chce Ci się. Żużlowcy potrafią jeździć tylko w lewo a Ty t
          > ylko w prawo i bezkrytycznie po bandzie. Komuna zdycha. PO zadławiło się swoim
          > liberalizmem, a teraz Twoja najświętsza partia eksperymentuje na biednym naro
          > dzie teorie swojego wizjonera przy pomocy miernych ale wiernych. Kiedy ten naró
          > d wreszcie będzie żył normalnie. To smutne. ale jakie straszne. Celnie określi
          > ł to Korwinn-Mikke - chcieliście to macie / nie jestem jego zwolennikiem !/.
          • red.traktor Re: Polska kontra EU - Poland vs EU - Max Kolonko 06.02.16, 12:43
            Jak tak próbujesz spojrzeć bardziej w prawo, jeszcze bardziej, jeszcze trochę... to w końcu ukręcisz sobie głowę.

A jeśli nawet tak się nie stanie, to w tej pozycji zupełnie nie widzisz tego, co się przed Tobą dzieje...
      • scharki60 Re: Polska kontra EU - Poland vs EU - Max Kolonko 03.03.17, 20:45
        Czy Ty felyetonista chodziłeś do tej samej Szkoły Podstawowej nr 19 przy ul. Kaplicznej co Max ?
        • felyetonista Re: Polska kontra EU - Poland vs EU - Max Kolonko 05.04.17, 14:39
          Nie, nie chodziłem. Ale doceniam, jak został wyedukowany i wychowany.
    • scharki60 Re: Polska kontra EU - Poland vs EU - Max Kolonko 23.05.16, 21:30
      Dawno tu nie byłem. Ty jeszcze żyjesz ???
    • scharki60 Re: Polska kontra EU - Poland vs EU - Max Kolonko 23.05.16, 21:31
      Dawno mnie tu nie było. To Ty jeszcze żyjesz ???

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka