Dodaj do ulubionych

Manuela ,Viktoria , czy Iga ? Pomozcie wybrac imie

09.05.16, 10:56
Dziewczyny pomozcie w wyborze imienia bo nie moge sie zdecydowac smile ktore z tych imion brzmi najlepiej ?
Obserwuj wątek
    • kinder0610 Re: Manuela ,Viktoria , czy Iga ? Pomozcie wybrac 21.06.16, 16:05
      Iga
    • liliowewzgorze Re: Manuela ,Viktoria , czy Iga ? Pomozcie wybrac 06.07.16, 14:08
      Tylko i wyłącznie Iga
    • stokrotka_96 Re: Manuela ,Viktoria , czy Iga ? Pomozcie wybrac 01.09.16, 19:54
      Z wyżej podanych najbardziej podoba mi się to drugie, ale w formie "Wiktoria" lub ewentualnie "Victoria", jeśli któreś z Was ma zagraniczne obywatelstwo lub jeśli planujecie emigrację. W formie "Viktoria" kryje się brak konsekwencji - z jednej strony jest nieistniejąca w polskim alfabecie litera "v", a z drugiej strony jest polskie "k" w miejscu, w którym w wyrazach obcych jest "c". Iga to też całkiem niezłe imię i mogłoby zaoszczędzić dylematów co do pisowni wink. Odrzuciłabym Manuelę. To imię kojarzy mi się z otyłą kobietą w średnim wieku, ale to tylko moje odczucia smile. P.S. Jeśli nie chcesz nadać córce zbyt popularnego imienia, to proponuję Igę. W rankingach popularności jest około 20 miejsc za Wiktorią. Aczkolwiek Iga, w porównaniu z poprzednimi latami, i tak staje się coraz częściej nadawanym imieniem. Osobiście znam jedną małą Igę, a z widzenia jeszcze inną - także baaardzo młodą big_grin.
    • smutna_konduktorka Re: Manuela ,Viktoria , czy Iga ? Pomozcie wybrac 19.05.19, 19:48
      Manuela od razu odpada, nie podoba mi się zbytnio. sad Viktoria ładne, ale czy w Polsce nie będzie łatwiej funkcjonować z imieniem "Wiktoria"? wink. Nie wiem, ale ja głosuję na Igę! Trzymaj się. smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka