Dodaj do ulubionych

camp Nou- mecz

30.01.11, 13:17
zastanawiam się czy jest możliwośc zakupu biletu na mecz, aby przeżyc tamtejszą atmosferę. Może ktoś z Was wie. No i kwestia najważniejsza- z jakim kosztem należy się wówczas liczyc.

z góry dziękuję za ewentualne informacje
Obserwuj wątek
    • prawdziwy_jaari65 Re: camp Nou- mecz 31.01.11, 20:52
      Bilety kupisz najtaniej w biurze turystycznym mieszczącym się w kolumnie Kolumba :) Miejsca na koronie stadionu kosztują 20 euro. Widok stamtąd cudny, atmosfera Camp Nou rewelacyjna. Niezapomniane przeżycie. Na Rambli te same bilety są o 5 euro droższe.
      Nie sugeruj się opisem na stronie Barcy, ze brak miejsc na mecz. Atakuj bezpośrednio biuro, o którym pisałem wyżej.
      Pozdrawiam
      J.
    • Gość: Ja Re: camp Nou- mecz IP: 113.68.115.* 02.02.11, 15:06
      WARTO!

Kupowałam bilet w 'okienku' przy stadionie kilka godzin przed meczem. Najtańsze miejsca (16€) były już wykupione, więc kupiliśmy za 20€. Oczywiście są i droższe bilety, wiele też zależy od meczu. Na Gran Derbi niestety nie byłam, ale znajomi mówili, że najtańsze wejście (przy czym na Santiago Bernabeu, nie na Camp Nou) kosztowało 400€ (dane sprzed 2 lat). Bilety na określone mecze (nie wiem czy na wszystkie) można też kupić w Caixie, tam też można wybrać miejsca. Jeśli nie ma miejsc obok siebie a idzie Was więcej osób, wykupcie w tym samym sektorze a później się z kimś zamienicie, można też siedzieć na schodach w przejściu.

Najfajniejsze moim zdaniem są siedzenia 'na górze' - najlepszy widok, czuć też jak trzęsą się trybuny. Miejsca są pod dachem. Z porad praktycznych: warto wziąć ciepłe ubranie bo na górze często wieje. Nie pamiętam czy na Camp Nou czy na Santiago Bernabeu można kupić za 1€ matę do siedzenia - dobry pomysł (sprawdzony), bo krzesełka są bardzo niewygodne i zimne. Jeśli na stadion planujesz dojazd metrem, wybierz się odpowiednio wcześniej, 45-30 minut przed meczem możesz się nie zmieścić do wagonu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka