Costa De La Luz-wycieczka do odsprzedania!

18.03.11, 08:26
Witam,
moi rodzice mają do odsprzedania wycieczkę do Hiszpanii (nad Atlantykiem - Costa De La Luz; blisko granicy z Portugalią) -sami nie mogą jechać ze względu na sprawy zdrowotne.
Hotel: Barcelo Punta Umbria Beach Resort **** i pół *; pokój 2-osobowy DBL Standard, wyżywienie FB+ (drink), czyli całodzienne z napojami.
Termin: 11-18 kwietnia; wylot z Warszawy.

Zdjęcia hotelu znajdują się tutaj:

www.itaka.pl/wczasy/hiszpania/costa_de_la_luz/hotel_punta_umbria_beachres_1149.php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=WAW&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=A&

Koszt: 1.699 zł/ 1 osoba (w cenie jest już ubezpieczenie bagażu, NW, KL, choroby przewlekłe.)

Wycieczka jest z opcji Travel Senior- więc min. jedna osoba musi być w wieku 55+. I druga sprawa, decyzja musiałaby zapaść max. do poniedziałku. Gdyby ktoś z Was był zainteresowany to proszę o kontakt na maila: dbartczak1@tlen.pl w celu ustalenia szczegółów.

Pozdrawiam,

Dominika
Pełna wersja