Dodaj do ulubionych

Hiszpania z Millennium Travel

02.03.15, 11:03
Czy ktoś wybiera się w tym roku z Millennium Travel autokarem do Hiszpanii?Jeśli tak to proszę o kilka zdań po powrocie o wrażeniach z pobytu oraz jak przebiegła podróż do i z Hiszpanii.
Obserwuj wątek
      • viga7 Re: Hiszpania z Millennium Travel 15.07.15, 16:24
        W sobotę wróciłam z wycieczki. Fantastyczna sprawa. Podróz, owszem, męcząca, ale da się przeżyć. Wycieczki organizowane przez biuro, a także przez ośrodek świetne. Zobaczyłam wiele pięknych widoków i budowli, a Disneyland bajkowy. Byłam w hotelu More Mar. Hotel średni, ale w sumie było to, co potrzeba. Wracałam tam tylko na noc. Za to widoki w Lioret de Mar cuuudne. Jedzenie regionalne. Jak dla mnie takie sobie, ale można było cos wybrać. Polecam. Pojechałą bym jeszcze raz
        • czarodziejka871 Re: Hiszpania z Millennium Travel 22.07.15, 20:39
          Byliśmy i nawet dzisiaj pojechalibyśmy jeszcze raz. Podróż autokarem da się przeżyć, byliśmy z 5-latkiem (polecam dopłacić do miejsc na górze przy szybie - dużo miejsca na nogi i bagaż, nogi można położyć do góry plus wspaniałe widoki). Byliśmy w hotelu Caprici - hotel usytuowany nad samym morzem, jedzenie w formie bufetu, bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Do śniadania napoje zimne (woda i soki) oraz ciepłe (herbata, mięta, kawa Nescafe, kakao Nesquik) darmowe, do obiadu i kolacji płatne (np.butelka wody 0,5l 1,70 Euro). Koszt dokupienia obiadu to 10 Euro od osoby (dziecko połowa ceny), my kupowaliśmy w dniu przyjazdu i wyjazdu.
          Wycieczkę jak najbardziej polecam, nigdy nie przypuszczałam, że w jedne wakacje zobaczę tyle wspaniałych miejsc.
          W Paryżu byliśmy w hotelu turystycznym (bez dopłaty) i nie ma się czego obawiać. Pokoje czyste, ładne, śniadanie w formie bufetu - ciepłe bagietki, dżemy, miód, sery, sałatka owocowa, pyszne soki, ciepłe napoje, a jakby komuś jeszcze było mało to tuż obok jest kebab i co bardzo ważne Carrefour, w którym robiliśmy zapasy napoi na podróż do Polski jak i do Disneylandu, gdzie jedzenie jest w miarę normalnych cenach, za to picie bardzo drogie.
    • Gość: gunar Re: Hiszpania z Millennium Travel IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.15, 14:20
      Właśnie wróciłem. Fenomenalny wyjazd za niewielkie pieniądze ( mówię o cenie wycieczki ) . Reszta wydatków zależy od tego na co sobie pozwalamy na wyjeździe bo to nie tanie kraje. W Disneylandzie pod Paryżem hot-dog 10 euro. Przewodniczki z autokaru super. Myślę że z każdym wyjazdem rozkręcają się. Ten kierunek obsługują dopiero od tego roku. Autokar nowy z Sindbada, warto dopłacić za miejsca "premium" bo są wygodniejsze. Pokoje w hotelu z oferty "ruletka" - w moim przypadku hotel Riwiera w Santa Suzana nie rozwalały ale po interwencji u rezydentki zamieniono mi na super pokoik od strony basenu i na trzecim piętrze, byłem bardzo zadowolony. Myślę że Polaków traktują "od macochy". Jesteśmy dla nich biedaki i na pewno Niemcom takich pokoi nigdy by nie dali. Jeszcze Europa ma nas gdzieś. Podsumowując za te pieniądze które wydałem jeszcze nigdy nie zobaczyłem tak dużo. Wyjazd jest męczący ze względu na dużą ilość zwiedzania ale liczyłem się z tym. Paryż po tygodniowym pobycie na Costa Brawa i nabraniu sił - wymiata. Świetnie rozegrana i poukładana wycieczka - zdecydowanie polecam. Grzegorz.
      • daga_1 Re: Hiszpania z Millennium Travel 09.08.15, 21:23
        Nie wiem skąd takie opinie, ale zdecydowałam się na wyjazd do Hiszpani z tym biurem ponieważ córka była już nimi w Grecji. Wszystko było w porządku, autokar, hotel tak jak w opisie a obsługa z biura profesjonalna i grzeczna. I z tego co czytam tutaj od ludzi, ktorzy już byli mam nadzieję, że się nic nie zmieni.
    • Gość: Kat Re: Hiszpania z Millennium Travel IP: *.ip.skylogicnet.com 25.09.15, 10:46
      Witam, uczestniczyłam w wycieczce autokarowej do Hiszpanii od 6-19 wrzesień i niestety muszę się zgodzić z opiniami przeczytanymi na forum
      CZAS WOLNY jest ciągle we wszystkich zwiedzanych miastach, bez względu na pogodę . Np w Wiednu bardzo zimno padający deszcz, ale czas wolny po zwiedzaniu z przewodnikiem 4 godziny!!!. Przewodniczka W Barcelonie Pani Małgorzata to totalne nieporozumienie, pokazywała to co chyba najmniej istotne, a to po co ludzie jeżdzą tam z całego świata omijała szerokim łukiem, wycieczka płatna 30 euro trwała może trochę ponad godzinę i czas wolny rzecz jasna.Ludzie jezdzili pociągiem za 10 e i z mapą z empiku zwiedzili wszystko co warte obejrzenia, domy Gaudiego 2!!! obejrzane z autobusu, Sagradę obejrzeliśmy z zewnątrz, a póżniej jakieś pierdoły, przewodniczka bardzo skupiona na Kościele Sw Eulali, gubiła się w patronkach Barcelony, mieszała fakty biblijne.Szkoda czasu i pieniędzy. Nie polecam,lepiej na własną rękę. Muszę jeszcze wspomnieć o nieprzyjemnych kierowcach oszczędzających na klimatyzacji, i wmawiających nam , że to komputer pokładowy tak działa, w autobusie było po prostu gorąco, przy 80 kilku osobach. Dopiero po naszych interwencjach , notorycznych zresztą obniżali temp. w autobusie. Muszę napisać jeszcze o jednym, przez całą wycieczkę miałam nieustające wrażenie, że cała nasza wycieczka jest podporządkowana kierowcom, bo oni muszą się wyspać, bo muszą mieć 9 godzinną przerwę , to jest chore!
      Chyba nie kierowcy są tu najwazniejsi tylko turyści, a biuro mogłoby dołożyć jeszcze jednego kierowcę i nie byłoby problemu. W Paryżu musieliśmy wykwaterować się o 8:20 rano z hotelu, a wyjazd do Polski dopiero o 21 wieczorem, bo co? bo kierowcy... , czyli mamy 12 godzin WOLNEGO CZASU! Nie polecam i więcej nie skorzystam, kompletny brak organizacji, daleko posunięte oszczędności ze strony biura i to widać na każdym kroku.Plusem jest Pani Justynka pilotka, wspaniała dziewczyna, powinna szukać pracy w lepszym biurze, bo na to w pełni zasługuje.
      • luki.222 Re: Hiszpania z Millennium Travel 25.09.15, 19:08
        Po części się zgadzam z wpisem Kat.Ale nie w każdej kwestii.Jest faktem że czasu wolnego jest w opór.Ale jest też coś takiego jak plan wycieczki z którym się zapoznaje i na który się zgadza kupując wycieczkę więc nie widzę powodu do narzekań w tej kwestii.Można się było dowiedzieć wcześniej co i jak.Ja osobiście nie miałem problemu żeby się dowiedzieć przez zwykłego fb nawet o szczegóły wyjazdu.Co do przewodników to faktycznie przewodniczka po Wiedniu to raczej jakieś nieporozumienie.Lipa.Ale za to przewodniczka po Wenecji to rewelacja.Z tym chyba większość się zgodzi.Co do Barcelony to wybrałem wycieczkę na własną rękę z kilkoma osobami i faktycznie pociąg niecałe 10 euro w obie strony,pakiet 10 przejazdów metrem to podobne koszta a zwykła mapa z recepcji w hotelu wystarczyła w zupełności.
        Niestety nie mogę się zgodzić co do opinii o autokarze i kierowcach.Klima działała bez zastrzeżeń,Cichy,wygodny-nowy pojazd.Trudy podróży niestety wynikają z powodu wielogodzinnej jazdy.Nie podoba mi się jednak nieustający hejt na kierowców.Zarówno podczas mojego turnusu jak i teraz na łamach tego fora.Nie wiem czy ktokolwiek z narzekających wziął pod uwagę fakt że wypoczęty kierowca to o wiele większe bezpieczeństwo 80 osób w autobusie oraz innych użytkowników drogi.Narzekacie że kierowcy zmuszali Was do czekania.A na co byście narzekali gdyby jechali w opór nie dbając o odpoczynek i spowodowaliby jakikolwiek wypadek.Wtedy byście płakali że nie dbali o bezpieczeństwo pasażerów poprzez swoje zmęczenie.Pojęcie czas pracy kierowcy i służący do jego weryfikacji tachograf zamontowany w każdym samochodzie ciężarowym a także w każdym autobusie to nie tylko maszynka do zarabiania pieniędzy przez ITD ale bardziej bat na tych którzy nie stosują się do przepisów regulujących bezpieczeństwo na drodze.W tej kwestii bardziej bym się obawiał jazdy autokarem pełnym ludzi ze zmęczonym kierowcą,nawet pomijając fakt jaki byłby zajeb..ty dla niektórych wycieczkowiczów że jest na każde zawołanie i wozi,wozi,wozi bo po co spać gdy oni chcą zwiedzać!Na moim wyjeździe też się spotkałem z durnym pomysłem o kolejnym kierowcy do pomocy.Może pójść na kompromis i zabrać pół autobusu pasażerów i kolejne pół kierowców.Obsada kierowców zawodowych autobusów i ciężarówek jest jedno lub dwuosobowa i koniec tematu.Ich czas pracy jest regulowany przez odpowiednie urządzenia i przepisy.Jest tak na terenie prawie całego globu i jedyne chore pretensje można kierować do ustawodawcy ale o co te pretensje?O zapisy prawa?Czy o bezpieczeństwo na drodze?Cytat:"Chyba nie kierowcy są tu najwazniejsi tylko turyści..." skomentuję tylko tak że nie można tych dwóch osób porównywać ze sobą.Proszę o trochę zdrowego rozsądku przy pisaniu komentarzy na temat o którym nie do końca ma się pojęcie.Dla zbulwersowanych moją wypowiedzią polecam przeanalizować zasady czasu pracy kierowcy zawodowego i ewentualne sprawozdania z wypadków spowodowanyćh przez zmęczonych kierujących,którzy zasnęli prowadząc autobus pełen ludzi lub taranują ludzi i pojazdy bo zasnęli za kierownicą ciężarówki.
        Na koniec zgodzę się z opinią że Justyna świetnie się sprawdza w roli pilota.
          • luki.222 Re: Hiszpania z Millennium Travel 25.10.15, 22:38
            No właśnie... na świeżo po wyjeździe nie chciało mi się poruszać tematu komentowania przez innych pracy kierowców którzy nas wozili bo według mnie byli spoko.Pomyślałem że oleję to co inni piszczeli bo i tak pewnie już w życiu nie spotkam tych wszystkich wiecznie jęczących na wszystko turystów-kalafiorów z wycieczki po Europie za 1000 z groszami.Ale skoro nawet po jakimś czasie na forum czytam te same jęki co w autobusie to wypadało napisać parę słów w obronie kierujących pojazd.Się wypowiadają "fachowcy" na tematy o których nie mają zielonego pojęcia a zamiast najpierw zasięgnąć chociaż trochę wiedzy wolą wyć na forum jak to ich strasznie na wycieczce skrzywdzono.Zgadzam się-to beznadzieja.
    • 19km94 Re: Hiszpania z Millennium Travel 08.04.16, 09:30
      Interesuje mnie wycieczka objazdowa Hiszpania-Rzym.
      Był ktoś na takiej z Millennium?
      Jeśli tak to proszę o opinię.
      Widziałem dużo komentarzy o autokarach itp., ale chodzi mi też od strony organizacyjnej czy wszystko jest dobrze zgrane i dopięte?
      Polecacie taką objazdówkę?
      Wydaje się dość tania.
    • monzie31 Re: Hiszpania z Millennium Travel 06.07.16, 21:00
      Nie polecam ! Miałam jechać na wycieczke objazdową hiszpania-paryż 24.07.16r. Zarezerwowałąm i zaliczkę wpłaciłam w grudniu 2015r., czyli 8 miesiecy wczesniej. Po 20 czerwca dostałam meila, że natychmiast trzeba wplacic reszte kwoty, wpłaciłam. Wszystko przygotowane, pociąg do katowic ogarnięty, lista zrobiona, nic tylko jechać. 4 lipca dostałam meila i telefon ze wycieczka odwołana, ponieważ tylko my się zgłosiliśmy. Czy na prawde nie było czasu przez te 7 miesiecy się zorientować ze tylko jedna para wykupiła wycieczkę i może się ona nie udać? Gdzie w ciagu 3 tygodni znaleźć drugą w tym samym terminie ( bo wniosek urlopowy juz wypisany)? Dostalismy w zamian propozycje wyjazdu do albanii na 7 dni z doplatą do klimatyzacji w pokoju, albo bułgaria... Po napisaniu meila, że to chyba jakaś kpina, pracownik z millenium travel miał się z nami skontaktować, zaraz po przedyskutowaniu tego z prezesem firmy i zaoferować coś innego... cisza, napisalismy więc kolejnego meila, że dziękujemy za olanie naszej beznadziejnej sytuacji, w zamian otrzymalismy to "Pan Prezes nie miał dziś dla mnie czasu. To miałam Panu napisać? Już wolałam nie napisać nic niż po raz kolejny bezsensownie tłumaczyć sytuację." jakaś kpina z ich strony...
      • badzy69 Re: Hiszpania z Millennium Travel 03.08.16, 08:44
        Byłem w terminie 10.07-23.07 z opcją zwiedzania Paryża.Chociaż w pierwszej wersji mieliśmy jechać od 28.06-09.07 ale odwołano z powodu małej liczby chętnych.Na szczęście udało mi się przesunąć urlop.To był mój czwarty wyjazd z Millennium Travel i też świetny jak do Grecji,Albanii i Bułgarii.Trafiliśmy do hotelu Don Angel w Santa Suzana . Bardzo fajni kierowcy ,pilotka pani Justyna profesjonalistka w każdym calu.
      • millennium_travel Re: Hiszpania z Millennium Travel 03.08.16, 09:41
        Dzień dobry,

przepraszamy za zaistniałą sytuację, jednak realizacja wycieczki była uwarunkowana wymaganą liczbą miejsc, o czym Klienci są informowani. Zgodnie z zawartą umową do 14 dni organizator ma prawo odwołać wycieczkę z przyczyny braku wymaganej liczby osób. Otrzymała Pani wcześniej informację o tym, że wycieczka się nie odbędzie i dostała Pani propozycję wyjazdu w inne miejsce, bądź w całości zwrot poniesionych kosztów. Niestety w związku z zaistniałą sytuacją staraliśmy się zaproponować Pani jakiekolwiek rozwiązanie. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Pozdrawiamy serdecznie
        Millennium Travel
        • Gość: klient.. Re: Hiszpania z Millennium Travel IP: *.centertel.pl 01.09.16, 21:50
          Szanowne Millennium Travel, jednakże zacytowana wcześniej przez klienta odpowiedź Waszego pracownika jest lekko mówiąc dość arogancka. Czy tym chcecie sobie zyskać klientów? Czy Waszym celem jest tylko zbijanie kasy? Kilka poprzednich lat z Wami jeździłem na wakacje, fakt czasem były zgrzyty, jak wszędzie ale do przejścia... Ten rok powinien wam dać coś do zrozumienia. Podnieśliście znacząco ceny a niestety rynek jest dość spory jeśli chodzi o turystykę i trzeba być konkurencyjnym pod każdym względem.
          • millennium_travel Re: Hiszpania z Millennium Travel 05.09.16, 10:53
            Dzień dobry,

nie pozostaje nam nic innego jak przeprosić za zaistniałą sytuację, jednak z resztą nie możemy się zgodzić. Z roku na rok co raz bardziej rozwijamy nasze oferty, dostosowujemy je również do rynku, który cały czas się zmienia, a ceny razem z nim, mimo wszystko nadal jesteśmy konkurencyjni. Staramy się organizować dla Państwa komfortowe wakacje w sprawdzonych obiektach z pomocą naszych wykwalifikowanych pracowników, co przynosi efekty, a Klienci są zadowoleni.

Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok na kolejnych wakacjach :)

Pozdrawiamy gorąco i życzymy wielu udanych podróży!

Millennium Travel
            • 2ericson Re: Hiszpania z Millennium Travel 11.09.16, 00:10
              Witam Bardzo Serdecznie ,mam pytanie do Millennium Travel czy bedziecie w 2017 roku miec wczasy dla Seniora Hiszpania z noclegami Tranzytowymi z Autokarem ? :) Napewno by bardzo duzo ludzi skorzystalo z takiej oferty taka oferta juz jest organizowana przez ,biuro podrozy Fanc Club ,ale chcialam bym sie dowiedziec czy wy rowniez bedziecie takie wczasy organizowac pozdrawiam Dorota Levis .
              • millennium_travel Re: Hiszpania z Millennium Travel 12.09.16, 08:19
                Dzień dobry,

co roku staramy się urozmaicać naszą ofertę, możliwe, że w przyszłym zdecydujemy się na podobną, na ten moment natomiast nie możemy jeszcze niczego obiecać :) bardzo prosimy o śledzenie ofert na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiamy serdecznie
                Millennium Travel

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka